Bílé klobouky nejsou jediné, kdo naléhá na prezidenta Donalda J. Trumpa, aby podnikl široké a okamžité kroky proti americkému hlubinnému státu, tvrdí zdroj z Mar-a-Lago, který uvedl, že Trump a Vladimir Putin měli v pondělí ráno další telefonický rozhovor.

Putin prý původně volal, aby mu sdělil chmurné zprávy: ruské síly od začátku jeho „zvláštní vojenské operace“ zabily na Ukrajině 163 amerických žoldnéřů.

„Především tam neměli co dělat,“ odpověděl údajně Trump.

Rozhovor však rychle přešel do politického diskurzu a Putin mu sdělil oduševnělé napomenutí  nad „smutným, politováníhodným americkým státem“. Řekl Trumpovi, že nemůže uvěřit, že Američané nečinně přihlížejí, zatímco zločinný režim rozkrádá kdysi skvělou ekonomiku.

„Viní z krize ekonomiky mě. Říkají, že já jsem ten důvod, proč jsou vaše ceny energií tak vysoké, ten důvod, proč nemáte žádné jídlo. To je k smíchu,“ řekl Putin.

Kromě toho vyjádřil zděšení nad tím, jak snadno krátkozrací Američané podlehnou nehorázným, zjevným útokům pod falešnou vlajkou. Jako typické příklady uvedl masakry v Uvalde a Buffalu s tím, že nevnímá americké falešné zprávy a že jeho nepřátelé, především parlamentní opoziční strany ve Státní dumě, zosnovali na ruské půdě mnoho útoků pod falešnou vlajkou. „Teď jsou všichni mrtví,“ řekl a dodal, že ruský Federální úřad pro služby je při pátrání po zrádcích neobyčejně účinný.

Trump souhlasil s Putinovým hodnocením Uvaldy a zdůraznil nepravděpodobnost duševně narušeného, nezaměstnaného transkluka, který kouzlem zhmotnil střelné zbraně v hodnotě 5000 dolarů.

„Drastickou akci jsem podnikl, abych rozehnal Hluboký stát z východní Evropy,“ řekl Putin. „Ne, nebylo to snadné. Ano, někteří nevinní zemřeli. Lidé jako vy a já musí činit těžká a rázná rozhodnutí. Vaše země, vy a vaši spojenci ji musíte zachránit, než bude příliš pozdě. To je poznání, které jsem musel přijmout, příteli. Žádné slitování.“

Putin navíc vyvrátil historky západních médií o svém neduživém zdraví. Zmínil se konkrétně o bulvárním pomlouvačném článku, který tvrdil, že oslepl a zbývají mu jen tři roky života. V tomto článku, který vyšel v britském deníku Metro, se psalo, že se Putin zotavuje doma, zatímco tělesné dvojníky a hluboká falešná technika se používají k napodobování jeho vystoupení v televizi a na veřejných vystoupeních. CIA a MI6, řekl Putin, ho směšně obviňují, že používá taktiku, kterou si oni vymysleli.

Trump, řekl náš zdroj, o svých plánech s Vladimirem Putinem nemluvil, ale poděkoval ruskému vůdci za jeho znepokojení a sentiment.

„Prezident Trump neprozrazuje plány, ale mohu říci toto: požádal vojenské spojence o trpělivost, protože si myslí, že demokraté utrpí ve volbách velkou porážku, víte, která je pošle do ústraní v nemilost. Vidí, jak americký lid trpí. Způsobuje mu to velké znepokojení,“ uvedl náš zdroj.

 

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/05/putin-to-trump-save-your-country-now-before-its-too-late/