Podle přeložené zprávy ministerstva obrany z výslechu, kterou agent FSB Zacharov ukázal serveru Real Raw News, dvoučlenný tým odstřelovačů Spetznas operující za nepřátelskou linií na Ukrajině zastřelil členku Světového ekonomického fóra (WEF), která se spikla s Volodymyrem Zelenským a západními vládami s cílem destabilizovat ruskou ekonomiku.

Podle této zprávy byla “válečná zločinkyně” WEF Kiva Allgoodová, vedoucí kanceláře nadace pro pokročilou výrobu a dodavatelské řetězce, v pátek odpoledne jednou střelena do hlavy, když stála před budovou ministerstva financí v Kyjevě. Jediná střela vypálená z odstřelovací pušky 6S8-1 ráže 12,7 mm jí zasáhla levou oční bulvu a rozbila lebku; náraz odhodil její tělo dozadu.

Poté, co si pozorovatel ověřil, že Allgoodová je trvale ve vodorovné poloze, opustil tým, vzdálený 1 200 metrů, střešní stanoviště, aby ulovil jiný cíl, řekl Zacharov RRN.

Allgoodová byla jejich sedmačtyřicátým potvrzeným zásahem a prvním cílem WEF od zahájení ruské speciální vojenské operace na Ukrajině. Vladimir Putin prohlásil představenstvo WEF a 34 pomocných členů za nepřátele Ruské federace. Mezi předchozí cíle odstřelovačů patřili ukrajinští vojenští důstojníci a nejméně jeden místopředseda vlády.

“Pokud najdeme WEF v Rusku nebo ve východní Evropě, postaráme se o to,” řekl Zacharov. “Pokud zjistíme, že proti nám kují pikle, máme právo být aktivní. Možná si teď dvakrát rozmyslí, než do naší části světa vyšlou další agenty.”

Tvrdil, že plán Allgoodové – údajně schválený zesnulým Klausem Schwabem – zahrnoval vpuštění stovek bilionů falešných rublů do ruské ekonomiky, což mohlo vyvolat prudkou inflaci a potenciálně nezvratnou recesi.

“Naše ekonomika je stabilní. Zboží je levné. Většině lidí se žije dobře. Vaše západní média a zpravodajské organizace lžou a tvrdí, že naši lidé trpí. Jsou to nepravdy. Fantazírují a chtějí své fantazie uskutečnit. A WEF vždycky nenáviděl Rusko, ještě víc od doby naší speciální vojenské operace. Nemůžeme globalisty pustit k našim sousedům,” řekl Zacharov.

Dodal, že SVR, ruská zahraniční zpravodajská služba, se o plánu ochromit finanční prosperitu země dozvěděla v březnu po odposlechu klíčových vládních úřadů v Kyjevě. SVR odposlouchávala několik telefonických rozhovorů mezi Allgoodovou a ukrajinským ministrem financí Sergiem Marčenkem.

“Marčenko ji pozval do Kyjeva, aby si promluvili; možná mu to začalo být podezřelé. Špína Allgoodová byla nervózní, ale on jí slíbil, že Kyjev je bezpečný. Nebylo to chytré. Dozvěděli jsme se, kdy a kde se sejdou, a jednali jsme na obranu naší země,” řekl Zacharov.

Ke smrtícímu výstřelu do lebky Allgoodové došlo, když několik minut před plánovanou schůzkou inhalovala z elektronické cigarety.

“Jeden padl, mnoho jich zbývá,” řekl Zacharov.

Na závěr jsme se ho zeptali, zda Putin vyjádřil své myšlenky ohledně Schwabovy smrti.

“Prezident Putin je velmi rád, že je zvíře pryč, ale je také smutný, že ho dostali vaši přátelé, a ne my. Zemřel příliš milosrdně. Z našich rukou by poznal pravý význam utrpení. Jeho smrtí WEF nekončí. Není to jako ve vaší americké upírské fikci, kde když šéf upírů dostane kůl, všichni lidé, které pokousal, se zázračně vyléčí z vampyrismu. Čeká nás ještě hodně práce,” řekl.

https://realrawnews.com/2024/04/spetznas-snipe-wef-member-in-ukraine/

https://realrawnews.com/2024/04/spetznas-snipe-wef-member-in-ukraine/