Bílé klobouky v sobotu potvrdily serveru Real Raw News, že Barack Hussein Obama, který byl dlouho podezříván z toho, že řídí Deep State ze zahraničí a tahá za nitky celého Bidenova režimu, má přinejmenším jednoho klona a možná mnohem více.

Speciální jednotky Spojených států v pátek zabily tři členy ochranky, kteří chránili něco, co vypadalo jako Hussein Obama, když se čtveřice procházela po pláži Falmouth Heights v Massachusetts, vzdálené od Obamovy pevnosti Martha’s Vinyard.

Předchozího dne zachytilo kybernetické velitelství americké armády (ARCYBER) nešifrovaný e-mail od Tiny Tchenové, výkonné viceprezidentky Obamovy nadace, adresovaný poslanci Sněmovny reprezentantů za stát Connecticut Jimu Himesovi. V dopise Tchenová uvedla, že píše na přání „prezidenta Obamy“, který chtěl, aby Himes věděl, že následující odpoledne si půjde zaběhat do Falmouthu a že Himes se k němu může připojit, pokud mu to jeho program dovolí.

Podle našeho zdroje korespondence okamžitě vzbudila podezření, protože Obamovy nezveřejněné cestovní plány jsou vždy zašifrovány téměř neprolomitelným kódováním. ARCYBER nezjistil odpověď na dotaz, pokud ji Himes poslal.

E-mail se dostal po velitelské linii až ke generálu Smithovi v Camp Pendletonu a ten po poradě s Radou Bílých klobouků usoudil, že si dopis zaslouží prošetření pro případ, že by odesílatel udělal chybu a Obama se ve Falmouthu skutečně objevil. A protože Tchen přesně určil místo setkání, neměl moc co ztratit, pokud se speciální jednotky vyhnou všem nástrahám nebo léčkám, které by na ně mohly čekat.

V pátek před západem slunce vjela černá limuzína s tmavými skly na písečné parkoviště na křižovatce Oyster Pond Road a Surf Drive, vedle dlážděné cyklostezky přiléhající k pláži. Z limuzíny vystoupili tři muži ve střídmých oblecích a modrých kravatách a za nimi dvoumetrový podsaditý černoch, který vypadal přesně jako Obama, se sloníma ušima a vším všudy.

Obklopen federální trojicí, Obama v modré teplákové soupravě a bezvadných botách Nike začal s rozcvičkou, dotýkal se špiček nohou a kroužil krkem, zatímco se agentům chlubil svým bezkonkurenčním atletickým talentem.

Po několika hlubokých pokrčeních kolen řekl, že je připraven běžet, a řekl agentům, aby s ním drželi krok, přestože měli na sobě naškrobené košile a oxfordky.

Běželi k cyklostezce, když se k nim sjeli čtyři inkognito příslušníci speciálních jednotek s vytaženými pistolemi a nařídili Obamově ochrance, aby padli na kolena a dali si ruce za hlavu.

„Co se to tady děje? Kdo jste vy? Je to cvičení?“ Ptal se Obama.

„Zůstaňte za mnou, pane prezidente,“ řekl jeden z agentů a ruku si strčil do saka.

Dvě kulky zasáhly agentovu hlavu. Když padl, druhý federál se zbraní v ruce skočil před Obamu a křičel do mikrofonu v klopě saka o posily. Vypálil jedinou střelu, minul a byl zastřelen. Poslední agent padl pod salvou střelby, která zasáhla i Obamu, který nyní lapal po dechu a sípal na zemi.

Velitel speciálních jednotek držel Obamu za zápěstí a nahmatal jeho slábnoucí puls.

„Proč?“ Obama se zakuckal a zemřel.

Tělo se nevysvětlitelně samovolně vznítilo, začalo na obou rukou a rozšířilo se na paže a hrudník. Speciální jednotky se snažily uhasit plameny pískem a vodou, ale jejich úsilí bylo marné – plameny rychle ožehly maso.

„Zkontrolujte mu nohy,“ zavolal velitel speciálních jednotek, který byl vycvičený na rozpoznávání dvojníků a klonů.

Rychle Obamovi strhli ponožky a tenisky a viděli, že má ploché nohy a že jeho tenisky byly zvětšeny tak, aby vyhovovaly lidem s pokleslou klenbou. Stáhli mu kalhoty; Obama neměl žádné genitálie, což je jasný ukazatel klonování.

Tělo bylo příliš horké na dotek a brzy ho pohltil oheň.

„Máme ostatky – nějaké kosti, zuby,“ řekl náš zdroj. „To hoření je pojistka, kterou jsme předtím neviděli. Víme, že je lze naprogramovat během dospívání a vyvolat, když se blíží konec jejich životnosti, ale tohle je pro nás novinka. Nevím, jestli se z toho mála, co zbylo, něco dozvíme.“

Položili jsme našemu zdroji ožehavou otázku, bez legrace: Jak může klon napodobit člověka, aniž by si uvědomil, že nemá genitálie?

„Tyhle ohavnosti se líhnou v tubách nějakých opravdu zlých lidí. Nejsou od Boha. Neznáme všechny odpovědi,“ řekl.

Na závěr jsme se zeptali, zda Himes někdy dorazil na pláž.

„Není po něm ani stopy. Kdyby se tak stalo, byl by teď pravděpodobně mrtvý.“

https://realrawnews.com/2023/10/special-forces-unalive-obama-clone/