RUSKÝ DOKUMENT – Sergej Sopolev – vedoucí civilně-vlastenecké sekce Ruské vojensko-historické společnosti, čestný doktor historických věd

Chceme upozornit, že všechny věci, které zde budou řečeny o nacismu o jeho symbolech, myšlenkách a propagandě jsou zakázány. Zde vše, co je řečeno, je pouze pro vzdělávací účely.

OKULTNÍ KOŘENY NACISMU V NĚMECKU – AHNENERBE – TECHNICKÝ ZÁZRAK – MORÁLNÍ PROPAD – VOJENSKÉ ARCHIVY

Vojenská Literatura a Historici

Setkáváme v rámci projektu knihovna vojenské literatury. Máme zde velmi vzácné téma zvané Ahnenerbe. Ahnenerbe v němčině znamená „dědictví předků“ Obecně se o toto téma velmi zajímají esoterici, okultisté a příznivci konspiračních teorií. Historiky by to v zásadě nemuselo nijak zvlášť zajímat, pokud by mezi obrovským množstvím nesmyslu co konspirační teoretici používají se nic věcného nepotvrdilo, mohli bychom se tomu jen trochu zasmát. Ale ve skutečnosti existují věcné stopy a jsou i v německém hospodářském a technologickém zázraku Třetí říše.

Americké A Ruské Archivy

Archivy po válce přešly hlavně na Američany a Sovětský svaz. Jak víme, právě tyto dvě strany v první řadě udělaly sedmimílový krok, pokud jde o vývoj – elektroniky, radiotechniky, radiolokace, samozřejmě jaderné energetiky, raketové techniky, kosmického výzkumu. Zda to bylo silně spojeno s německými archivy. No možná ne tak silně, ale určitě to bylo spojeno. Protože i Von Braun jednou řekl, že jsme se hodně naučili z těch papyrů, které se k nim dostali – papíry byly egyptské, z And, z Pyrenejí, z Tibetu. Ahnenerbe způsobila další rozvoj.

Aplikovaná Činnost Ahnenerbe

No kromě řekněme vědecké činnosti Ahnenerbe se zajímala aplikovanou činnosti v zájmu ponorek, námořnictva Třetí říše a Wehrmachtu, vůbec ozbrojených sil. I v těch nejtěžších dobách Němci velmi dobře financovali jak vědecké vzdělávací instituce, tak pobočky tohoto ústavu Ahnenerbe. Oddělení nebylo málo, je těžké tomu uvěřit, že Ahnenerbe mělo 450 poboček. Úplně všechny instituce a vysoké školy se v Německu tím zabývaly. Také vyšší školy a instituce v obsazených zemích, které byly ve sféře vlivu Třetí říše zřídily alespoň katedru nebo oddělení Ahnenerbe.

4 Pilíře Ahnenerbe

Za prvé: Thule společnost, zóna Thule, což byl nějaký druh oblasti, odkud se mohli vzít Bohové.

Za druhé: společnost Vril, která v konečném důsledku se oddělila od společnosti Thule a stala se výlučně esoterickou. Nedělala žádné vojenské, politické nebo takové věci. Byli plní okultistů a ezoteriků. Esoterik je člověk, který má některé znalosti, které nejsou k dispozici neposvěcenému, to znamená že se připojil k tajným znalostem. Okultismus je běžné jméno vědy, jako je břichomluvectví, palmologie, astrologie a řada takových věd.

Za třetí: NSDP – Socialistická dělnická strana je zakázána v Ruské federaci v Evropě.

Hitler, Himmler a Černé Slunce

NSDP, o které Hitler řekl, kdo vidí v naší straně jen politické hnutí, tak o naší straně nic nezná. Uvnitř NSPD byla velká struktura SS, které velel H. Himmler. Byl to skutečný řád, černý řád ve státě.

V rámci tohoto řádu existoval také super řád, který se jmenoval super jádro, kterému se říkalo černé slunce. Tam byli jen super oddaní lidé, důstojníci SS a přímo tomuto super řádu v rámci řádu vedl Himmler. Černé slunce vedlo hlavní činnosti, vědecký vývoj Ahnenerbe.

Tiché Ponorky, Proudové Letouny

Čtvrtá věc: Počátky německého technologického zázraku.Výsledek jejich práce byly tiché ponorky, oblast raketové techniky, která zahrnuje velké množství práce. Byly provedeny proudové letouny, které letěli před startem Velké vlastenecké války. Již v 1935 měli turbojet 262, který lítal 900 km/h. ruské letadla lítala maximálně 600 km/h.

3 Jaderné Německé Výbuchy

Jaderný výzkum, existuje mnoho svědectví, že Němci provedli tři jaderné výbuchy. Jeden na ostrově Rujana (Rügen Island, October 12, 1944) a dva už v Thüringenu, v centrální části Německa v roce 1945. Ale neměli čas vložit jádro do nosiče nosné rakety nebo do něčeho jiného. Nic s tím se nepodařilo. Pokud věříte konspiračním teoretikům, tak ti říkají, že první vybuchlé atomové bomby nebyly americké ale německé. To je konspirace, oficiální informace není.

Akustické Zbraně a Noční Vidění

Nízkofrekvenční akustická zbraň, přístroje pro noční vidění. 6 Tanková armáda SS pod vedením J. Dietrich v bitvě o Maďarsko proti F. I. Tolbuchinovi armádě si naplno užila přístroje pro noční vidění. Způsobila velké škody, ale F.I.Tolbuchin s nejnovějšími SU-100 vydržel a nakonec vyhrál, protože Němcům už docházel v té době jejich vojenský potenciál.

Radiační Genetika

Němci zkoumali Radiační Genetiku. Radiační genetika může sloužit jak pro dobro, tak i zlo. Více o možnost toho co je možné v článku – https://vlnovagenetika.cz/experimenty-genovych-chimer-biotron-a-mikrovlnny-prenos-biologickych-informaci-dna-je-jako-magnetofon-mikrovlny-a-5g-tsian-kanchzhen-patent-ep0872549a1/

Dokonalý nástroj proti stárnutí – vlnová genetika od Dr. Petera Garyaeva

Vírové a Zvukové Dělo, Turbulence a Vývrtka Letadla

Vírové a zvukové dělo je, když letadlo letí do výšky dvou kilometrů, řekněme 2000 metrů, zvláštní vzdušná smršť vytvoří ohnisko této smršti, letadlo přejde do vývrtky, někdy i do ploché vývrtky, ze které se v principu nedá dostat. Tak je zničeno letadlo protivníka. https://stop5g.cz/5g-satelity-akusticke-zbrane-infrazvuk-ultrazvuk-dew/

Zvukové dělo chtěli instalovat na stíhačky, to znamená, že zvuk ovlivňuje nepřátelského pilota usměrněným zvukovým paprskem a letadlo je bez pilota. https://stop5g.cz/armada-nove-zbrane-mikrovlnne-ucinky-nesmrtici-vlivy-a-5g/Dálkově ovládaná torpéda a mnoho dalšího.

Hitler a Klášter Lembach

Opat Hagen z klášteru Lembach někdy v roce 1860 odjel do Indie a přivezl zpět obrovské množství rukopisů, různých vzorů svastiky, bylo jich hodně. Po návratu se vrátil do svého benediktinského kláštera a namaloval celou výzdobu kláštera, plafondy a další věci, maloval je, pokrýval je těmito svastikami a dalšími prvky indického myšlení. Po mnoha letech přišel do tohoto kláštera ve druhé třídě malý chlapec Adík, který začal zpívat v chrámovém sboru. Ve svých memoárech, Mein Kampf psal jak tuto symboliku jako dítě obdivoval, vše co viděl v tomto klášteře.

Okultní Věci a Alfred Schuler

A na dlouhou dobu tomu propadl. Komunikace kolem okultních věci probíhala v bytě Alfreda Schulera. Kultovní kroužek mnichovské kosmetiky (Munich Cosmic Circle).To vše v Mnichově, ve Schwabbing, na dvou okresech na severu Mnichova.

Guido von List a Rasová Čistota

Důležitou roli sehral Guido von List, byl naprosto antislovanský, antirom, antikřesťan. Zabýval se vědeckými výzkumy v tomto klášteře Lambach (zabýval se Runami, Odinem – ale pravděpodobně nevěděl, že God ‘ROD’ = Norse God ‘ODIN’- RODina = rODINa Slava Rodu!). Napsal kniha o zemi Thule, z ní se Hitler dozvěděl o rasové čistotě v zákopech první světové války. Pravděpodobně Hitler ani List nevěděl nebo nechtěl vědět, že RASA – Rody Asů Strany Asů, daArijci,chArijci, Rasseni, Svjatorusi, přišli ze 4 hvězdných systému na Zem. Světlé bytosti jsou bytosti světla, jsou světlé svými čin. Schopnost uchovávat a uvolňovat světlo je klíčovým aspektem jak DNA funguje.

Každý ISMUS je o Ovládáni

Četli časopis Ostara, knihy Lísta. Třeba říci, A. Feldse, Yorke Lanz von Lebenswelt, časopis Ostara, nový templářský řád, který stvořil ONT, byl ukončen antifeminiISMEM, antisemitISMEM, nacISMEM, to bylo před Hitlerem. Hitler se skrze to všechno s nimi zapletl. ISMUS je o kontrole, socialISMUS, kapitalISMUS, feudalISMUS, demokratISMUS, buddhISMUS a satanISMUS – Dogma zabijí. Dobré pochopit jakou úlohu hrají holografické, lingvistické a vlnové vlastnosti v naší DNA, více o tom mluví vlnová genetika.

Sebottendorf, Hess a Hitler a Mein Kampf

Velmi důležitou roli sehrál v okultismu Hitlera Rudolf von Sebottendorf, zakladatel Společnosti Thule, který se zabýval numerologií, sufismem, alchymií, má velkou historii, nakonec se dostal pod represi Nacistů. https://stop5g.cz/zvlastni-dodatky-devet-je-cislo-vesmiru/ Další velmi důležitá osoba pro Hitlera byl Karl Haushofer, byl vědecký školitel Rudolf Hess, který byl pravou rukou Hitlera ve straně do války, než odletěl do Anglie. Když byl Hitler s Hessem po prvním puči ve vězení ve stejné cele, Haushofer jim tam přinesl literaturu. Právě tam po rozhovorech s Hessem, který vše předal Hitlerovi, pak Hitler si povídal s Haushoferem, byl napsán Mein Kampf. První část Mein Kampf, říkají, že i druhá část tam byla napsána, to neznáme.

Geopolita, Spojit Německo a Rusko

Geopolitiku vytvořil tento člověk jako vědu a disciplína. Mimochodem řekl, že osa Berlín Moskva Tokio by měla být osou zemské strany a tím budou vzdorovat zemím moře jako jsou Spojené království, USA, Austrálie, atd.

Byl Hitler vnuk Nathan De Rothschild? Jestli ano, co to ovlivnilo?

Hitler, který se pak stal hlavou Německa, vůdcem. Všechny jeho myšlenky se promítly prostřednictvím NSDP, SS, Ahnenerbe do německé politiky v rozvoje vědy a techniky ozbrojených sil a tak dále. Byl Hitler vnuk Nathan De Rothschild? Jestli ano, co to ovlivnilo?

Gurdžijev, Willgut

Bylo by možné ještě chvíli vyprávět o tom jaký vliv na špičky nacistů měl G.I.Gurdžijev, o jeho tanečkách lze vyprávět. Potřásal ruku jak s politickou elitou Sovětského svazu tak s politickou elitou Třetí říše. Velmi zajímavá osobnost. Doporučuji si otevřít a přečíst si jeho podobenství. Velmi zajímavé velmi jednoduché. Karl Maria Wiligut je takový Himmlerův G. J. Rasputin.

Sievers a Ahnenerbe

Wolfram Sievers třetí vůdce Ahnenerbe. Vidíte, že jsou nad ním lebky. v norimberském procesu byl obviněn z toho, že zabíjet lidi, aby získal nové lebky a dokázal tak svou myšlenku, že nordická rasa je nade vše. Židovská rasa je v zásadě slepá větev ve vývoji lidstva. Chtěl to dokázat pomocí měření lebek a všeho ostatního. S ním Ahnenerbe dědictví předků začala jako instituce. Mělo to velmi silný vliv na Himmlera, na Rosenberga mimochodem rodák z Ruské říše, z Pobaltí, náš nejvyšší nacista.

Jaký vliv sehrál Satanismus při Vyvražďování národů?

Kniha o nadcházející rase VRIL, kterou napsal E. Bulwer Lyttonvelmi ovlivnila dílo rusky Heleny Petrovny Blavatské, která se velmi angažovala v teorii nacismu. Přicházející rasa z jedné strany na začátku jako dětská věc, která se navíjela. V podstatě abyste pochopili, je to jak si elita vrcholných nacistů představovala svět. Doporučuji si přečíst tuto věc. Obecně, pokud těmto věcem nerozumíte, nechápete, proč Němci týrali Slovany, Židy, Romy, Arméni byli další na řadě, když si prostudujete všechny tyto věci, začnete chápat, že šlo o civilizační věci. Jak se říká o existenci našeho etnika. Jaký vliv v tom sehrál Satanismus?

Dutá Země

Jedna z mnoha teorií, které propagovali, je teorie o Duté zemi a Hitler a nacisté věřili, že civilizace která nyní žije, je obecně sedmá na planetě a nevyvíjí se tak, jak si představujeme směrem nahoru, ale naopak, že se řítí směrem dolů. Tedy podle jejich představ, odkud se na Zemi vzali lidé? To nevědí. Ale už říkali, že poslední národ se vyvinul míšením a nakonec zanikl, protože existovalo 12 polobohů a všechny ostatní národy a míšením daly vzniknout národu. Když se na Zemi zrodil národ, vyprázdnil se, možná kvůli jaderné válce, možná kvůli nějaké jiné válce. A zbývající polobozi, kteří přežili, odešli pod Zem – Agarta. Hledali slavnou Šambalu v Tibetu. Hledali ji na hoře Elbrus, hledali i v jiných horách, Alpy, Andy, Pyreneje a všechno studovali a zkoumali.

Život uvnitř Země – Leonhart Euler a Dutá Země

Platon, Euler, Rerikh a Život pod Zemí

Tady vidíme, že jak Platón, Euler, tak Osindowski a Nikolai Konstantinovich Rerikh kteří měli vztah ke speciálním službám, napsali, že pravděpodobně existuje život pod zemí. Mimochodem zdrojem energie, kterou vidíte na obrázku, je vnitřní slunce. Energie, kterou vám dává, se nazývá vril, a pokud máte tuto energii, budete mít sílu a energii, o které se nikomu ani nesnilo.

Odinova Vlast a Elbrus

Odinova vlast, Asgard je na Kavkaze a hora Elbrus je posvátná árijská výšina. Když Němci obsadili Elbrus, což z vojenského hlediska to nemá význam. Postavili tam malé letiště, přivezli tam spoustu výzkumného vybavení a byli tam nejen vojáci, ale i vědci. Hitlerovy výroky ve stolních rozhovorech na východě je, že je tam tajné skryté posvátné město.

Wirth, expedice a Ahnenerbe

Kde to všechno začalo, samotné slovo Ahnenerbe? Začalo to s Herman Wirth, který dlouho před druhou světovou válkou začal svůj výzkum. Navštívil a byl na mnoha místech a nakonec přivezl obrovské množství artefaktů, které pak prezentoval na své výstavě, kterou nazval dědictví předků. Takže to všechno začalo s ním, nebudu moc o tom říkat.

Runy mají svůj Význam

Starogermánské runy jsou velmi zajímavé předměty ke studiu. No a mimochodem zde je tento znak S. Jeho ho zdvojíte dostanete znak SS, každý znak má svůj význam. Má význam, pro ty, kteří se těmito věcmi zabývají, pro ně je to velmi zajímavé.

Wirth, Laurasie a Gandwana

Je důležité říct o Gandvaně. Podle představ Herman Wirth a dalších Nacistů kdysi dávno, když byla velká potopa nebo něco podobného (planetární kataklyzma) se celá země skládala ze dvou částí Laurasie a Gandwana, Gandwana byla na jihu. V Gandwaně mohli žít jako poloopice, nosit obvazy z banánových listů, snědli banán a všechno bylo v pořádku. V laurasii (Velká Tartárie) žili lidé vyšších ras. Napůl lidská bytost napůl opice uchopila tuto ubohou dívku, představitelku rasy. Z jejich směsice se stanou mestici, poloviční opice a nakonec to může vést k degeneraci. Nebyl to satan, kdo to udělal? Proto Hitler vždy mluvil o tom, že zastavíme tuto degeneraci.

Hitler a Tisíciletá Říše

Klíčové slovo u HItlera je Tisíciletá říše, uděláme tuto říší. V Bibli, u Jana Zlatoústého opakovaně zaznívá slovo tisíc let. Hitler říká, že zastavíme degeneraci alespoň na 1000 let. Pak přijdou další polobozi a opět se může prodloužit život této civilizace.

Nordická Rasa a Wirth

Co řekl o původu nordické rasy Herman Wirth? Wirth píše, že v základu lidstva jsou dvě rasy – nordická a gondwanská. Seveřané jsou duchovně inteligentní lidé. Jsou povoláni k záchraně Země.

Gondwané jsou prodchnuti nízkými city a vášněmi. Nordická rasa je německý národ. A gondwanská rasa jsou černoši a asijské rasy. Mezitím jsou ostatní Evropané. Je jasné, kdo s kým a za co musel bojovat na území evropské části Sovětského svazu. Wirht nechtěl, neznal nebo nepochopil co byla Velká Tartárie.

Člověk jako Anténa a Hajlování

Při hajlování má člověk držet páteř a hlavu. Člověk v tomto momentu je mini anténa pro rozhovor s vesmírem. DNA je fraktální anténa, více v https://stop5g.cz/biologicky-zivot-a-umele-neharmonicke-emp-fraktalni-anteny-v-bezdratove-technologii-zabijeji-cely-biologicky-zivot-rychle-smerovane-vyzarovani-paprsku-v-inteligentnich-antenach-je-5g-smrtici-mrizk/

Tibet, Agarta a Podzemní Tunely

Do Agárty je možné jít prostřednictvím speciálních tunelů, které jdou hluboko do země a tím se dostat k těmto vyšším lidem, k energie Vril a přijímat ji nakonec. Byla provedena expedice Ernsta Schäfera do Tibetu ještě před druhou světovou válkou. Podnikl tam mnoho výprav, navázal diplomatické styky, nakonec spousta tibetských duchovních tváří, tj. lamů přišla do Německa a učili v mnohých univerzitách a na katedrách Ahnenerbe.

Výzkum na Elbrusu

V srpnu 42 vyvěsili své vlajky na dvou vrcholech Elbrusu, ale díky bohu ne na dlouho (srpen 1942-únor 1943). Malinko o tom, jak rozsáhlý výzkum to byl. Nebudu všechno číst, kdo může, ať si to zastaví a doslova si to všechno přečte – oddělení entomologie, což je školení výzkum hmyzu, parazitů a tak dále, boj s parazity. školení a výzkum oddělení genetiky rostlin, oddělení geofyzikálního výzkumu, oddělení výzkumu krasu a jeskyní, oddělení vojenského školení a výzkumu, oddělení tradiční medicíny, oddělení entomologického ústavu genetiky rostlin, bakteriologický aplikovaný výzkum, výzkumné oddělení německé etnografie, školící výzkumné oddělení německých tradic a etnografie a tak dále, zde jen malá ukázka, toho čím se zabývali.

Darre a Rasová Otázka

V roce 1933 uspořádal výstavu Herman Wirth. Tuto výstavu posvětil Karl Maria Wiligut tzv. Rasputin Himmlera, Himmler a Richard Walther Darré Darre byl ministrem zemědělství, ale byl to on, kdo se zabýval hlavně rasovými otázkami v Třetí říši. Nakonec se to všechno promítlo nejprve do institutu a pak, jak jsem vám řekl, existovalo 450 poboček po celém světě a řídící centrum bylo na hradě Wartburg.

Hrad Wewelsburg

Speciálně jsem se učil o hradě Wewelsburg. To je místo, kde je jehla uvnitř vejce, uvnitř kachny uvnitř a tak dále. To je přesně Himmlerova struktura. Samotné centrum, srdce struktury bylo na tomto hradě Wewelsburg.

Izolace Rakovinné Buňky

Mimochodem poprvé v historii lidstva byla z myši izolována a zničena rakovinná buňka. https://vlnovagenetika.cz/kdyz-se-bunka-nemuze-nadechnout-vznika-rakovina-primarni-duvod-rakoviny-laureat-nobelovi-ceny-oto-heindrich-warberg-oscilace-mikrotubulu-pro-zaklad-vedomi/ Kdyby se tímto problémem dál zabývali, tak by možná dnes byli všichni pacienti s rakovinou jednoduše vyléčeni (https://stop5g.cz/dolu-k-zemi-zanety-jako-zdroj-mnoha-nemocem-a-uzemneni/).

Pokusy na Vězních v Táborech Smrti

Vystavení nízkým teplotám lidí v Dachau bylo velmi důležité především pro výškové piloty. Lidé v koncentračních táborech umírali na tyto pokusy po stovkách tisíců. Pece v mnoha táborech smrti pracovaly každý den.

Svaté Kopí a Pokár Grálů

Je také velmi důležité podívat se na Longinovo kopí (Svaté kopí, Lancea Domini), znáte z filmů Indiana Jones. Kopí byla závažná věc pro Hitlera, Barbarossa (Císař Fridrich I.) ho také vlastnil. Hitler ho vlastnil. Pohár Grálů hledali po celém světě. Měli představu, že když spojíte dva artefakty Longinovo kopí a pohár grálu, patří vám svět. Jak víme Grál nenašli a jak se říká svět jim nepatří.

Mluvili jsme o Kavkaze trochu dva vrcholy Elbrusa. Již 13. února 43 jsme sundali prapory fašistů a svoje prapory umístili. Když Hitler zjistil, že fotografie z instalace německých praporů na Elbrusu byla rozeslána po celém světě, rozzuřil se. Chtěl, aby vše proběhlo v tajnosti.

Clarke a Tajné Árijské Kulty

je důležité říci, že Nicholas Goodrick-Clarke britský historik, je jediným historikem s velmi slavným jménem, který se nebál této tématiky. Napsal knihu o okultních kořenech nacismu: Tajné árijské kulty a jejich vliv na nacistickou ideologii. Je spoustu konspiračních teorií na toto téma a on je skutečný historik s mezinárodním renomé.

Ahnenerbe a Neznáme Lebky

Byl dokument o tom. Byl tam artefakt. Clarke systematizoval a představil světu už v roce 2000. Vidíte, není to tak dávno, podle mě koncem devadesátých let, v Kabardino-Bulharsko se našly kufry s emblémy Ahnenerbe. (také v Adygei) Byly v nich artefakty neexistujících zvířat nebo opic. Bylo to ve zprávách. Chceme jen říct, že je naprosto jisté, že takové artefakty byly nalezeny.

Geneticky Upravený Voják a Pervitin

Na závěr řeknu, že Ahnenerbe zabývala vytvořením nového vojáka. Slavná čokoládová tanková tyčinka – Pervitin Panzer Chocolate Bottle Pill., pervitin byla složka. Když tankisté nebo piloti jedli tuto čokoládu, nespali tři dny a měli takovou bojovou pohotovost a energii, Že žádný dobře živený voják nic podobného neměl. Je mnoho dalších věcí z hlediska šlechtění nového vojáka. Studovali šlechtění nového vědce a vynálezce také pomocí genového inženýrství. https://vlnovagenetika.cz/muze-byt-zivot-digitalizovan-predelani-lidskeho-genomu/

Vytvoření Zrádce

Chystali se vytvořit nového člověka v různých oborech v různých odvětvích, včetně nového vynálezce, vědce https://vlnovagenetika.cz/umela-deloha-klonovani-lidi-z-kozni-bunky/ Nového zrádce – To je velmi zajímavé. Myslíme si, že hlavní věc je, že na druhé straně je raketometčík který Zmáčkne tlačítko, pak na nás letí rakety a vy ho musíte zasáhnout svými raketami, aby to neudělal. Šli druhou stranou a řekli, že musíte přeprogramovat raketometčíka. Samozřejmě ne jednoho, ale celý systém, aby raketa letěla ne tudy, ale tudy. https://stop5g.cz/seznam-patentu-kontrola-a-zmena-mysleni-chytra-sit-o-vas-bez-vas/

V-2 Dosáhla Vesmíru

Podle von Brauna byla první, která dosáhla vesmíru. Vesmír začíná ve výšce asi 100 kilometrů, říká se 80 kilometrů. V-2 vystoupal do výšky 144 km a pak spadl dolů, je to prý pravda. O Turbojet-262 jsme mluvili, kterého jednoho jsme sundali.

UFO a Nacisti

Tady konstrukce létajících talířů nacistického Německa se hodně vypráví. https://rumble.com/v26ow1y-tet-e-ufo-torus-erv-dry-antarktida-ahnenerbe.html Zdálo by se, že je to pohádka. Obecně se používají tyto rotující disky, umožňují antigravitaci.

Gravitace a Káča

Gravitace je fyzikální zákon, který ovlivňuje všechno. Přitom jednoduchá Káča se v tomto ohledu chová zcela Jinak, existuje spousta experimentů na YouTube. Vezmou tyčku na konci je kruh s ložisky. Který se roztočí vrtačkou na vysoké otáčky. Pak se tato tyčka zvedne a můžete ji držet na jednom malíčku, jde o gravitaci a to je to, co je uvnitř disků otáčejících se kotoučů v různých směrech. Jednou se lidstvo dočká takových létajících talířů. To je vše co jsem vám chtěl dnes říct.

Je jasné, že téma je obrovské – samostatné téma je společnost Thule, společnost Vril, samostatné téma je okultní Říše. Ahnenerbe se dotýká všech těchto témat a koho to zajímá, tomu doporučuji, aby si o tom přečetl, pravděpodobně začít s Nicholas Goodrick-Clarke. Děkuji vám za pozornost, brzy na shledanou.

 

https://stop5g.cz/technicky-zazrak-moralni-propad-vojenske-archivy/