Když si představujete svou spřízněnou duši, jaká přesně by měla být? Možná toužíte po někom, kdo je ohleduplný, laskavý a sebevědomý.

A měl by vědět, kdy vás má chránit a povzbuzovat, abyste se stali tou nejlepší verzí sebe sama.

Spřízněná duše je člověk, který je sladěn s vaší duší a srdcem. Je ten, kdo vám naslouchá. Snaží se porozumět vašemu jedinečnému jazyku, abyste si spolu mohli vybudovat společný partnerský život.

Spřízněná duše je člověk, který si váží sebe samého, a ví, čeho chce v životě dosáhnout. Navíc je nezávislý a vytrvalý na cestě za svým snem.

Podporuje ve vás odvahu pouštět se do nových věcí a respektuje vás takové, jací jste. Pomáhá vám dosáhnout vašich snů a cílů.

Spřízněná duše je člověk, který má své srdce otevřené pro každého člověka. Jeho milý úsměv vás doslova zahřeje u srdce.

Zajímají ho vaše strachy a zranitelnost, jakož i vaše sny a touhy. Tato důvěra je vzájemná, protože i on vám ukáže své jizvy.

Každému z vás pak tento vztah pomůže zahojit rány na duši.

Spřízněná duše je zrcadlo, člověk, který vám ukáže, jací skutečně jste. Možná vás překvapí, že máte více než jednu spřízněnou duši (více ZDE…).

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení nemusí být vztah spřízněné duše romantický, i když to tak může být. Spřízněnou duší může být člen rodiny, přítel, spolupracovník či neznámý člověk.

Vztah se spřízněnou duší také nemusí vydržet navždy.

Spřízněná duše je člověk, který vstoupí do vašeho života, aby usnadnil váš osobní růst a přiblížil vás k vašemu autentickému já.

Cílem spřízněné duše je, aby vám dala bolestivou lekci a změnila vás. V některých případech přijde do vašeho života, aby vámi otřásla a připomněla vám, jak cenný je život a vše, co máte.

Ať tak či onak, spřízněná duše je člověk, se kterým jste uzavřeli vztah v této fyzické inkarnaci. Možná jste s ním sdíleli minulé životy, nebo jste se s ním setkali v duchovním světě. Proto existuje pocit, že jste ho již dříve znali.

Je důležité pochopit, že spřízněné duše mohou mít mnoho různých podob a mohou zůstat ve vašem životě jen chvíli.

Teprve když pochopíte a přijmete tuto pravdu, budete schopni ocenit vztah s každým člověkem, který vstoupí do vašeho života.

Budete se moci otevřít příležitosti poznat spřízněné duše, se kterými vytvoříte ještě pevnější, hlubší a trvalejší vztahy.

Pokud chcete přilákat životního partnera jako svou spřízněnou duši, musíte si uvědomit, že se s ním nesetkáte, dokud se nenaučíte důvěřovat vesmíru, že opravdu existuje a že si ho zasloužíte.

Důvod je prostý. Určitě jste už slyšeli, že co vyzařujete, to přitahujete. Pokud jste ochotni věřit, že existují neúspěšné a nezdravé vztahy, každý vztah budete vnímat jako své selhání.

Pokud máte sklony k negativnímu myšlení nebo pohrdáte láskou, je méně pravděpodobné, že si do života přitáhnete někoho, kdo s vámi bude sdílet romantické city.

Pokud toužíte po lásce, staňte se milujícími lidmi. Pokud toužíte po romantice, naučte se být romantičtí.

Pokud si osvojíte vlastnosti, které by měl mít váš ideální intimní partner nebo partnerka, snadno rozpoznáte, kdy spřízněná duše vejde do vašeho života.

Často dostávám otázku, proč nenajdeme svou spřízněnou duši, když si osvojíme všechny kladné vlastnosti a sdílíme je s lidmi, které potkáváme?

Domnívám se, že existuje několik důležitých důvodů:

1. Správné načasování

Všechno má své pravé načasování. Nejen že není potřeba tento proces jakkoli uspěchat, ani to není možné.

Spřízněná duše vstoupí do vašeho života ve chvíli, kdy budete připraveni (více ZDE…). Pokud máte pocit, že nestíháte a nemáte na nic čas, jak můžete mít čas na jiného člověka?

Bylo by moudré zamyslet se nad svým životem a zjistit, zda jste otevřeni potkat svou spřízněnou duši.

2. Pokud se snažíte najít spřízněnou duši a děláte si starosti s tím, kdy se to stane, pak vás ovládá strach.

Tento strach ovládá vaši mysl a vaše srdce a nenechává téměř žádný prostor pro lásku. Čekání na lásku je recept na zklamání.

Doporučuji vám, abyste se zamysleli nad svým záměrem chtít potkat osudovou lásku v určitém věku, protože vaše odpověď může poukazovat na emoční blok, který je nutné odstranit.

Většinou jde o přesvědčení, že existuje ideální věk pro založení rodiny. Spřízněná duše nemůže vstoupit do vašeho života ve chvíli, kdy po ní toužíte.

Není zboží, které chcete koupit. Lásku nelze koupit za peníze. Jakou by pak měla cenu?

3. A tím nejdůležitějším důvodem, proč si do svého života nemůžete přitáhnout svou spřízněnou duši, je, že nejste celiství.

To znamená, že nejste ochotni přijmout sami sebe takové, jací jste, včetně silných stránek i slabších oblastí, na kterých ještě musíte zapracovat.

Je důležité, abyste se naučili být sami se sebou a dávat si tolik lásky, kolik potřebujete. Kromě toho byste se měli naučit věřit tomu, že vám vesmír pošle lásku v té pravé chvíli.

Měli byste si uvědomit, že jste hodni lásky, jaká nemá hranic (více ZDE…). Pokud se nemilujete, nikdo nebude. A nejen to, nebudete milovat nikoho jiného. Láska začíná u sebe.

Teprve tehdy, když přijmete sami sebe a uvěříte, že si zasloužíte lásku, si můžete do života přitáhnout svou spřízněnou duši.

Spřízněná duše je člověk, který vás udělá celistvými, autentickými a milujícími lidmi

Zdroj: https://mocvedomi.cz/tri-klice-jak-si-do-zivota-pritahnout-svou-spriznenou-dusi/