Tajná bitva o planetu Zemi se přiostřuje, protože Bílé klobouky a zbývající satanisté bojují o kontrolu nad nadcházející finanční událostí, která se stane „černou labutí“. Asijské tajné společnosti a západní vojenské a rozvědné zdroje Bílých klobouků tvrdí, že žádný nový systém nebude možný, dokud nebudou odstraněni satanisté stojící za falešným Bidenovým režimem. Satanisté se ze své strany snaží jak vraždit své oponenty, tak přikrýt restart svého finančního systému úplatky.

Bez ohledu na to jsou důkazy o nadcházející finanční anomálii zdrcující. Za prvé, k minulé neděli 9. června 2024 Saúdská Arábie ukončila 50 let starou dohodu o petrodolaru. Tato dohoda vznikla poté, co americký prezident Richard Nixon v roce 1971 vyřadil americký dolar ze zlatého standardu a přinutil zbytek světa nakupovat americké dolary.

Nyní se Saúdská Arábie připojila k projektu digitální měny ovládané čínskou centrální bankou, která používá kód, na němž je postaven čínský e-jüan.

To znamená, že korporace USA prohrála boj o moc v Saúdské Arábii, v němž zemřelo nejméně deset princů. Ke ztrátě kontroly nad trhem s ropou přispěl i raketový útok, který ochromil americkou loď USS Eisenhower. Hútíové, kteří za útokem stojí, tvrdí, že “jeho bezprecedentní zacílení jemenskými ozbrojenými silami znamená konec americké vojenské nadvlády nad moři, což představuje významný geopolitický pád amerického ‚impéria‘”.

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že “Rusko může dodávat rakety dlouhého doletu do zemí, které mohou zasáhnout citlivé cíle těch zemí, které takové zbraně dodávají Ukrajině.”

Rusko rovněž vyslalo na Kubu ponorky a lodě s jadernými zbraněmi. Zdroje z ruské FSB vysvětlují: “Většina ruského lidu chce omezit USA tím, že zopakuje kubánskou raketovou krizi.”

Ihned poté falešný americký p-rezident Joe Biden otočil o 180 stupňů a prohlásil: “Spojené státy nepodporují myšlenku použití amerických zbraní k úderům proti Moskvě nebo Kremlu.”

USA na tuto porážku reagují stejně jako Japonci na ztrátu čtyř letadlových lodí v bitvě o Midway: tají pravdu před veřejností. Jinými slovy, dochází k masivnímu utajování největší vojenské porážky USA od dob Vietnamu.

Nejvyšší soud USA dal právě zelenou 40-ti státům USA, které plánují vydat vlastní měny kryté zlatem a stříbrem, a dal tak najevo, že USA vědí, že jejich kontrola nad světovými financemi je u konce. Soud rozhodl: “Spojené státy mají duální bankovní systém, který se skládá z paralelních federálních a státních bankovních systémů. Tento duální systém umožňuje bankám v soukromém vlastnictví, aby si vybraly, zda získají statut od federální vlády nebo od vlády některého státu.”

Proto americké banky napojené na Fed uzavřely za pouhých šest týdnů 79 poboček, takže celkový počet uzavřených poboček za rok 2024 přesáhl 400.

Pád Federální rezervní banky a její korporace The USA je důvodem, proč se zintenzivnila tajná válka o to, čím ji nahradit.

Jednou z frakcí je skupina GESARA, jejíž plány jsou, jak uvádí David Wilcock na svém kanálu Telegram, následující:

Zákon GESARA (Global Economic Stabilization and Recovery Act) byl odhlasován k provedení všemi 209 suverénními státy světa podle podepsané Pařížské dohody o změně klimatu z roku 2015, počínaje obnovenou republikou Spojené státy, známý jako NESARA (National Economic Stabilization and Recovery Act).

NESARA ruší všechny dluhy na kreditních kartách, hypotékách a dalších bankovních účtech způsobené nezákonnými bankovními a vládními aktivitami. Mnozí to označují jako “jubileum” nebo úplné odpuštění dluhů. Ruší federální daně z příjmu v USA. Vytváří 17% paušální sazbu na nové položky, které nejsou nezbytné, pouze příjmy z daně z prodeje pro vládu… Ruší Internal Revenue Service (Finanční správu), přičemž zaměstnanci IRS budou převedeni do státní pokladny USA.

Obnoví ústavní právo pro všechny soudy a právní záležitosti v republice Spojené státy americké. Přeškolí všechny soudce a právníky na ústavní právo. Odvolá všechny agenty temné cabaly, úředníky administrativy a všechny členy Kongresu USA z jejich funkcí kvůli jejich neustálému protiústavnímu jednání.

Zdroje z Pentagonu však informují o “duhové bankovce USA”, která je připravena k oběhu, aby se americká ekonomika svezla s bouří konce amerického dolaru. Je kryta zlatem a majetkem zabaveným obchodníkům s dětmi, jako je Vatikán a příslušníci královských rodin včetně té britské, jejichž majetek byl zabaven. Je také podpořen zlatem Tchaj-wanu a zlatem zapůjčeným čínskými stařešiny z Filipín, kteří vlastní 90 % světového zlata, aby mohli mít jubileum a splatit dluhy po celém světě.”

Podle kontrolorů současného finančního systému B.I.S. “zhruba 135 zemí a měnových unií, které představují 98 % světového HDP, zkoumá digitální měny centrálních bank neboli CBDC”.

Šéf MI6 ze své strany říká, že plánem je spojit “všechny fiat a krypto měny do jedné bezpečné elektronické jednotky pomocí mechanismu směnného kurzu a pak jednoduše zpětně podpořit všechny různé zůstatky proti nové jednotce. Podobně jako když vzniklo EURO. Nová měna se nazývá The Sovereign.”

Japonské zdroje blízcé císaři dodávají, že v rámci tohoto systému budou všechny současné kryptoměny vymazány.

Společnost Bílého draka a její spojenci chtějí vrátit kontrolu nad finančním systémem do rukou volených zástupců lidu a jejich státních úředníků.

Satanisté se také chystají na svůj vlastní tah. Vzpomínáte, jak instalovali “krále Karla” 6 měsíců, 6 týdnů a 6 dní poté, co byla zavražděna královna Alžběta? Jak ukazuje obrázek níže, nyní už víme proč.

Vydáváním bankovek s Charlesovou podobiznou doufá skupina zahrnující bývalého šéfa MI6 Johna Scarletta, že podplatí dostatek lidí, aby si udržela kontrolu. Do této skupiny patří Rockefellerové, Barack “Satan” Obama Hitler a další.

Současný šéf MI6 říká: “Problémem pro nás je tato pseudodiktatura DVD z orgánu londýnské správy, který se jmenuje ‘Úřad vlády’, takže musíme pokračovat v otáčení Simona Case, ale v ideálním případě sira Johna Scarleta a nakonec byste narazili na DVD, takže to bude vyžadovat hodně práce v pozadí. Zdá se, že Simon Case se pod MI5 obrátil, ale ten druhý bude potřebovat více podpory.”

Na znamení toho, že falešný Karel je odstraněn, vyšel 20. května v National Examiner na titulní straně článek: “Umírající král Karel plánuje vlastní pohřeb.” Na fotografii dokonce vypadá jako mrtvý.

Dále se všeobecně ví, že se Charles podílel na satanistickém obětování své snachy Kate, princezny z Walesu. Nyní se to točí v titulcích jako: “Možná se už nikdy nevrátí, protože rakovina by mohla zabránit návratu do královské role.”

Klíčem ke svržení této skupiny bude podle MI6 pravděpodobně případ Madeleine McCannové.

Podle MI6 byla tato tříletá dívka zabita při satanistickém obětním rituálu, kterého se zúčastnil celý zástup satanistické elity. Mezi lidmi, kteří byli nebo jsou stíháni za účast na tomto rituálu, jsou bývalá německá kancléřka Angela Merkel Hitlerová, bývalá britská premiérka Theresa Mayová Hitlerová, Kier Starmer, Tony Blair a ta další zrůda Gordon Brown”, Vatikán, různí Portugalci, EU a všichni ti obvyklí, marocký král, Austrálie, SAS a obvyklá smutná ubohost. Hanba jim všem.”

Jak tedy vidíte, síť satanské kompromitace a vydírání je rozlehlá a musí být vykořeněna dříve, než se na Západě rozběhne nový finanční systém ovládaný lidmi.

Bitva zuří a vypadá to, že WHO, falešný Bidenův režim, Satanjahuův Izrael atd. jsou na spadnutí.

Začněme u WHO, protože to byl prostředek, který satanisté chtěli použít k zotročení lidstva.

Nejprve si povšimněme, že Tedros Ghebreyesus z WHO není lékař, ale komunistický terorista zodpovědný za více než 2 miliony mrtvých ve své zemi, Etiopii.

Terorista Tedros nevyhodí 83 zaměstnanců WHO, kteří se podíleli na zločinech, jako je znásilnění a nucené potraty. Tvrdí, že neporušili zásady WHO, protože oběti nedostávaly pomoc WHO.

Dr. David Martin poukazuje na to, že Tedros je jen loutka s “obrovským klackem v zadku… ale kdo hýbe klackem za loutkou?”

Odpovědí je Globální rada pro monitorování připravenosti:

  • Bill Gates
  • Fond Wellcome Trust
  • Rockefellerova nadace

Dr. Martins říká: “Gatesovi dary pro Světovou zdravotnickou organizaci tvořili 88 % darů od dárcovských organizací a agentur. Podle jakékoli definice je to kontrolní podíl.”

Bill Gates věnoval více než 300 milionů dolarů BBC, kde mohl pokračovat ve svých “úderech”… Britský poslance Andrew Bridgen odhalil, jak Bill Gates dokázal páchat masovou genocidu pomocí vražedných dezinformací.

WHO opět mystifikuje svět, tentokrát pandemií ptačí chřipky, aby svět opět uzavřela a očkovala. Vakcínu s mRNA už mají připravenou.

K tomu nám cpou titulky jako:

“Dvouletá dívka v Austrálii onemocněla ptačí chřipkou H5N1: “Vědci připravují vakcíny proti ptačí chřipce pro lidi pro případ pandemie”.

Bývalá koordinátorka pro koronaviry Deborah Birxová chce nyní každý týden testovat miliony krav v USA a vyšetřovat pracovníky mlékáren na “asymptomatické” případy ptačí chřipky. “Tato žena je zcela ovládaná MK-Ultra. Chtějí se pokusit znovu vytáhnout ty samé podvodné PCR testy,” říká lékař CIA.

Nyní Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) uvádí, že ptačí chřipka nemusí mít žádné příznaky, ale onemocnění může být smrtelné. “Tohle už jsme přece zažili, ne?! Bez příznaků, ale smrtelná! Jen další nesmysly! Ti lidé jsou zlí. Šíření strachu je neúprosné,” komentuje lékař.

NASA (Ne-vesmírná agentura) se snaží šířit strach z malých zelených zárodků, které se nás chystají napadnout z vesmíru.

Ve snaze zjistit, jak přesvědčit více lidí, aby se nechali očkovat, rozesílá kanadská Agentura pro veřejné zdraví poštovní zásilky, aby provedla rozsáhlou studii, jejímž cílem je zjistit, zda občané začali více váhat s očkováním po zavedení povinnosti očkovat se vakcínou COVID-19. Neodpovídejte, je to léčka, jak získat údaje. “Budete označeni,” varují zdroje z Pentagonu.

Skutečnost je taková, že lékařská mafie příliš často volala „pozor pandemický vlk“, až se lidé probudili. Nejnovější zpráva britské Agentury pro zdravotní bezpečnost potvrzuje, že 70 % zdravotnických pracovníků v první linii odmítlo v letech 2023 až 2024 posilovací dávku „vakcíny COVID-19“.

Probouzejí se i politici. “Bylo nám řečeno, vezměte si takzvanou “vakcínu” a nechytíte Covid, vezměte si vakcínu a nepřenesete Covid, obě tyto věci byly naprosto, ale naprosto lživé. Bylo nám řečeno, že vakcína je ve všech ohledech bezpečná; upřímně řečeno, neprošla žádným běžným testováním… Takže si myslím, že je třeba masivně vyšetřovat nejen problémy, které byly způsobeny vakcínami, všechny vakcíny způsobují vedlejší účinky, ale zdá se, že existuje alarmující počet lidí, zejména mladých mužů, u kterých se vyvinula myokarditida a další srdeční onemocnění,” říká britský politik Nigel Farage.

“Injekce mRNA dost možná zabily 17 milionů lidí na celém světě. Takže na tom není nic bezpečného a účinného. Nikdy to ani netestovali,” říká německá poslankyně Christine Andersonová.

Republikánské shromáždění na Floridě nedávno prohlásilo OSN, WHO a WEF za teroristické organizace [odkaz].

Podle zákona podepsaného guvernérem Kevinem Stittem nebude Oklahoma prosazovat žádné povinnosti Světové zdravotnické organizace, Organizace spojených národů a Světového ekonomického fóra [odkaz].

Veřejně také opěvují amerického očkovacího cara Anthonyho Fauciho (nebo jeho avatara). Fauci se přiznal, že si “vymyslel” pravidla pro COVID včetně 6 stop (180 cm) sociálního odstupu a rouškování dětí.

Poslankyně Marjorie Taylorová Greeneová minulý týden promluvila za většinu Američanů, když řekla, že Fauci musí být souzen za zločiny proti lidskosti.

Vedení Googlu musí být také souzeno za cenzuru pravdy o očkování.

Na znamení toho, že Google je stále pod satanskou kontrolou, začal cenzurovat Překladač Google.

V jednom příkladu přeložil toto: Vládci, kteří jsou s temnými silami na čtyřech kontinentech, se nechtějí vzdát, jejich plán sílí. Každý pokřtěný má číslo otroka, zapsané u nich (temných) do… opakování věty “Jsem mladík”.

V jiném případě společnost Google chybně přeložila e-mail od polských aktivistů, v němž se uvádí, že jejich autobus svobody CitizenGO byl zablokován uprostřed silnice v Ženevě a obklíčen policií. “Policie nám řekla, že jim volali z bezpečnostní kanceláře OSN, že autobus jezdí po městě a ‘šíří propagandu’ a že je třeba ho zkontrolovat… bojí se našeho poselství, udělají cokoli, aby nás umlčeli. Tak se ptám sám sebe – čeho se tak bojí?”

Když jsem tuto polskou informaci zadal do překladače Google, vrátila se mi jen opakovaná věta “Jsem vědec, jsem vědec”.

Tato skupina je v Ženevě, aby protestovala proti snaze WHO zavést celosvětovou totalitní diktaturu a ospravedlnit to “pandemií”.

Na znamení toho, že se Švýcaři zříkají těchto lékařských zločinců, se Švýcarsko stalo první zemí na světě, která zakázala mamografii. Screeningové služby jsou pozastaveny také v některých částech Kanady, Itálie, Skotska a Austrálie. Ukazuje se, že 50 až 60 % “pozitivních” výsledků je nesprávných. Při mamografii je prs stlačen velkým závažím a poté je zdravá, velmi citlivá prsní tkáň bombardována zářením. Studie 690 000 záznamů ukazuje, že mamografie je hlavní příčinou rakoviny prsu.

Samozřejmě je tam ještě obrovské hnízdo zla, které je třeba vyčistit. Tím, že se Švýcarsko připojilo k jednostranným protiruským sankcím, ztratilo svou neutralitu,” poznamenávají ruská média.

Satanistický nacistický vůdce V. Zelenskyj se příští víkend snaží ve Švýcarsku uspořádat velký ukrajinský summit. Plány se hroutí. Rozeslal pozvánky do 160 zemí, ale odpovědělo jich jen 70 a většina z nich vysílá podřízené delegace. Chybět bude falešný americký prezident Joe Biden, čínský prezident Si Ťin-pching, vůdci Indie, Brazílie, Saúdské Arábie a Jihoafrické republiky atd.

Povědomí o zlu a korupci na Ukrajině se stává všeobecně známým. Nejnověji je Zelenskyj pod palbou kritiky za to, že údajně utratil 200 milionů dolarů za nákup luxusního pětihvězdičkového hotelu, kasina a letoviska prostřednictvím své společnosti “Film Heritage Inc.”.

Mnoho těchto peněz pocházelo z krádeží orgánů. Jak prohlásil herec Steven Seagal, Ukrajina je “známá obchodem s orgány, sexuálním obchodem s dětmi a nacismem”.

Také mluvčí ruské vlády řekla, že společnost Coca-Cola je zapletena do nákupu dětí z Ukrajiny. Mluvíme o odebírání orgánů na černém trhu. Nezapomeňte, že největšími akcionáři jsou společnosti Vanguard, Blackrock, State Street a Berkshire Hathaway.

V zoufalé snaze udržet se u moci sestavila ukrajinská vláda “seznam nepřátel”, na který zařadila některé členy amerického Kongresu a některé americké občany. Na seznamu jsou organizace jako Codepink a Rage Against the War Machine, Cato Institute, Heritage Foundation a Turning Point USA. Na seznamu jsou i moderátoři Daily Wire jako Ben Shapiro a Michael Knowles, lingvista Noam Chomsky, ekonom Jeffrey D. Sachs, Dr. Ron Paul a RFK Jr.

Na seznamu jsou také desítky úřadujících amerických politiků, například senátoři J. D. Vance, Rand Paul, Ron Johnson a Josh Hawley, Eric Schmitt, ale také prezident Donald Trump, floridský guvernér Ron DeSantis a poslanci Bob Good, Jim Jordan a Jim Banks.

Zelenskyj dlouho nevydrží. Jeden z jeho hlavních podporovatelů, francouzský prezident Emmanuelle Macron Rothschild, vyhlásil parlamentní volby poté, co jeho strana propadla ve volbách do EU. Sbohem Macrone Rothschilde. Čekají na tebe vojenské tribunály.

Jak ukazuje tato zpráva, padl i další příznivec: Belgický premiér De Croo oznámil svou rezignaci po překvapivém vítězství pravicových stran v evropských volbách.

Falešný Joe Biden také pravděpodobně dlouho nevydrží. Zde se můžete podívat na senátorku Joni Ernstovou přistiženou se zapnutým mikrofonem, jak říká: “Sečteno a podtrženo: Nikdy nevěřte člověku, jehož strýce snědli kanibalové” (narážka na Bidena).

Uživatelé sociálních médií si také myslí, že se Biden na oslavách Dne D před celým světem pokakal. 

V zoufalém pokusu o obnovení popularity slíbil falešný Biden “omezení” na hranicích. Na hranicích reportér říká: “Z tohoto nového exekutivního příkazu není žádný strach.”. Další řeči bez činů, jak je u falešného Bidenova pořadu obvyklé.

Nyní se na falešnou Bidenovu show zaměřují dokonce i korporátní média, jako je CBS News, která informují například o “jediném anonymním daru ve výši 64 000 000 dolarů, který pomohl Joeovi Bidenovi ke zvolení v roce 2020”.

Další Zakladatel společnosti Marco Polo Garrett Ziegler vydal rozsáhlou dokumentaci o Hunteru Bidenovi:

“Oslovili jsme každého pasáka, šlapku, drogového dealera a obchodního partnera z laptopu Huntera Bidena… Všechny jeho e-maily a fotografie jsme umístili na internet… Máte tu porušení zákona FARA, praní špinavých peněz, obchodování se sexem a spiknutí za účelem úplatkářství… Celkem dokumentuje 140 obchodních trestných činů, 191 sexuálních trestných činů a 128 drogových trestných činů, kterých se Bidenovi dopustili.

Na fotografiích nalezených v Hunterově laptopu je údajně zachycen s jednou z Obamových dcer, její tvář není vidět, ale její kreditní karta (zaprášená kokainem) a její pes (nebo totožný pes) a kožní znaménko na noze zřejmě naznačují, že jde o ni. Proč by měl Hunter ve svém počítači fotografii její kreditní karty?

James Kunstler odráží převládající názor na Bidena takto:

Na více než tři roky trvající americké jízdě “Joe Biden” je nejúžasnější, že Strana chaosu a hoaxů byla ještě před několika dny schopna předstírat, že tento politický přízrak může kandidovat ve volbách. Nyní jsou režimní zasvěcenci nuceni přiznat, že už to nedokážou utajit. Tento týden to vyklopili jako “nejmenované zdroje” v obrovském článku ve Wall Street Journal. Prezident se před zraky celého světa chystá na nekrózu. Jeho mysl je pryč. Když se šourá před kamerami, vypadá směšně. Vyslovuje zjevné nesmysly a lži. Jeho žena ho musí vodit jako psa na vodítku. Všichni to vidí. Musí odejít. Co nejdřív!

Falešný Bidenův dům v Silicon Valley je nyní na prodej, což je znamení, že falešná Bidenova show brzy skončí.

Po Bidenovi bude na řadě Izrael. Zločinná povaha izraelské kontroly nad politickým systémem USA je nyní široce odhalována. Naposledy republikán Thomas Massie vysvětluje, že každý republikánský člen Kongresu má “chůvu z AIPAC” (American Israel Public Affairs Committee), která pomáhá ovlivňovat hlasování ve prospěch Izraele.

Na znamení toho, jak extrémní a zlá tato podpora je, říká mluvčí amerického ministerstva zahraničí Matthew Miller o politice USA vůči Gaze: “Izrael má právo pokusit se zasáhnout tyto civilisty.”

Izrael nebude mít dlouhého trvání. Turecký ministr zahraničí Hakan Fidan řekl na zasedání Rady ministrů zahraničí D-8 (Organizace pro hospodářskou spolupráci), že není pochyb o tom, že ti, kdo masakr v Gaze spáchali, budou nakonec pohnáni k odpovědnosti. Organizace sdružuje Bangladéš, Egypt, Indonésii, Írán, Malajsii, Nigérii, Pákistán a Turecko, které mají dohromady 1,2 miliardy obyvatel a celkový hrubý domácí produkt dosahující 5 bilionů dolarů.

Íránské zdroje nám také potvrdily, že se nenechají oklamat a nezahájí jaderný holocaust napadením Izraele. “Íránská Rada strážců dnes odmítla kandidaturu pana Ahmadínežáda na íránského prezidenta. Ahmadínežád je již dlouhou dobu zastáncem Armageddonu,” informuje íránský zdroj. Místo toho bude čekat na tribunály pro válečné zločiny.

Krysy zachraňují loď Benjamina Netanjahua. Ministr válečného kabinetu Benny Gantz, bývalý ministr obrany a bývalý náčelník generálního štábu IDF Gadi Eisenkot a Yechiel Tropper, poslanec Knesetu a Gantzův blízký důvěrník, právě odstoupili ze Satanjahuova režimu.

Pravda o zločinech Satanovy synagogy bude brzy známa všem.

Například na pohřbu velkorabína Simeona Ben-Iudy v roce 1869 pronesl rabín Reichorn následující prohlášení: “Díky strašlivé moci našich mezinárodních bank jsme křesťany donutili k četným válkám. Války mají pro Židy zvláštní hodnotu, protože křesťané se navzájem obětují a uvolňují nám, Židům, více místa. Války jsou židovskou sklizní a židovské banky jsou křesťanskými válkami vykrmovány. Více než 100 000 000 křesťanů bylo válkami vyhlazeno z povrchu zemského, a to ještě není konec”. Satanova synagoga str. 37.

Po pádu satanistů bude následovat převýchova lidí. Jak ukazuje níže uvedené video, školský systém USA je již více než sto let ve vlastnictví bankéřů, jako jsou Rothschildové, JP Morgan a Rockefellerové.

Pravda se chystá osvobodit ovce.

Jako příklad toho, co svobodní lidé dělají místo vedení zbytečných válek, se podívejte na masivní hnutí za sázení stromů v Africe. Tisíce zemědělců opouštějí neúrodná pole a zakládají bujné, rozmanité lesní zahrady, které živí rodiny, zlepšují půdu a rozšiřují stromový porost. Jedná se o součást iniciativy Africké unie Velká zelená zeď, epické bariéry vegetace o délce 8 000 km, která brání pronikání pouště. Podle deníku Guardian “půjde o největší přírodní stavbu na planetě” [odkaz].

To je jen malá ochutnávka toho, co budou lidé dělat, až jim bude umožněno plánovat vlastní budoucnost, místo aby je satanisté hnali do zapomnění.

Jakmile se Západ vyléčí ze své satanské infekce, odčiní všechno zlo, které bylo v jeho jménu spácháno. Brzy se dostaneme ke hvězdám…

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/tajna-valka-na-zemi-v-ocekavani-financni-cerne-labute-sili/