V tuto chvíli světu odkrýváme Obamovu zvrhlou oslavu narozenin, lalapaloozu večírku, kde 200-300 hostů bez roušek – ( oslava zmenšena z původních 1 000 hostů) – rozvlnilo taneční parket za hudební produkce agentů Deep State Jay-Z a Beyonce. Veřejnost bohužel neviděla to, co se dělo v soukromých ložnicích a málo osvětlených chodbách Obamova luxusního panství na vinici Marthy – celebrity a politická elita zde do sebe píchala Adrenochrom…

Informátor, který si přeje zůstat v anonymitě, ale jehož tvrzení Real Raw News ověřila, uvedl, že návštěvníci Obamových oslav 60. narozenin museli podepsat prohibitivní dohodu o nezveřejnění, která jim zakazuje sdílet informace o interním dění s veřejností. Osobám, které dokument odmítly podepsat, byl odepřen vstup, uvedl náš zdroj.

Jakmile hosté vstoupili do sídla, byli “léčeni” viscerálními radovánkami, živou hudbou Deep State a injekcemi Adrenochromu, který tu tekl jako levný alkohol.

Po celou dobu se pravidelně davem procházel podsaditý muž v černém obleku s chromovaným kovovým pouzdrem a ptal se hostů, zda si chtějí zdarma pořádně užít párty. V pouzdře měl injekční stříkačky.

Hosté, kteří projevili zájem, byli po dvou odváděni z tanečního sálu do chodby bez oken pouze s dřevěnými rámy… chodba byla po obou stranách zdobena fotografiemi Obamových a zakončena dvojitými výkyvnými dubovými dveřmi, za nimiž se někteří hosté zabývali eskapádami sjetí Adrenochromem.

“Asi 20 minut po mém příchodu ke mně přistoupil statný chlap.” Otevřel kovové pouzdro a uvnitř jsem viděl šest hrozivě vyhlížejících stříkaček. Řekl jsem mu, že nechci, a žertovně jsem dodal, že jsem již očkovaný. Chvíli na mě zíral, aniž by pouzdro zavřel. Řekl jsem mu, že jsem heroin nikdy neužíval. Odpověděl: „To není heroin. Pokud jste to ještě nezkusil, je to mnohem lepší.”  Pochopil jsem přesně, co to je.

Do místnosti společně vstoupili herci Bradly Cooper a Don Cheadle, za nimi Steven Spielberg a Chrissy Teagan. Nancy Pelosi a Obamův bývalý AG, Eric Holder… sledoval jsem jejich odchod ze sálu a po necelé půl hodině se objevili s obrovským úsměvem na tváři.

“Osobně jsem sál neopustil, ale slyšel jsem hosty ze všech stran šeptat slovo “adrenochrom”… není pochyb, že spousta lidí kolem dostala dávku. Alicia Keys, Pete Souza, Oprah – všichni… Kdybych měl konkretizovat, viděl jsem minimálně 20 známých osobností, jak odcházely… Zpět přicházely energičtí a usměvaví… takovým zvláštním způsobem, který vypadal, řekněme…  nepřirozeně….

Stejně podivné bylo, jak hosté oslovovali Obamu… říkali mu „Mr. Prezident “nebo  „věčný prezidente “.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/obamas-adrenochrome-birthday-bash/