Dnes, více než kdykoliv předtím, je v běžném životě používaná technologie MK-ULTRA na ovlivňování lidí a jejich myšlenek. Problémy jsou antény mobilních telefonů a mobily samotné. Podprahová data z televizních reklam a mnohé jiné.

Stále se na mne hodně obracíte s otázkami, jak si můžete sami poradit. Chodí mnoho dotazů na zdravotní, životní i psychické situace. Není v mých silách odpovědět všem zvlášť prostřednictvím mailu, proto jsem se rozhodl odpovědět formou článku. Tento je věnován lidem, kteří se mě dotazují na potíže psychického rázu a nebo popisují elektromagnetické útoky, kdy se uprostřed noci probudí a je jim hrozně zle, mají horečku a celí se klepou.

Přestože jsem psal, že šest padlých andělů již opustilo hotel Země a satanistické kulty ztrácejí svou moc. Veřejnost je nadále pod palbou elektromagnetických zbraní, masového psychologického programování a jak jste si jistě sami všimli, agrese ve společnosti se stupňuje, jak narůstá nestabilita a strach. A to exponenciálně.

Na tyto potíže, speciálně pro dnešní turbulentní dobu. Vám, kteří čelíte útokům, doporučuji mít doma pro případy těchto kritických stavů k dispozici a okamžitému použití přírodní křišťály. Je lepší mít dva a musejí být hodně silné. Pokud totiž takový křišťál máte, a je skutečně kvalitní, tak s ním odbouráte panické ataky, psychické záchvaty a ubráníte se také v případě dálkového zaměření Vaší bytosti ať formou elektromagnetického působení nebo ve formě magie. Pokud víte, co máte udělat, křišťály mohou zachránit i život.

Podělím se s Vámi o zkušenosti mých blízkých nebo známých, kteří s dobrými křišťály docílili popsaných efektů. Křišťály jsem lidem doporučoval už před více než třiceti lety, protože jsou v některých situacích zcela nenahraditelné. Dnes je jich zapotřebí mnohem více, protože v té době nebyly problémy, které popisujete, natolik rozšířené. Také se mě často ptáte, jestli a jak se dají použít skalární svíce v případě psychických útoků. Skalární tělové svíce se dají použít na aktivaci čaker po útoku a na mírnění psychických potíží, ale nejsou prostředek pro akutní psychozy a elektromagnetické zaměřování lidí. Pomáhají vynikajícím způsobem vytáhnout z těla zbytkové destruktivní energie.

Škvaření elektromagnetickou zbraní (popisoval jsem v článku před několika lety)

V minulosti jsem měl kamaráda, který se dostal do konfliktu s jednou lóžovou organizací. Vůbec neměla zájem, aby se data, která o ní zveřejňoval na určitých, dnes neexistujících stránkách, objevila na očích obyčejných lidí. Proto provedla na něho útok tepafonem nebo podobnou zbraní, která uvaří postupně člověka většinou ve spánku. V noci se probudil s velkou teplotou těla a cítil, že se peče zaživa, jakoby ho něco spalovalo zevnitř a i když se pohyboval po domě po místnostech, bylo to jakoby ho paprsek následoval nebo jakoby byl paprsek po celém domě. Tyto stavy nikdy předtím neměl. Cítil silnou potřebu se chladit. Něco mu říkalo, že musí do studené vody, jinak to jeho tělo přirozeně neuchladí a tu noc nepřežije.

Rychle napustil vanu studenou vodou a lehl si do ní. Do každé ruky si vzal velký křišťál. Byl tak rozpálený, že vana byla zakrátko teplá jako čaj. Noc přežil tak, že si na hlavu připouštěl z kohoutku menší množství studené vody. Celé to trvalo asi pět hodin.

Poté se mu citelně ulevilo a začal vnímat chladnou vodu. Zbytek dne dospal v jiné místnosti s křišťály v ruce. Do své postele se bál vrátit.

Pachatelé akci už znovu neopakovali. Pravděpodobně nepředpokládali, že by to někdo mohl přežít. Dotyčný dodnes žije a je v pořádku.

Psychóza vyvolávaná elektromagnetickou zbraní

Další hodně zajímavý případ se stal před mnoha lety mé známé. Opět to byla pro systém nežádoucí osoba. Útok na ni se odehrál netypicky za bílého dne odpoledne. Tehdy mi zazvonila pevná linka, kterou jsem ještě v té době vlastnil. Z rozhovoru jsem pochopil a vyrozuměl, že má potíže. Tento člověk mi sdělil, že už přes hodinu jako blázen lítá po domě, neví co mu je a neumí se uklidnit. Úplně jsem to nechápal, ale raději jsem tam zajel, poněvadž jsem to měl blízko.

Na místě jsem zjistil, že je ubrečená, vedle sebe měla upitou polovinu z lahve nějakého tvrdého alkoholu a v prostoru jsem vnímal obrovský neklid a zmatek. Snažila se mi vysvětlit její hrozné pocity a že neví co má dělat. Nic ji nebolelo, ale mluvila o duševním teroru a zoufalství.

Naložil jsem ji do auta a vyvezl do hodinu cesty vzdáleného lesa. Byl jsem si jistý, že tam paprsek namířený nebude. Celou dobu se mě ptala, jestli vím co s ní je. Neříkal jsem radši nic. Vozíval jsem si křišťál v autě a druhý jsem nosil u sebe v tašce pro případ nouze. A doposud je tomu tak. Hned jsem jí je půjčil. Usadila se v lese opřená o strom, křišťály měla v ruce a čekali jsme.

Celou dobu se viditelně klepala a brečela. Opakovaně se mě ptala, co jí je. Říkala, že nechápe co se jí děje ani neví proč brečí. Viděl jsem, jak je jí to celé trapné.

Asi za dvacet minut se začala viditelně zklidňovat a po více než dvou hodinách začala být opět normální.

Pak mi vysvětlila, že byla doma, běžně uklízela a najednou ji přepadla akutní emoce jakou nikdy nepoznala a nedokázala si s ní poradit. Měla problém to slovy popsat. Mluvila o tom v přirovnání jako o emoci strašlivého bezvýchodného teroru, který ji psychicky tak drásal, že si přála jen aby to zmizelo. Prvně se domnívala, že jí asi trochu přeskočilo, přestože byla duševně zdravá, ale stav se začal zhoršovat, tak se rozhodla, že se hodně opije, aby se natolik otupila, že stav odejde sám. Výsledkem však bylo jen to, že zvracela z přemíry alkoholu, který jí nezabíral a byla ještě víc zmatená, protože nedokázala pochopit, kde se to vzalo a jak to má zahnat. V té době žádný problém neměla, kvůli kterému by mohla prožívat takové stavy, proto si to nedokázala vysvětlit.

Měla strach vrátit se domů, ale večer jsme tam zajeli. Křišťály jsme vyčistili a nechal jsem jí je tam. Protože sousedi ten den vypadali jakoby se nic nedělo, odvodil jsem, že šlo o cílený útok a byl nastavený na celý její dům. Poradili jsme se co má dělat a pak jsem odjel.

Zamýšlený scénář v tomto případě asi byl odstranit ji tak, aby to vypadalo jako sebevražda.

Útok se po dvou měsících zopakoval s naprosto stejným scénářem. Také to bylo za bílého dne. Ale dotyčná tentokrát reagovala jinak. Ve chvíli, kdy si uvědomila, že se jí to opět děje, vzala do každé ruky křišťál, urychleně se převlékla, obula a utekla z domu do blízkého lesa, několik kilometrů daleko. Stav v lese nepokračoval, ale vrátila se domů až večer, protože měla strach a nevěděla, kdy to vypnou. Po pár letech se přestěhovala, v době, kdy jí blízko domu nějaká firma namontovala úplně novou anténu pro mobilní sítě. Útoky sice už potom nepokračovaly, ale říkala, že to nebude riskovat.

Přežití plicní embolie, které dle lékařů nebylo naprosto možné

Můj dobrý známý, v minulosti úspěšný sportovec, přežil díky křišťálům plicní embolii. Naštěstí měl doma dva silné a veliké. Celá věc začala večer, kdy se náhle začal dusit, trpěl strašnými bolestmi na hrudi a začal odpadávat. Naštěstí s ním byla v bytě manželka a ta ho zachránila. Mysleli si, že je to infarkt a zvažovali přivolání sanitky, ale on to odmítl. Ve chvíli, kdy to vyděšená manželka navrhla, mu proběhla hlavou myšlenka, že jestli bude pasivně čekat na sanitku, tak ho do ní naloží a budou ho monitorovat, aby zjistili co mu je a on mezitím zemře. Tolik času prostě neměl. Proto sanitku odmítnul. Vzpomněli si na rozhovor, kdy jsem jim vysvětlil, že v krizi je možné silné křišťály použít k přežití infarktu, takže to hned provedli.

Protože ale známý nemohl kvůli obrovské bolesti a slabosti stát ani sedět, nebylo možné obě jeho ruce dostat pod studenou tekoucí vodu a vanu neměli, jenom sprchový kout. Proto se položil na masivní konferenční stolek břichem dolů, ze stran stolku svěsil ruce a každou dal do kýblu napuštěného studenou vodou. Manželka musela každých 20 minut kýbly měnit, protože se voda extrémě rychle ohřívala. Křišťály byly ve vodě úplně žhavé, na dotek pálily.

Takto prožili celou noc až do rána. Ano. Jeho skvělá žena skutečně vydržela celou noc měnit vodu a starala se o něj. Takto mu zachránila život.

Druhý den ráno se dostali do nemocnice na pohotovost. To už byl ve stavu, kdy byl schopen chodit, mluvit a ustoupily mu bolesti, proto mohl absolvovat vyšetření.

Lékař, který měl ten den službu, mu šokovaně sdělil, že to nebyl infarkt, ale rozsáhlá plicní embolie a podle snímků by v tuto chvíli neměl být naživu. Řekl mu, že dle zjištěného nemohl takovou těžkou embolii přežít, protože se při ní umírá nejpozději do několika minut, takže by mu ani včas volaná sanitka skutečně nestihla pomoci. Přežil a žije dodnes. Plíce si vyčistil inhalací slané páry a je v pořádku.

Tímto způsobem křišťály zachránily více životů o kterých vím. Fungují i na psychické záchvaty jako je nezvládnutý strach, panika a šok. Postup je pořád stejný. Do každé ruky vzít jeden křištál a ruce umístit pod studenou tekoucí vodu. Popřípadě dát do studené vody ve vědru. Nejde to ale dělat s jakýmkoli křišťálem. Musí být masivní, musí mít špičku, musí být přírodní a nesmí být nikde ohlazený. Přírodní a hlavně správně ulomený od masivu. Navíc musí mít změřenou sílu od někoho, kdo to umí měřit, protože vzhled není záruka síly. Jediný zdroj takových křišťálů, který tohle vše splňuje, najdete zde: alue.cz/prirodni-kristaly

Vyhýbal bych se určitě křišťálům, u kterých není jasně určená síla, jinak totiž s největší pravděpodobností koupíte hodně drahé těžítko na poličku. Nejlepší křišťály hned po vytěžení z dolů vybírá armáda a do běžného prodeje, velkoobchodů a na burzy se proto většinou ty nejlepší nedostanou. Na to je potřeba mít konexe a člověka co umí krystaly měřit.

A pro ty z vás, kteří se mne dotazujete na podprahové programování. Ano, společnost byla opravdu vystavena masivní kampani, aby myslela určitým způsobem. Proč si myslíte, že se jim podařilo tolik lidí „zapíchat“. Mnozí píšete, že jste chvilkově masové masáži sami podlehli a bylo těžké se z ní vymanit a nebo že do ní upadlo vaše okolí a nedaří se ho probudit žádným vysvětlováním. Tyto podprahové zprávy byly nahrávány lidem přes antény mobilních telefonů, mobilní telefony, které si přikládali k hlavě, přes televizi a byly na ně anténami mobilních telefonů vysílány na dálku hlavně v noci. A samozřejmě, že otevřená státní propaganda ve zprávách a děsivé reklamy o dusících se umírajících lidech také udělala své. Když vám všechna média hlavního sdělovacího proudu jednohlasně slibují, že bez zapíchnutí do roka určitě hrozně, ošklivě umřete a ještě jste podprahově ovlivňováni, obrana je potom těžká. V mozku však máte nahrané i jiné věci. Například, abyste byli agresivní, depresivní, nebo abyste kupovali určitou značku sýra. Dostává se to do vás reklamou, nebo přes počítačové hry. Někteří popisujete pocit zamaraseného mozku a zamlženého myšlení. Nejistota, kdy je myšlenka vaše a kdy je cizí.

Přírodní křišťály na toto použít můžete, pokud jste v akutním stavu nebo na spaní, abyste se chránili před vlnami z antén mobilních telefonů, ale podprahová data do vašeho mozku již uložená tímto vymazat nejdou. Na odstranění starých podprahových zpráv nahraných do mozku fungují kartičky tm. Ano, ty záhadné harmonizační kartičky, co se nikde neprodávají a chronicky nejsou skladem. Přejížděním kartičky po předmětech z nich lze i odstranit destruktivní data. Tyto karty jsou velice univerzální. Měl bych mít letos v blízké době novou sadu, ale nejsem v současné době v České republice a osobně ani nic neprodávám. Pro ty z vás, kteří se po kartách a deaktivaci podprahových dat v mozku ptají, vzkazuji, že na tom samém zdroji (mail@aluska.org), který má křištály, se můžete dotázat i na dostupnost karet. Nemůžu vám říct, kdy přesně karty budou, ale v omezeném množství je možné je pro vás zajistit a dodat.

Další zajímavou možností je umět si vlastními slovy naprogramovat vaši DNA. Ano, Vaše DNA je programovatelná vlastními slovy. I to je dnes možné a skutečnými vědci dokázané. Napíši ještě jeden článek, ve kterém se o této metodě zmíním a dané popíši.

Pevně věřím, že jsem vám těmito daty pomohl a omlouvám se, i za carstena, že nestíháme všem odepisovat. V dnešní zběsilé době je nutné se o svoje vlastní tělo postarat sám a na nikoho se nespoléhat. Covidová histerie posledních dvou let je toho důkazem.

Napsal tm

https://tadesco.org/jak-se-ochranit-pred-elektromagnetickymi-utoky-a-zachovat-chladnou-hlavu/

Silné zemětřesení v Pákistánu, Afghánistánu a Indii

Podle svědků bylo v úterý večer na většině území Pákistánu cítit silné zemětřesení, které trvalo nejméně 30 sekund.
„Lidé vybíhali z domů a odříkávali Korán,“ uvedl zpravodaj agentury AFP v Rávalpindí a podobné zprávy přicházely i z hlavního města Islámábádu, Láhauru a dalších míst v zemi.

Americká geologická služba USGS uvedla, že centrum zemětřesení o síle 6,5 stupně se nacházelo 40 kilometrů jihovýchodně od afghánského města Džurm v afghánské oblasti Hindúkuš.

Zemětřesení bylo cítit i v Afghánistánu a Indii

Severovýchodní Afghánistán zasáhlo silné zemětřesení s předběžnou magnitudou 6,5. Podle úřadů a svědků byly otřesy cítit v některých částech Tádžikistánu, Pákistánu a až v Dillí.

Zemětřesení, které udeřilo v úterý ve 21:17 místního času, se soustředilo v oblasti Hindúkuše v Afghánistánu, nedaleko hranic s Pákistánem a Tádžikistánem.

Zprávy o síle zemětřesení se rozcházejí. Americká geologická služba ji odhadla na 6,5 stupně, indické Národní seismologické centrum na 6,6 stupně a pákistánské Národní seismické centrum na 6,8 stupně.

Zemětřesení udeřilo asi 188 kilometrů pod povrchem, což je poměrně hluboko a omezuje to možnost vzniku škod.

Lehké až středně silné otřesy byly zaznamenány v celé oblasti, a to až v Kábulu, Islámábádu, Péšávaru, Fajsalábádu, Rávalpindí a Dillí. Otřesy byly hlášeny také v některých částech Uzbekistánu, Tádžikistánu a Nepálu

Evropsko-středomořské seismologické centrum uvedlo, že úterní zemětřesení mohlo pocítit 285 milionů lidí na území o rozloze více než 1 000 kilometrů.

Bezprostředně nebyly hlášeny žádné případy zranění nebo větších škod.

Pákistán a Afghánistán jsou pravidelně postihovány středně silnými až silnými zemětřeseními, zejména v okolí pohoří Hindúkuš. V říjnu 2005 zasáhlo Kašmír spravovaný Pákistánem silné zemětřesení o síle 7,6 stupně Richterovy škály a zabilo více než 79 000 lidí.

 

 

https://tadesco.org/silne-zemetreseni-v-pakistanu-afghanistanu-a-indii/

Zdroj: Arab News, BNO News

Prezident RF vladimir putin přednesl projev na parlamentní konferenci Rusko-Afrika konané ve dnech 19.-20.3.2023 v Moskvě, kde se sešli zástupci 40ti afrických zemí! Konference se jmenuje „Rusko-Afrika v multipolárním světě“.

Globální Jih ignoruje Washington a jeho nekonečné války.

Vedoucí představitelé rozvojových zemí nyní cítí nový svět příležitostí založený na rozvoji a spolupráci.

Prezident putin rovněž boduje v globální diplomacii. Po setkání s Afrikou následuje třídenní návštěva Si Ťin-pchinga.

Video 34 minut, tlumočení v češtině

 

https://tadesco.org/projev-vladimira-putina-jak-byla-afrika-pripravena-o-obili-a-dalsi-zpravy/