(Baxter Dmirty, The People’s Voice) Miliardářský eugenik Bill Gates a známý (dnes již zesnulý) pedofil Jeffrey Epstein se zaměřovali na zranitelné děti, aby na nich dělali různé lékařské experimenty a sbírali údaje pro trénování umělé inteligence.

Do tohoto procesu byli zapojeni mnozí další mocní jednotlivci a organizace. To vyvolává obavy, co všechno se ještě dozvíme o celém rozsahu opovrženíhodných zločinů globalistů proti dětem.

Podle nedávno zveřejněných dokumentů z Epsteinových soudních spisů se firmy pedofilního miliardáře zaměřovaly na malé děti na Panenských ostrovech a v Africe.

Epsteinovy ​​lékařské výzkumné společnosti se zabývaly „transhumanistickým“ výzkumem a podle dokumentů byly financovány a podporovány klíčovými spojenci jako například Nadace Billa a Melindy Gatesových.

Epstein a jeho spolupracovníci, včetně Gatesa, financovali iniciativy zaměřené na „duševně nemocné a znevýhodněné děti“, které využívali k programování a trénování umělé inteligence. Také verbovaly nezletilé dívky na sexuální zneužívání.

Zde si můžete prohlédnout video s rozhovorem o těchto nových odhaleních (v angličtině):

Whytney Webbová, spisovatelka, výzkumnice a novinářka, odpovídá na otázky moderátora, ze kterých vybíráme:

Na jaké experimenty se Jeffrey Epstein zaměřoval s dětmi?

Jeffrey Epstein se zaměřil na děti pro lékařské experimenty, genetické sekvenování a trénování umělé inteligence. Speciálně si vybíral děti, které byly duševně nemocné, znevýhodněné a chudé.

Kdo se podílel na Epsteinových experimentů s dětmi?

Mocní jednotlivci a organizace včetně velkých bank, miliardářů a Nadace Billa a Melindy Gatesových umožnily Epsteinovi zneužívat děti k těmto lékařským experimentům.

Jaké bylo zapojení společnosti Google do Epsteinových aktivit?

Spoluzakladatelé společnosti Google jsou momentálně předvoláni k soudu v souvislosti s vyšetřováním Epsteina kvůli obavám ohledně přístupu k informacím, dolování údajů a potenciálních vazeb na tajné služby a zločinecké skupiny.

Jaké je spojení mezi Epsteinem a iniciativou digitálního ID (identifikačního/občanského průkazu)?

Epstein financoval transhumanistickou laboratoř v Etiopii a podílel se na financování experimentů v Africe, včetně nabízení digitálních identifikačních průkazů etiopským školákům, od kterých se pak shromažďovaly údaje.

Jaké jsou obavy z Epsteinových vazeb na filantropické aktivity?

Epstein se podílel na řízení filantropických aktivit, včetně aktivit Nadace Billa a Melindy Gatesových, což vyvolává obavy z budování digitálního vězení a zneužívání znevýhodněných dětí k nehumánním experimenty…

Autor: Baxter Dmirty, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články