Skupina chazarských mafiánů vlastnící zotročené země G7 právě ukončila svou slavnost lásky v Japonsku s předstíraným sebevědomím. Ve skutečnosti se snaží kapitulovat, tvrdí zdroje z Asijských tajných společností.

Abychom pochopili, proč se G7 musí vzdát, podívejme se na tyto skutečnosti:

Když G7 v roce 1976 vznikla, kontrolovala 70 % světového HDP. Představovaly také demokracii, lidská práva, právní stát atd. Nyní kontrolují pouze 27 % HDP a jsou pod nejstrašnější formou babylonské totality.

„Vůdcem“ kdysi svobodného světa je mrtvý, pedofilní obchodník s lidmi jménem Joe Biden, který se dostal k moci díky ukradeným volbám a nyní jej zastupuje herec.

Francouzský „prezident“ Emanuelle Macron byl mladistvý prostitut, který se oženil se svým starším mužským klientem. Je to služebník rodiny Rothschildů, který se k moci rovněž dostal prostřednictvím ukradených voleb.

Pak tu máme Justina Castro Trudeaua z Kanady, který téměř jistě zavraždil svého bratra a k moci se samozřejmě také dostal díky volebnímu podvodu. Jeho otec Pierre Trudeau, který byl paroháčem Fidela Castra, předal kontrolu nad bankou Kanady ChM.

Dále tu máme Olafa Scholze z Německa, kterého německý expert, plukovník Douglas MacGregor označil za nejhoršího vůdce v tisícileté historii Německa. Scholz zdevastoval německý průmysl, když zavřel jaderné elektrárny a zvýšil ceny energií o 45 % proto, aby posloužil svým pánům z Rockefellerovy rodiny.

Dále tu máme otroka Světového ekonomického fóra Rishiho Sunaka z Velké Británie, který používal veřejné peníze k obohacování firmy své manželky. Zdroje Mossadu tvrdí, že k tomu, aby se Sunak mohl stát premiérem, byl nucen se nechat natočit a účastnit homosexuálního aktu s Macronem a Trudeauem. Materiál k možnému vydírání.

Po něm následuje Gioria Meloniová z Itálie. Je to fašistka, která přijímá rozkazy satanistů a podporuje probíhající genocidu ukrajinského lidu.

Nakonec tu máme japonského premiéra Fumio Kišidu, otroka a herce ChM, který čte scénáře, jež mu jeho satanističtí majitelé předají, a který, stejně tak jako ostatní lídři G7, předsedal intoxikaci svého lidu vakcínami.

Nyní se to dostává na veřejnost. Profesor Yoshinori Murakami z Tokijské univerzity objevil v lahvičkách společnosti Pfizer promotory viru Simian 40 (SV40), které jsou spojovány s bujením rakoviny u lidí. Ptá se, proč jsou ve vakcíně společnosti Pfizer přítomny sekvence odvozené od rakovinového viru?

Japonská veřejnoprávní televize NHK se musela 16. května na Twitteru omluvit za to, že upravila zpravodajský pořad tak, aby to vypadalo, že někteří lidé zemřeli na COVID-19, ačkoli v pořadu ve skutečnosti zazněly komentáře lidí o tom, že jejich rodinní příslušníci zemřeli po očkování proti koronaviru. ODKAZ

Japonci jsou rovněž rozhořčeni, že skupina G7 cynicky uspořádala své setkání ve městě Hirošima, které bylo zničeno atomovou bombou.

Jasným znamením, že G7 je morálně zkrachovalým nástrojem satanské ChM je jejich otevřené hlásání, v němž vyzývají ke svobodě LGBTQIA+ (jejich 8 „pohlaví“) na celém světě. To vše zároveň s vyjádřením podpory k pokračování genocidy ukrajinského lidu.

V každém případě byly země G7 nuceny se Číně podbízet a prohlásily: „Naše politické přístupy nemají za cíl poškodit Čínu, ani se nesnažíme zmařit její hospodářský pokrok a rozvoj.“ V soukromí ChM nabízejí Číně světovou nadvládu výměnou za pokračující financování svých loutkových režimů, tvrdí zdroje z Asijských tajných společností.

Číňané, kteří trpí masovým vražděním prostřednictvím elektromagnetických a biologických zbraní 5G z rukou loutkovodičů G7, samozřejmě nemají náladu tyto nelegálně zabrané země financovat.

Skupina sedmi zemí, jejíž ekonomická síla výrazně slábne… a která není schopna reprezentovat svět… se opět ohání takzvaným „právem a pořádkem“, zatímco političtí pozorovatelé vyvrátili podstatu jejich lží – plán hrát si na malou clique politiku a zbytku světa diktovat, píší státní média. (clique: malá, úzce spjatá skupina, která nedovolí, aby se k nim někdo přidal – pozn. př.)

Čínská vláda také odhalila plány USA na nasazení geneticky upravených zbraní proti „evropským árijcům“ a dalším rasám.

Zbytek světa je těmto zločincům na stopě a nikdo nebude podporovat jejich zkrachovalou genocidní KORPORACI SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ.

Více než 81 zemí se zřeklo amerického dolaru, a to včetně zemí produkujících ropu: Irák, Venezuela, Nigérie, S.A.E., Írán, Saúdská Arábie atd. Proto USA dočerpávají poslední strategické ropné rezervy.

Abyste pochopili, že tentokrát skutečně zkrachovaly, podívejte se na následující grafy.

První z nich ukazuje, že hotovostní rezervy USA dojdou 5. června.

Druhý ukazuje očekávání bankrotu trhu v USA. (Ostatní menší výkyvy v grafu jsou například pád banky Lehman Brothers).

Třetí ukazuje, že vyrabovali svěřenecký fond sociálního zabezpečení, což podle zákona dělat nesmějí.

Nakonec vidíme, že korporace si musí půjčovat jen na splácení úroků ze svých dluhů.

Když si vláda musí půjčovat na splácení úroků ze svého dluhu, je v bankrotu.

Otázka za 200 bilionů dolarů zní: co se stane, až USA zbankrotují?

Pokud dojde k nekontrolovanému bankrotu, američtí vojáci na 800 základnách po celém světě nedostanou zaplaceno a budou se muset uchýlit k ozbrojeným loupežím nebo vyjít na ulici s miskam v rukou a žebrat.

Uvnitř USA se zhroutí státní služby a rozpadne se zákon a pořádek. Než se situace stabilizuje, nastane krvavé období anarchie a pravděpodobně dojde k rozpadu Spojených států na jednotlivé země. Připomeňme si rozpad Sovětského svazu vynásobený deseti.

Na videu níže je zachyceno asi 750 migrantů, kteří jsou zadržováni ve středisku pohraniční stráže v texaském El Pasu, což je více než šestinásobek běžné kapacity tohoto zařízení. Každý z nich je muž ve věku 25-35 let (vojenský věk).

Nejedná se o uprchlíky. Jsou sem záměrně posláni, aby se infiltrovali a způsobili Američanům skutečné problémy. Co takhle občanskou válku?

Společnost Bílého draka a její spojenci Bílé klobouky na Západě i ve světě vyjednávají o alternativě, která by obnovila demokracii, právní stát a svobodu tisku. Její součástí by bylo sjednocení Kanady a Spojených států do Spojených států severoamerických.

SBD navrhla, aby v takovém případě byl velitelem armády plukovník Douglas MacGregor. Za ChM se na vrchol mohli dostat jen očividně debilní patolízalové jako Mark Milley a David Petraeus. Proto bude na plukovnících, jako je MacGregor, aby v armádě udělali pořádek.

K zahájení těchto změn by muselo vstoupit v platnost stanné právo. To by umožnilo uskutečnit jubileum. Bude zahrnovat jednorázový odpis všech veřejných i soukromých dluhů a přerozdělení majetku zabaveného lidem prostřednictvím podvodů centrálních bank. Na jeho konci budou všichni Severoameričané mít své vlastní bydlení, budou mít peníze v bance a nebudou mít žádné dluhy.

Teprve potom by byly možné svobodné a spravedlivé demokratické volby. Armáda by se mohla vrátit do kasáren, kam patří.

Bude také nutné jednat na základě více než 400 000 zapečetěných obvinění a dostat do vazby přibližně milion satanistů v USA. Budou umístěni do táborů FEMA, které vybudovali pro křesťany a vlastence, dokud nebudou uspořádány řádné soudní procesy. Pokud se vám to zdá drastické, nezapomeňte, že se jim téměř podařilo udělat z nás „lidská“ hospodářská zvířata.

Pokud nevěříte, že plánovali věznit křesťany v táborech, soudce Nejvyššího soudu Neil Gorsuch poznamenal, že během falešné pandemie („největšího zásahu do občanských svobod v období míru v historii země“) „sledovali parkoviště u kostelů a zaznamenávali si poznávací značky aut“. Zavřeli také podniky, školy a kostely, „zatímco kasina a další výhodné podniky mohly pokračovat v činnosti“.

„Bylo to možné, protože všichni politici a celebrity, kteří v současnosti prostřednictvím WEF vedou válku proti lidstvu, byli vydíráni. Pokud by někdo z nich neudělal, co se mu řekne – bude obviněn ze strašlivých zločinů proti dětem. Je třeba odhalit Epsteinův seznam a všechny pedofily stíhat. Pak to pro ně skončí. To by měla být ta nejdůležitější věc, na kterou by Aliance Bílých klobouků měla vyvíjet tlak,“ říká zdroj z Mossadu.

Ukazuje se, že floridský guvernér Ron De Santis může být jedním z těchto vydíraných lidí, soudě podle jeho nedávného ústupku genocidnímu kultu Chabad:

Není divu, že americký prezident Donald Trump má před DeSantisem náskok o 45 bodů.

Křesťané a vlastenci budou moci upustit od neustálého boje, protože nyní bude spravedlnosti učiněno zadost.

Ve středu představila zástupkyně Marjorie Taylor Greeneová článek o obžalobě generálního prokurátora Spojených států Merricka Garlanda. „Zaměřil se na rodiče, kteří se starají o vzdělání svých dětí, zaměřil se na křesťany a pro-life aktivisty a provedl razii v domě prezidenta,“ říká.

Republikán Matt Gaetz navrhl zrušení FBI a trestné stíhání agentů poté, co je zvláštní poradce John Durham shledal vinnými z mnoha trestných činů. Například „tři různé kanceláře FBI řekly, že Clinton Foundation je podvod na praní špinavých peněz. Asi bychom se na to měli podívat blíže. Ale Andy McCabe (vzpomeňte si na Andyho, toho, co se oženil s dárkyní Clintonových) všem volá a tvrdí, že Clintonova nadace je mimo dosah,“ poznamenává zdroj ze CIA. (Andy McCabe je bývalým ředitelem FBI – pozn. př.)

Televize Fox si usmyslela, že Tuckera Carlsona umlčí tím, že ho odřízne od 2,5 milionu diváků. Nyní Carlson vystoupil na Twitteru před 84,6 milionu diváků, aby řekl: „Obě politické strany a jejich sponzoři dospěli ke konsensu o tom, co je pro ně výhodné. Aktivně se spolčují, aby umlčeli jakoukoli konverzaci. Najednou Spojené státy vypadají dost podobně jako stát jen s jednou politickou stranou… Naše současná pravověrnost je mrtvá, nikdo jim vlastně nevěří,“ řekl Carlson.

Obrátila i korporátní propagandistická média v obavě, aby neztratila poslední část svého ubývajícího publika. Jake Tapper ze CNN tvrdí, že Durhamova zpráva je pro FBI zničující a Trumpa očišťuje. Zdá se, že Bílé klobouky ovládly CNN.

„Deep State vědomě zasahoval do federálních voleb. Náš hlas byl FBI, CIA, Ministerstvem spravedlnosti, DNC, masmédii a dalšími považován za irelevantní. Což znamená, že toto NENÍ svobodná země, ale diktatura. Nejlepší asi bude, když začnete věřit v orwellovské dystopie. V jedné z nich jste se totiž ocitli.“

WD-40 a jeho zlepšovače, o ktorých ste nemali vedieť
Musíte to urobiť 1 krát a váš dom nikdy nebude studený

„Konspirace byla, že FBI, Ministerstvo spravedlnosti, CIA, masmédia, DNC, technologické firmy, Pharma atd., tito všichni spolupracovali, aby zastavili činnost Trumpa. A nestalo se snad právě to?

„Co se stane, až se masy probudí a odhalí lži médií? To se teď děje v Dánsku. Devadesát až 95 procent dánských mass-médií jsou na Twitteru trolovány a jejich lži zesměšňovány,“ poznamenává dánský zpravodaj.

V sobotu 20. května se lidé ve více než 190 městech po celém světě sešli, aby vyslali jasný vzkaz globalistické ne-tak-úplně-elitě:

„Přepískla jsi to. Vidíme tě. Známe tvé plány… A hádej co? Je nás MNOHO, jsme JEDNOTNÍ a jsme PŘIPRAVENÍ.“

Další známka změny režimu – „Ve čtvrtek se Guardian setkal s evropským šéfem Bilderbergu Victorem Halberstadtem, který vycházel z lékárny v Lisabonu s balíčkem krému na pleť v ruce. Halberstadt nejenže ignoroval zdvořilé oslovení médií, ale rovnou popřel, že by Victorem Halberstadtem byl. Naskočil do mercedesu, který ho odvezl přes bezpečnostní kordon.“

Začaly také právní bitvy. Deutsche Bank AG zaplatí 75 milionů dolarů za urovnání navrhované hromadné žaloby, podle níž banka napomáhala skupině obchodníků se sexem Jeffreyho Epsteina, informoval ve středu večer deník Wall Street Journal.

J.P.Morgan Chase & Co. stále čelí dvěma žalobám souvisejícími s obchody s Epsteinem. A to je stále jen špička ledovce.

Satanisté se samozřejmě ještě nevzdali a stále se snaží získat naše zásoby potravin a přinutit nás přijmout jejich systém kontroly ve znamení šelmy. Prý jen takto přežijeme.

Tak například Bill Gates říká, že farmáři jsou vaši nepřátelé, a přitom se stal největším soukromým vlastníkem zemědělské půdy v Americe.

Mezitím pokrytecký avatar John Kerry vyhlašuje válku americkým farmářům a vyhrožuje vládními konfiskacemi.

Nizozemští zemědělci páchají sebevraždy, protože jsou „v důsledku zločinné politiky naší vlády zcela zoufalí“.

Také na 76. světovém zdravotnickém shromáždění se hodně mluví o „jednom zdraví“. Zaměřilo by se na kontrolu lidí, zvířat a životního prostředí, tj. klimatu a emisí CO2. Pokud prokážete, že nepředstavujete „epidemiologické riziko“, můžete odjet do zahraničí, nasednout do letadla, navštívit nemocné dítě v nemocnici nebo příbuzné v domově důchodců a nebo jít do hospody.

Takové věci řídí Tedros Adhanom Ghebreyesus, šéf WHO. Předtím, než vedl WHO, byl Tedros označen za teroristu. Podílel se na „srovnávání celých vesnic se zemí, provádění veřejných poprav, znásilňování a obtěžování žen a dívek, svévolnému zatýkání, mučení a někdy i zabíjení podezřelých osob ve vojenské vazbě a nucení tisíců lidí k útěku ze svých domovů“.

Je pochopitelné, že s takovými činy ztratili „lidé, kteří chtějí světový řád založený na pravidlech“, podporu. Například CIA nyní tak zoufale hledá nové přisluhovače, že se rozhodla uchýlit k Telegramu.

Zde je ruská reakce na otevřený nábor sabotérů ze strany USA mezi Rusy.

Od CIA jsme se také dozvěděli o lumpárnách tajných služeb v Bulharsku. „Zdá se, že agent ochranné služby týmu Billa Clintona se zapletl do sexuálního obtěžování se zaměstnankyní hotelu a byl přistižen. Agent byl v té době mimo službu. Mohlo jít o ‚sladkou past‘ nastraženou za účelem získání tajných informací“.

Zdroj dodal: „Bill Clinton, který se objevil v Bulharsku, byl stoprocentní avatar.“

Když už mluvíme o avatarech, podle mnoha zdrojů ukrajinský válečný zločinec Vladimir Zelenskyj ví o tom, že pokud se vrátí na Ukrajinu, zemře.

Bachmut padá, ukrajinská protivzdušná obrana je vyčerpává, a všimněte si, že Zelenskyj stále není na Ukrajině. „Od 3. května byl ve Finsku, Nizozemsku, Itálii, Německu, Francii, Saúdské Arábii a nyní v Japonsku na summitu G7. Skrývá se,“ poznamenává zdroj z Mossadu.

Východoevropští spojenci v čele s Polskem tajně naléhají na Zelenského, aby konflikt na Ukrajině ukončil, a to i tím, že sám odstoupí.

Tato výzva přichází v době, kdy je nejnovější výzbroj USA a NATO Ruskem zcela zničena. Například raketová baterie Patriot před svým zničením vystřílela všech 32 řízených střel, které stály 5,275 milionu dolarů za kus. Náklady na samotnou baterii činí 500 milionů až 1,5 miliardy dolarů v závislosti na složitosti zařízení.

Turecká vláda proto nechce čekat na americké stíhačky F-35 a chce svých 1,4 miliardy dolarů zpět. „Chceme peníze hned. Chceme peníze, které jsme zaplatili, zpátky,“ řekl turecký ministr zahraničí Mevlut Cavusoglu médiím a dodal, že si Ankara nepřeje, aby se situace „změnila ve stejný příběh, jako v případě obranného systému Patriot“.

Plukovník MacGregor poznamenává: „Rusko vyčerpalo ukrajinské kapacity protivzdušné obrany, hypersonické rakety Kinžal ničí systémy Patriot dodávané USA a ruská rozvědka je vynikající. Vědí, kde se všechny zbraně nacházejí.

„Mám na mysli ten příběh o tom, že jsme už jen kousíček od vítězství, jen nám ho dejte trochu více a můžeme pokračovat v boji, dokud to půjde. Ale na očividné pravdě, že jejich pozice je dost beznadějná, se nic nemění… Jestli někdo nemá strategii, tak jsme to my… V Berlíně, Paříži, Londýně není na regionální úrovni nikdo rozumný, zapomeňte na to, ztratili rozum. Totéž bohužel platí o Helsinkách, Stockholmu, Oslu. Jsou mimo realitu,“ komentuje.

Nyní Zelenskyj, kterému došli muži na porážku, připravuje do boje děti.

Dostáváme také zprávy, že na Ukrajině byla odpálena jakási radiační bomba. MAAE tvrdí, že ochuzený uran je zástěrka, úroveň radiace je 10 až 20krát vyšší než bylo oznámeno, v oblastech Polska lze očekávat prudký nárůst výskytu rakoviny.

Právě v době strachu z této radiace zahájil NIH (Národní institut zdraví) první fázi zkoušek „perorálního léku na odstranění radioaktivního zamoření z lidského těla (pondělí 15. května 2023)“. To je typické pro ChM: „Šířit radiaci a pak vydělávat na prodeji léků proti ní.“

Když už mluvíme o záření, nyní se nám dostává vědeckého potvrzení, že elektromagnetické záření 5G může být použito k ovládání mysli, jak uvádí tato zpráva MIT:

Morální úsudek lze změnit… pomocí magnetů mohou neurovědci ovlivnit názory lidí na morální situace narušením mozkové aktivity v dané oblasti.

Na závěr vám jako obvykle přinášíme nejnovější pozorování UFO z celého světa.

1. Plazmové energetické plavidlo nad Oklahomou 14.4.2023:

2. UFO nad Arizonou 1.4.2023:

3. UFO nad Norskem 3. května 2023:

4. Plavidla Tajného vesmírného programu Delta:

5. Světelná energetická plavidla nad Íránem:

6. Flotila mimozemských objektů:

7: Různá UFO v Polsku:

Důkaz duté Země?

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/staty-g7-se-navzdory-chvastani-snazi-kapitulovat/