Námořní pěchota Spojených států hlídá soudce Nejvyššího soudu Samuela Alita a jeho manželku Marthu-Ann Alito, zjistila společnost Real Raw News.

Ke sledování došlo v pondělí poté, co specialisté z kybernetického velitelství americké armády zaslechli rozhovor mezi Kamalou Harris a senátorem Chuckem Schumerem, ve kterém skrytě vyhrožovali Alitovi za vyvěšování „politicky spřízněných“ vlajek u jejich domovů. Slibovali odvetu. Novináři si vyvěšení vlajek špatně vyložili a vyvolali kontroverzní reakce.

“Opravdu musíme něco udělat se soudcem Alitem a jeho ženou,” řekla Harrisová Schumerovi.

“Myslíš to, co si myslím já?” odpověděl Schumer.

“To záleží na tom, co si myslíš, Chucku, ale pravděpodobně ano,” řekla Harrisová.

Utrpení Alita začalo minulý měsíc, když byly v domech manželů spatřeny rozvinuté „Appeal to Heaven“ a obrácené americké vlajky. Vlajky jsou symboly křesťanství a vlastenectví, ale média je nesprávně spojovala s pravicovým extremismem a bílým nacionalismem a zpochybňovala Alitovu schopnost spravedlivě prezentovat zákon.

Soudce Alito reagoval na absurditu tím, že jeho žena vztyčila vlajky ne jako politická prohlášení, ale jako odpověď na sousedovy osobní útoky. Média však jen zřídka přijímají racionální vysvětlení a zesílila šíření kruté nenávisti vůči manželům, dokonce volají po okamžité rezignaci soudce Alita.

Bílé klobouky z ARCYBER, kteří poslouchali Harrisovou a Schumera, uvedly, že Deep State chce Alita „eliminovat“, pokud se nevzdá funkce nebo neodejde do nějakého vzdáleného koutu světa. Naše zdroje z ARCYBER potvrdily, že rozhovor Harris-Schumer byl jednou z několika hrozeb, které zaslechli v posledních několika týdnech.

„Není žádným tajemstvím, že Deep State chce, aby byla konzervativní většina vyloučena. Nemohu zacházet do každého případu, ale věrohodné žvanění o Alitovi se po nesmyslu s vlajkou dramaticky zvýšilo. Jsme přesvědčeni, že Deep Staters by pro něj mohli zařídit nějakou nehodu, a kvůli tomu jsme informovali generála Smithe a jeho lidi,“ uvedl zdroj.

Dále potvrdil, že generál Smith prozkoumal zpravodajské informace a mluvil se soudcem Alitem. Alito se zpočátku stavěl proti tomu, aby byli mariňáci rozmístěni v jeho rezidencích, a tvrdil, že by to byla evidentní a tíživá nepříjemnost, když život jeho a jeho manželky podstoupí mikroskopické zkoumání. Ale poslech nahrávek tichých a explicitních výhrůžek Deep Staters přesvědčil soudce Alito, aby se podvolil, zvláště poté, co slyšel Harrisovou, jak o paní Alitové mluví jako o „kurvě a děvce“, která potřebuje hlubokou díru v zemi. Generál Alita ujistil, že jeho ostražití a bojem zocelení mariňáci zůstanou nenápadní a vystoupí se ze stínu, pouze pokud vycítí bezprostřední hrozby.

Přesto měl Alito výhrady. Zeptal se generála Smithe, proč potřebuje ochranu námořní pěchoty, když bylo úkolem US Marshals Service chránit soudce Nejvyššího soudu. Generál poznamenal, že Marshals Service fungovala pod záštitou Bidenova zkorumpovaného ministerstva spravedlnosti, a proto jí nelze věřit. Ve skutečnosti Alitovi řekl, že White Hats loni zatkli šest amerických maršálů za přípravu atentátu na soudce Bretta Kavanaha. To byla nová zpráva pro Real Raw News a my sledujeme tato zatčení.

V době psaní tohoto článku neznámý počet mariňáků posílil střežení u Alitů s příkazy použít „smrtící sílu“ proti útočníkům z Deep State, kteří touží odstranit soudce Alita z justičního bojiště.

“Mariňáci jsou tam a budou jednat, aby ochránili soudce Alita za každou cenu,” řekl zdroj.

Mimochodem, White Hats chtějí více informací o tom, proč se soudce Clarence Thomas přiznal k návštěvě Bohemian Grove, 1200akrové enklávy Deep State v Monte Rio v Kalifornii, která je známá rituálním mučením a obětováním dětí démonickým božstvům v roce 2019.