Bílé klobouky zatím Alvina Bragga nezatkly, ale dopadly jednu z jeho odporných spolupachatelek, šéfku vyšetřovacího oddělení Susan Hoffingerovou, podezřelou transvestitku, ostřílenou právničku a bývalou obhájkyni, která se v roce 2022 vrátila do úřadu manhattanského okresního prokurátora s jediným cílem: dostat Trumpa.

Ačkoli Bragg čekal se svoláním velké poroty až do dubna 2023, na Trumpa si počátkem roku 2022 počíhal a sestavil takzvaný “hvězdný” tým vyšetřovatelů a státních zástupců, mezi nimiž byla i Hoffingerová. Ta sehrála klíčovou roli při vynucení přiznání viny od bývalého Trumpova manažera Allena Weisselberga a poté, povzbuzena úspěchem, zasvětila svůj život očerňování prezidenta Trumpa.

Zdroje z JAG sdělily serveru Real Raw News, že mají důkazy o tom, že Bragg, Hoffingerová, její přímý nadřízený Joshua Steinglass a celá kancelář státního zástupce vyslýchali potenciální porotce před výběrem a vyloučením – což je nezákonný a neetický čin. Instruovali ty, kteří pěli nenávistí vůči prezidentu Trumpovi, aby bagatelizovali své nepřátelství a chovali se nestranně, aby Trumpův právní tým nepodal návrh na jejich vyloučení. Nakonec Trump čelil početné porotě, která se hemžila voliči Clintonové a Bidena, jejichž protitrumpovské příspěvky na sociálních sítích Hoffingerová vymazala nebo vyčistila dlouho předtím, než se jim Trumpovi právníci podívali do očí.

Karma, jak se říká, je mrcha.

V neděli ráno vyšetřovatelé JAG, kteří se vydávali za ochranku FBI, oklamali Hoffingerovou, aby jim otevřela domovní dveře s tím, že je musí okamžitě doprovodit, protože sektáři MAGA zveřejnili její adresu a houfy rozzuřených Trumpových příznivců právě míří jejím směrem, aby se jí pomstili ve stylu pochodní a vidlí. Dokonce jí ukázali video vytvořené umělou inteligencí, na němž je vidět, jak přes most Throgs Neck Bridge, vzdálený 30 kilometrů od jejího domu ve White Plains, přejíždí flotila vozů Ford F-150 plná buranů s vlajkami vzhůru nohama. Vyzvali ji, aby opustila svůj majetek, a řekli, že brzy dorazí další agenti, aby opevnili její pozemek a odrazili Trumpovu armádu.

Skeptická Hoffingerová vyšetřovatelům řekla, že chce před opuštěním domu mluvit s Braggem, ale vyšetřovatelé ji ujistili, že už mluvili s okresním prokurátorem Braggem a ministrem vnitra Alejandrem Mayorkasem, kteří jim svěřili její bezpečnost.

“Madam, na cestě je 75 MAGA. Potřebovali jsme odjet před pěti minutami,” řekl jí jeden z vyšetřovatelů.

“Nenávidím tyhle vzbouřence,” odpověděla prý Hoffingerová a pak naskočila na zadní sedadlo vozu Crown Victoria, který JAG upravil tak, aby napodoboval sedan FBI, včetně vládních poznávacích značek.

Teprve když se rozjeli, zeptala se Hoffingerová na jejich cíl.

“Doufám, že ty MAGA dostanete. Kam mě vezete?” zeptala se.

“Do GITMO, madam,” přiznali. “No, ne přímo. Ale už brzy.”

Zírala v zaraženém tichu a pak řekla: “GITMO? Tomu nerozumím.”

“Za velezradu.”

Hoffingerová zaťala pěsti a udeřila jimi do plexisklové přepážky oddělující přední a zadní sedadla. Marně tahala za zámek dveří.

“Bezpečnostní zámky, madam,” řekl jí vyšetřovatel. “Bylo by vhodné, abyste se připoutala a v klidu si vychutnala scenérii. Máme před sebou trochu jízdy.”

Náš zdroj uvedl, že Hoffingerová zůstane ve vazební věznici kvůli výslechu.

“Tuhle zmáčkneme. Má informace, které nám mohou pomoci,” řekl náš zdroj.

Na závěr jsme se našeho zdroje zeptali, proč se JAG – nebo jiné složky Bílých klobouků – zaměřily na Hoffingerovou, místo aby šly Braggovi rovnou po krku.

“Bragg se teď skrývá, ale my víme, kde je. A opravdu má kolem sebe spoustu federálů. Všichni se dostanou do GITMO a snad dostanou provaz – Bragg, celá jeho kancelář a taky ta porota. Prezident Trump odhalil zrádce a ti teď půjdou tam, kam patří zrádci.”

https://realrawnews.com/2024/06/white-hats-strike-back-against-manhattan-d-as-office-staff/