Speciální jednotky Spojených států v úterý našly a zničily to, co White Hats považoval za mýtus: klonovací zařízení Deep State ve vyhloubené vápencové jeskyni v Missouri Ozarks, sdělily zdroje z kanceláře generála H. Bergera agentuře Real Raw News.

Generál se podle svých slov poradil s velitelem 5. skupiny speciálních sil plukovníkem Brentem Lindemanem poté, co obdržel tip od zpravodajského zdroje, který tvrdil, že má GPS souřadnice kolosální klonovací laboratoře poblíž Stantonu v Missouri. Podle zdrojů to byl čtvrtý takový tip, o kterém generál Berger v roce 2022 slyšel, a všechny pocházely od nezávislých, nepříbuzných osob, které pracují nebo pracovaly ve zpravodajské komunitě. Generál Berger předchozí tipy odmítl jako nesmysl, protože neobsahovaly souřadnice a protože většina zpravodajských agentů, ať už v důchodu nebo ne, je spjata s Deep State. Měl pocit, že vyšetřovat nepodložené tipy by bylo plýtvání lidskými silami a zdroji a možná past. Generál navíc jen těžko věřil, že taková technologie existuje; když se tu a tam vynořily zvěsti o klonech, považoval je za sci-fi, když jednou řekl, že klonovací technika nemůže existovat, aniž by o ní věděl.

Poslední tip, řekl náš zdroj, přišel od člověka, kterému generál kdysi věřil.

„V tuto chvíli generál Berger té historce stále nevěřil, ale myslel si, že by tam mohlo být něco, na co by se ten chlap chtěl podívat. Bez souřadnic by řekl, ať na to zapomene. V Ozarkách je sedm tisíc jeskyní a on by sakra určitě nepoužil naše omezené prostředky, aby je všechny prohledal. A jestli to byla past, chtěl informátora polapit,“ uvedl zdroj.

V neděli večer generál Berger a plukovník Lindemen diskutovali o tom, zda do Missouri poslat malý průzkumný oddíl nebo početné pátrací a ničivé síly, jen pro případ, že by vojáci v jeskyních našli něco nepřirozeného. Po krátké poradě se rozhodli pro dvě dvanáctičlenné jednotky Alfa, z nichž jedna měla zřídit mobilní velitelské středisko, druhá měla najít údajný cíl spolu s příslušnou palebnou silou a demolicemi.

„Správce tipu se nezmínil, jestli je to místo střežené,“ řekl zdroj.

Misi zahájili v úterý brzy ráno. Dva UH-60 vybavené palivovými nádržemi s dlouhým doletem obsluhované piloty 160. leteckého pluku speciálních operací – Nightstalkery – přepravovaly speciální jednotky z Fort Campbell v Kentucky do odlehlého lomu jihozápadně od národního parku Miramiguoa, kde se nacházel rozlehlý labyrint vápencových jeskyní v Missouri.

Když bylo velitelské stanoviště zřízeno a obsazeno, jeden oddíl vyrazil pěšky, procházel členitým terénem a občas si brýlemi pro noční vidění vylepšil noční vidění. Nenápadně manévrovali mezi skalnatými výstupky a zastavili se ve vzdálenosti 500 metrů od GPS souřadnic. Neviděli žádný odpor ani vchod do jeskyně, jen vyvýšenou vápencovou římsu podepřenou skalními sloupy. Pod římsou však jeden operátor speciálních jednotek zaslechl cosi, co považoval za „bzučivý“ zvuk vycházející z nitra skalní stěny. Když se dotkl části stěny, jeho ruka jím prošla, jako by tam nebyla, a to proto, že tam pravdu nebyla.

Holografická projekce ukrývala otvor dostatečně velký, aby se do něj vešel terénní automobil. Oddíl, plný výzbroje prošel projekcí a zjistilo, že stojí v tunelu, který sestupoval o sto stop níž k zemi. Tunel byl provrtán hladce, jako by ho provrtal laser. Jeden operátor ho později pojmenoval leštěným kamenem. Našli zdroj hologramu: ze stropu viselo hranaté zařízení o velikosti a tvaru starého projektoru Kodak, jehož čočka mířila k ústí jeskyně. Dírou, kterou někdo vyvrtal do stropu, procházel jediný drát.

Tunel ústil do masivní jeskyně, která byla také provrtána hladce, ale podlaha byla z kovu, který dokonale zapadal do rozměrů jeskyně, jako by někdo nalil roztavenou ocel. Za řadami operačních počítačových terminálů bylo 36 zracích komor, 7 stop vysoké válcové trubice naplněné průsvitnou kapalinou. V kapalině bylo zavěšeno něco, co lze popsat pouze jako klony prominentních osobností Deep State v různých vývojových stádiích. Ke každé trubici byly připevněny nálepky s uvedením jména subjektu, data vzniku a data zrání.

Dvanáct z 36 trubic obsahovalo klony. Byly nehybně zavěšeny a jak dýchaly, když byly ponořeny do kapaliny, není známo. Jedna byla kopií toho, jak vypadala Hillary Clintonová ve svých pětatřiceti. Další byl předpubertální Chuck Schumer. Třetí držel dvacítku Gavina Newsoma. A čtvrtá držela plně vyzrálou repliku Josepha Bidena. Byla tam také guvernérka Michiganu Gretchen Whitmerová, stejně jako dva klony doktora Anthonyho Fauciho.

Speciální jednotky zaznamenaly, že jim pod nohama hučí a vibruje celá podlaha. Protože neviděly žádný viditelný zdroj energie, předpokládaly, že to, co pohání pekelné zařízení, je v podzemí a způsobuje oscilaci podlahy.

Oddíly, jak řekl náš zdroj, na okamžik oněměly, protože se ocitly v situaci, která přesahuje známou realitu. Ten, kdo laboratoř navrhl, zdolal neřešitelnou otázku: jak urychlit přirozený biologický růstový cyklus.

Velitel oddílu, nařídil spojovacímu seržantovi, aby rádiem vyslal na velitelské stanoviště muže s dostatkem výbušnin, které by jeskyni zbortily. Nejdříve vzal důkazy, včetně holografického projektoru a tří laptopů. Jednotka jeskyni vybavila C4, připevnila kusy tvárné munice na části stěny a stropu a také vnější kamenné pilíře, které podpíraly římsu nad vchodem do jeskyně.

Rozmlátili a rozstříleli plexisklové válce a klony se zhroutily na podlahu, obklopené kalužemi viskózní kapaliny.

„Bereme si Fauciho a Bidena, na víc místa nemáme, zbytek nechte. Vezměte vzorky té kapaliny,“ řekl údajně velitel oddílu svým mužům.

Opustili jeskyni a ustoupili do bezpečné vzdálenosti, pak jeskyni na dálku odpálili. Zhroutila se sama do sebe, vchod uzavřely gigantické kusy rozbité skály. Oddíly rozebraly velitelské centrum, nastoupily do vrtulníků a zamířily zpátky na Ft. Campbell právě ve chvíli, kdy nad obzor vykouklo ranní slunce.

„Přirozeně, tenhle nález mění situaci,“ řekl zdroj. „Teď už musí Deep State vědět, co se stalo. I když to odporné místo nemělo nepřetržitý personál, někdo ty klony kontroloval. Speciální jednotky v té oblasti viděly stopy. Pořád nevíme, co to místo pohánělo, nebo jestli ten zdroj energie ještě funguje. Naší největší starostí teď je, kolik těch laboratoří Deep State má? Celé tohle martyrium poslalo generála Bergera do smyčky. Science fiction se stala vědeckou realitou.“

https://realrawnews.com/2022/12/special-forces-destroy-deep-state-cloning-lab/

Vojenský brífink prezidenta Trumpa o klonové agendě

Prezident Donald J. Trump nevypadal ve čtvrtek ráno nijak překvapeně, když ho generál David H. Berger informoval o nejnovějším nálezu White Hatu – klonovací laboratoři Deep State v Ozarks, řekl zdroj z generálovy kanceláře agentuře Real Raw News.

„Proč mě nepřekvapuje, že je to něco takového? Oni [Deep State] mají prsty ve všem,“ řekl Trump generálu Bergerovi.

Generál, se ptal, zda prezident Trump ví o klonování lidí, a pokud ano, proč nesdělil informace, které by měly velký vliv na to, jak White Hats prováděl zatýkání Deep State. Vyjádřil obavu, že jeho muži, jeho námořní pěchota, možná strávili posledních několik let bojem a zatýkáním klonů místo původních článků.

Trump sice připustil, že se mu papíry „dostaly na stůl“, ale stručně tuto závažnost zlehčil s tím, že neviděl žádný důkaz o úspěšné klonovací operaci a že náklady na takový program by byly tak neúnosné, že by Deep State mohl postavit do pole jen konečný počet klonů. Pokud existují jiné klonovací laboratoře, řekl Trump, jsou jistě omezené co do počtu a vyhrazené pro nejdůležitější hráče Deep State – ne příliš rozšířené. Nicméně řekl, že generál a jeho nástupce, generál námořní pěchoty Eric M. Smith, by měli využít dostupné zdroje k tomu, aby zjistili, jestli jsou po zemi roztroušeny další laboratoře, a zničili je.

„Pane, pokud Deep State klonuje jen své krále, proč Gretchen Whitmerovou? Fauciho a Bidena chápu, ale Whitmerovou,“ zeptal se generál Berger.

„Je to ošklivá osoba,“ řekl Trump, „a byla hlavním vykonavatelem uzamčení. Nevíme, jaké s ní mají plány.“

Generál pak Trumpa informoval, že vzorky Fauciho a Bidena byly odeslány do Womack Army Medical Facility ve Fort Braggu, kde budou kliničtí patologové a genetikové zkoumat klony kvůli genetickým vadám, které by je mohly odlišit od skutečných osob.

„Pane, stojí to za to? Chci říct, za předpokladu, že tam někde jsou, v úřadě, stojí za to je pronásledovat, dokud nebudeme mít jistotu, že zachycujeme skutečné Deep Statery a ne klony?“ zeptal se generál Berger.

Trump řekl, že zbavit svět klonů je stejně důležité jako zbavit ho skutečných Deep Staterů. „Budeme se snažit dělat, co je v našich silách, pane prezidente,“ řekl generál a ukončil hovor.

Na závěr náš zdroj opět řekl, že odhalení klonu generála Bergera odrovnalo. „Generál je křesťan. Klonování označil za urážku Republiky a Boha,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2022/12/military-briefs-president-trump-on-clone-crisis/

Více o klonech:

https://knihya.cz/klony-a-klonovani-lidi-proc-politici-kteri-jsou-popraveni-jsou-opet-ci-jeste-mezi-nami-nastesti-hra-a-stav-mysli-ve-kterem-se-nachazite-jiz-konci/

 

https://knihya.cz/?s=Klony