Speciální jednotky USA v sobotu zaznamenaly velké vítězství ve válce proti Deep State – zatčení strůjce Deep State a plandemického architekta dr. Anthonyho Fauciho, řekl zdroj z JAGu agentuře Real Raw News.

Oddělení americké armády „White Hat“ se podle něj „velmi dlouho“ pokoušelo Fauciho sledovat, ale často ztratilo jeho stopu, protože doktor z Deep State použil všechny triky, aby oddálil jeho nevyhnutelné dopadení. Když byl Fauci na veřejnosti, byl dobře chráněn a často obklopen nejméně tuctem ozbrojených stráží a civilistů, kteří by se dostali do křížové palby, kdyby ho armáda chytila na otevřeném prostranství. A když Fauci cestoval do událostí a zpět, používal falešná vozidla, aby snížil riziko, že bude zajat. Návnadná vozidla, řekl náš zdroj, často držela Fauciho dvojníky nebo dokonce figuríny, které někdo vyrobil a namaloval, aby ho připomínaly.

V sobotu odpoledne však armáda zaznamenala zlom.

„Dostali jsme velmi dobrou zprávu, že Fauci měl v sobotu minimální ochranu – dva strážné – a opouštěl svůj dům v D.C. na návštěvu ke své ženě, kterou neviděl už několik měsíců. Hlubinný stát je držel od sebe, protože si mysleli, že se na ni zaměříme, abychom se dostali k Faucimu. Celou dobu jsme věděli, kde ji ukryli, a doufali jsme, že právě v takové štěstí,“ řekl náš zdroj.

Fauciho žena, Christine Gradyová, bydlela v hotelu Ivy v Baltimoru v Marylandu pod falešným jménem.

Speciální jednotky v civilních vozidlech diskrétně sledovaly Fauciho auto do podzemní garáže poblíž hotelu a vyrazily. Zablokovaly ho, vytáhly zbraně a nařídily Fauciho strážným, aby vyhodily své střelné zbraně z okna.

„Fauciho ochranka poslechla a speciální jednotky Fauciho vytáhly z vozidla, zpacifikovaly ho a odvezly k výslechu.“

Mimochodem, k zatčení došlo krátce poté, co televize Bloomberg odvysílala nahraný rozhovor s Faucim. Během rozhovoru Fauci předpověděl Covidovo vzkříšení a řekl moderátorovi Davidu Westinovi, že USA budou pravděpodobně muset znovu zavést mandáty a programy na masky, aby povzbudily občany k častějším posilovacím injekcím.

Náš zdroj žertem řekl, že JAG má důkazy, které dokazují, že Fauci je prorok.

„Zdá se, že Fauci má neskutečnou schopnost dívat se do budoucnosti. Předtočil doslova tisíce videí o Covidovi, která předvídají, co se stane za jeden, tři a pět let. Na jednom videu sedí za stolem před elektronickými hodinami a kalendářem a datum je 4. srpna 2023 a Fauci pořád dokola mluví o nové Covidově variantě, která obletěla zemi a prosí občany, aby uposlechli nové příkazy zůstat doma. Jejich šíře, jsem si jistý, bude ukázána u jeho vojenského tribunálu. Obvinění proti němu jsou astronomická,“ řekl náš zdroj.

Ta obvinění zahrnují velezradu, masové zanedbání lékařské péče a pobuřující spiknutí a podle vojenského zatykače i vraždu z trestného činu.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/04/special-forces-arrest-deep-state-dr-anthony-fauci/