Lidstvo přijímá změny, pouze pokud je alternativa příliš bolestivá. Toto je jen část lidské zkušenosti, protože jsme pohlceni našimi malými kouty světa a našimi vlastními zkušenostmi. Jelikož lidstvo nehledá změnu, musí nás změna posunout vpřed, ať už jsme na ni připraveni, nebo ne.
.

Ve skutečnosti všechny změny nastávají na úrovni duše. Vznikají na nefyzické úrovni, kde se rozhodují a plánují všechny zážitky. Lidstvo se pohybovalo po přímce, dokud neodpadla kola a to se stalo v roce 2020.
.

Rok 2021 bude devátým rokem nové vlny změn, která začala v roce 2012. Číslo 9 v numerologii představuje dokončení a půjde o první rok nového směrování v této nové vlně změn. Tento čas nazýváme nová renesance.
.

Aby mohla přijít nová renesance, musí se vyjasnit všechny základy, které dosud lidstvo ovlivňovaly. To, co lidstvo objeví, bude, mírně řečeno, poučné. Tento systém víry vzešel ze strachu, nedostatku a kontroly. Poslední tisíce let jsme strávili životem ve strachu a podporou těch z nás, kteří vidí strach za každým rohem, místo toho, abychom se spojovali s našimi dušemi a samotným Bohem s vědomím, že jsme úplně v bezpečí a že všichni můžeme žít v lásce, míru, harmonii a radosti.
.

Naši světoví lídři hráli tento kontrast, aby ho viděli všichni, abychom mohli žít jinak. Nadcházející změny jsou mimo dosah fyzické sféry a když přijmeme vědomí, že všichni jsme tvůrci, ne oběti, změny budou postupovat. Budou nové směry v myšlení a vedení. Některé z nich budou mít nesprávný začátek, ale rychle se rozpadnou, když si pravda najde cestu na světlo rychleji než kdykoliv předtím.

“Pouze přechodem přes tmu najdete světlo.”
“Pouze na okraji propasti bude vůle změnit se.”
Q

Lidé budou čekat scénář 3. světové války … Musí se aktivovat VŠECHNY armády na světě do stavu světové války, aby se z nich staly králové a královny. Máte jurisdikci nad policejními a trestními soudy. Vrátíte se v čase, uvidíte, jak armáda fungovala během 1. a 2. světové války. Můžete si vytvářet rady, jak uznáte za vhodné, máte jurisdikci.

Scénář Castle Rock.

Seznamte se se všemi zavedenými globálními vojenskými “cvičeními”.
Defender Europe 21 pokrývající Evropu a Afriku. Austrálie má stejný čas jako Defender Europe. USA právě ohlásili účast. Vše se to děje před vámi. Je to GLOBÁLNÍ VOJENSKÁ operace

Myslete ve VELKÉM, větším, NEJVĚTŠÍM !!! Je VĚTŠÍ, jak si dokážete představit. Je to globálně. Celá planeta se chystá osvobodit pomocí každé armády na zemi. zdroj

Pojem „konšpiračný teoretik“ vymyslela CIA, aby utajila pravdu. Každý takzvaný vlastenec, ktorý tento výraz použije na diskreditáciu ostatných, je veľmi podozrivý a robí špinavú prácu pokrivenej CIA. zdroj

V roce 2015 NASA připustila, že myšlenka pozemských portálů – oblastí na planetě, které okamžitě teleportují lidské bytosti z jednoho místa na druhé – je realitou, kterou studují už nějakou dobu.Jedna z kosmických lodí NASA, THEMIS, a shlukové sondy z Evropy nashromáždily dostatek pozorovacích údajů, aby potvrdily, že na mnoha místech existuje magnetický portál hvězdné brány. zdroj

This image has an empty alt attribute; its file name is f20619e273157da0-1024x783.png
Môžeme jednoducho zatknúť opozíciu bez toho, aby sme najskôr odhalili pravdu?
This image has an empty alt attribute; its file name is 8ae561b2651dd75f-1024x884.png
Odpečatenie prvých niekoľkých obvinení prinesie „jednotu“ a „zmenu“ – „zmenu“, v ktorú „môžeme“ uveriť.
Vrátenie moci ľuďom.
This image has an empty alt attribute; its file name is 5bd4545d7d2c3341-1024x829.png
Prvé obvinenie (odpečatenie) spustí masové prebudenie. Prvým zatknutím sa overí akcia a potvrdí sa ďalší smer.
zdroj

Vojenský režim prevzal kontrolu nad bankovými účtami miliardára Georga Sorosa ‘Nadácia otvorenej spoločnosti (OSF) v Mjanmarsku a oznámil, že podnikne právne kroky proti nadácii, ktorá je obvinená z porušovania obmedzení činnosti týchto organizácií.
.

Vojensky kontrolovaná jednotka MRTV v pondelok oznámila, že armáda vydala zatykač na 11 zamestnancov mjanmarskej OSF vrátane jej šéfa a zástupcu šéfa pre podozrenie z finančnej podpory hnutia za občiansku neposlušnosť proti vojenskej junte. zdroj

Prečo má Google Earth na Antarktíde označenie Rothchild ?? zdroj

Jednou z mnohých pochybných informácií, ktoré sme dostali o návrate republiky a o tom, ako by sa to mohlo stať, bolo to, že FCC začiatkom januára poslala list vysielacím spoločnostiam po celej krajine s informáciou, že budú presadzovať svoju „povinnosť dodržiavať predpisy“, aby umožnili prezidentovi, aby za mimoriadnych okolností prehovoril v ich priestoroch. Táto informácia prišla s myšlienkou, že Donald Trump preruší denné vysielanie, aby povedal verejnosti pravdu o cabale, voľbách, NESARE atď. Bola to veľmi vzrušujúca myšlienka, ale po jej vydaní v alternatívnych miestach, došlo k odhaleniu a stratilo sa to v „omáčke s toľkými ďalšími fašírkami“. S radosťou môžem povedať, že list FCC je skutočný, potvrdil ho Derrick Bulawa,

Spýtal som sa ho, či môžem zverejniť náš rozhovor o liste, aby sa ostatní cítili povzbudení, a poslal mi skutočný list. Po prečítaní som mu napísal toto:

Derrick, Pretože nie som oboznámený s komunikáciou, ktorú zasiela FCC vysielacím spoločnostiam, nemôžem skutočne povedať, čo je na liste, ktorý vám poslali neobvyklé. Môžete byť konkrétny a objasniť mi to, prosím? Väčšina z toho, čo napísali, znie, akoby to mohol byť normálny postup, napriek tomu ste povedali, že ste nikdy nedostali taký list. Je neobvyklé, že pripomínajú vysielateľom ich „povinnosti spojené s dodržiavaním predpisov“?

Vďaka, Parisse

To bola jeho odpoveď:

Parisse,

Tento odkaz je archívom verejných oznámení FCC. V časti Archívy vidíte oznámenia z rokov 1994 až 2021. Existuje iba 1 oznámenie s názvom „Vymáhanie“ – to je 7. januára 2021. Keby to bola bežná vec, oznámenia by ste videli každoročne, alebo počas hurikánov, ľadových búrok alebo iných katastrof. Nikdy predtým som nevidel toto odporúčanie týkajúce sa výkonu práva. Keďže archívy FCC vidíte online, môžete teraz povedať, že toto odporúčanie týkajúce sa presadzovania sa od roku 1994 nepoužíva.Derrick

Takže tu to je. FCC hrozí, že ak nebudú dodržané pravidlá, oni si ich „vynútia“.

A tu je list … zdroj

Naše holandská ústava je pryč … .. “kvůli jednání knížete Bernharda von Lippe nikdo nepodepsal kapitulaci Německa (Hitlerův kabinet) jménem nizozemské hlavy státu nebo vlády a nikdo se nezúčastnil podpisu neoprávněným německým generálem Johannes Blaskowitz a kanadským generálem Charles Foulkes. Z ústavního hlediska to znamená, že Nizozemsko je řádným členem Německa od 5. května 1945. Protože nebyly provedeny žádné podpisy, znamená to, že Nizozemsko od 18. května 1940 ústavně neexistuje a po 5. květnu 1945 pokračovala okupace hitlerovským kabinetem na bývalém území Holandska “?.
Pak se založila skupina Bilderberg, Trilaterální komise, Světový Wildlife fond atd. [Skoro jako ČR a SR]

Na každou lidskou bytost se vztahuje základní právo (zvykové právo) = nezabíjejte, Nekraďte … Pokud to člověk poruší, spadá pod trestní právo; trestní právo začne platit, až když ho někdo nahlásí.

Lidé, kteří nebrání svá práva, nejsou svých práv hodni.

Abyste se stali svobodnou lidskou bytostí, je třeba vzít zpět vše, co jste dali z vašich rukou, převzít svou vlastní zodpovědnost.

Není žádným tajemstvím, že za poslední 4 desetiletí se mainstreamová média spojily z desítek konkurenčních společností pouze do šesti. Stovky kanálů, webových stránek, zpravodajských serverů, novin a časopisů, které tvoří devadesát procent všech médií, kontroluje jen velmi málo lidí – což lidem dává iluzi volby. Trilaterální komise

zdroj

Zuřící vyšetřování zneužívání dětí v Německu identifikovalo více než 200 pachatelů a více než 300 obětí v katolické diecézi v Kolíně nad Rýnem. Po pěti měsících vyšetřování byly v nezávislé 800-stránkové zprávě o desetiletích zneužívání v římskokatolické arcidiecézi v Kolíně identifikovány údajně stovky zneužitých obětí.

Podle studie bylo až 243 příslušníků duchovenstva a laicky identifikovaných jako “obtěžovatelů” dětí, přičemž okolo 50% případů mezi roky 1946 a 2018 zahrnovalo sexuální zneužívání a 55% případů zahrnovaly děti do 14 let. Bylo identifikováno také 300 obětí, většinou šlo o muže, kteří byli týráni před rokem 1975.
.

Na základě zprávy budou z jejich funkcí odvolání nejméně dva duchovní a několik “vysokých církevních osobností” bude obviněných z neplnění povinností a pokusu o utajení obvinění. Kolínská arcidiecéze si nechala vypracovat zprávu německé právnické firmy Gercke Wollschläger, která byla sestavena během 5 měsíců prostřednictvím rozhovorů s osobami zapojenými do případu, poté, co byla obviněna z překrývání předchozích zpráv o zneužívání dětí v minulosti

zdroj

Picture
Príbeh prezidenta Tanzánie v 4 titulkoch:
1 – Poslal vzorky DNA ovocia a ošípanej na testovanie COVID-19, výsledky boli pozitívne pre C-19 (verejne povedal BULLSHIT).
2 – [Oni – Gates] sa rozhodnú „držať ho na uzde“
3 – zmizne.
4 – Teraz je MŔTVY.
Netreba „GÉNIA“, aby sa dalo pochopiť to, čo sa tu stalo zdroj

Čínští starší byli složení z různých vícegeneračních čínských rodin žijících na Filipínách, které po staletí vlastnily a nesly odpovědnost za zhruba 90% světového zlata a půjčovaly ho zemím na zřízení jejich finančních systémů. Bylo pět nejlepších čínských starších, kteří byli zodpovědní za globální obnovení měny a uvolnění prostředků RV.

V roce 1914 Illuminátské pokrevní rodiny podepsali 99-letou půjčku na zlato čínských starších a potom pokračovali v nelegálním praní všech peněz amerických daňových poplatníků prostřednictvím jejich soukromého Federálního rezervního systému, IRS, centrálních bank a společností – Washington DC, City of London a Svaté stolice ve Vatikánu. To byl systém, který se nyní změní s globálním resetem měny.

Illumináti, Cabala, Deep State nebo Černé Klobouky získali svou moc nad lidmi na celém světě ovládnutím globálního finančního systému uctíváním Satana pomocí pedofilie a dětských oběti. Cabala byla složen z 13 rodin iluminátskych pokrevních příbuzných včetně rodiny Habsburků. Pod nimi byli černý jezuita papež Adolfo Nicolas a jeho šest generálů, papež František a 350 zaměstnanců ve Vatikánu včetně bývalého jezuitského generálního sekretáře Petra Hanse Kolvenbacha. Na druhé straně byli jezuité součástí většiny vlád a vůdců, zejména zednářů, kteří pronikli do každé zpravodajské agentury na světě zednářskými vůdci a stali se z nich loutky, které plnily jezuitské příkazy. Dalšími vůdci Cabal byly šéfové mafie včetně Chazarský vůdců, Klaus Schwab ze světových hospodářských fašistů, královské rodiny v Evropě, včetně královny Alžběty, Holandska a španělských králů.

Aliance nebo Bílé klobouky byly složení z prezidenta Trumpa, ruského prezidenta Vladimira Putina, čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, iráckého premiéra Mustafy Al-Kadhímího, indického premiéra Narendra Modi, Bílých klobouků v resortu obrany vedeném tajemníkem obrany Chrisem Millerem, podtajemníkem obrany Intel Chesróm Cohenem Watnickem a generálem Michaelem T Flynnem, síly Q (složené z přibližně 800 speciálních operací, které radili prezidentovi Trumpovi včetně společného šéfa předsedy Pentagonu Marka Milleyho, viceprezidenta) Náčelník John Hyten, generál James McConville, admirál Michael Gilday, generál CQ Brown, generál Paul Nakasone a generál Jay Raymond), [Q] anonym (dobrovolní vlastenci pod vedením Ezra Cohen-Watnicka, generála Flynna a JF Kennedyho ml.), který je Q), Národní bezpečnostní agentura a různé armády po celém světě, včetně mezinárodních sil oprávněných zatýkat v kterékoli zemi, Interpol.

BRICS byla aliance mezi národy Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Jižní Afriky, která vznikla v roce 2008 po takzvané “hypoteční krizi” v USA. Ve skutečnosti nastala krize, když Cabala pokračoval v tisku fiatových amerických dolarů, přičemž byly v bankrotu a nebyli schopni platit úroky ani za zlato půjčené od čínských starších, kteří podporovali americký dolar, který je základem mezinárodního obchodu. V následujících letech od vytvoření skupiny BRICS vyhodnotili zlato a zdroje 209 národů, které v rámci přípravy na globální reset měny souhlasili s dodržováním předpisů GESARA. Po GCR by byly všechny měny zemí navzájem v poměru 1: 1, namísto toho, aby se při mezinárodním obchodě spoléhali na fiat americký dolar. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/suhrn-starsich-sprav-30-08-2021/