Speciální jednotky Spojených států ve čtvrtek usmrtili bývalého vědce klonujícího DS během mise, jejímž cílem bylo jeho zadržení v jeho rezidenci v Cambridge ve státě Massachusetts, sdělil zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Dr. Eric Lander působil jako ředitel Úřadu pro vědecko-technickou politiku pod vedením zločince Josepha R. Bidena mezi 2. červnem 2021 a 18. únorem 2022. Během své kariéry pracoval Lander na genetické variaci člověka, evoluci genomu a podle White Hatse na řešení fyzických a psychických rozdílů mezi lidskými klony a jejich hostiteli. Předtím také učil na Harvardu a MIT.

Údajně rezignoval v únoru 2022 poté, co se objevila obvinění, že se dopustil šikany a násilného chování namířeného proti svým podřízeným a dalším představitelům režimu. White Hats však uvedl, že Deep State začal být z Landerova „simulantství“ frustrován a zbavil ho jejich klonovacích snah.

Náš zdroj uvedl, že se Landerovo jméno objevilo v dokumentech speciálních jednotek získaných dřívějšími raziemi v klonovacích laboratořích v Missouri a na Aljašce.

V jednom dokumentu, který se čte jako deníkový záznam, si Lander stěžuje, že je nucen pracovat čtrnáct hodin denně, když se snaží vyřešit to, co popisuje jako nepřekonatelný úkol: prodloužit životnost vyzrálého klonu nad tři roky. Jeho vědecký žargon je mimo záběr této webové stránky, ale jeho spisy vykreslují obraz šíleného vědce dotlačeného až na hranici vyčerpání. Diskutuje o neschopnosti napravit nedbalou práci svého předchůdce a předchůdce svého předchůdce a doporučuje vrátit celou klonovací operaci zpět do „fáze jedna“. Jeho posledním záznamem je maniakální screed kritizující jeho ošetřovatele: „Chtějí výsledky přes noc; takhle věda nefunguje. Uvidíme, jak budou dělat to, co dělám já. Ve srovnání se mnou jsou to pitomí, krátkozrací pitomci, jejichž arogance a záliba v bezprostřednosti jim ublíží. Proč mě neposlouchají? Proč nevidí, že se nedají odčinit desítky let mizerné práce ve dnech, týdnech nebo měsících? Ne, takhle to nefunguje. Dokonce ani nepošlou další pomoc. Potřebuji pomoc, skutečnou pomoc.“

White Hats věřil, že Lander mohl pomoci najít další klonovací vědce a další klonovací laboratoře ve Spojených státech.

V úterý 30. května generál Smith a velitel 5. skupiny speciálních sil plukovník Brent Lindemen nasadili sledování Landerova domu poté, co se dozvěděli, že jeho choť Lori bude několik dní pryč na výstavě umění v Chicagu.

Ve čtvrtek brzy ráno speciální jednotky vnikly do domu a našly Landera sedět u stolu a psát na počítači. Popadl něco, co vypadalo jako klíčenka, a řekl, že je to rozbuška, která vyhodí dům (a je) do povětří, pokud ji spustí. Myslel si, že Deep State poslala speciální jednotky, aby ho zabily.

„Kdo vás poslal? [Merrick] Garland? Obama?“ řekl údajně.

S pozvednutými zbraněmi ho speciální jednotky ujistily, že nejsou z Deep Staters, ale jsou tam, aby ho zadržely. Řekly Landerovi, že chtějí jeho spolupráci a že ho ochrání před Deep State, pokud upustí přívěsek a vzdá se.

Nervózní Lander pohnul palcem směrem k tlačítku.

Velitel speciálních jednotek přejel prstem po spoušti své karabiny M4A1 a stiskl tlak 5,5 libry potřebný k vypálení náboje. Jediná kulka ráže 5,56 zasáhla Landera a on upustil přívěsek. Zhroutil se na podlahu a lapal po dechu, jak se mu na hrudi nahrnula krev. Speciální jednotky přiložily na nasávající ránu na hrudi  gázu, ale jejich snaha ho zachránit byla marná. Lander zemřel několik minut po střelbě.

Speciální jednotky nenašly v domě žádnou výbušninu. Ten přívěsek byl jen přívěsek pro Landerův Lexus.

„Bohužel jsme ho nedostali živého,“ řekl náš zdroj. „Zdálo se, že Deep State pohrdá a bojí se ho, a mohli jsme udělat dohodu, něco. Ne všechny operace jdou podle plánu, dokonce ani s těmi nejzkušenějšími vojáky.“

https://realrawnews.com/2023/06/special-forces-kill-former-regime-cloning-scientist/