Reinaugurace Donalda J. Trumpa je na spadnutí a jeho první prezidentskou povinností bude „odstřelit“ globální pandemii a obnovit pořádek ve zlomené společnosti, uvedl pro Real Raw News zdroj zapojený do Trumpovy čistky deep state.

Večer své inaugurace Trump promluví k národu a odhalí, že varianta Delta Covid-19 je fiktivní, vysněná maniakálními lidmi, kteří se obávali ztráty svého vlivu u poslušných občanů. Když se společnost smířila s virem, který nebyl smrtelnější než běžná chřipka, a občané se vyhýbali rouškám a vyvolávali legitimní otázky ohledně nebezpečných očkování, kontaktovala Světová zdravotnická organizace své agenty v rámci CDC a mezinárodních zdravotnických agentur a vyzvala je, aby spustili program zaměřený na opětovné vystrašení světa na manipulativní dodržování předpisů.

Byla to Bidenova ředitelka CDC, Rochelle Walenská, kdo doporučil iluzorní řešení; výrobu vysoce přenosného a potenciálně virulentnějšího kmene pro „vyděšení lidí, aby nosili roušky a očkovali se,“ uvedl náš zdroj.

RRN uvedl, že Trumpovi lidé získali nevyvratitelný důkaz – včetně ověřené korespondence a zvukové komunikace – že navzdory smíšeným zprávám používá Bidenova administrativa Covid-19 k podmanění vlastenectví Američanů dodržujících zákony a maření Trumpovy snahy o obnovení jeho právoplatného místa v oválná pracovně.

“Varianta Delta neexistuje.” Je to naprostý výmysl. Trump má zprávy a záznamy hovorů mezi Walenskou a mnoha státními a federálními úředníky, včetně starostů, guvernérů a krajských soudců, kde se všichni zavázali podporovat falešnou nemoc. Dělá kroky proti těmto zločincům, mnozí jsou však zatím stále na svobodě. Jakmile se vrátí do úřadu, zatýkání proběhne rychle a zběsile. Walensky, Fauci, Newsom, Whitmer, AOC, Pelosi – budou ohromeni obrovským rozměrem akce při Trumpově oznámení, “uvedl náš zdroj.

Trump aktivuje systém nouzového vysílání a využije nepřátelské vlny – CNN, MSNBC atd. – aby zajistil, že pravda oslovi co nejširší publikum. Odhalí fakta: z Wuhanského virologického ústavu unikl vysoce přenosný, ale život neohrožující virus; že globální zdravotnické organizace ve spojení s Novým světovým řádem a Deep State masivně profitovaly z prodeje očkování a pojistných událostí; že koncovkou bylo zbankrotovat Ameriku, zničit kapitalismus a přeměnit Ameriku v jediný socialistický stát, jako je Venezuela.

“Trumpovo oznámení otřese Zemí až do základů.” Ví, že neprobudí každého k pravdě, mnozí se tak zakořenili v lžích Deep State, bohužel jim není pomoci. Doufá, že faktům bude věřit dost lidí, takže Deep State dostane smrtelný úder – dostatečně silný, aby zabránil jeho opětovnému vládnutí. Na to Amerika čeká, “uvedl náš zdroj.

Navíc se Trump pokorně omluví Americe za podporu operace Warp Speed ​​a očkování Covid-19, kdy nebylo vyhnutí z důvodu strategie útoku…

“Trump vysvětlí, jak byl svět podveden k podpoře vakcíny. Uvede jaké kroky podnikl k zabránění, aby se tato nespravedlnost už nikdy neopakovala, “uvedl náš zdroj.

Trump Pledges to “Blow Lid Off” Global Plandemic