Zdroj z Mar-a-Lago, který hovořil s Real Raw News pod příslibem anonymity, v sobotu řekl, že prezident Donald J. Trump strávil mnoho času v soukromé radě se svými nejdůvěryhodnějšími poradci od chvíle, kdy Vladimir Pu/tin začal na U/krajině vyhazovat biolaby a osvobozovat vězněné děti.

RRN byla prvním výstupem, který informoval o spojení mezi Trumpem a ruským vůdcem, což je názor, který nyní zaznívá na mnoha alternativních zpravodajských serverech po síti.

Trump v soukromí tleskal Pu/tinovu odhodlání očistit zkorumpovaný národ od laboratoří na výrobu biologických zbraní a kruhů pro obchodování s dětmi, které se objevily na uk/rajinském venkově ihned poté, co 24. srpna 1991 vyhlásil nezávislost na SSSR.

Během měsíců po rozpadu SSSR proudily na Uk/rajinu západní peníze jako voda z vysokotlaké hadice. Miliony dolarů z USA, Německa a Izraele proudily do soukromé pokladny tehdejšího prezidenta U/krajiny Leonida Kravčuka, který s radostí přijal americkou hotovost výměnou za to, že umožní cizím mocnostem stavět laboratoře na výrobu biologických zbraní na cizí půdě.

V sobotu večer, krátce poté, co Trump zakončil mítink „Zachraňte Ameriku“ na Floridě, řekl svému nejužšímu kruhu, že Spojené státy brzy zažijí „velmi velké zúčtování“ podobné tomu, co se děje na U/krajině.

„Trump řekl, že je téměř čas zúčtování, čas, kdy si národ uvědomí, co se skutečně děje a jaké kroky podnikl, aby jednou provždy vedl válku proti kabale Deep State, a to jak v USA, tak v zahraničí. I když se to může zdát těžko uvěřitelné, po boku Pu/tina a Si Ťin-pchinga pracoval na tom, aby svět zbavil nejen laboratoří na výrobu biologických zbraní, ale i zamoření dětskými pedo kruhy, které doslova zaplavily svět. Čína tvrdí, že USA zřídily biolaby i na Tchaj-wanu, a to je jeden z důvodů, proč projevily zájem o jeho znovudobytí,“ řekl náš zdroj.

Prezident Trump, dodal, sdělil svému kruhu, že má nevyvratitelný důkaz, že Vladimír Pu/tin skutečně vyhodil do povětří 11 laboratoří na výrobu biologických zbraní financovaných Faucim ve střední U/krajině.

„Věřte mi, brzy tu budeme mít neuvěřitelné zúčtování, jaké ještě nikdo neviděl. Bude to neuvěřitelné a nenávistníci a looserové v Lamestream Media to popřou, ale pravda bude zveřejněna,“ řekl Trump údajně. „Nevěřte falešným zprávám. Nikdy jsem nikam neodešel. Byl jsem tu celou dobu.“

„Brzy, velmi brzy, se země dozví pravdu o tom, co se děje v Rusku a na U/krajině, bude to ohromné, pravda o 11. září a ještě mnohem víc. Ti ohromní podvodníci jsou ošklivá pekelná katastrofa,“ pokračoval Trump.

Skvělé věci brzy nahradí zoufalství a malomyslnost, kterým tolik Američanů čelilo, řekl náš zdroj.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/03/trump-promises-a-reckoning/

Kadyrovovy čečenské jednotky spěchají na pomoc armádě DLR

https://tadesco.org/kadyrovovy-cecenske-jednotky-spechaji-na-pomoc-armade-dlr/


Akce v Bělehradě

https://tadesco.org/v-belehrade-se-konala-hromadna-motoristicka-akce-na-podporu-ruska/

Očistec? 

https://tadesco.org/barack-obama-tvrdi-ze-mel-pozitivni-test-na-covid-19/