To, co se děje nyní, se v historii lidstva ještě nikdy nestalo. Jsme svědky historicky první světové revoluce. Nepokoje ve Francii, neposlušnost americké armády falešného prezidenta Joe Bidena v USA, sjednocení muslimského lidu, krach Credit Suisse a mnoho dalších událostí po celém světě jsou toho vzájemně propojenými znameními. To vše je součástí svržení skryté vládnoucí třídy, která planetě vládne již tisíce, ne-li desetitisíce let. Konečný výsledek bude pro lidstvo a pozemský život ohromující a osvobozující zároveň.

Než se však podíváme na všechny události, které se odehrávají, pokusme se pochopit celkový obraz. Můj bývalý profesor Sa’adullah Ghausy – který byl afghánským velvyslancem v Japonsku, než Rusové provedli invazi do jeho země – řekl, že nejlepší způsob, jak pochopit mezinárodní vztahy, je přemýšlet o zemích jako o jednotlivých lidech. S tímto vědomím vám tedy předkládám celkový obrázek:

Afričan, Číňan, Evropan, Ind a Chazar se ocitnou na opuštěném ostrově. Chazar řekne Afričanovi: „Jdi a nasbírej jídlo, dřevo a další suroviny.“ Číňanovi řekne: „Vyrobíš nástroje a postavíš nám přístřeší a nábytek.“ Indovi říká: „Ty vaříš a uklízíš a staráš se o různé práce.“ Evropanovi říká: „Zmlátíš Afričana, Číňana a Indiána, když neposlechnou.“ Všem říká: „Jakmile splníte své úkoly, jděte pro mě sbírat mušle a lesklé kameny.“ Pak řekne skupině: „Až všechno připravíte, vezmu si nejlepší jídlo a nejpohodlnější nábytek a dám vám to, co zbyde.“ A pak se vrátí ke skupině.

Jednou v noci, když chazar spí, se ostatní sejdou a řeknou: „Chazar nic nedělá, tak proč bychom pro něj měli pracovat?“. Evropanovi ostatní řeknou: „Drží tě pod drogami a otráveného, abys ho poslouchal; když budeš pracovat s námi, pomůžeme ti s detoxikací, dáme ti jeho sbírku mušlí a zajistíme ti větší podíl jídla.“

Druhý den ráno tedy ostatní řeknou Chazarovi, že pokud chce dál jíst a sdílet ostrov s ostatními, bude muset pracovat. Když řekne Evropanovi, aby šel ostatní zmlátit, je odmítnut. Pak vyhrožuje, že všechny otráví, vyhodí ostrov do povětří atd. ale je to bluf a v podstatě bude muset buď pracovat, nebo se nechat předhodit žralokům.

To je v podstatě to, co se nyní děje ve světě.

Například na Blízkém východě se různé země regionu, včetně Egypta, Turecka, Íránu a Saúdské Arábie, rozhodly přestat předávat svou ropu chazarské mafii výměnou za čísla v bankovních počítačích. Proto byl falešný prezident Joe Biden nucen vypustit strategické ropné rezervy.

Není divu, že Moussa Ibrahim, bývalý mluvčí Muammara Kaddáfího řekl: „To, co se děje mezi Saúdskou Arábií a Íránem pod čínskou kontrolou, není maličkost, je to změna mezinárodní moci.“

Viz přiložené krátké video s rozhovorem:

Totéž se děje s Čínou a dalšími asijskými zeměmi, které nyní požadují od Spojených států a dalších západních zemí platby v reálných hodnotách, jako je zlato a fyzické produkty.

V Africe požádala velká skupina zemí Rusko o pomoc, aby zabránila francouzským Rothschildům krást jejich zdroje.

Toto spojenectví mezi globálním jihem, globálním východem a západními bílými klobouky vede k hroucení západního finančního systému a ke změně režimu v řadě zemí.

Krach Credit Suisse je toho odrazem. Všimněte si, že žádný z takzvaných mainstreamových zpravodajských článků o Credit Suisse nehovoří o skutečném důvodu jejího krachu a o tom, proč se převzetí bankou UBS a záchrana švýcarskou vládou nezdaří. Nepochybujme o tom, že selže a strhne s sebou i Federální rezervní systém, BIS, MMF, Světovou banku, OSN atd.

Skutečný příběh lze po částech vyčíst ze zpráv, které se tu a tam objevují ve finančním tisku. Jak jsme například uvedli v předchozí zprávě, mincovna Perth Mint byla přistižena při prodeji 100 tun nečistého zlata Číňanům.

Nyní Londýnská burza kovů objevila ve skladu v Rotterdamu místo niklu, který byl základem jejích kontraktů, pytle s kamením. Jedná se jen o nejnovější odhalení, které podkopává důvěru v oslabenou burzu.

Ve Švýcarsku bude obchodník s komoditami Trafigura Group se sídlem v Ženevě v první polovině roku 2023 platit téměř půl miliardy dolarů poté, co zjistil, že některé dodávky niklu, které nakoupil, neobsahovaly kov, který měly obsahovat.

Nedávný objev LME (Londýnská burza kovů) a Švýcarska, že místo niklu jsou v zásobě kameny, by měl být jen dalším varováním, že nabídka fyzického kovu je extrémně omezená. Kdyby investoři provedli stejnou hloubkovou kontrolu na burze Comex, zjistili by, že systém částečných rezerv na trhu s kovy je ještě horší. Všimněte si, že téměř polovina veškerého registrovaného stříbra nyní leží v trezorech JP Morgan… nejspíše kvůli optice.

Nevěřte tedy, když Fed tvrdí, že vytvoří další 2 biliony dolarů, aby pomohl stovkám bank, které mají obrovské ztráty.

Údajně proto, aby zabránil krachu těchto bank, vymyslel Fed nový nástroj, který nazývá „Bank Term Funding Program“ neboli BTFP. „BTFP je ve skutečnosti jen další obrovská lež, která má vyvolat dojem, že bankovní systém je bezpečný. Stejně dobře by to mohli nazvat: ‚Věřte této fikci, lidé‘ (Believe This Fiction, People),“ říká zdroj z Mossadu.

„Federální rezervní systém je technicky vzato v úpadku. V roce 2023 Fed poprvé od roku 1915 vykáže roční provozní ztrátu ve výši 80 miliard dolarů. Bude mít záporný kapitál ve výši 38 miliard dolarů. Do této ztráty není započítána nerealizovaná ztráta z jeho portfolia ve výši 1,3 bilionu dolarů,“ uvádějí zdroje CIA.

Nyní centrální banky Kanady, Anglie, Švýcarska a EU oznámily, že „dolarové swapy se zvýší z týdenních na denní“.

To znamená, že všechny velké centrální banky chazarské mafie budou denně pumpovat dolary. Jinými slovy, KORPORACE USA a její Fed mají v úmyslu stáhnout s sebou centrální banky EU, Švýcarska, Kanady a Anglie.

Autor knihy Creature from Jekyll Island o Fedu poznamenává: „Je to kartel. Není to vládní agentura, jen se tváří, že je to vládní agentura.“

Podle šéfa MI6 je záchrana UBS nejen pokusem zastavit pád domina až do zhroucení celého systému, ale také zakrýt další zločiny. „Rothschildova ChM v Zugu pohltila Credit Suisse ani ne tak kvůli stabilitě, ale spíše proto, aby absorbovala účty praní špinavých peněz Evropskou unií – to se týká úplatkářství spojeného se všemi britskými premiéry, které jsem vyhodil za královnu.“ Úplatkářství se vztahuje i na většinu dalších tzv. západních lídrů.

A mimochodem, šéf Credit Suisse je genderově proměnlivý a svůj čas v práci dělí „fifty-fifty“ mezi Pippu a Philipa. Ředitel banky jako Philip (vpravo) a jako Pippa (vlevo).

Vysoce postavený zdroj z Aliance bílých klobouků říká, že právě tuto finanční krizi má na mysli, když mluví o březnových idách. „Je to tak a šíří se to po celém světě. Federální rezervní systém má být již v červnu až červenci zrušen a náhradou bude nový americký dolar vydaný ministerstvem financí. Bude krytý zlatem, stříbrem, ropou a přírodními zdroji… Očekávejte, že velmi brzy začne hyperinflace.“

Finanční krize vede v mnoha zemích k politické krizi, v čele s Francouzi, těsně následovanými Nizozemci a Izraelci.

Ve Francii se prezident Emmanuel Macron obešel parlament, aby posunul věk odchodu do důchodu z 62 na 64 let, přestože podle průzkumů veřejného mínění jsou proti tomu dvě třetiny až tři čtvrtiny francouzské veřejnosti.

Neříká se však, že Macron je nucen ždímat peníze z Francouzů, aby zabránil bankrotu svých pánů Rothschildů.

Francouzi na to však přišli. Paříž je nyní v plamenech a podobné demonstrace se konají po celé zemi.

Pařížští popeláři také již dva týdny stávkují a ve francouzském hlavním městě denně přibývají hromady zapáchajících odpadků.

Na znamení toho, že si Francouzi začínají některé věci uvědomovat, se v celostátně vysílaném televizním pořadu začalo mluvit o věcech, jako je používání adrenochromu elitou. Autor Gérard Fauré píše o masové konzumaci drog (hlavně kokainu), sexuálním zneužívání, znásilňování, pedofilii, obtěžování dětí, obchodování s dětmi, vraždách a atentátech ze strany elity. V televizi Fauré tvrdil, že několik celebrit pravidelně konzumuje adrenochrom, a jako hlavní příklad uvedl Celine Dion. Když Fauré zmínil jméno francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, televizní rozhovor byl přerušen.

Nyní však francouzští protestující skandují: „Sťali jsme krále Ludvíka XVI., můžeme to udělat i s Macronem.“ Není pochyb o tom, že další francouzská revoluce je v plném proudu.

V Nizozemí ohromila protestní strana zemědělců nizozemskou politiku tím, že získala křesla v zemských volbách a stala se největší stranou v horní komoře parlamentu.

Pro Marka Rutteho a jeho loutkovodiče ze Světového ekonomického fóra je to obrovská porážka.

Podobně je tomu i u dalších loutkových vůdců WEF. V Kanadě nemůže zrádce Justin Castro Trudeau vystoupit na veřejnosti, aniž by přilákal rozzuřený dav. (Toto je velmi dobré video).

V Izraeli bojují pracovníci Mossadu a elitní důstojníci a vojáci, kteří dobrovolně slouží v divizi speciálních operací vojenské rozvědky a v jednotkách kybernetické války, proti snaze Benjamina Netanjahua přeměnit tuto zemi v satanistickou teokracii.

Dan Halutz, bývalý náčelník generálního štábu IDF, je jedním z mnoha, kdo vyzývají k „osvobozenecké válce za Stát Izrael“. Vůdce opozice Jair Lapid napsal na Twitteru: „Tohle způsobilo podněcování vlády proti protestům. Násilní hrdlořezové se chovali divoce po celé zemi.“ Židovský národ má být osvobozen z tisíciletého babylonského otroctví.

V USA se mezitím falešný Joe Biden nemůže objevit na veřejnosti, aniž by se ozvaly výkřiky „Let’s go Brandon“.

Legendární investor Carl Icahn vyjádřil názor mnoha odborníků, když v nedávném televizním rozhovoru řekl: „Náš systém se hroutí, myslím, že celá ekonomika se hroutí… Čisté jmění průměrné domácnosti je v podstatě nulové.“

Nejnovějším příznakem společenského kolapsu je, že se reportér CNN stal obětí loupežného přepadení, když informoval o „rozbujelé pouliční kriminalitě“ v San Francisku.

Chcete-li zjistit, zda máte červy, rozpusťte v šálku…

Níže uvedené video o Billu Gatesovi – s více než milionem zhlédnutí – ukazuje, kam směřuje americké veřejné mínění.

Situace je taková, že vysoce uznávaný plukovník Doug McGregor říká, že by byl překvapen, kdyby Biden byl za 90 dní stále v Bílém domě.

Arcibiskup Carlo Vigano, bývalý velvyslanec Vatikánu ve Washingtonu, svými posledními komentáři odráží křesťanskou vzpouru proti západní vládnoucí třídě:

Současná krize nám ukazuje kolaps zkorumpovaného Západu… Ruská federace nesporně stojí jako poslední bašta civilizace proti barbarství a shromažďuje kolem sebe všechny národy, které se nehodlají podřídit kolonizaci NATO, OSN, Světové zdravotnické organizace, Světové banky, Mezinárodního měnového fondu a té hromady nadací, jejichž cílem je indoktrinace mas, manipulace s informacemi, vytváření „barevných pramenů“ k destabilizaci legitimně zvolených vlád a rozsévání chaosu, válek a bídy jako instrumentum regni.

Teoretici tohoto převratu mají jména a tváře, počínaje Georgem Sorosem, Klausem Schwabem a Billem Gatesem. Je to království Antikrista.

Bílé klobouky v armádě a agenturách nyní skutečně jednají.

FBI, Oddělení armády pro vyšetřování trestných činů (CID) a US Marshals pracují na vznesení obvinění proti Ralphu Baricovi, Anthonymu Faucimu a Peteru Daszakovi, kteří spolupracovali na vyvolání globální pandemie Covid-19, genocidy a biologické zbraně proti celému lidstvu. Více než 14 milionů mrtvých v důsledku vakcín proti biologické zbrani,vytvoření zbra z běžného viru chřipky, který je zde již tisíce let. Spojili ho s genem HIV, čímž se stal velmi vysoce virulentním, vysoce toxickým a vysoce škodlivým.

Na plně očkované připadalo více než 9 z 10 úmrtí spojených s virem a míra úmrtnosti na 100 000 obyvatel byla nejnižší u neočkovaných a nejvyšší u očkovaných v každé věkové skupině.

Důvodem, proč Čína náhle ukončila politiku „nulového Covidu“, je zjištění, že PCR testování je podvod a obrovský systém úplatků, jehož cílem je destabilizovat vládu. Co platí pro Čínu, platí i pro zbytek světa.

Krysy ChM zahnané do kouta se zoufale snaží vyhnout vězení nebo něčemu horšímu tím, že chrlí výhrůžky a snaží se vraždit na všechny strany.

Například šéf MI6 hlásí: „Místnost, kde jsem si obvykle četl, vyletěla do povětří, celá se rozpadla na kousky. Byla tam nastražena bomba. MI6 bude odpovídajícím způsobem reagovat s plnou termonukleární silou. Zapojí se všechny kouty země.“

Nyní nám Pentagon vyhrožuje teroristickými útoky proti Evropě a Asii, jak ukazuje tato zpráva:

Armádní generál Michael Kurilla, který velí americkému Centrálnímu velitelství, řekl senátnímu výboru pro ozbrojené služby, že provincie Islámského státu Chorásán, běžně označovaná jako ISIS-K, rychle rozvíjí schopnost vést „vnější operace“ v Evropě a Asii.

Jelikož každý, kdo je alespoň trochu informovaný, ví, že ISIS je výtvorem ChM, a je jasné, že generál Kurilla musí být zatčen.

Kromě vyhrožování teroristickými útoky ChM a jejich falešné orgány činné v trestním řízení, jako je Mezinárodní trestní soud (ICC), podávají obvinění z válečných zločinů proti ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, vyhrožují zatčením amerického prezidenta Donalda Trumpa atd.

Předseda Kevin McCarthy:

A je to tu zase – nehorázné zneužití moci radikálním státním zástupcem, který nechává násilné zločince chodit po svobodě a usiluje o politickou pomstu vůči prezidentu Trumpovi. Nařizuji příslušným výborům, aby okamžitě vyšetřily, zda jsou federální prostředky využívány k podvracení naší demokracie tím, že se zasahuje do voleb politicky motivovaným stíháním.

JE ČAS!!! JSME NÁROD, KTERÝ SE NACHÁZÍ VE STRMÉM PÁDU
VEDENI DO TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY KŘIVÝM POLITIKEM, KTERÝ
ANI NEVÍ, ŽE JE NAŽIVU, ALE který je obklopen zlem a
ZLOVĚSTNÝMI LIDMI, KTEŘÍ NA ZÁKLADĚ SVÝCH ČINŮ, KTERÉ SE TÝKALY SNÍŽENÍ VÝDAJŮ NA POLICII, ZNIČENÍ NAŠÍ ARMÁDY, OTEVŘENÍ HRANIC, ZÁKAZU IDENTIFIKACE VOLIČŮ A INFLACE,
ZVYŠOVÁNÍ DANÍ A MNOHO DALŠÍHO, MŮŽE JEN NENÁVIDĚT NAŠE NYNÍ UPADAJÍCÍ USA. MY TO UŽ PROSTĚ NEMŮŽEME DOVOLIT.
ZABÍJEJÍ NÁŠ NÁROD, JAK SEDÍME A PŘIHLÍŽÍME. MUSÍME TO ZACHRÁNIT PROTESTOVAT, PROTESTOVAT, PROTESTUJTE!!!

NYNÍ NELEGÁLNÍ ÚNIKY ZE ZKORUMPOVANÉ A VELMI ZPOLITIZOVANÉ KANCELÁŘE STÁTNÍCH ZÁSTUPCŮ NA MANHATTANU, KTERÁ UMOŽNILA NOVÉ REKORDY V NÁSILNÝCH TRESTNÝCH ČINECH A JEJÍŽ VDEOUCÍ JE FINANCOVÁN GEORGEM SOROSEM, NAZNAČUJÍ, ŽE KDYŽ SE NEPODAŘILO PROKÁZAT ŽÁDNÝ TRESTNÝ ČIN A NA ZÁKLADĚ STARÉ A ZCELA VYVRÁCENÉ (ZE STRANY MNOHA JINÝCH STÁTNÍCH ZÁSTUPCŮ!) POHÁDKY, ZDALEKA NEJVÝZNAMNĚJŠÍ REPUBLIKÁNSKÝ KANDIDÁT A BÝVALÝ PREZIDENT SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH BUDE ZATČEN V ÚTERÝ PŘÍŠTÍ TÝDen. PROTESTUJTE, VEZMĚTE SI NÁŠ NÁROD ZPĚT! (Myšleno 21.3. – pozn. př.)

 

Nyní ChM přiznává barvu i v souvislosti s Ukrajinou. Jens Stoltenberg, šéf NATO, nyní říká, že „válka začala v roce 2014“.

Řekla Ursula, že Kanada trénuje ukrajinské vojáky od roku 2015 ? To ukazuje, jak tu válku plánovali od převratu na Ukrajině v roce 2014, kterou zinscenovala CIA!
Všechno, co Putin říkal, se konečně potvrzuje.

„Všichni raději ignorují brutální násilí vůči nevinnému civilnímu obyvatelstvu a neozbrojeným a zraněným válečným zajatcům, používání zakázaných válečných metod,“ říká Gennadij Gatilov, zástupce Ruska při ženevské kanceláři OSN.

Rusové podnikají vlastní kroky. Moskva například vypsala odměnu 15 milionů dolarů za hlavu italského ministra obrany. To je jen špička ledovce, protože ruské speciální jednotky zintenzivňují hon na nacistické válečné zločince ChM po celém světě.

Když už mluvíme o stíhaných válečných zločincích, minulý týden se v indickém Dillí konala schůzka Trilaterální komise, kterou založil David Rockefeller a nyní jí šéfuje jeho syn junior, a na níž se snažili získat podporu premiéra Naréndry Módího pro svůj potápějící se „světový řád“, což se jim nepodařilo.

Jedním z řečníků na tomto setkání byla Meghan O’Sullivanová, severoamerická předsedkyně Trilaterální komise. Ta nereagovala na veřejná obvinění, že se podílela na vraždě bývalého japonského premiéra Šinzóa Abeho. Pokud se stále nachází v Indii, rádi bychom požádali indické úřady, aby ji zatkly.

Rádi bychom také, aby Laurence Spelman Rockefeller dokázal, že je nyní mezi bílými klobouky, a zveřejnil, co ví o plánu falešné mimozemské invaze v rámci projektu Blue Beam.

Zde jsou nejnovější výskyty UFO z celého světa.

1. Velmi rychle se pohybující UFO-Orb:

2. Projekt Modrý paprsek – reverzně konstruované plavidlo:

3. Létající objekt nad Michiganem, USA:

4. UFO vznášející se nad vodou:

5. Tři blikající koule nad Los Angeles, 2023:

6. UFO nad Salvadorem:

7. Starověké petroglyfy:

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/toto-je-prvni-svetova-revoluce-ktera-osvobodi-lidstvo-na-zemi/