Hlavní mediální proud včera zešílel spekulacemi, když Boeing 757-200 prezidenta Donalda J. Trumpa nečekaně přistál na Dullesově mezinárodním letišti ve Washingtonu, D.C. Proč tam byl? Byl nemocný, mířil k Walteru Reedovi? Vzdával se ministerstvu spravedlnosti? Předvolala si ho snad velká porota? Byl v D.C., aby hrál golf? Příval drbů se zdál nekonečný. Média dostala odpověď poté, co se Trump, jehož stínil průvod žíznivých paparazziů, objevil na svém virginském golfovém hřišti.

Zdroje však sdělily zpravodajskému serveru Real Raw News, že Trumpova golfová exkurze byla jen rozptýlením: zatímco se rozzuřená média soustředila na Trumpa, vysoce postaveného poradce, který s ním cestoval na palubě letounu 757, tiše vyklouzl z davu na tajnou misi – navštívit Bílý dům a, jak kdysi tvrdil zdroj, „Ujistěte se, že je takový, jaký ho Trump opustil“.

V červenci 2021 Real Raw News zveřejnil článek, v němž tvrdil, že Biden, přestože se zdá, že je tomu naopak, do Bílého domu nevkročil a ve skutečnosti byl americkou armádou odmítnut, když 20. ledna téhož roku spolu s Kabalou Harrisovou usilovali o vstup. Přestože zprávu potvrdilo několik nezávislých zdrojů, stále jsme zpochybňovali její pravdivost, protože pokud byla pravdivá, znamenalo to, že se na podvodu podílely všechny mediální organizace v zemi, včetně Fox News. Zdroje tvrdily, že Bidenův režim a jeho mediální pomůcky využívaly filmové kulisy a zvuková pódia k napodobování událostí v tisku v Bílém domě.

Včerejší informace potvrzují loňská tvrzení.

Zdroj z Trumpova nejužšího okruhu se v RRN svěřil, že poradce – budeme mu říkat „Jeff“ – v Bílém domě přivítali američtí vojáci, kteří zajišťovali Oválnou pracovnu buď pro Donalda J. Trumpa, nebo příštího „zákonného prezidenta“. Podle našeho zdroje byl Jeff v Bílém domě Trumpovým jménem, aby doručil „mimořádně důležitou zprávu“ generálu americké armády Jamesi C. McConvilleovi, který dohlíží na bezpečnost Bílého domu od doby, kdy Trump podepsal zákon o povstání z roku 1807, který prozatímně přenechává pravomoc armádě ve věcech národní bezpečnosti.

„Neznám povahu zprávy, ale aby Trump tyto kroky podnikl, musí to mít prvořadý význam. Bylo to dost důležité na to, aby to vyžadovalo osobní doručení. Trump měl pocit, že je příliš riskantní posílat e-mailem, esemeskou, nebo dokonce diskutovat o telefonátu. Může to být náhoda, ale načasování se shoduje s tím, že 40 jeho poradců bylo napadeno nebo předvoláno ministerstvem spravedlnosti,“ řekl náš zdroj.

Trump, dodal, nenavštívil Bílý dům sám, protože ho sledovali paparazzi, a zpráva o jeho přítomnosti kdekoliv v blízkosti Oválné pracovny by rozezněla poplachové zvony Deep State po celém Beltway, jinak známém jako Bažina. Trumpova návštěva Bílého domu, jednoduše řečeno, by bylo zatraceně nápadné.

Na závěr náš zdroj řekl, že se podělí o další podrobnosti, až to bude možné.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/09/trumps-advisor-checks-on-white-house/