Americké jednotky fungující pod vedením JAG v pondělí ráno zatkly Huntera Bidena. Vracel se se dvěmi nezletilými společnicemi do Spojených států pronajatým letadlem, které pocházelo z Dubaje ve Spojených arabských emirátech.

Podle zdrojů obeznámených se zatčením zadržely americké celní a imigrační služby Huntera Bidena a jeho přátele krátce poté, co si na mezinárodním letišti Dulles ve Washingtonu DC vyzvedli zavazadla.

Předběžné informace naznačují, že kufr Bidena obsahoval několik kilogramů „kokainu“ a že jeho dvěma společnicím bylo na základě informací z pasu 13 a 14 let.

Proč si dubajské úřady drog nevšimly, zůstává neobjasněno; obvykle je zavazadlo rentgenováno v místě odletu, nikoli při příletu. Je velmi neobvyklé, že TSA nebo celní orgány zadržely cestující až po vyzvednutí zavazadel.

Není též jasné, proč Dubaj dovolila dvěma nezletilým dívkám doprovázet Huntera Bidena v letadle.

Náš zdroj uvedl, že celníci upozornili armádu na Bidenův přílet. V civilním oblečení zde byli příslušníci Delta Force, aby Bidena zatkli, než stačí zavolat svému otci nebo jiným spolupracovníkům Deep State.

Biden a jeho doprovod byli v době zatčení silně pod vlivem alkoholu a drog, řekl RRN vojenský zdroj. Všichni tři měli podlité oči krví, nezřetelnou řeč a sotva se dokázali postavit na vlastní nohy bez pomoci.

“Víš, kdo je můj otec? Nemůžeš mi dělat sračky, ty svině, “řekl Hunter Biden údajně příslušníku Delta Force. ” Nepracujeme naštěstí pro vašeho otce, “odpověděl.

Hunter Biden byl oddělen od dívek a převezen do zadržovacího zařízení na neznámém místě.

RRN poskytne další podrobnosti dle vývoje.

 

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/military-arrests-hunter-biden/