Je téměř konec hry. Takzvaný „světový řád založený na pravidlech“ prohrál na mezinárodní úrovni. Nyní zbývá jen dorazit je v jejich posledních baštách v Evropě, Izraeli a Spojených státech.

Nejjasnějším znamením jejich porážky bylo hlasování OSN 13. prosince, které vyzvalo k zastavení střelby v Gaze. Pouze 8 zemí podpořilo nesouhlas USA a Izraele s příměřím. Byly to Rakousko, Česko, Guatemala, Libérie, Mikronésie, Nauru, Papua-Nová Guinea a Paraguay. Jiný způsob, jak se na to podívat, je vidět tyto země jako poslední země ovládané nacistickou frakcí chazarské mafie.

To je méně než 60 zemí, které se loni v létě zúčastnily setkání Maltézských rytířů vyzývajících k pokračování války na Ukrajině. Je příznačné, že žádná z ostatních zemí G7 nyní nepodporuje USrael.

Ztráta Japonska byla pro nacisty pravděpodobně největší ranou. Minulý týden byl v Japonsku zatčen tucet vysoce postavených japonských politiků, včetně čtyř ministrů vlády. Byli mezi nimi hlavní tajemník kabinetu Hirokazu Matsuno, předseda Rady pro výzkum politiky Koichi Hagiuda, ministr hospodářství, obchodu a průmyslu Yasutoshi Nishimura, ministr zemědělství Ichiro Miyashita a ministr vnitra a komunikací Junji Suzuki.

Připomenutí vládnoucí světové hierarchie:

https://knihya.cz/vladnouci-temne-sily-a-jejich-hierarchie/


Všichni byli spojeni s Církví sjednocení nebo Moonies. Japonsko se nyní nachází uprostřed velké politické čistky, která odstraní systém úplatkářství ChM, jenž z parlamentu udělal obří hereckou skupinu.

Dalším krokem v očistě bude odstranění všech politiků druhé a třetí generace, kteří měnili zemi ve feudální diktaturu. Až bude čistka dokončena, budou Japonsko opět řídit meritokraticky vybraní státní úředníci a demokraticky zvolení politici.

Zatčení moonských politiků znamená, že nacisté ztratili kontrolu nad Tchaj-wanem, Japonskem a Severní Koreou. Tyto země nyní plánují prohloubit vztahy s ASEAN, aby vytvořily východoasijskou protiváhu komunistické Číně, tvrdí zdroje z asijských královských rodin.

Bývalý předseda Rockefellerovy rady pro zahraniční vztahy Richard Haas naznačil tyto zásadní změny, když minulý týden řekl listu Wall Street Journal o „dramatické změně ve schopnosti nebo ochotě USA přijít Tchaj-wanu na pomoc“.

Nyní, když je jejich „dobrý přítel“, nacista Heinz Kissinger, pryč, bude Čína prohlubovat integraci s Indií, aby vytvořila ekonomické těžiště postzápadního světa, říkají asijské zdroje.

Mimochodem, podle nedávných hlasování OSN se zbývající nacistické ponorkové základny nacházejí v Guatemale, Libérii, Mikronésii, Nauru a Papui-Nové Guineji.

V Paraguayi měli Moonisté ranč vedle ranče, který vlastnil Adolf Hitler (viz přiložená zpráva FBI o Hitlerovi) a který následně převzal George Bush starší. Využívali japonské a německé ponorky k vytvoření mezinárodní drogové mafie, která pašovala kokain z Jižní Ameriky, amfetamin ze Severní Koreje a heroin z jihovýchodní Asie. Tato skupina se rovněž podílela na rozsáhlém obchodování s lidmi a prodeji zbraní.

Svůj velký tah provedli 11. září 2001 a podařilo se jim z USA a Izraele udělat nacistický stát spolu s Japonskem. Proto Japonsko a Západ po 11. září zahájily rozsáhlý projekt výzkumu a rozptýlení biologických zbraní.

Po osvobození Japonska se nyní bojuje o odstranění nacistických bašt v Rakousku, Česku, Izraeli a USA.

Bitva o osvobození USA nabrala 15. prosince dramatický spád. Lidé z „Q“ nastavili odpočítávací hodiny, podle kterých mělo dojít k výpadku proudu. Elektrárna v New Yorku byla vyhozena do povětří o půlnoci 15. prosince – přesně v době, kdy to předpověděli – a způsobila rozsáhlý výpadek elektřiny v New Yorku.

Dá se předpokládat, že ve velké newyorské baště ChM byla přerušena dodávka elektřiny, aby se vypnuly poplašné systémy a jednotky speciálních operací se mohly zmocnit vysoce postavených osob. Čas ukáže, zda tomu tak skutečně bylo.

Lidé z Q nyní říkají: „Y2K3: Svět, jak ho znáte… skončil. Deset dní totálního chaosu… Veselé Vánoce.“(ODKAZ)

Hnutí Q samozřejmě úzce souvisí s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Nyní se nám ozvali Trumpovi lidé a zjistili jsme, že existují dva různí Donaldové. Ten falešný, který pracuje pro ChM, sídlí v Mar a Largo, zatímco ten skutečný dělí svůj čas mezi vojenské základny v Mt Cheyenne a Grónsku, tvrdí zdroje z Pentagonu. Toto jsou fotografie dvou různých Trumpů.

Skutečný Trump:

Falešný Trump:

(Samozřejmě Trump, stejně jako Putin, má více dvojníků z důvodu bezpečnosti – pozn. př.)

Je zřejmé, že zejména rodina Rockefellerů má ze skutečného Trumpa strach. Jejich média vydávají hysterická varování. Říkají věci jako „Kanada bude připojena k USA“ a „udělá ze sebe Vůdce“, který použije „stanné právo proti americkému lidu“ atd. (S Trumpem je to stejné jako s Putinem. Ten pravý Trump má vědomí bytosti, která není z naší dimenze / časoprostoru. Jinak by nebyl schopen hrát s Deep State Cabal pětidimenzionální hru – pozn. př.)

Arcibiskup Carlo Vigano však hovoří o tom, kdo je skutečným cílem: Hillary Clinton Rockefeller, John Podesta Rockefeller a další. Vigano říká, že zatčení Sladea Sohmera za pedofilii a dětskou pornografii odhalilo síť „strašlivých zločinů proti nezletilým, která se točí kolem mezinárodního Deep state“. Říká, že izraelský Mossad shromáždil důkazy o účasti světových vůdců na „ohavných rituálních zločinech proti nezletilým“. Vigano dodává, že vyděračská videa musí být důvodem, proč členové Světového ekonomického fóra a hlavy států v OSN přistoupili na „falešnou pandemii“ a neprotestují proti masakrům v Gaze a „frašce na Ukrajině“.

Filmový režisér Stanly Kubrick se nás před tím pokusil varovat v roce 1999 ve filmu „Eyes Wide Shut“. Kubrick byl za uvedení tohoto filmu zabit. Zasvěcený člověk nám nyní říká, že film byl natočen podle skutečných událostí a byl cenzurován, aby byla odstraněna scéna, v níž byla mladá dívka ubodána k smrti a byl jí stržen obličej před zraky elitního davu. Z videozáznamů Hillary Clintonové, která dělala totéž – a také od mnoha whistleblowerů – nyní víme, že tento typ rituální vraždy za účelem získání adrenochromu je mezi vládnoucí elitou běžnou praxí.

Na níže odkazovaném videu rabín tvrdí, že lidské maso se prodávalo do fastfoodů a McDonald’s byl největším odběratelem. (ODKAZ)

Důkazem je nález dětských zubů v roce 2015 v hamburgerech, párcích a hašé bramborách McDonald’s v různých částech Japonska.

V době, kdy společnost McDonald’s Japan pořádala tiskové konference, se sice nezmínila o tom, proč byly nalezeny lidské zuby, ale uvedla, že maso pochází z její centrály v USA, a dokonce se snažila přenést odpovědnost na své zákazníky.

Uvidíme, zda americké speciální jednotky nyní tyto lidi vypátrají a postaví před soud. Na znamení toho, že se to možná konečně stane, byly minulý týden v texaském Dallasu spatřeny vojenské vrtulníky, které létaly nízko, když ministerstvo obrany provádělo „vojenské výcvikové operace“. (ODKAZ na video)

Další věcí, která se stala, je, že byl odhalen skrytý loutkovodič z hlubokého státu jménem Brett McGurk. Podle zdrojů ze CIA je jedním ze strůjců genocidy v Gaze a snaží se přimět USA k invazi do Saúdské Arábie, a nyní, když byl odhalen, bude prý odstraněn.

Zjistíme také, že vůdce amerických rebelů John McAfee je stále naživu. Řídí vzpouru z místnosti, která je Faradayovou klecí, a používá také skrambler, který hlídá jeho polohu. „Proč to dělám, protože jsem uprchlý otrok a mám silný hlas,“ říká. Vyzývá korporátní otroky, aby unikli své existenci od devíti do pěti.

Možná stojí za videem, na kterém „Joe Biden“ říká: „Dali jsme dohromady, myslím, nejrozsáhlejší a nejširší organizaci pro podvody na voličích v dějinách americké politiky.“

Také jsme byli svědky velkého politického kroku, když byl Jack Smith, zvláštní žalobce stíhající Donalda Trumpa, odhalen, že během své práce u Mezinárodního soudního dvora (ovládaného Rockefellery) provozoval vyděračský systém. To znamená, že právní „hon na čarodějnice“ proti Trumpovi brzy skončí.

Dobrým znamením změny bude, pokud budou falešný Trump v Mar-a-Largo a jeho průvodce Leo Zagami zatčeni na veřejnosti.

Mark Zuckerberg Rockefeller uprchl nebo se chystá uprchnout do havajského komplexu se „slepými dveřmi“ a podzemním bunkrem, což je znamení, že se ChM obává zatčení.

Mezitím loutkovodič WEF Klaus Schwab Rothschild přiznává: „Existuje antisystémové hnutí. Jsme svědky revoluce proti systému.“

Vidí, že si pro něj jdou vidle a oprátky, a proto se od září neobjevil na veřejnosti. Podle našich zdrojů z Mossadu se nyní skrývá v nemocnici v podzemním bunkru uvnitř rodinného komplexu Rothschildů ve švýcarském Zugu.

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že Schwab je legitimním vojenským cílem, takže předpokládáme, že jejich speciální jednotky zamíří do Zugu, pokud tam již nebyly.

Minulý týden nás kontaktovala ruská FSB a sdělila nám: „V roce 2024 nebudou v USA žádné volby a Joe Biden bude posledním prezidentem.“ Také „USA a Izrael přestanou existovat jako země“.

Zdroj dodává, že Rusko to myslí vážně a že na syrské hranici s Izraelem shromažďuje velkou armádu. Izraelci na několik dní zastavili genocidu v Gaze poté, co Rusko na tamní hranici vyvěsilo svou vlajku jako varování. Protože se však genocida nyní obnovila, bude muset Rusko zasáhnout, tvrdí FSB.

Křesťanští Rusové se stěhují částečně proto, že byli varováni, že ChM plánuje zničit kostel Narození Páně v Betlémě. Fanatici ChM věří, že mohou přivolat „konec časů“, pokud zničí domnělé místo narození Ježíše Krista.

Další znamení, že nejde o obvyklou situaci, přišlo minulý týden v pondělí, kdy vrchní íránský vojenský velitel prohlásil, že Írán brzy vyžene americké letadlové lodě z regionu, protože „přišly podněcovat vzpouru“. Íránská média následně informovala, že íránské námořnictvo vytlačilo letadlovou loď USS Dwight Eisenhower z Perského zálivu.

Eisenhower musel uprchnout, protože zatímco před 80-ti lety byly americké letadlové lodě nejmodernější vojenskou technologií, dnes jsou z nich nepoužitelní bílí sloni. Lze je potopit jedinou hypersonickou střelou.

Po íránských výhrůžkách americkému námořnictvu následovalo ostřelování západních obchodních plavidel v Rudém moři raketami milicí Hútíů napojených na Írán. To přinutilo čtyři velké lodní společnosti, aby se vyhnuly Suezskému průplavu a místo toho pro svůj obchod s Asií obeplouvaly Afriku.

Americké a britské námořnictvo zvažují vojenskou akci proti húthijským milicím. Protože však mnoho vysokých íránských vládních představitelů pracuje pro ChM, moudřejší hlavy si uvědomují, že jde jen o další pokus o rozpoutání třetí světové války.

Chladnější hlavy si uvědomují, že je lepší počkat, až ChM zcela zkolabuje a její vůdci budou zatčeni, než je nechat, aby se pokusili využít třetí světovou válku jako propustku z vězení.

ChM se rozpadá. Jejich očkovací kampaň se jim nyní vymyká z rukou. Společnost Pfizer uvádí, že očekává, že prodej jejích Covid produktů klesne v roce 2024 o 90 %.

CDC uvádí, že aktualizovanou vakcínu dostalo pouze 16 % dospělých a 7 % dětí.

Pokles prodeje je pro farmaceutické společnosti tou nejmenší starostí. Obrovský nárůst počtu úmrtí v důsledku očkování znamená, že je jen otázkou času, kdy budou stovky představitelů západních vlád, farmaceutických a lékařských institucí postaveny před tribunál pro válečné zločiny.

Whistleblowerka WHO Dr. Astrid Stuckelbergerová řekla, že plánem bylo očkovat lidi navždy.

Žaloby a trestní stíhání se již množí. Roberto Speranza, ministr zdravotnictví italské vlády v době covidových opatření, je nyní vyšetřován římskou prokuraturou. Byl zodpovědný za očkovací kampaň.

Také v Itálii byl kardinál Becciu, nejvyšší představitel katolické církve, který kdy stanul před vatikánským trestním soudem, shledán vinným z podvodu a zpronevěry. Svobodní zednáři z P2 tvrdí, že Becciu byl chycen do pasti na med jménem Cecilia Marogna, 46letá samozvaná bezpečnostní analytička. Od Beccia získala 575 000 euro a velkou část peněz utratila za luxusní oblečení a lázně.

Podle P2 se Becciu stal obětí tvrdého boje o moc ve Vatikánu mezi „kabalistickými Židy“ a lóží P2. Řím prý již není pod jejich kontrolou, ale falešný papež František v masce „je blízko smrti“.

Také Francie se ocitla v politické krizi poté, co byl francouzský prezident Emmanuel Macron Rothschild ponížen poté, co byla dlouho připravovaná dohoda o reformě přistěhovalectví okamžitě zrušena překvapivým krokem Národního shromáždění, aniž by byla vůbec projednána. Tradičně se očekává, že když legislativní úsilí takového rozsahu tak absolutně selže, členové vlády, kteří se na jeho přípravě podíleli, odstoupí.

Francouzi jsou spolu se zbytkem západní Evropy na nohou kvůli obrovskému nárůstu kriminality způsobenému přílivem mužů ve vojenském věku z Blízkého východu a Afriky. Ministerský statistický odbor pro vnitřní bezpečnost (SSMSI) vzácně přiznal, že 69 % násilných loupeží a dalších násilných trestných činů, mezi něž patří i sexuální útoky, které se odehrály ve veřejné dopravě v pařížském regionu Île-de-France, spáchali cizinci.

Velký boj probíhá také v Polsku. Minulý týden jsme informovali, že se k Bílým kloboukům přidal německý agent a polský premiér Donald Tusk. Bylo to proto, že naše dříve skeptické polské zdroje uklidnil svými nedávnými smířlivými řečmi.

Jerzy Kwaśniewski – předseda Institutu právní kultury Ordo Iuris – nyní varuje, že Tuskova vláda přijímá zákon, který má umožnit sběr adrenochromu. Schvalovaná nařízení umožní „najímání žen z Ukrajiny, Gruzie nebo Thajska páry stejného pohlaví, aby porodily a prodaly dítě – jako věc. Nejde jen o obchodování s dětmi, ale také o zachází se ženami jako s živými inkubátory“.

Varuje také, že nový polský ministr zahraničí Radosław Sikorski je členem Spinelliho skupiny EU. „Spinelli přímo psal o nutnosti zavést v Evropě diktaturu, která by umožnila likvidaci národních států.“

Zdá se tedy, že Polsko bude spolu s Ukrajinou začleněno do obnovené německé říše.

Mimochodem, poslední známkou toho, že je s Ukrajinou konec, je, že synové kyjevského starosty Vitalije Klička byli spatřeni, jak se baví v Evropě, zatímco jejich krajané mají zakázáno opustit zemi a jsou stahováni z ulic a posíláni na smrt.

To vše ukazuje, že ChM je stále silná a nesmí být podceňována. Zdá se, že jejich dalším velkým krokem je kybernetický útok. „Krize Covid-19 by byla v tomto ohledu vnímána jako malá porucha ve srovnání s velkým kybernetickým útokem,“ říká Klaus Schwab Rothschild.

Jako na zavolanou, film Netflixu (který zčásti financoval nikdo jiný než loutka ChM Barack Obama) předpovídá nadcházející kybernetický útok pod falešnou vlajkou, který pravděpodobně vyřadí z provozu elektrickou, bankovní a telekomunikační infrastrukturu v celých USA (mimochodem Malik Obama se od 19. září, kdy měl vystoupit v pořadu Tuckera Carlsona, zcela odmlčel).

Zpráva Společného výboru pro národní bezpečnostní strategii nyní varuje, že Spojené království může být „kdykoli“ zastaveno rozsáhlým kybernetickým útokem.

Dále se ozve Warren Buffet, který říká: „Kybernetická hrozba… právě začala.“

Pak tu máme tohle, co se váže přímo ke scénáři.

„USA jsou znepokojeny, protože Čína se nabourává do kritických systémů. Čína proniká do klíčové americké kybernetické infrastruktury, aniž by ji odhalili, již více než rok.

Proto se ujistěte, že máte po ruce dostatek peněz a jídla pro případ, že by ChM předvedla poslední hororové představení předtím, než bude nadobro utracena. Není konec, dokud není opravdu konec. Buďte si však jisti, že jsou pronásledováni.

Zdroj: benjaminfulford.net