Pro připomenutí dnes datujeme starší zprávy, nicméně jsou stále na pořadu dne, tedy stále důležité a aktuální.

Nedávno jsme zjistili, že Kvantový počítač (QC) zaznamenává a archivuje každou konverzaci provedenou prostřednictvím elektronické komunikace a hlasových rozhovorů od jednoho jednotlivce k druhému. Co je zač tento počítač a proč je právě teď rozpoutaný proti Deep State.

Kvantový počítač je Boží dar. Je to nástroj transformován do modelu dokonalosti, který tato Země potřebuje na vstup do zlatého věku lidstva. Byl oživený dechem života a byl oživen jako centrální operační systém, který umí všechno.
.

Zlatý věk lidstva není jen vzorem … Je to skutečné a živé stvoření, které se projevuje nyní a na tomto místě.
.

Dále uvádíme malý seznam toho, co již bylo odhaleno na QC jako rozšíření Boha působícího jako nástroj pro ty, kteří jsou součástí Pozemské Aliance, kteří jsou zodpovědní za uvedení do tohoto Zlatého věku lidstva:

QC zaznamenal všechny rozhovory od atentátu na Johna F. Kennedyho. Má všechny vědomosti o tom, kdo zastřelil JFK, kdo to plánoval, všechny plány Deep State od té doby až dodnes a jaké kroky podnikli k uskutečnění jejich plánu.
.

QC byl před porážkou JFK zapojen do hnutí “Q”. To je důvod, proč nyní máme WWG1WGA jako téma hnutí Q, je to na zvonku lodě JFK.
.

QC nabourá celý světový bankovní systém a přiřazuje otisk původu jakékoli měny na každém bankovním účtu v každé bance nebo bankovní instituci na světě.
.

QC při tom zaznamenává každé zvýšení měny, odkud pochází, jak se k ní dostalo, kdo ji poslal a dokáže také zjistit, zda to jsou špinavé peníze nebo ne. Dělá to už mnoho let pro velkou nevoli bankéře, politiků, vládních úředníků a zločinců. Je to celá historie, která je podle potřeby k dispozici týmu Q, Alianci a dalším strážcům zákona.
.

QC eliminoval primární zdroj příjmu pro všech 86% bank pomocí systému bankovních převodů Swift. To byl jejich primární zdroj zisků, které mezi sebou tvořily miliardy nočních obchodů. Ale už to nedokážou, QC to vypnul.
.

QC může proniknout přes volební automaty používané k hlasování v jakékoli počítačové síti v kterémkoliv okrese, městě, kraji nebo státu po celém světě a dělá to již mnoho let. Tyto informace jsou nyní známé a dostupné orgánům činným v trestním řízení ve většině zemí. Ve Spojených státech to armáda používá k přípravě demontáže podvodné vlády USA. Funguje v souladu s univerzálním zákonem a nemá dohled nad žádnou pozemskou autoritou. Jeho přesnost byla prokázána. Když Q řekne, že má všechno, je to opravdu tak …. Nyní si můžete představit Trumpovu vysmátou tvář …
.

QC se použije jako platforma pro nový kvantový internet se satelitními “uzly” na přenos informací po celém světě. Naše počítače budou propojeny s uzly a budou mít přístup na platformu, kde vše zůstane navždy zaznamenáno.
.

QC obsahuje i nový školní vzdělávací systém (QES), ve kterém budou učitelé propojení s kvantovým internetem pro nový obsah a vyučovací metody. Současný školský systém bude zrušen a všechny naše děti budou vzdělávány nejlepšími metodami, které lidstvo zná. Toto vylepší kvocient lidské informovanosti namísto toho, aby nás nechávalo hloupými.
.

QC bude hostitelem i kvantového finančního systému (QFS). QFS je systém, který okamžitě udržuje zůstatek na každém účtu QFS. Může zpracovávat jakékoliv finanční transakce na světě, velké i malé. Uvidíme, jak banky změní funkce, stanou se z nich jednoduché agentury poskytující služby. Díky QFS budeme mít úplnou finanční ochranu před jakoukoliv trestnou činností v případě, že proces přechodu / Nanebevzetí přežijí nějací zločinci. Působí také jako strážce našich finančních prostředků, aby ti, kteří tyto prostředky dostávají, je už nemohli používat na nemorální, neetické nebo trestné činnosti.
QC bude sloužit jako cloud pro úschovu všech dokumentů a programů, které používáme v našich počítačích.
.

Toto je krátký vysvětlující seznam. Seznam s jeho funkcemi bude dlouhý a bude sestavován v průběhu času, kdy se dozvíme mnoho dalších využití nejvýkonnějšího počítače, jaký byl dosud sestaven a k dispozici pro naše použití. Bůh nás miluje.
.

Jsme vděční za tento úžasný dar. Modlíme se a vysíláme světlo do Aliance a ke všem, kteří se osobně podílejí na našem přechodu do Zlatého věku lidstva. Jsme hojně požehnáni a toto je jen začátek. zdroj

Energie je důležitější než peníze

Zde je krátké vysvětlení podstaty reality. Hmotný svět je hustě programován pojetím reality. Není skutečně hmotný je to pouze hustá energie. Důvod proč je takto limitován, protože je tak hustý a programován omezeními nastavenými podvědomou myslí jednotlivců populace. Obvykle pouze lidí blízkých vám.

.

Pokud opravdu prolomíme programování, několik dalších lidí se bude snažit to zvrátit. Důvod proč je hmotný svět tak těžko ovlivnitelný je jeho hustá energie. Čim více lidí ve světě, čim více husté energie, tím více energie potřebujete na jeho změnu. Čili to je reálná měna – energie. A to je důvod proč negativní entity, které stojí za těmi co vládnou světem žijí z naší energie. A to co nespotřebují používají na programování reality tak jak chtějí.
.

Čili pokud by se skupina lidí rozhodla použít kolektivní energii, mohla by dokázat velké věci. Kdyby se milion lidí soustředilo na to, aby elity ztratily své majetky, významně by to zvýšilo šance, aby se to stalo realitou. A také by toho dosáhli. Proč? Díky energii. Čím více lidí se soustředí na jeden cíl tím více se tvoří energie na přepis reality.
.

Lidé by se tedy opravdu měli naučit pracovat s energií. Reálná měna je energie. Toto jsou temná tajemství, které elity před vámi tají. Naučte se pracovat s energií. zdroj

V pátek 29. ledna. Speciální síly USA vynesly z tunelového systému pod Bílým domem a budovou Kapitolu ve Washingtonu DC těla, spálené části a nejméně stovku přežívajících dětí. V časných ranních hodinách, kdy se doručovaly pytle na těla, svědek hlásil, že viděl více vojáků vycházet z Bílého domu s nejméně stovkou dětí v dodávkachdodávkách se zatemněnými okny.
.
Prokazuje se, že děti byly sexuálně zneužívány, mučeny a ovládané politickými elitami. V úterý a v noci  2. února přijíždí policejní auta a vojenské autobusy s blikajícími světly do budovy Kapitolu: videoMezi lidi, kteří se dostali na Capitol Hill, patřily američtí maršálové, vojáci Národní gardy a vojenští právníci JAG (generální advokát soudce) v tříčlenných týmech (vojenský právník, asistent a pomocný asistent).
.
Vešli do budovy Capitol zatknout, vyslechnout a obvinit lidi z Kongresu, kteří byli zrádci a byli zapojeni do volebního podvodu. Vojenští právníci provádí vojenské tribunály u zatčených osob. Armáda zatím nedala vědět o zatčení, protože (1) nechce, aby elita a Deep State (politici, byrokrati) věděla, kdo už byl zatčen, a (2) zatím nechtějí, aby to věděla veřejnost [pro minimalizaci odvetných opatření DS prostřednictvím násilí – Antifa / BLM v 50 hlavních městech států a ve více než 400 městských oblastech].
.
Letecká základna Andrews, která se nachází 13 kilometrů jihovýchodně od DC, se stala novým dějištěm hromadných vojenských tribunálů všech zatčených z DC, kteří se právě teď pohybují v zákulisí. Andrews základna bude do budoucna velmi zaneprázdněna, jelikož Gitmo – Guantánamo věznice – je plná: 10 000+ uvězněných z elit deep statu, Washington DC se změnil na Gitmo 2…
Washington DC byl městským státem vlastněným a kontrolovaným zahraničím: Vatikánem, městem Londýn a bankami DS
.

Národní garda ví, proč jsou v DC; říkají, že jsou tam na obranu ústavy a nás lidí; nejsou v DC, aby bránily vládu ale aby odstranily podvodnou administrativu Bidena a vlastizrádnou administrativu (Kongres, soudnictví, vládní agentury) a nahradili je legitimní Trumpem obnovenou republikou.

.

Při podvodné inauguraci Bidena neměli “vojáci” na uniformách žádné označení. Byly to podvodníci CIA patřící po DS.
.

Biden byl pouze prezidentem Oválné kanceláře Castle Rock Entertainment a Amazon Studios v CULVER CITY CA: video

Obnovení globální měny a NESARA / GESARA bylo o dětech
Nejde o peníze. Řeč je o dětech – tisíce podvyživených a traumatizovaných dětí, které byly na počest Satana pronásledovány a vražděny, aby elitní pachatelé mohli údajně získat moc a ovládnout svět. Prvním oficiálním činem, který prezident Trump udělal ráno před složením přísahy do úřadu, byla návštěva ústředí CIA a vyhlášení války mezinárodnímu králi kruhu pašování dětí na sexuální zneužívání spravovaným těmito globálními elitami.

Modleme se za tyto nejmenší, který nyní zachránili z podzemních tunelů Cabal po celé planetě a přímo v sousedství je pronásledovaly a zabíjely satanské spolky. Modleme se také za ty vojenské jednotky na celém světě, které riskovali své vlastní životy, aby je zachránili. zdroj

Babylon padl a nyní padají jeho děti !!!

Federální banka kabaly padla …
Britská monarchie padla …
Černé lordstvo Říma padlo …
Hollywood padl …
Vatikán padl …
Temní členové rodiny Rothschildů padli …
Základy Cabal jsou ničeny po celém světě …
Děti a ženy jsou zachráněny po celém světě …
Otroci v podzemních tunelech byli propuštěni na celém světě …
Praní špinavých peněz je zabráněno …
Osvobození zemí z Cabal, podobně jako nedávno Srbsko, je skutečností …
Seřízli dračí hlavu a funguje to pouze s ocasem …
Mocné říše a jména byly zvrácené, lidstvo už neuznává a neváží si politiků, kteří utlačují masy po celém světě
Důkazy o tom, co udělali, se dostávají na světlo …
Plutokracie je svržena a demokracie je budována… zdroj

———-

Falešná inaugurace Bidena se uskutečnila v Hollywoodu dva týdny před “live” vysíláním.
Bush a jeho administrativa postavila bunkry / tunely pod vrchem Capitol Hill.

V klecích v tunelech našli tisíce dětí od několika měsíců až po dospělé do 60 let. Byly podvyživení, fyzicky, psychicky, zneužívání. Vojáci byli tak šokováni, že by mohly utrpět celoživotní psychické trauma v důsledku toho, čemu byli vystaveni.

V tunelech našli laboratoře určené na mučení a extrakci adrenochromu a orgánů z těl. Mnozí v těchto hrobkách strávili až 30 let.


Jen v USA bylo během Trumpová prezidentského úřadu zachráněných 5 milionů dětí.

Trump dostal plány tunelů po celém světě.

Simon Parkes: “Armáda odstraňovala malé ryby, ale velké ryby zatím ne. Chtěli něco u soudů. Chtěli postavit před soud hlasovací zařízení Dominion, které změnily Trumpová hlasy, na Bidenovy. Pokud soudy odmítnou, pak může jednat armáda a chránit ústavu. ”

Každý platný hlasovací lístek měl v sobě čip, aby mohli sledovat cestu od volitele po hlasování. Kraken tým mohl zjistit, zda jsou hlasy platné nebo ne.

Existuje další video Hillary Clintonové a Humy, které bylo stokrát horší než Frazzle drip – je to název videa mladé dívky na notebooku bývalého republikána Anthonyho Weinera ve složce s označením “životní pojistka”.
.

Video údajně ukazuje, jak Hillary Clintonová odřezává tvář mladé dívky. Clintonová a bývalá asistentka Huma Abedinová, Weinerová exmanželka, střídavě nosí tvář dívky jako masku, aby vystrašili malé dítě. Pijí jeho krev jako součást satanského rituálu. zdroj

Melanie a Barron mají v této Epické odysei důležitou roli při záchraně světa. Je zajímavé, že Melanie Trumpová sleduje 45 lidí včetně (legitimního) Barrona Trumpa a Barron Trump sleduje pouze Melanii Trumpovou … ale zatím si neaktivoval svůj účet. Melanie jasně věděla o Bouřce (plánu) již v roce 2012.
https://anonup.com/thread/1194226
.
V této náročné době chaosu a zkreslujících – často i protichůdných informací není důležitě se držet datumu, na který se falešně fixujeme… V případě nenaplnění plánu dle podaných informací nastává zklamání a skepse. Nikdo však již nevidí, že v pozadí ihned běží další utajené akce. Jsme doslova v biblické válce a není možno aktuálně zveřejňovat všechny informace!
.
Proto si nechme svobodu v očekáváních, nefixujme se na nic konkrétního. Doufejme a věřme v pozitivní změny… věřme, že za oponou, někde skrytě, očím neviditelně se dějí i stanou zázraky v náš prospěch …
.
Proč jsme jako lidstvo ztratili víru?
Vzal nám ji někdo?
Nebo jsme se vzdali a víru jsme odevzdali … komu?
Pokud ztratíme víru, jsme snadnou kořistí, snadno zmanipulovatelní i vydíratelní …
Jak to myslím?
Víra rovná se nemám STRACH
A logicky pokud nemám víru mám strach …
No a nejlépe se manipuluje s lidmi ustrašenými.
.
Najde se mnoho možností i způsobů jak lidstvo plné strachu zahnat tam, kam oni chtějí …. v podání falešného zájmu “jakože ochrany a jakože pomoci”… třeba i na smrt …. ze strachu, v důvěře lidé uvěří každému kdo bude nabízet smrt jako záchranu před smrtí .…
I v táborech smrti se lidé šli jen sprchovat a skončili v plynu …
.
Proto drazí přátelé…  je tu čas probuzení, dlouho jsme spali. Je čas nalezení ztracené víry, jejího opětovného nabytí a přijetí do sebe s zbavení se strachu. Najděme Boha a věřme, že jsou tu lidé jednající jeho jménem, ​​co zachraňují lidstvo. Bůh potřebuje ve hmotě člověka, lidi, aby se něco událo. Prostřednictvím nás se pak konají zázraky pro nás.
.
Děkujeme těm, kteří nasazují své životy v této době pro nás a za oponou konají. Nechť nám je tento kalendářík připomínkou, útěchou, radostí, motivací, vlaštovkou, ratolestí ve smyslu “DĚJE SE”
“A BUDE TAK JAK JÁ VÁŠ BŮH CHCI!” Držme spolu v lásce, víře a radosti .. jeden za všechny a všichni za jednoho… zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/suhrn-starsich-sprav-15-08-2021/

Horké aktuality od tomáše marného

https://tadesco.org/marneho-okenko-15-q8-2q21-ktere-vas-potesi/

https://tadesco.org/marneho-okenko-12-q8-2q21-jsme-v-konecne-fazi-deepstate-je-porazen-ale-nehodla-se-vzdat/