Vězeň Rochelle Walenská byla ve středu ráno v táboře Blaz oběšena před kádrem vojenských velitelů a poslancem Sněmovny reprezentantů, kteří přiletěli jen proto, aby se podívali, jak tomu zloduchovi zlomí vaz, sdělil zdroj z JAGu agentuře Real Raw News. Jméno jsme nedostali, ale myslím, že to mohl být Jim Jordan, kterého White Hats považují za skutečného vlastence a ústavního přívržence.

Jak již bylo uvedeno dříve, JAG a Úřad vojenských komisí usvědčily 24. května Walenskou z velezrady, ale její popravu odložily kvůli blížícímu se tajfunu Mawar, který způsobil mírné škody na všech amerických zařízeních na Guamu.

Walenská, jak řekl náš zdroj, byla odporná vězeňkyně, která se neustále posmívala personálu za to, že jí odmítal dovolit zatelefonovat jejímu samozvanému zachránci Josephu R. Bidenovi a za to, že podávaná jídla, nazývala prasečí šlichtou.

Vězni v táboře Blaz jedí stejné jídlo jako personál a odsouzenci dostávají volnou ruku při rozhodování o jejich závěrečném jídle, což Walenská odmítla.

Nadávala nad svým uvězněním a obviňovala prezidenta Trumpa. Strávila nespočet hodin křičením o svobodu, pak upadla do letargie.

Jeden poslanec údajně řekl: „Už tu čubku nemůžu dál snášet. Raději by ji měli brzy pověsit.“

Ve středu ráno doprovodila vojenská policie Walenskou na šibenici, kterou vztyčil americký armádní sbor ženistů poté, co nad ostrovem přeletěl tajfun Mawar, protože bouře poničila dříve postavenou konstrukci.

Na vrcholku plošiny jí neznámý voják, kat, navlékl smyčku kolem krku a sundal jí z úst roubík. Pod nimi stála v půlkruhu zástupkyně admirála Crandallová a spol. a čekala, až kat dá znamení, že je připraven stisknout spínač, který Walenskou zbaví jejího trápení.

„Rochelle Walenská, byla jste shledána vinnou z velezrady a odsouzena k oběšení za své zločiny. Pokud máte nějaká poslední slova nebo chcete vyjádřit lítost, teď je ta pravá chvíle,“ řekl admirál Crandall.

„Moje jediná lítost je, že se nedožiju toho, abych vás a Donalda Trumpa brzy viděla viset,“ řekla Walenská a plivla katovi na boty.

„Proveďte,“ řekl admirál Crandall a kat zmáčkl páčku, která otevřela dveře pod Walenské  nohama.

Lano ztuhlo a síla smyčky zlomila Walenské vaz. Za pár vteřin byla mrtvá.

https://realrawnews.com/2023/06/rochelle-walensky-hanged/