Snaha o likvidaci potravinové soběstačnosti není nijak náhodná, stejně jako podsouvání umělých potravin či hmyzu. Postupně se má přejít právě na takovou stravu, samozřejmě pod záminkou nutnosti plnit klimatickou agendu.

To, že tato strava není nijak zdravá a spíš – podobně jako experimentální injekce – přispěje ke snížení populace, je patrné z dosavadních studií jak umělých a vysoce zpracovaných potravin, tak hmyzu.

Co nám vlastně chtějí vnutit jako náhražky za přírodní potraviny, které budou i díky podobným zákonům, jaký včera schválila EU, časem dostupné jen velmi obtížně?

Minulý týden měla Australanka Kate Mason prezentaci na biodynamické konferenci v Sydney. Na obrazovce promítala dokument za dokumentem, který podrobně popisoval zapojení národních a mezinárodních vládních a korporátních zájmů odhodlaných změnit povahu a obsah našich dodávek potravin.

Během své prezentace se Masonová zabývala syntetickou biologií a syntetickou potravinovou krajinou; technologií, komponenty pro sledování, patenty a zdravotními aspekty.

Biosyntetické potravinářské produkty jsou falešně propagovány jako výživnější než biopotraviny. Nic z toho není podpořeno zdravou vědou. U žádné biosyntetické potraviny nebylo prokázáno, že je zdravá nebo bezpečná.

Důležité je, že experimentování zanechá toxické dědictví přetrvávajícího genetického znečištění, které bude po generace nadále podkopávat zdraví rostlin a lidskou dlouhověkost.

Masonová promítala na obrazovce dokument za dokumentem s podrobnostmi o zapojení národních a mezinárodních vládních a korporátních zájmů odhodlaných změnit povahu a obsah našich dodávek potravin:

Korporace pod pláštíkem lesklé fasády signalizace ctnosti prodávají vládám divoce nápadité biotechnologické projekty pomocí klamných módních slov, jako je udržitelný rozvoj, regenerativní zemědělství, zvýšená odolnost, klimaticky inteligentní zmírňování, dohled nad plodinami, strategický rozvoj, zelený potravinářský a zemědělský byznys, revoluce, transformace a zajištění budoucnosti potravinového systému, nulový hlad, inovace, čtvrtá průmyslová revoluce, zvyšování konzistence, péče o planetu a krmení světa.

Biosyntetické potravinářské produkty jsou dokonce falešně propagovány jako výživnější než biopotraviny. Nic z toho není podpořeno zdravou vědou.

Zde jsou některé z hlavních lekcí podrobného výzkumu temného světa biotechnologických experimentů a propagace, které v prezentaci předvedla Masonová.

Jídlo je navrhováno v laboratořích a vyráběno v biosyntetických fermentačních kádích a vertikálních farmách. To zahrnuje neregulované úpravy genů plodin a zvířat pomocí úpravy genů CRISPR, u kterých se prokázalo, že mají nepředvídatelné účinky, ale bez jakéhokoli požadavku na konečné označování potravin.

Provádí se také genetická modifikace kořenových systémů rostlin pro zvýšení ukládání uhlíku.

Vyrábí se syntetické maso, jako je křepelka vypěstovaná v laboratoři, jejíž geny jsou nuceny se množit pomocí nespecifikovaných genetických promotorů v médiu ječmene obsahujícím prasečí geny.

Syntetická křepelka obsahuje také biosyntetické vitamíny a přidané minerály pro „vylepšení“ či spíše „napravení“ jejího nedostatečného nutričního profilu. Toto má být uvolněno k prodeji v Austrálii a popsáno jako bez geneticky modifikovaných organismů nebo bez GMO.

Vyrábí se také jídlo z hmyzího proteinu, jehož výroba je roboticky řízena technologií AI v obřích mega továrnách. Ano, tyto továrny se právě staví a získávají uznání a ocenění od UNESCO.

Mléko a sýry, které nepocházejí od krav, ale z geneticky modifikovaných (GM) kvasinek upravených tak, aby napodobovaly produkci mléka, jsou popisovány jako bez GMO.

Všechny tyto výrobky jsou v současnosti financovány australskými vládními partnerstvími s průmyslem a investory rizikového kapitálu. Ozvěna toho, co můžeme brzy očekávat i v Evropě, kde již finišuje výstavba největší továrny na umělé maso a jiné „potraviny“ ve Španělsku.

Provádí se sledování potravin pomocí blockchainových účetních systémů od farmy (nebo spíše bio kádě) až po vidličku distribuovaných přes internet. To zahrnuje certifikaci metod výroby potravin, aby bylo zajištěno, že jsou dobré pro klima.

To fakticky postoupí kontrolu nad veškerou výrobou potravin a marketingem korporátním a vládním zájmům. V aplikaci vašeho mobilního telefonu to bude klamně maskováno, jako byste nyní vlastnili podíl na farmě nebo zvíře a aktivně zachraňujete planetu tím, že jíte etické, bezpečné, nízkouhlíkové, (biosyntetické) potraviny (???).

V plánu je také 3D tištěné jídlo, které si můžete vyrobit a tvarovat tak, aby vypadalo jako skutečné jídlo na vaší domácí kuchyňské tiskárně pomocí tekutého barevného inkoustu vyrobeného z přepracovaného starého jídla znovu oživeného biosyntetickými přísadami a poté doručeného k vašim dveřím pomocí dronů Woolworth.

Nesmějte se, šílení biotechnologičtí vědci už mají plné ruce práce s jeho výrobou a vařením pomocí laserů a mainstream s jeho propagací. Tento článek BBC „Proč se 3D tištěné jídlo stalo mainstreamem“ jej popisuje jako „zdravější.“ Báječné!!!

Zemědělská výroba má být organizovaná kolem budoucích potravinových biohubů schopných monitorovat a kontrolovat obří farmy pomocí dohledu AI. Plodiny jsou pak syntetizovány do různých konečných jedlých (???) produktů s malou podobností s původními rostlinami pomocí přesné fermentace.

Navrhované procesy výroby potravin využívají rekombinantní genetické techniky ke spojení DNA z více zdrojů.

Produkce geneticky modifikovaných plodin používaných k výrobě biopaliv bude soutěžit o využití půdy s potravinářskými plodinami.

Nyní se již provádí také implantování technologických zařízení do krav za účelem sledování a kontroly jejich mikrobiomu v reálném čase s konečným cílem produkovat personalizovaná léčivá (???) mléka. Ano, opravdu se to děje.

Globalizace systému produkce potravin zahrnuje modifikaci genů a patentování, ochranu proti škůdcům, hnojení, distribuci a marketing. Zachycení globálního trhu s potravinami je potenciálně nejziskovějším podnikáním na planetě.

Každý musí jíst každý den. Vlády již v těchto oblastech spolupracují s velkými nadnárodními společnostmi. Poháněno nekonečným povzbuzováním a zprávami Organizace spojených národů.

Globální jeden zdravotní systém pro zdraví lidí, zvířat, rostlin a životního prostředí využívá biotechnologické farmaceutické produkty.

Toto je další agenda OSN ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem, Světovou zdravotnickou organizací a firemními zájmy (hlavně farmaceutických gigantů), která je navržena tak, aby změnila způsob, jakým pohlížíme na potraviny.

Tuto agendu následují vlády, když navrhují národní výživové politiky založené na globálních modelech OSN, o kterých se mluví jako o „lepších a výživnějších pro nás.“ Součástí této agendy jsou plány na nařízení obsahu a nabídky školních obědů.

V rámci této široké agendy je výroba vakcín a farmaceutických léčiv v GM rostlinách a u zvířat, jejichž distribuci nebo účinek nelze omezit nebo odvolat. Ano, skutečně se to nyní děje ve stovkách laboratoří po celém světě a mluví se o tom a financuje se to v kuloárech moci.

Je tu jen jeden malý problém, žádná z těchto biosyntetických potravin a lékařských technologií není ve skutečnosti zdravá nebo prokázaná jako bezpečná. Růst biosyntetických potravin ignoruje množství výzkumů, které potvrzují, že strava bohatá na přírodní potraviny zlepšuje zdraví a dlouhověkost.

Přírodní strava snižuje riziko rakoviny a srdečních chorob – zabijáků číslo jedna – zatímco zpracované potraviny dělají opak.

Například studie stravovacích návyků 126 000 lidí za 9 let zveřejněná 10. června 2024 časopisem Lancet s názvem „Důsledky ultrazpracování potravin na kardiovaskulární riziko s ohledem na potraviny rostlinného původu: analýza kohorty britské Biobanky “ zjistila, že konzumace přírodních rostlinných potravin snižuje riziko úmrtnosti na kardiovaskulární onemocnění (KVO) o 13 %, ultrazpracované potraviny rostlinného původu zvyšují riziko úmrtnosti na KVO o 12 %.

Regály supermarketů jsou po celém světě plné nezdravých potravin, ale spotřebitelům se o nich neříká. Jsme ukolébáni vládními prohlášeními o bezpečnosti a udržitelnosti, laxními předpisy a certifikacemi, které jsou poháněny partnerstvími s biotechnologickými farmaceutickými giganty, potravinářskými konglomeráty a globalistickými organizacemi.

Tyto nové syntetické potraviny jsou popisovány zářivými a klamavými termíny a vše se bude ještě zhoršovat a lépe kontrolovat.

Nic z toho nedává smysl a ani úroveň kontroly se nezdá možná, dokud si nevzpomeneme, čím jsme právě prošli během falešné pandemie. Fantazie se může stát realitou, když jsou informace pod kontrolou.

Přesné procesy, které používají ti, kteří vyvíjejí syntetické potraviny, se skrývají za patenty a chybějícími požadavky na označování. Nastal čas tyto požadavky obnovit. Nyní jsou ještě naléhavější, než v době, kdy se začalo požadovat označování GMO.

Připravte se na ochranu našich přirozených zdrojů potravy, přihlaste se k Mezinárodní genetické chartě zde. Její jednoduchá a přímočará ustanovení stanoví požadavky na označování a ochranu před biotechnologickými experimenty….

 

ZDROJ