Vyšetřovatelé amerického námořnictva JAG zatkli čtvrtého porotce, který nečestně shledal prezidenta Trumpa vinným ze zkreslování obchodních záznamů, aby zmařil platby údajně vyplacené bezvýznamné pornohvězdě, aby jeho neprokázaný románek s ní nepoškodil jeho prezidentskou kandidaturu v roce 2016.

Jak bylo oznámeno minulý týden, američtí námořníci a speciální jednotky zajali tři z dvanácti šarlatánských porotců v rámci širší mise s cílem rozdrtit jak kancelář manhattanského okresního prokurátora, tak porotce, které podplatil nebo jinak ovlivnil, aby obvinili nevinného muže.

Podle zprávy JAG, která byla přezkoumána Real Raw News, byl čtvrtý porotce – jméno redigované, ale popisovaný jako muž ve finančním průmyslu – zadržen na parkovišti na letišti Republic Executive Airport ve Farmingdale v New Yorku, kde měl v úmyslu nastoupit na palubu Cessna Citation, kterou si pronajal, aby ho přepravila na mezinárodní letiště Harryho Reida v Las Vegas. Vyšetřovatelé, kteří ho celé dny sledovali, se shromáždili k jeho autu v 19:45 v pátek, kdy jej vytáhli ze sedadla řidiče a mrštili s ním na zem poté, co se pokusil zacouvat do zatáčky, aby unikl. Podělal se, když mu bylo řečeno, že je zatčen pro podezření ze zrady, a bude se zodpovídat obvinění u vojenského soudu v Guantánamu.

Zpráva uvádí, že se krčil ve strachu a hystericky vzlykal, když mu vyšetřovatel nasadil pouta. Informoval ho, že je nyní zadrženým jako nepřátelský bojovník, a tím ztratil svá práva.

„V tu chvíli řekl, že neví, jestli je Trump vinen. Postupoval dle nařízení, protože to od něj soud a ostatní porotci očekávali. Pak se opravdu zmýlil.”

Porotce vyšetřovatelům řekl, že v kufru auta byla naditá taška s hotovostí 1,75 milionu dolarů. Mohl si užívat, kdyby ho nechali stihnout let. Srdečně jej informovali, že peníze zabavují a bez ohledu na jeho vyjádření jej zatkli.

„Nebyl na mizině, vydělával si na slušné živobytí, ale ne v takové výši. Prozkoumali jsme jeho finance a zjistili jsme, že má majetek zastaven a 50 tisíc dluh na kreditní kartě. Nikdy neměl na účtu dostatek peněz, aby je mohl vybrat. Nevíme, jak a od koho částku dostal i když jsme ho měli pod dohledem.”

Náš zdroj dodal, že porotce byl po zatčeni převezen do zpracovatelského centra JAG Pensacola a vyslýchán.

„Lasička říkal, že to nebyl úplatek, ale zjistíme, jestli ano. Tvrdí, že si ukládal peníze na horší časy. No, pro něj opravdu nastaly, je v prdeli. Tyto peníze dobře využijeme – dar na Trumpovu kampaň,“ dodal na závěr náš zdroj.

https://realrawnews.com/2024/06/fourth-charlatan-juror-arrested-by-jag-on-long-island/