Minulý týden byla uzavřena tajná dohoda mezi vládami Ruska a Spojeného království o ukončení války na Ukrajině. Podle zdrojů z MI6 a ruské FSB je to součást širší dohody o urovnání, která povede k úplnému přepracování stávajících mezinárodních institucí na podzim tohoto roku.

Chazarská mafie se však v zoufalém pokusu zavést na planetě stanné právo z lékařského hlediska pouští do tvrdé protiofenzivy a podniká masivní útok biologickými zbraněmi. To znamená, že mezinárodní hon na přední agenty chazarské mafie bude pokračovat po celé léto, aby se tomu zabránilo, shoduje se více zdrojů.

Dobrá, začněme viditelnými známkami toho, že byla dohodnuta nějaká mírová smlouva. Nejzřetelnějším znamením bylo oznámení, že „plně očkovaný včetně dvojnásobné posilovací dávky“ takzvaný prezident Joe Biden měl minulý čtvrtek „pozitivní test“ na COVID a odešel do izolace.

17 blízkých kontaktů po Bidenově pozitivním testu: VIDEO

Podle zdrojů Mossadu saúdskoarabský vůdce Mohammed bin Sultan (MBS) „vyrazil pedofilovi Bidenovi dech, aby měl pozitivní test na Covid, a poslal ho domů s prázdnýma rukama.“

Zdroje CIA se zase ptaly: „Jak je možné, že Pedo Joe měl pozitivní test? Musel dostat upgrade umělé inteligence nebo něco horšího. Aliance přece nepotřebuje vyslýchat tuhle opotřebovanou loutku…“

Hodně se spekuluje o tom, že se „Biden“ už neobjeví a nahradí ho buď viceprezidentka Kamala Harrisová, nebo Donald Trump, záleží na tom, s kým mluvíte. Faktem je, že nezáleží na tom, zda se Bidenova show obnoví, nebo zda bude dosazen nový „prezident“, protože KORPORACE SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ zkrachovala a bude rozpuštěna, tvrdí zdroje ze CIA.

Zdroje MI6 k tomu uvedly následující: „Přestali jsme amerického prezidenta obviňovat z volebních podvodů. Dosadili jsme novou vládu v Londýně, i když za plného stanného práva.“

Každopádně dalším znamením, že se něco zásadního změnilo, je to, že Rusko po desetidenní „údržbové přestávce“ obnovilo dodávky plynu do Německa plynovodem Nord Stream 1.

Podle zednářských zdrojů z lóže P3 se vedení západní Evropy rozhodlo ignorovat příkazy „přicházející od rabínů z New Yorku, kteří si myslí, že se účastní svaté války proti Rusku“.

Dalším velkým znamením, že se něco zásadního změnilo, byla tato zpráva:

Zástupci Ukrajiny a Ruska podepsali v pátek na schůzce zprostředkované OSN dohodu o obnovení vývozu obilí v době, kdy sílí obavy z potravinové krize vyvolané prudkým růstem cen komodit.

Dohoda, které bylo dosaženo v Istanbulu během čtyřstranného jednání, jehož se zúčastnily také OSN a Turecko, zaručí bezpečné námořní trasy poté, co byl průjezd Černým mořem zablokován v důsledku ruské invaze na Ukrajinu.

To znamená, že karta západního vydírání hladem byla odstraněna. To byla jedna z nejsilnějších karet, kterou měli v rukou lidé ovládající skupinu zemí G7, takže její odstranění ze stolu je dalším znamením, že bylo dosaženo mírové smlouvy.

Za těchto okolností šéf MI6 Richard Moore vzácně veřejně vystoupil na bezpečnostní konferenci v coloradském Aspenu, kde naznačil, že na Ukrajině byla uzavřena dohoda o dočasném příměří: „Podle našeho odhadu bude pro Rusy v příštích několika týdnech stále obtížnější sehnat lidské síly a materiál.“

Poté odhalil skutečnou situaci, když připustil, že „nás čekají těžké časy“ a že je třeba Ukrajincům pomoci „alespoň vyjednávat z pozice značné síly“, protože čínský vůdce Si Ťin-pching je „sleduje jako ostříž“.

MI6 v zákulisí informovala asijské tajné společnosti: „Pokud švýcarský Zug, hlavní příčina veškerého světového terorismu, se nevypaří, a vlastně celé Švýcarsko a všichni na něj napojení, ukončíme veškeré kontakty mezi Východem a Západem.“ Zdroj dále varoval: „Pokud takzvaná Společnost bílého draka nedokáže ukončit globální odpornou kolonu ChM, vezmeme věci do svých rukou, a to termonukleárně.“

Mnoho lidí si klade otázku, proč oblast kolem Ženevského jezera ve Švýcarsku ještě nebyla zasažena jadernou zbraní. Existuje tam více než 200 organizací, které rozdávají pasy, jež dávají lidem imunitu před stíháním kdekoli na světě. Kdo jim toto právo dal?

Světové ekonomické fórum v Davosu a jeho vůdce Klaus Schwab Rothschild chtějí očkovat všechny lidi na Zemi látkami měnícími geny, které je mají proměnit v domestikovaná zvířata. Ti, kteří tento režim přijmou, dostanou příděly potravin. Ti, kteří ho nepřijmou, budou zlikvidováni.

Níže se podívejte na jejich program:

Například:

Velký reset
Jedna světová vláda
Čtvrtá průmyslová revoluce
Technokratická korporatokracie
Úplná závislost na státu
Systém sociálního kreditu
Systém dohledu nad uhlíkovou stopou
Všeobecný základní příjem pro vyhovující občany
Programovatelné centrální bankovnictví
Digitální měna
Depopulace

JE TOHLE SVĚT, KTERÝ CHCEME PRO NAŠE DĚTI?

Tito mezinárodní zločinci se samozřejmě nechystají odejít jen tak bez boje. Světová zdravotnická organizace (WHO) se sídlem ve Švýcarsku se rozhodla navzdory všem vědeckým důkazům vyhlásit bezprecedentní „celosvětový stav ohrožení zdraví“ na základě „opičích neštovic“. Generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus zrušil rozhodnutí odborné komise, která hlasovala proti vyhlášení.“

VIDEO WHO

Tedros není lékař a je členem „Fronty osvobození lidu Tigrajska“, kterou vláda USA v 90. letech 20. století prohlásila za teroristickou organizaci a která je dodnes vedena v globální databázi teroristických organizací. (Pozn př.: Plným názvem Tigrajský stát, je jedním ze svazových států Etiopie. Jeho hlavním městem je Mekele a většinu jeho obyvatel tvoří Tigrajci.)

Zde se můžete podívat, jak ruské ministerstvo obrany hovoří o biologických laboratořích a biologických zbraních, které Rusové našli na Ukrajině. Mnohé z nich byly pod kontrolou takzvaného prezidentova syna Huntera Bidena. VIDEO

Skutečnost, že se nade vší pochybnost prokázalo, že jejich masivní program očkování proti Covidu přinesl mnohem více škody než užitku, jim háže klacky pod nohy. Další pokus s „opičími neštovicemi“ je nezachrání. „Jsou tak na dně. Tahle šaráda už nemůže dlouho pokračovat,“ komentuje to zdroj z Mossadu.

Vlády celého světa dostaly nezvratné důkazy o tom, že takzvaná infrastruktura OSN ve Švýcarsku je zástěrkou pro vysoce postavené zločince, kteří se zmocnili většiny civilních vlád na Západě.

Například na znamení toho, jak zkorumpovaný je takzvaný Bidenův režim v USA, hlasovala Demokratická strana minulý týden jednomyslně pro to, aby americké ministerstvo energetiky prodalo ropu ze strategických ropných rezerv se slevou čínské společnosti, v níž má Hunter Biden podíl.

Larry Fink, generální ředitel společnosti BlackRock a loutka ChM, říká, že „trhy mají rády totalitní vlády a nemají rády demokracie“, jako je tomu v Americe. Říká to otevřeně. VIDEO

Black Rock, pro ty z vás, kteří to ještě nevědí, ovládá spolu se společností Vanguard a State Street většinu světových nadnárodních korporací. Jsou to zástěrky skutečných kontrolorů, jako jsou rodiny Rothschildů a Rockefellerů.

Odvolání italského premiéra Maria Draghiho z funkce je znamením, že zednáři z lóžeP3 konečně jednají. Odchovanec Goldman Sachs Draghi je bývalým šéfem Evropské centrální banky a jedním z posledních zbývajících vůdců ChM v západní Evropě. Až bude odvolán Emmanuelle Macron, Rothschildův otrok, prezident Francie, pak bude pro deep state cabal v Evropě skutečně konec hry.

Tito lidé si uvědomili, že jim hrozí ztráta kontroly nad Západem, a snažili se vše předat Číně výměnou za ochranu. Níže si poslechněte Klause Schwaba Rothschilda. Jeho skutečný smysl je: „Skloňme se před Čínou a poskytněme jí významnou podporu na světové scéně a oslabme a zničme Spojené státy zevnitř“. VIDEO

Číňané samozřejmě nejsou hloupí a uvědomují si, že přijmout tyto lidi a mít v nědůvěru by bylo jako když by housenka měla přijmout vajíčka parazitické vosy.

Již se objevují známky toho, že Čína je zevnitř rozežírána babylonským systémem dluhového otroctví, který ChM používá k ovládání společností.

Čínská komunistická strana, kterou vytvořila ChM, stojí v čele prosazování celostátního systému kamer pro rozpoznávání obličejů. Ty umožňují úřadům identifikovat jakoukoli osobu během několika sekund. Mohou si pak vytáhnout jeho sociální kreditní skóre a další údaje. Těm, kteří nejsou poslušní, je znemožněno používat veřejnou dopravu apod.

Tento systém se jim nyní vymstí. V provincii Che-nan demonstrantům, kteří se začali blížit k bance poté, co jim byly ukradeny úspory, jejich mobilní telefony byly nastaveny tak, aby to vypadalo, že mají „Covid“ a musí být izolováni. Toto zjevné zneužití něčeho, co mělo lidi chránit, je rozlítilo natolik, že vláda byla nucena nasadit do ulic tanky.

Problémem je, že nejde jen o jednu banku. Celý čínský finanční systém se nyní hroutí. To pravděpodobně povede k pádu čínské vlády. Zde je důvod:

Na nemovitosti padne téměř 80 % všech čínských úspor. Když cena rostla, lidé se cítili bohatí a spokojení. Ceny se však dostaly tak vysoko, že v některých městech by průměrný dělník musel utratit celý svůj příjem za 44 let a obejít se bez jídla a oblečení, aby si mohl koupit bydlení. Zároveň bylo téměř 30 % všech bytů neobydlených, protože jejich bohatí majitelé je nechtěli pronajímat, a tak se z nich stávaly znehodnocené nemovitosti „z druhé ruky,“.

Nyní, když ceny v celé Číně začínají klesat, odmítají jednotlivci i podniky splácet své úvěry na bydlení. Podle posledních údajů se to týkalo více než 600 nemovitostí v 50 městech.

Letos v listopadu měl být čínský prezident Si Ťin-pching pomazán na doživotního diktátora. To se zdá být stále méně pravděpodobné.

Zdroj z Asijské tajné společnosti sídlící v jihovýchodní Asii tvrdí, že Čína je „velmi blízko plnému povstání lidu. Banky, které lidem berou peníze, jsou poslední kapkou poté, co je už Covid nechal vřít.“ Vláda v Pekingu již byla nucena zrušit povinné očkování během 48 hodin po masivním odporu.

Vláda byla také nucena ustoupit poté, co se pokusila donutit obyvatele nosit elektronické monitorovací náramky, které se nosí 24 hodin denně. Náramek je připojen k internetu a každých pět minut monitoruje tělesnou teplotu. Příslušná aplikace má přístup k poloze telefonu, kameře a mikrofonu, uvedlo státem sponzorované médium China Daily.

Mezinárodní Aliance pro osvobození planety vzkázala čínské komunistické straně, aby se stáhla. „Pozor na vodu a pozor na přehradu Tři soutěsky,“ varuje tajný zdroj z vesmírného programu.

V každém případě se celý svět probouzí a uvědomuje si, že unipolární světový řád ovládaný Západem se „stává brzdou rozvoje naší civilizace“, říká ruský prezident Vladimír Putin.

Vládnoucí třídy západních zemí, které mají nadnárodní a globalistickou povahu, si uvědomily, že jejich politika je stále více odtržená od reality, zdravého rozumu a pravdy, a začaly se uchylovat k otevřeně despotickým metodám.

Západ, který kdysi hlásal takové zásady demokracie, jako je svoboda slova, pluralita a respekt k odlišným názorům, se nyní zvrhl v pravý opak: totalitu. K tomu patří cenzura, zákazy médií, blokace webových stránek a svévolné zacházení s novináři a veřejně činnými osobami.

Vzhledem k tomu, že pokus o využití pandemie k přeměně planety na obří zvířecí farmu se nezdařil, musíme sledovat jejich další velký krok, dlouho plánovanou „mimozemskou invazi“.

Americké ministerstvo obrany v této souvislosti zřídilo Úřad pro řešení anomálií ve všech oblastech (AARO = All-domain Anomaly Resolution Office), který má odhalovat, identifikovat a přiřazovat anomální, neidentifikované vesmírné, vzdušné, podvodní a transmediální objekty.

A tak, jak je v poslední době zvykem, na závěr přineseme nejnovější neobvyklá pozorování z celého světa: VIDEO – TR3B,  VIDEO – mrak UFO

Jen si pamatujte, že se nesmíme nechat zmást žádnou vesmírnou operou, abychom přijali otroctví. Osvobození planety nic nezastaví.

Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/tajna-mirova-dohoda-mezi-spojenym-kralovstvim-a-ruskem-znamena-ukonceni-vojenske-operace-na-ukrajine/

Západ končí – Rusko vyhráva na všetkých frontoch

Americký vojenský analytik Scott Ritter urobil niekoľko vyhlásení, v ktorých zhodnotil situáciu na ukrajinskom fronte a celkovú konfrontáciu medzi Západom a Ruskom.

Je koniec

„Stručne povedané, áno, všetko sa skončilo. Nebude trvať dlho, kým všetci dospejú k tomuto záveru. Faktom je, že Rusko víťazí na všetkých frontoch. Vojensky na bojisku. Tiež politicky. Stačí sa len pozrieť na kolaps európskeho politického systému a pokračujúcu degradáciu Bidenovej administratívy v USA. A aj ekonomicky. Sankcie proti Rusku zasiahli USA a Európu ako bumerang,“ vraví Ritter.

Ruská ekonomika je podľa neho v poriadku. „Ak vezmeme všetky tri aspekty dohromady, nie je nič, čo by mohlo zmeniť smer vývoja každého z nich. Rusko vyhráva a bude rozvíjať víťazstvo na bojisku,“ dopĺňa americký analytik.

G7 odchádza do histórie

Vo Veľkej Británii skončil Johnson a v Taliansku Draghi. Je len otázkou času, kedy skončia ďalší európski lídri. „Veľká Sedmička“ odchádza do zabudnutia. Biden síce ešte má dva roky, ale americkí demokrati sú už na ústupe. „Príďte so scenárom, ktorý by demokratom umožnil udržať Senát a Dolnú komoru, a ja sa vás opýtam „čo ste fajčili“,“ komentuje uštipačne Ritter.

Ciele Moskvy sa menia

Rusi najnovšie upozorňujú, že čím viac zbraní dodá Západ Ukrajine, tým vyššia bude cena, ktorú Ukrajina aj Západ zaplatia. Ruskí predstavitelia už oznámili, že teraz sa ich ciele už neobmedzujú iba na Donbas. „Celé územie, ktoré sme obsadili, už nikomu nevrátime. Už nám patrí navždy,“ prízvukujú. Ide o regióny Cherson a Záporožie. A možno i ďalšie.

Týka sa to i Odessy. Každý, kto pochybuje o jej osude, by mal pochopiť, že toto mesto sa navždy stane súčasťou Ruskej federácie. Rusi sa nezastavia. Možno obsadia i Charkov a Dnepropetrovsk. „To ešte nevieme,“ vraví Ritter.

Rusi to vo všeobecnosti už naznačili. Potom, ako Ukrajinci začali používať systémy HIMARS s väčším dosahom a presnosťou ničenia ako iné zbrane Ukrajiny. Začali ich používať nielen proti ruským vojenským cieľom, ale aj proti obytným oblastiam Luhanska a Donecka.

Rusko preto oznámilo, že sa jeho operácia nemôže ukončiť na Donbase. Že bude musieť rozšíriť svoju vojenskú prítomnosť. Aby zatlačilo ukrajinské sily a ich prostriedky. Aby nemali dosah na obyvateľstvo Luhanska a Donecka.

Ukrajine hrozí úplná likvidácia

„Môže to byť 80 alebo 100 km od hranice. A to ešte nemusí byť všetko. Teraz už hovoríme doslova o úplnej likvidácii ukrajinskej štátnosti,“ varuje Ritter.

Nepriateľstvo Ukrajincov voči Rusku môže pokračovať len dovtedy, pokiaľ si to ešte budú môcť dovoliť. Čoskoro o taký luxus prídu. Ukrajinci si nepriateľstvom proti Rusku kopú vlastný hrob.

Rusko ešte ani len „poriadne nezačalo“

„Nechcem nikoho vystrašiť, ale Rusko je unavené hraním hier. Putin nedávno povedal, že ešte ani len nezačal. Teraz prídu podľa Putina na rad bolestivé prostriedky,“ uzavrel komentár americký vojenský analytik.

Zdroj: Ruská jar

Převzato: https://tadesco.org/zapad-konci-rusko-vyhrava-na-vsetkych-frontoch/