Svět se chystá na nějakou roztržku, protože neúspěšná OSN se tento týden sejde na dalším bezvýznamném zasedání Valného shromáždění. Jediným takzvaným vůdcem pěti stálých členů Rady bezpečnosti, který se ho zúčastní, bude falešný „prezident“ USA Joe Biden. OSN nedokázala splnit své cíle z roku 2000, tedy ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí, a stejné cíle se jí nedaří splnit ani po přesunutí cíle na rok 2030. Chcete-li pochopit, co OSN skutečně představuje, podívejte se na jejich budovu 666 v západní Africe.

Není divu, že svět nyní čeká, až se celý poválečný světový řád ovládaný chazarskou mafií zhroutí a jeho vedení bude postaveno před tribunál pro válečné zločiny.

Dokonce i falešný americký ministr zahraničí Anthony Blinken byl nucen přiznat: „To, co nyní zažíváme, je více než jen zkouška uspořádání po skončení studené války. Je to jeho konec.“

Proto se pod povrchem odehrávají nejrůznější intriky, protože boj o nahrazení kolabující ChM se zintenzivňuje.

Velmi zajímavým případem bylo dočasné zatčení kanadského ministra pro boj proti trestné činnosti Justina Castrudeaua v Indii na zasedání G20 minulý týden. Podle představitelů kanadské bezpečnostní zpravodajské služby indičtí psi na vyhledávání drog „odhalili na palubě“ Trudeauova služebního letadla velké množství nelegálních drog.

Indické úřady přiznávají, že zátah na drogy byl jen záminkou, protože jejich skutečným zájmem bylo Trudeauovo vyslání „příznivce teroristů z Khalistánu Jagmeeta Singha a jeho pěšáků“. Indie a její příznivci (tj. 90 % světa) „nyní přeruší veškeré styky s Kanadou, dokud nebudou Castro-Trudeau a Singh pohnáni k odpovědnosti“.

Oficiální verze zní, že Castro-Trudeauovo letadlo mělo zpoždění kvůli blíže nespecifikovaným mechanickým problémům. Pak, údajně bez souvislosti, „Kanada oznámila, že uprostřed napjatých vztahů mezi oběma zeměmi odloží říjnovou obchodní misi do Indie“.

Pravdou je, že Kanada se pod vládou satanisty Castro-Trudeaua stala mezinárodním vyvrhelem. Jak poznamenává indický publicista Ajit Datta, „Justin Trudeau je maskotem všeho, co je v dnešním světě špatně“.

Castro-Trudeau je nyní mimo jiné jedním z nejlepších agentů na světě, kteří se zabývají praním špinavých peněz z drog, tvrdí zdroje z kanadské rozvědky CSIS.

Od doby, kdy Taliban ukončil výrobu heroinu v Afghánistánu, byla výroba přesunuta do Iráku a peníze z drog se podle úředníků perou přes Kanadu a Ukrajinu.

Důvodem, proč se ještě vůbec smí ukazovat na veřejnosti, je to, že bude spolu se svým šéfem Klausem Schwabem Rothschildem a jeho kolegy satanisty čelit veřejné spravedlnosti a pravděpodobné popravě před tribunálem pro válečné zločiny,“ tvrdí představitelé Společnosti bílého draka.

Ačkoli je jejich zánik nevyhnutelný, říjen bude klíčem k tomu, aby se tak stalo co nejdříve.

Důvodem je samozřejmě to, že americká korporace opět čelí bankrotu, protože se blíží konec fiskálního roku 30. září.

Do konce fiskálního roku 2023 zbývá necelý měsíc a schodek pro fiskální rok 2023 činí 1,52 bilionu dolarů, přičemž se zatím nepodařilo najít žádný zdroj jeho financování.

To platí zejména poté, co zednáři z P2 neuspěli s velkým úsilím přesvědčit Čínu, aby peníze poskytla.

Americký „velvyslanec“ v Japonsku Rahm Emanuel a jeho kolegové satanisté si mysleli, že by ChM mohla provést další Obamův podvod na Číňany, když jim nabídl Kamalu Harrisovou jako otrokyni snědé pleti pro americkou korporaci.

V pátek napsal na X (Twitter), že čínský ministr obrany generál Li Shangfu Li se nedostavil na plánované setkání se singapurským velitelem námořnictva, protože byl „umístěn do domácího vězení“.

Emanuel se vyděsil, protože Li měl podepsat dluhopisy kryté zlatem, které by poskytly dostatek peněz na udržení americké korporace v chodu až do roku 2025, kdy podle zdrojů z čínské zpravodajské agentury doufali, že zahájí totální jadernou válku, aby se zbavili dluhů.

Na dohodě se pracovalo od března a plánem bylo podplatit Číňany částkou kolem 1,5 bilionu dolarů s tím, že každý Číňan dostane asi 1 000 dolarů. To mělo „pomoci překonat ekonomické potíže způsobené kolabujícím sektorem nemovitostí“.

Místo toho čínský prezident Si Ťin-pching zatkl Liho spolu s více než 200 spolupracovníky raketových sil PLA a zabránil tak jaderné válce, tvrdí zdroje.

Mimochodem, Liovo zmizení nesouvisí s červencovým vyhazovem ministra zahraničí Čchin Kanga. Zdroje z čínských zpravodajských služeb uvádějí, že Gang byl odvolán, protože sexuálně napadl reportérku.

Zdroje dodaly, že v Číně v současné době nejsou peníze kvůli krizi na trhu s nemovitostmi a že to způsobuje politickou nestabilitu. Nicméně Číňané vědí, že musí provést bolestivé strukturální reformy a nesnažit se problém překrýt fiat penězi.

Po neúspěchu této dohody o dluhopisech následovalo v sobotu a v neděli několik kol jednání mezi vysokými čínskými a americkými představiteli na Maltě. Wang Yi, ředitel Úřadu komise pro zahraniční záležitosti Ústředního výboru Komunistické strany Číny (ÚV KS), sdělil poradci pro národní bezpečnost USA Jakeu Sullivanovi. „Rozvoj Číny má silnou vnitřní hnací sílu a řídí se nevyhnutelnou historickou logikou a nelze jej zastavit.“

Důkazem toho je, že skupina 134 zemí, které zastupují 80 % světové populace a více než dvě třetiny hlasů OSN, se ve dnech 15. a 16. září sešla v Havaně, aby vyzvala ke „komplexní reformě mezinárodní finanční architektury a k inkluzivnějšímu a koordinovanějšímu přístupu ke globálnímu finančnímu řízení“.

Kubánský prezident Miguel Díaz-Canel Bermúdez na setkání poznamenal, že CocaCola vynakládá na reklamu více peněz než Mezinárodní měnový fond na podporu nejméně rozvinutých zemí a dalších zemí s nízkými příjmy. Dodal, že „mezinárodní finanční architektura“, která nutí 80 % světa upadnout do dluhového otroctví, „musí být zbořena“.

Afrika vede tento boj proti otroctví. Svržení Muammara Kaddáfího v Libyi bylo výzvou k probuzení. Ukázalo se, že i americký generál, který velel AfriComu, odmítl bojovat proti Kaddáfímu, když zjistil, že bude spojencem stejných džihádistů z Al-Káidy, proti kterým bojovali jeho soudruzi v Iráku. Podle francouzského novináře Thierryho Meyssana stály za těmito džihádisty britské a francouzské tajné služby.

Kaddáfího pád probudil jeho nepřátele. Arabové opět masakrovali černochy, i když byli libyjské národnosti, a pod necitlivým dohledem západních vítězů je uvrhli do otroctví… Libyí ekonomicky podporované chudé africké státy se zhroutily, počínaje Mali. Meyssan viní ze ztráty afrických spojenců (kolonií) Francie poslušnost Američanům.

Navzdory své izolaci satanisté samozřejmě bojují zuby nehty, aby se udrželi u moci a vyhnuli se spravedlnosti obvyklou kombinací teroru, vražd, krádeží identity, podplácení, vydírání atd.

Přesto jsou vyděšení, protože jejich pokus o genocidu pomocí biologických zbraní a toxických vakcín selhává. Dokonce i korporátní propagandistická média přiznávají, že pouze 17 % Američanů má nyní dostatečně vymytý mozek, aby si vzali vakcíny. Je s podivem, že i takové procento zůstává.

Samotné americké Centrum pro kontrolu nemocí uvádí, že jeden milion očkování mRNA Covid pro dospívající zabrání 0-1 Covid úmrtí a způsobí 100 000 – 200 000 závažných vedlejších účinků.

Jejich studie také ukazují, že riziko myokarditidy, zánětu myokardu, autoimunitního onemocnění způsobujícího zánět srdce, je u očkovaných o 13 300 % vyšší než u neočkovaných.

Když se vrcholné představitelky CDC Carol Bakerové zeptali, jak se vypořádat s neočkovanými, odpověděla: „Prostě se zbavíme všech bělochů ve Spojených státech.“

Dokonce i šéf Světové zdravotnické organizace, mezinárodní terorista Tedros, přiznal, že on osobně není očkován.

Protože se jim kampaň na biologické zbraně a vakcíny vymstila, používá ChM mikrovlny a další nástroje války proti počasí, aby se pokusili využít „změny klimatu“ k zastrašení světa.

Válka s počasím slouží také k praní špinavých peněz. Proto USA zažily v prvních osmi měsících roku 2023 celkem 23 samostatných katastrof počasí a klimatu v hodnotě miliard dolarů, což je nejvíce od počátku záznamů. Peníze se většinou „ztratí“ ve správních poplatcích.

Dochází také ke krádežím. V následujícím videu jeden z obyvatel ostrova Maui říká –

„FEMA odvezla všechny věci, které místní lidé rozdávali u silnice. Sebrali to všem. Proč?“

Pokud si myslíte, že to nebylo způsobeno zbraněmi, poslechněte si kapitána hasičů ve výslužbě Mathewa Dakina, který popisuje důkazy o použití takových zbraní v Kalifornii.

Další důkazy o tom, že „změna klimatu“ je falešná, přináší Alan Jones, moderátor Sky News Australia:

„CO2 tvoří 0,04 % atmosféry a člověk je zodpovědný za 3 % z těchto 0,04 %. Je to jako říci: ‚Na mostě Harbour Bridge je zrnko cukru. Vyčistěte most, je špinavý.“

Falešný Biden dokonce světu sděluje, že jeho vláda se chystá „zvýšit počet a intenzitu extrémních povětrnostních jevů“.

A pak najednou v Libyi: „A hele, další změna klimatu.“ Obrovská povodeň tam „nebylapřírodní katastrofou, jak víme“, tvrdí zdroje Mosadu. Dvě přehrady zřítila ChM záměrně jako varování, aby neodřízla Evropu od volně dostupné libyjské ropy, vysvětlují.

ChM se také stále zoufale snaží – a nedaří se jí – cenzurovat pravdu.

Ian Sams, mluvčí kanceláře poradce Bílého domu, napsal v „oběžníku pro vedení redakcí“ významných nových médií, že senátní vyšetřování Bidenových trestných činů „nemá žádné důkazy o tom, že by se Joe Biden dopustil něčeho špatného“, což „by mělo u zpravodajskýchhorganizací spustit poplach“.

Dokonce i propagandistická CNN „fact check“ tvrzení během vyšetřování Bidenova impeachmentu to potvrzuje: Bidenovi obdrželi 20 milionů dolarů prostřednictvím fiktivních společností. Informátor FBI tvrdí, že obdržel úplatek 10 milionů dolarů. Joe Biden se účastnil jednání s Hunterovými obchodními partnery. Šest bank předložilo více než 150 zpráv o podezřelých aktivitách.

Ovšem nový zájem CNN o pravdu je příliš malý a opožděný.

Dalším příkladem neúspěšné cenzury je pokus zakázat dokumentární film o našich „vůdcích“ ovládaných drogovou mafií.

Pravda vítězí. Nedávno například Tucker Carlson nasbíral více než 367 milionů zhlédnutí svého rozhovoru na X s argentinským prezidentským kandidátem Javierem Mileiem, libertariánem, který chce zrušit centrální banky.

Dalším příkladem je příspěvek na sociálních sítích, který odhalil mimořádný zisk Billa Gatese z Covid pandemie, jenž byl za pouhé dva dny zobrazen milionkrát.

Populární účet X Pelham sdílel příspěvek a napsal: „Bill Gates koupil v září 2019 celkem 1 038 674 akcií společnosti BioNTech (partner společnosti Pfizer pro její injekce mRNA)… za cenu 18 dolarů za akcii před veřejnou nabídkou…. jen několik měsíců před vyhlášením pandemie… Gates se svých akcií zbavil, a to v listopadu 2021 za průměrnou prodejní cenu 300 USD za akcii… ve stejný den prohlásil: ‚Potřebujeme nový způsob vakcín, protože vakcíny nezastavily přenos‘ navzdory všem svým předchozím tvrzením o opaku.

Dr. Peter McCullough také odhalil celý syndikát ChM-WEF v Evropském parlamentu.

Za těchto okolností se krysy obracejí proti sobě, jako to dělají vždycky.

Bývalí úředníci Zelenského administrativy hovoří s NATIONAL FILE: Zelenskyj je obviněn z praní špinavých peněz, krádeže amerických peněz, pronásledování oponentů, užívání kokainu, prodeje zbraní, braní ruských peněz a dalších věcí.

Odhaluje se také obchodování s dětmi. Ukrajinská vláda a NATO využívají k nelegálním únosům a prodeji dětí krycí organizace jako „Fénix“ a „Bílý anděl“.

Podle polských zpravodajských zdrojů Ivan Bakanov, bývalý šéf Služby bezpečnosti Ukrajiny, pověřil organizaci „Fénix“ prováděním nucených evakuací dětí z území v blízkosti válečných zón a vydal přímý příkaz k přijetí „nejtvrdších možných opatření“ proti občanům, kteří nejsou ochotni dobrovolně odevzdat své děti během tzv. evakuačních akcí.

Podle nich se na tom podílí také admirál Antonij Radakin, jeden z klíčových poradců prezidenta Zelenského v NATO, a vrchní velitel AFU Valerij Zálužný. Ukrajinští obyvatelé jsou nuceni ukrývat děti ve sklepích a opuštěných bytech, aby se vyhnuli jejich únosu a obchodu s nimi.

Abyste viděli, jak absurdně zlý se stal ukrajinský režim, vytváří speciální uniformy pro těhotné ženy bojující na frontě.

Chazarská mafie se dokonce začíná projevovat. Navzdory jejich židovským kostýmům se nenechte zmást, jsou to satanisté.

„Proč dovolujeme, aby se přes hranice obchodovalo s dětmi, a to nejen s našimi, ale i s dětmi jiných národů? Nikdo se nezmiňuje o 60 000 ukrajinských dětí, které jednoduše zmizely,“ říká plukovník Douglas MacGregor. „Je čas obnovit právní stát, musíme potlačit kriminalitu, musíme vrátit integritu volebnímu procesu. Většina lidí ve Washingtonu připomíná ty, které jsme kdysi pro zábavu vybíjeli v barech. Nebojte se těchto lidí,“ říká.

Mezitím americký „prezident Joe Biden“ inzeroval, pro koho pracuje, když políbil pomník Johna McCaina ve Vietnamu. McCain byl popraven za vlastizradu.

V dalším veřejném přiznání ke zlu řekla avatar Nancy Pelosiová Andersonovi Cooperovi Vanderbiltovi na CNN: „Jsem spíš plaz a chladnokrevná.“

Mimochodem, vypadá to, že senátor John Fetterman byl také nahrazen avatarem. Jeho tetování na předloktí je pryč: „Původní zemřel na následky injekcí, které vyvolaly mrtvici,“ tvrdí zdroje ze CIA.

Dále se podívejte na italskou premiérku Georgiu Meloniovou. Vypadá jako Zelenskyj. Další uživatel kokainu?

Zjevná zločinnost a kompromitace jejich „vůdců“ nutí lidi, aby se probudili a začali se bránit i na Západě, kde jim dříve vymývali mozky.

Například policie zatkla ozbrojeného muže, který se vydával za federálního agenta, když pronikl na akci Johna F. Kennedyho mladšího v Los Angeles. To znamená, že i když ho nebude chránit tajná služba, bude ho chránit místní policie.

V Novém Mexiku místní policie odmítla pokus loutky WEF, guvernéra Luhana Grishamse, odzbrojit občany.

Černošští obyvatelé Chicaga varují, že do země jsou přiváženi nelegální přistěhovalci, kteří mají právo volit, aby zbavili Američany volebního práva.

Ve Velké Británii je vláda nucena vzdát se městské agendy, protože téměř všechny dopravní kamery byly zničeny a více než 50 000 lidí odmítá platit pokuty.

Také v Nizozemí jsou desítky politiků, vládních úředníků, policejních šéfů a dalších zrádců nuceny odstoupit. Dokonce i „mainstreamová média“ si začínají uvědomovat, že uvědomělých lidí nejsou tisíce, ale miliony a že za nimi stojí právníci.

Velké žaloby proti premiérovi Marku Rutteovi a jeho zločineckou bandu odhalují, že zemi ve skutečnosti řídí nedemokratické soukromé Světové ekonomické fórum.

Také v Izraeli probíhá nevyhlášená občanská válka, když se desetitisíce lidí již 35. týden po sobě scházejí proti izraelskému krajně pravicovému kabinetu.

Izraelští vlastenci nás také upozornili na tuto minci, která ukazuje zapojení jejich vlády do zločinů, jako bylo 11. září 2001.

Pokud se americká armáda nedokáže vypořádat se zločinci, kteří unesli jejich vládu, zbytek světa se chystá zakročit; dokonce i na americké pevnině.

Na znamení toho, že je možný nějaký vojenský krok proti USA, se minulý týden v Mexiku sešly vojenské delegace Číny, Ruska, většiny zemí Latinské Ameriky a mnoha dalších zemí.

Pokud se americká armáda chystá operovat na hranicích Číny a Ruska, asi se rozhodli odpovědět stejnou mincí.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/svet-se-blizi-ke-stretu-v-zakulisi-osn/