Takzvaný masivní útok Hamásu na Izrael z minulého týdne dokazuje, že chazarská mafie to prostě nechápe. Stejně jako chlapec, který křičel jako vlk, ztratili schopnost oblbovat a manipulovat svět pomocí zinscenovaných incidentů.

Hromadné obětování Židů a Palestinců satanovi, které minulý týden provedl rádoby král Benjamin Netanjahu, je toho zářným příkladem. Navzdory tomu, že ve svém korporátním propagandistickém tisku zveřejnil děsivé a srdcervoucí záběry trpících Izraelců, nikdo se nenechal oklamat (s výjimkou malé skupiny lidí s vymytým mozkem).

Zde je skutečný příběh toho, co se stalo v zákulisí podle zdrojů Mossadu, MI6 a FSB.

Šéf MI6, který je shodou okolností Žid, řekl: „ChM vždy používala židovský národ a židovství jako živý štít pro své satanské a hanebné cíle. Je to hluboce prohnilá, dobře známá a nenáviděná banda hnusáků. Poté, co jsme se o tom dozvěděli, jsme téměř okamžitě přešli na falešnou vlajku.“

Zdroje z Mossadu souhlasně poznamenaly, že pásmo Gazy a Západní břeh Jordánu jsou Izraelci tak důkladně monitorovány, že se tam nedostane ani zrnko rýže, aniž by o tom věděli. Jinými slovy, masivní útok Hamásu na Izrael musel být zinscenován Netanjahuem a jeho přisluhovači.

Zdroj z ruské FSB popsal situaci následovně:

Asi 60 lidí včetně Bidena a jeho syna, Hillary a jejího týmu, ti všichni vědí, že půjdou do vězení, pokud prohrají ukrajinskou válku. Takže aby si zachránili zadek, potřebují nějaké „vítězství“ a Ukrajina se k tomu nehodí, zatímco Čína-Taiwan je příliš riskantní, takže se rozhodli zničit Palestince… Hamás je součástí plánu přesunu Izraele na území Ukrajiny. Válka v Izraeli a na Ukrajině je v podstatě ta jedna a samá. Sionisté chtějí mít větší území daleko od Íránu a dalších muslimských zemí, takže bylo vybráno ukrajinské území, aby tam po zničení Izraele přesídlili Židy… Za posledních 18 měsíců zemřelo asi půl milionu Ukrajinců. Za války se 3,5 milionu Ukrajinců vystěhovalo do Evropy a 2,5 milionu do Ruska. Celkem se tedy počet obyvatel snížil o 6,5 milionu. Počet obyvatel Izraele je 9,3 milionu, takže válka na Ukrajině skončí v roce 2025, kdy zemřou další 3 miliony. Pak bude na prolité krvi vybudována nová Chazarie.

To se nesmí stát. Rada bezpečnosti OSN se mimořádně sešla kvůli útoku, a přestože nevydala prohlášení, shodla se, že Izrael nemá casus belli (důvod k válce).

Důvodem, proč byl útok zinscenován v této době, je přerušení praní špinavých peněz ChM přes Ukrajinu. Podle zdrojů MI6 ChM doufala, že pomocí tohoto představení v Gaze získá peníze ze soucitu, aby získala čas do roku 2025, kdy plánuje zinscenovat nějaké strašlivé zvěrstvo.

Dalším důvodem, proč Netanjahu s útokem spěchal, byla skutečnost, že íránská rozvědka dosáhla velkého úspěchu. Íránské zpravodajské zdroje nás informovaly: „Důvěrné informace Netanjahuova úřadu jsou v rukou Íránců.“ Jako součást svého zpravodajského zásobníku získali „seznam osobních informací a fotografií Netanjahuových oponentů, které měl u sebe, včetně Ehuda Baraka, Bennyho Gantze a Ehuda Olmerta,“ uvedly zdroje. „Získali jsme také speciální informace ze seznamu zahraničních novinářů, kteří od Netanjahuova úřadu dostávali úplatky; Tento seznam zahrnuje evropské, americké a izraelské novináře a jsou v něm uvedeny všechny zvláštní informace a částky, které obdrželi. Všechny osobní fotografie a důvěrné složky byly z Netanjahuovy kanceláře odstraněny prostřednictvím elektronické paměti a nyní se nacházejí v íránských bezpečnostních institucích a budou zveřejněny,“ dodávají.

Jinými slovy, Netanjahu potřeboval předstírat stav nouze, aby se mohl „pomazat za božího krále“ Izraele dříve, než se tento trapný únik informací stal všeobecně známým.

Skutečnou otázkou samozřejmě je, proč je masový vrah Netanjahu v čele Izraele, a ne ve vězení nebo v pekle, kam patří.

Další nepříjemnou informací je, že Hamás tvrdí, že mu Ukrajina prodala zbraně (financované USA), které použil při útoku na Izrael.

Pak z nějakého důvodu zveřejní příběh o šesti miliardách dolarů, které šly do Íránu a pak byly použity na financování útoků v Izraeli. Vzhledem k tomu, že falešný převrat v Rusku, který provedl Jevgenij Prigožin, byla také show za 6 miliard dolarů, lze s jistotou předpovědět, že v blízké budoucnosti se uskuteční ještě jedna show za 6 miliard dolarů, aby bylo dokončeno satanské číslo 666, které mají ChM tak rádi.

Bez ohledu na to, že velké představení Hamásu skončilo neúspěchem, Izraelci nyní hodně couvají. Například ve chvíli, kdy se chystal tento report, nám bylo zasláno video, na němž je útok zinscenován jako ve filmu.

Nastražená bomba, ne raketa:

Kontaktoval nás také izraelský whistleblower, který nám řekl, že celá jejich protiraketová obrana Iron Dome je podvod. Izraelský vědec a oceňovaný bezpečnostní expert Dr. Motty Scheffer říká: „Dnes neexistuje žádná raketa, která by dokázala zachytit jiné rakety nebo raketové granáty, a Železná kopule je lehký zvukový systém, který blokuje izraelské veřejné mínění a samozřejmě i sám sebe. Ve skutečnosti jsou všechny výbuchy, které jsme viděli v atmosféře, sebedestrukcí. Železná kopule neodpálila žádnou raketu, která by zachytila alespoň jednu raketu vypálenou z Gazy.“

Izraelci se tedy snaží tvrdit, že vše bylo falešné. Bohužel, jejich záznamy ukazují, že vedle divadelních her se dopouštějí i skutečných masových vražd.

Poté se v korporátním propagandistickém tisku na Západě začaly objevovat krokodýlí slzy „litování Palestinců“ spojené s výzvami k řešení dvou států.

Níže uvedená mapa stále se zmenšující palestinské půdy vám ukáže, že se vždy jednalo jen o slovíčkaření, které mělo získat čas.

Skutečným motivem této výzvy je snaha zmařit dohodu, kterou monarchie Perského zálivu, jako je Saúdská Arábie, uzavírají s cílem financovat americkou armádu výměnou za ochranu. Tato dohoda zahrnuje začlenění Palestinců do izraelského státu. Tím by se přerušilo velké praní peněz na „pomoc Palestině“, které ChM již léta využívá.

Pokud jde o praní špinavých peněz, ukrajinští představitelé nyní začínají zveřejňovat přesná čísla úplatků, které obdrželi američtí úředníci jako odměnu za ukrajinskou pomoc. Seznam je uveden níže:

Všimněte si, že bývalý předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy údajně dostal 42 milionů dolarů. To by vysvětlovalo, proč zradil své kolegy republikány a umožnil, aby se washingtonský cirkus financoval dalších 45 dní. Šašci z DC asi doufali, že Hamásova show pak oblbne svět a nechá celou frašku pokračovat ještě déle.

Začíná se objevovat ještě jeden úhel pohledu na Ukrajinu: kokain. Podle ruského prezidenta Vladimira Putina našla FSB (Federální bezpečnostní služba) při vyšetřování letecké katastrofy, při níž zahynuli vrchní velitelé Vagnerovy armády, pět kilogramů kokainu a deset miliard rublů.

Připomeňme, že Wagnerův partner v kultu smrti Chabad Vladimir Zelenský je známý užíváním kokainu. Pak si připomeňme, že u dalšího podporovatele ukrajinské genocidy, Kanaďana Justina Castrudeaua, bylo na nedávném setkání skupiny G20 v Indii rovněž nalezeno velké množství kokainu v jeho letadle.

Kokain z Jižní Ameriky byl pro nacisty od konce druhé světové války jedním z hlavních zdrojů příjmů. Bývalý šéf MI6 nám řekl, že nacisté ChM koupili 1000 mil pobřeží v Patagonii, kde se plánují ukrýt poté, co zničí severní polokouli v totální jaderné válce. Tato válka je nyní plánována na rok 2025, shoduje se více zdrojů.

Proto je tak důležité přerušit praní špinavých peněz přes Ukrajinu a ještě předtím zavřít korporaci The USA Inc.

Ukrajina byla definitivně odříznuta. Kongres USA ukončil veškeré nové financování Ukrajiny.

Následně britská vláda oznámila, že již nebude Zelenského režimu posílat zbraně ani peníze.

Další v pořadí bylo Polsko, jehož vláda rovněž odřízla zločinecký stát Ukrajinu od veškeré podpory.

Další ukrajinský soused, Slovensko, se připojil k tomuto klubu, když se k moci vrátila strana proruského premiéra Roberta Fica a slíbila, že přestane posílat zbraně na Ukrajinu.

Nakonec byla i nacistická EU nucena přiznat, že nemůže nadále podporovat zločinný režim, kterým je Ukrajina.

To Putina přimělo k prohlášení, že Ukrajina „bez zahraniční pomoci vydrží jen týden“.

Posledním místem, které podporuje masového vraha Zelenského, je jeho kanadský kolega Justin Castrudeau.

Neočekává se, že by vydržel dlouho. Je tak nenáviděný, že se v Kanadě nemůže objevit na veřejnosti, aniž by ho někdo napadl.

Také se chlubí svou korupcí. Podívejte se, jak mrká na nového předsedu sněmovny v kanadském parlamentu, abyste viděli, jaký je to hnusák.

Není divu, že Putin nazývá Castrudeaua idiotem nebo darebákem.

Zdá se, že i dámy v jeho režimu to vědí lépe. Podívejte se na obličeje jeho nacistické manipulátorky Christie Freelandové a Zelenského manželky Oleny na videu níže.

„Ona přesně ví, do jaké korupce, zabíjení nevinných lidí, obchodování s nevinnými dětmi a dalších zrůdností je její manžel zapleten… ví, že se to blíží ke konci a že za to zaplatí nejvyšší cenu,“ komentuje zdroj z Mossadu.

Mimochodem, podle polských zpravodajských služeb Olena nedávno utratila 1,1 milionu dolarů za jediný nákup u Cartiera. Takže sem zřejmě šla alespoň část peněz z pomoci. Tato informace unikla poté, co nechala vyhodit zaměstnance Cartieru za „špatný přístup“, tvrdí zdroje.

 

„Pro Zelenského už je to konec hry. Kam se půjde schovat? Je asi 98% pravděpodobnost, že bude mít nehodu. Už ho hodili přes palubu,“ říká zdroj z Mossadu.

Podobnou šanci má i samotná korporace The USA Inc. Čísla mluví za vše.

Níže uvedený graf ukazuje, že celkový dluh USA dosáhl rekordní výše 33,442 bilionu dolarů, což představuje nárůst o 275 miliard dolarů za jediný den.

Finanční instituce jsou také matematicky odsouzeny k zániku. Americké státní dluhopisy se splatností 10 a 30 let klesly od března 2020 o 46, resp. 53 %.

Taková ztráta vysvětluje, proč jen na čtyři banky: JPMorgan Chase, Bank of America, Wells Fargo a Citibank ze skupiny Citigroup připadá 4,19 bilionu dolarů nepojištěných vkladů, což představuje 59 % všech nepojištěných vkladů ve všech 4 645 federálně pojištěných institucích.

Citibank, která v roce 2008 získala největší finanční pomoc v historii USA, má nyní nepojištěné vklady ve výši 1,34 bilionu dolarů.

Vzhledem k tomu, že tyto banky vlastní Federální rezervní systém a ministerstvo financí USA, je možné vysvětlit, proč jsou jejich sídla nyní zakryta bílým igelitem.

Finanční krize se dotýká i dalších hráčů. Podle společnosti Epiq Bankruptcy, která poskytuje údaje o bankrotech v USA, vzrostl počet bankrotů obchodních společností podle kapitoly 11 v USA za prvních devět měsíců roku 2023 o 61 %.

Není divu, že falešný Joe Biden už ani nepředstírá, že není prezidentem, jak je vidět z následující výměny názorů:

Novinář: „Co byste poradil příštímu předsedovi sněmovny?“

Joe Biden: „To je nad mou platovou třídu.“

Říká vám, že je herec, aniž by vám to řekl.

Všimněte si jeho očí a linie masky.

Bankrot je samozřejmě pro rodiny, které vlastní firmu The USA Inc., tou nejmenší starostí. Jejich skutečnou starostí je oběšení.

Například podle ruského prezidenta Vladimira Putina je Klaus Schwab Rothschild „globalistický terorista“, který drží lidstvo jako rukojmí. Během projevu v Soči varoval, že dny této elity jsou sečteny.

V USA senátor Rand Paul tvrdí, že Anthony Fauci by měl být ve vězení za to, že je zrádce.

To je příliš laskavé. V Hawthornu ve státě New York byly objeveny mrtvoly tisíců dětí zabitých doktorem Anthonym Faucim při nezákonných lékařských pokusech, což posiluje důvody pro obvinění bývalého ředitele NIH ze zločinů proti lidskosti a zločinů proti dětem.

Podrobnosti najdete v níže uvedeném videu.

Nejde jen o Fauciho.

Podle mluvčí ruské vlády je do nákupu dětí z Ukrajiny zapletena společnost Coca-Cola. Tvrdí také, že na černém trhu dochází k rozsáhlému odebírání orgánů.

Všichni přisluhovači hlubokého státu budou veřejně odhaleni a stíháni. Hromadná vražda očkováním bude zločinem, za který budou s největší pravděpodobností popraveni. Zde je zlomek důkazů pro toto tvrzení.

Oficiální údaje zveřejněné kanadskou vládou ukazují, že 74 % Kanaďanů, kteří byli očkováni třikrát, má nyní syndrom získaného selhání imunity (V-AIDS). Ano, to je AIDS způsobený vakcínou.

V porovnání s přirozeným imunitním systémem neočkovaných jedinců údaje ukazují, že dvakrát očkovaná populace v Kanadě ztratila v průměru 73 % schopnosti imunitního systému.

Třikrát očkovaná populace v Kanadě nyní ztratila v průměru 74 % schopnosti imunitního systému.

V současné době je již způsobeno tolik škod, že podle údajů je u dvakrát očkované populace v průměru 3,8krát vyšší pravděpodobnost nákazy COVID-19 a 3,3krát vyšší pravděpodobnost úmrtí na COVID-19 než u neočkované populace, uvádí The Exposé.

Také ve Velké Británii bylo 92 % úmrtí způsobeno COVID-19 v roce 2022 bylo mezi trojnásobně očkovanými, vyplývá z vládních údajů. (Zde B.F. zřejmě myslí vakcínu proti Covidu – pozn. př.)

Údaje jsou k dispozici na internetových stránkách ONS.

Zapojeno je také Rusko. Na Slovensko byly dodány vakcíny Sputnik V s jinou než testovanou látkou. „Ruský fond je toho názoru, že Slováci neměli právo testovat vakcínu v laboratořích, které nejsou součástí oficiálních zařízení Evropské unie.“

Nyní se ukázalo, že elita sama vakcínu, kterou vnucovala všem ostatním, nebrala. To bylo prokázáno na Novém Zélandu i jinde.

Zde se můžete podívat, jak šéf teroristické WHO Tedros (který tvrdí, že vakcínu neužil) gratuluje nositelům Nobelovy ceny, jejichž technologie mRNA umožnila „bezpečné a účinné“ injekce proti COVIDu.

Těchto slov bude litovat a Nobelův výbor ponese odpovědnost za odměnu za masové vraždění.

Mnozí z nich se již snaží vyvléknout z odpovědnosti.

„Bidenova administrativa přepisuje historii COVID. Dnes šéf OSHA prohlásil: „Nepožadovali jsme, aby byl někdo propuštěn,“ přestože vydal nařízení o očkování zaměstnanců pro 84 milionů Američanů, které bylo zrušeno Nejvyšším soudem.“

Většina Američanů se odmítá podřídit Bidenovu požadavku na Covid píchance, ukazuje průzkum.

Oh, tolik couvání se teď děje. Jsou to kluzcí úhoři, kteří se snaží vykroutit ze smyčky, která na ně čeká. Nezapomeneme – všichni budete viset.

Můžete si být jisti, že se ChM pokusí o další hrůzné kousky, aby se vyhnula spravedlnosti. Jeden kousek se určitě bude týkat všech těch mužů vojenského věku, které propašovali do USA a Evropy.

Na videu níže řidič Uberu říká, že mu muž středního věku řekl, že je voják, jehož plat vyplácí OSN. Dostal kreditní kartu, průkaz totožnosti a bylo mu řečeno, že žije v USA a čeká na další instrukce.

Dále se pozorně podívejte na všechny nájezdníky, kteří se v poslední době objevili v Evropě. Všichni mají stejné oblečení a obuv. Žádný z nich si nezaplatil cestu do Evropy „na lodi“. Vše financuje přímo OSN prostřednictvím nevládních organizací.

Tyto muže je třeba shromáždit a umístit do vazby, než dostanou „další pokyny“ OSN.

Další věcí, kterou ChM dělá, je ohrožování světa svými zbraněmi na počasí a zemětřesení.

Byli jsme informováni, že vysokoenergetické neutrinové zařízení v Antarktidě způsobilo 6. a 7. října 2023 tři velká zemětřesení.

Možná by měl někdo ChM připomenout, že jaderné zbraně mohou dosáhnout Antarktidy.

Zatím nemůžeme informovat o mnoha věcech, ale sledujte veřejná zatýkání a rezignace vysoce postavených osob. Pokud uvidíte, jak jsou Bill Gates a Klaus Schwab předváděni v poutech před kamerami, budete vědět, že spravedlnosti je konečně učiněno zadost.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/kult-baala-zinscenoval-masove-obetovani-zidu-a-palestincu-ve-zmarenem-pokusu-ziskat-penize/