Spojky White Hatu nasazené v obchodních společnostech Donalda J. Trumpa zadržely zaměstnance Trump Organization podezřelého z nezákonného přístupu k serverům společnosti a posílání ukradených souborů do center Deep State Leticii Jamesové a soudci Arthuru Engoronovi, uvedl zdroj z Mar-a-Lago pro Real Raw News.

Čarodějnice Jamesová je zlověstná generální prokurátorka New Yorku, která v rámci svého předvolebního slibu v roce 2019 přísahala, že Trumpa zničí, a Engoron je chabý liberální soudce předsedající Jamesové lehkovážnému případu, který tvrdí, že prezident podvedl banky a finanční instituce nadhodnocením nemovitostí, aby zajistil půjčky, což Trump vehementně popřel a prokazatelně vyvrátil. Engoron se také přátelí s Jill Bidenovou, protože se dvakrát zúčastnila jeho narozeninových oslav v Delaware – což MSM příhodně ignoruje. Engoron také sedmkrát navštívil Oválnou pracovnu během nezastavitelné osmileté vlády teroru Husajna Obamy. Vazby jeho a Jamesové na Deep State dokazují, že pracují po boku režimu, aby zabránili prezidentu Donaldu J. Trumpovi v jeho opětovném nástupu na právoplatné místo v Oválné pracovně – za pultem v Resolute.

A jejich přisluhovačů je mnoho.

5. října hlídal pečlivě prověřený pracovník v Trump International Hotelu Las Vegas 1. patro, když si všiml pootevřených dveří, které vedly do klimatizované serverovny v budově. Uvnitř uviděl někoho, což považoval za technika provádějícího po pracovní době údržbu na terminálu, který se najednou vyděsil a proběhl kolem hlídače k východu. Rozběhl se ke schodišti s hlídačem v patách, který volal vysílačkou o pomoc.

Bezpečnostní tým zachytil svéhlavého „technika“ na schodišti a identifikoval ho jako zaměstnance hotelu Chestera Domingueze, cukráře, který pracoval v minulosti v jiném objektu Trump Organization, než se v dubnu přihlásil do hotelu ve Vegas. Našli u něj přenosnou čtečku SD karet a RFID kartu, kterou použil k otevření dveří serverové místnosti.

„Ty karty jsou přísně kontrolované. Nejsou naprogramované tak, jako klíče od pokojů při registraci. V daném čase je venku jen určité číslo a frekvence se periodicky mění. Všechny známé karty byly evidovány, takže nevíme, jak k těm svým přišel, zvlášť když nechce mluvit,“ řekl náš zdroj.

SD karta nalezená u Domingueze obsahovala příchozí a odchozí finanční transakce hotelu za poslední tři roky, nic nápadně neobvyklého a nic, co by už nebylo ve veřejných záznamech.

Obsáhlá prověrka naznačila, že Dominguez je tím, kým se zdál být: špičkovým cukrářem a absolventem Culinary Institute of America. Kromě několika dopravních přestupků neměl žádný záznam v trestním rejstříku.

Když prezidentovi lidé prohledávali Dominguezův byt v Hendersonu, NV, našli vytištěné kopie finančních zpráv z nemovitosti Trump Organization, ve které předtím pracoval, Trump International Hotel & Tower Chicago. Našli také fyzický adresář s telefonními čísly do kanceláří Leticie Jamesové, soudce Angorana a zvláštního poradce Jacka Smithe.

„Zvláštní, že by je kuchař potřeboval, co? Prezident Trump nemá co skrývat, takže nevíme, co ten chlap hledal. Vždycky je šance, že spíše mohl dát do sítě něco zlomyslného, a to se prověřuje. Zkoušeli jsme, jak bych to řekl,  jemné přesvědčovací metody k Dominguezovi, ale on se nezlomil.“

Na otázku, co má prezident Trump v plánu s kyberzlodějem, dodal: „Jeho status je právě teď až do odvolání ‚zadržen‘.“

https://realrawnews.com/2023/10/deep-state-spy-caught-at-trump-vegas-hotel/