V e-mailech mezi Real Raw News a dlouholetým spolupracovníkem Trumpa Stephenem K. Bannonem, jmenovaný vyvrátil článek Associated Press, v němž tvrdili, že bude svědčit proti prezidentu Trumpovi výměnou za shovívavost při jeho vlastním blížícím se soudu.

„Nikdy bych nebyl křivý svědek. Ten příběh je totální kravina,“ řekl Bannon RRN.

Jeho komentář byl ohnivou reakcí na lži MSM, že prozřel a nyní je připraven „rozdávat Pravdu“ o Trumpově účasti na imaginárním útoku na Kapitol z 6. ledna.

Podle agentury AP Bannon prosil Liz Cheneyovou a Nancy Pelosiovou o dohodu a zástupkyně Sněmovny reprezentantů Zoe Lofgrenová z D-Califu v nedělním ranním zpravodajství řekla, že má v úmyslu Bannona soukromě vyslechnout.

„Lži, lži a další lži,“ řekl Bannon RRN. „Proč bych s tou mrchou vůbec mluvil?“

Bannon byl jedním z nejviditelnějších Trumpem spřízněných odpůrců odmítnutí vypovídat před výborem, což loni vedlo ke dvěma trestným činům pohrdání Kongresem za odpor proti nezákonnému předvolání výboru.

„Kdybych měl mluvit, bylo by to na obranu svého prezidenta,“ řekl Bannon.

„Moji právníci s nimi ani nemluvili,“ řekl o tvrzeních, že jeho právníci uzavírali dohodu s Liz Cheneyovou.

Bannon řekl, že výbor ho nemůže nutit, aby promluvil, protože Trump se odvolal na exekutivní privilegium, které chrání členy exekutivy nebo osoby sloužící v jejich prospěch před povinným svědectvím nebo zlovolným trestním stíháním.

„Jestli mě do toho zatáhnou násilím, řeknu jim, jak skvělou práci Trump odvedl, jak skvělou práci dělá. Stojím za prezidentem Trumpem a vždycky budu. Tyhle vymyšlené historky mají mezi nás vrazit klín a nebude to fungovat. Donald ví, kdo jsou jeho skuteční přátelé,“ řekl Bannon.

Real Raw News nyní mohou odhalit, že Stephen K. Bannon je jedním z pěti zdrojů Mar-a-Lago, které nám poskytly průběžné podrobnosti o Trumpově válce proti Deep State.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/07/stephen-k-bannon-refutes-media-claims-hell-testify-against-trump/