„V tomto životě jste se stali součástí tohoto velkého probuzení lidstva a ano, největší transformace vědomí, co došlo. “” Tento rok jste v letošním roce 2022 je rok, kdy je čas zavést změny, nové hodnoty, nové koncepty. “Lidé, kteří věřili vládním příběhu v posledních dvou letech, budou mít to, co má dělat, když bude mít skutečnou pravdu a budou velmi potřebovat vaši pomoc, aby se seznámili s tím, co je ve skutečnosti dia.

Tam bude spousta informací o tom, co bylo ukryté na povrchu. Zjistíte tu historii, která byla skryta. Napsaný ve vašich knihách nebylo přesně tak, jak se to stalo. Svět některých lidí se obrátí vzhůru nohama, když začnou uvědomit, jak moc se v minulosti špatně. Jednoduše, můžete si všimnout kolem sebe, že lidé začínají žít v jiném způsobu a chtějí se zbavit všeho, co vytváří závoj, že se dostane do života. Můžete si všimnout, že mnoho lidí mění zaměstnanost, opouštět městy, opouštět jejich kanceláře ve městě, aby našli sladkost, mír a scenérii přírody.

Přechod, který je v současné době zažívá a které je silně rozbité, je nezbytné, aby se vám mohlo vyčistit staré a vytvářet novou zemi. Světlo a vy jste se rozhodli pro vaši cestu a cestu duše. Realita vašeho životu vytváří vaše systémy víry, z nichž mnohé vytvořily a řekli neviditelné síly, které úmyslně podkopávají pravdy se skrytými lžemi. Pravda je tu pro ty, kteří zvýšili své vibrace a jsou spojeni s jejich vyššími já. Trik se skládá z prosívání kódů pomocí jejich vyšší mysli a jejich vnitřní znalosti, ne mysli. “Připojte se s podobně smýšlejícími dušími, aby udržely vysoké vibrace přes planetu.

Bude tam temné duše, které se nebudou rozvíjet, a duše, která se v této době rozhodl opustit planetu, takže být připravena na tuto hromadnou odchodu. Odrazem hlavních zpráv o médiích. Mnoho z toho, co je řečeno, je daleko od Pravda. Nicméně, mnoho inteligenčních kanálů, které říkají, jsou správné, a to bude více populární, protože stará hlavní zpravodajská média se zhroutí. Světlo zvítězilo a pravda se pomalu dostává do masů, aby způsobily nejmenší škody a aby se některé z zlo, které se stalo, masy nevědělo mnoho měsíců, pokud ne roky.

Toto obtížné a zatěžovací období je však velmi nutné, aby se zbavilo od vyčištění z toho, co instilovaly generace a generace lidí, to znamená, že klečíte před týmy, které považujete za lepší, protože jste neměli vědomosti o obrovské moci ve vás. To je nezbytné, že nyní bude vyčištěna a je kdykoliv a odmítnuta vůči nové zemi. Stále máte svobodnou vůli; Možná budete chtít zažít pravou svobodu nebo budete chtít zůstat v pohodlí, který je určen pro vás i nadále žít v energii “třetí rozměry”. Každý z vás je všechna Boží moc čeká na to, že to přijme, uctíváte a používáte ji. Proč neděláš svou plnou důvěru v Boha? Je to proto, že vaše ego neustále pracuje, aby se odvrátil od vašich záměrů tím, že vás upozorní na problémy a situace, které zvyšují nejistotu a strach.

Pak trávíte nepřiměřeně mnoho času tím, že přemýšlíme, analyzuji a znepokojující o těchto otázkách a situacích a nejen zapomínali na svůj záměr, ale také se zabýváte posuzováním a obviněním těch, jejichž MSM a další jsou informováni, že jsou zodpovědní za globální chaos, zmatek, Nemoci a konflikty, které ovlivňují svět. Distribuční propaganda, kterou jste vystaveni mnohokrát během dne, ještě více zvyšuje vaši nejistotu a strach. Je čas přestat věnovat pozornost rozptylování, že vás vaše ego neustále bombuje. Z vašich vlastních přímých zkušeností, pokud se rozhodnete být vědomi, že převážná většina negativních problémů a možností, které vám v minulosti způsobily obavy nebo starosti, se obvykle nevyplní.

Víš, že když se ponoříte hluboko do svého interiéru, do své Sainty Sanctuary a požádejte o pomoc a vedení těch, kteří jsou součástí vašich duchovních podpůrných týmů, vždy si v tuto chvíli dostanete přesně to, co potřebujete. Použít. Použít. Pokud vám dovolíte pozorně poslouchat. Poslech je nezbytný, ale ne MSM a sociální média, která řídí kolektivní ego lidstva; Místo toho poslouchejte hluboké a moudré vnitřní znalosti, které máte veškerý přístup. Často posloucháte a slyšíte brilantní vedení, ale pak vás vaše ego přesvědčí, že musíte být agresivnější nebo více defenzí, než vede k pokynu.

Takže se přizpůsobujete svému egu, plně se podílí na nerozumných a distribucích návrhů a zjistíte, že problémy nebo situace nejenže nevyřeší, ale mohou se stát problematičtějšími. Pravděpodobně si pak pamatujete své rozhodnutí nerešpektovat své moudré intuitivní poradenství, takže budete naplněni lítostem. Být zaměřen na ego znamená zapomenout, že jste v iluzorním prostředí, kde hrajete hru oddělit, a plně zapojit se snaží ovládat a manipulovat s ostatními pro vaše vlastní cíle nebo předáním vaší síle, vaše suverenita podle druhého a budete hrát bezmocní oběť okolností, které vnímáte tak, že nemůžete mít vliv.

Všichni si vybrali lidské živé cesty před inkarnací, které by vám daly lekce, které jste chtěli učit, a věděli jste, že bude obtížné kvůli stavu amnézie, ke kterému se narodíte, ale také věděli, že máte také plnou podporu v každém okamžiku. Teď, když jste ve své fyzické. Tělo je vaše amnesia dobře představená, ale váš tým duchovního podpory je s vámi v každém okamžiku, přesně podle plánu a nabízí příslušné vedení, kdykoli požádáte o vás. Všechno se vrátí k dotazování a pak se rozhodnout poslouchat! Neexistuje žádná šance, každá událost a zkušenost má svůj účel, a tak vám pomůže a ty, které komunikovat s probudit se. A právě teď jste rozhodně probuzení. zdroj

Takové projekce nebo hologramy lze realizovat také pomocí laserové projekce.

Pro laserové projekce je však zapotřebí tzv. médium ve vzduchu, což znamená, že k viditelnosti laseru jsou zapotřebí malé částice, jako je mlha, sníh nebo déšť.
K tomuto účelu se používá mlha nebo mlžítka, např. v oblasti událostí, protože jinak by paprsek nebyl vidět, je viditelný pouze přes drobné složky mlhy.

V tomto směru se vycházelo z předpokladu, že chemtrails lze využít i pro práci s projekcemi na oblohu.

Mluvím však pouze o laserových projekcích v „konvenčním“ smyslu, ale samozřejmě nevím, jaká technologie by k tomu byla skutečně použita a využita.

Jedna věc by však měla být naprosto jasná: Technologie používané armádou jsou PODSTATNĚ vyspělejší, než se domníváme……
„Všechno to vypadá tak reálně….“
Má, a proto je tak těžké rozeznat realitu od iluze. Ale právě tady se mi naskýtá otázka:
Kdo říká, že BlueBeam se už dlouho nepoužívá, protože vypadá tak opravdově?
Mnoho pozorování, která byla považována za nevysvětlitelná nebo možná dokonce záměrně vymazána např. NASA, aby se položily falešné stopy a odvedla se tak pozornost od BlueBeam zde znovu…..?
Co když je Měsíc hologram?
Co když je ISS hologram?

? Jasneji už to nejde zdroj

? Za svou chamtivost a naprostou neúctu k Matce Gaie a lidstvu zaplatí nejvyšší cenu. Láska vaší duše je větší a je to přesně to, co oni nemají. Spravedlnost je zde. Nic ji nezastaví.

? Mnoho lidí dělá přesně to, k čemu jsou naprogramováni. Nikdy se na nic neptají. Prostě se řídí tím, co se jim řekne. Jsou to dokonalí roboti, se kterými si může hrát elita. To nejsme my. Děkujeme Stvořiteli, že nás probudil. Děkujeme ti, Bože, že jsi nám ukázal cestu ven.

? Dělejte věci, které mají smysl pro váš život a jsou prospěšné i pro ostatní, protože tomu věříte a chcete to dělat….. Ne proto, že jste byli naprogramováni nebo vám bylo řečeno, že je to jediná možnost. zdroj

? Notebook Hunter Biden více než 120 000 e-mailů link

Devin Nunes tvrdí, že Durham musel Sussmanovu stopu přivést do Washingtonu, ale to je jen velmi malá část spiknutí.
Přirovnal Washington DC ke Království kouzel. Všichni jsou spřízněni, porotci jsou kontaminováni a jsou připravováni.
Sussman přiznal vinu a doufá, že se mu podaří přimět několik porotců, aby to zastavili a on mohl vyváznout bez trestu.
To je jen špička ledovce. Za několik měsíců začne ve Virginii soudní proces s Dancheckem a porota bude velmi odlišná. zdroj

Durham na Times Square

Zemětřesení o síle 6,9 stupně Richterovy škály se dnes odehrálo asi 1000 km jihozápadně od Nového Zélandu.
Hloubka je udávána 10 km. (Síla zemětřesení se liší, podle některých měla sílu 7,3 stupně).
O tři minuty dříve došlo v hloubce 10 km k slabšímu zemětřesení o síle 5,1 stupně. Podle zpráv bylo vydáno varování před tsunami!
Je na trati, kterou známe z Nového Zélandu do stanice Dumont-d’Urville v Antarktidě.
DUMBS vedou z Melbourne do Tasmánie a ze Sydney do Aucklandu na Novém Zélandu.
Několik předchozích zemětřesení mělo za následek vznik linie Melbourne – Antarktida, která také končila přesně na stanici Dumont-d’Urville!

Kdo by to byl řekl?

Zemětřesení v Jižní Africe a v Indickém oceánu, obě s hloubkou 10 km, mají za následek linii končící na francouzské stanici Dumont-d’Urville.

Příliš mnoho náhod na to, aby to byla náhoda……

? Stanice Dumont-d’Urville je francouzská vědecká stanice v Antarktidě na ostrově Pétrel v souostroví Géologie v Adélielandu. Je pojmenována po objeviteli Julesu Dumontovi d’Urville. (Zdroj: Wikipedie) zdroj


SENZACE! 25 let po jeji smrti Hrob Diany je prazdny!

?Elon Musk právě potvrdil, že jeho nabídka Twitteru byla pastí na jejich odhalení. ??
John Rich- „Myslím, že Elon Musk to věděl ještě předtím, než se obrátil na Twitter. Pokud Twitter lhal Komisi pro cenné papíry a burzy o počtu skutečných uživatelů, máme co do činění se společností, která podvedla své akcionáře a inzerenty. Velké problémy pro komouše z Twitteru.“
Elon Musk – „Rozhodně“ ?
Tohle je VELKÉ! ?

Co se stane, když Twitter ztratí svou důvěryhodnost na dohled? A co se stane, když akcionáři uvidí „manipulaci s trhem a falšování firemních údajů“?

Tady je zajímavá informace:

Durham používá výpovědi staré ČTYŘI ROKY proti všem hráčům Deep State, kteří budou vypovídat jako svědci v případu Sussmann. Raději by si měli pamatovat, co tehdy říkali….

Je důležité si uvědomit, že si tehdy mysleli, že jsou nedotknutelní. Je skvělé si představit, jaký stres musí prožívat, když si uvědomí, že už nikdo není v bezpečí. zdroj

Zdroj: