Ještě než začneme naši zprávu, máme pro vás aktuální informace z minulého týdne. Bývalý důstojník speciálních jednotek americké námořní pěchoty a bojovník Apache jménem William Twofeather získal informace o zařízeních na mučení dětí, o nichž jsme informovali. Nyní se dozvídáme:

Tito zločinci byli zneškodněni v rámci společné akce kmenové policie a pověřených policistů z vesnic ve spolupráci s místními strážci zákona v Kalifornii. Nevzali žádné zajatce.

Když se takové zařízení prozradí, jsou všichni v něm zabiti, samozřejmě kromě dětí, které se podaří zachránit. Můžete být přítelkyní jednoho z mužů najatých na tento zločin nebo správcem, který vytírá koupelnu. Na tom nezáleží. Budete zastřeleni jako dobrovolní spolupachatelé hrdelního zločinu.

To se stalo v Kalifornii. Místní policie se o tom dozvěděla a šla do akce.

Bylo nám také řečeno, že za těmito zločiny nestojí vojáci, ale „dodavatelé obranných služeb, kteří působí v New Yorku, ale jsou řízeni z Annapolisu v Marylandu a používají vojenské hodnosti pro zaměstnance“.

Hon na tyto vrahy bude pokračovat, dokud nebudou všichni do jednoho odstraněni z této země. Teď pojďme na report z tohoto týdne:

Smrt krále Karla, Bidenovo sesazení a Putinův rozhovor ukazují na změnu režimu na Západě

Nyní již není pochyb o tom, že v západním světě dochází ke změně režimu. K jejím příznakům patří smrt „krále Karla“, sesazení Joea Bidena, odvolání (opět) ministra obrany USA a velký rozhovor s Putinem. Dalšími příznaky jsou vzpoury zemědělců v celé Evropě a – nyní se šířící do míst, jako je Kanada a Indie.

Dostáváme také předběžné zprávy od polské rozvědky, že mnoho vůdců chazarské mafie, včetně satanistky Victorie Nulandové, bylo zabito při raketovém útoku poté, co minulý týden uprchli na Ukrajinu.

Začněme oznámením, že „král Karel“ má rakovinu. Podle zdrojů z královské rodiny byl mrtvý již v době své inaugurace. Ta byla zinscenována satanisticky šest měsíců, šest týdnů a šest dní po vraždě královny Alžběty, aby pomohla obrátit britské veřejné mínění proti němu. Formální oznámení o jeho smrti se očekává v nejbližší době. Uvádějí to zdroje. Princezna Anna se poté stane faktickým britským monarchou tím, že bude působit jako regentka desetiletého syna prince Williamse George. Anna je dobrý člověk, který již delší dobu spolupracuje s bílými klobouky.

Nyní se podívejme na řízenou demolici falešného Bidenova prezidentství. Zvláštní poradce Robert Hur odmítl stíhat prezidenta Joea Bidena částečně proto, že se jedná o „staršího muže se špatnou pamětí“. Jinými slovy, Hur prohlásil, že Biden není duševně způsobilý k tomu, aby stanul před soudem. To řadí takzvaného vůdce západního světa mezi nejhloupější a duševně defektní osoby v celém americkém vězeňském systému. To by vlastně mohla být pravda, pokud se podíváte na všechny jeho gaffy. Zrovna minulý týden řekl, že mluvil s mrtvým francouzským prezidentem Francoisem Mitterandem a mrtvým německým kancléřem Helmutem Kohlem. Egyptského prezidenta Sísího zase nazval prezidentem Mexika.

Stephen Miller, bývalý vysoký poradce Bílého domu, říká: „Je tam velmi nízká laťka, aby byl člověk uznán duševně způsobilým k soudnímu řízení… Tuto velmi nízkou laťku… prezident Spojených států nesplňuje… Dnes večer vystoupil v televizi v přímém přenosu a mluvil o otevření humanitárních bran z Mexika do pásma Gazy.“

Existuje mnoho videí, která ukazují extrémní stav jeho duševního rozkladu.

Vzhledem k tomu, že skutečný Biden byl popraven v roce 2021, ukazuje to na úpadek herců najatých pro jeho roli. Buď jsou takoví, nebo je hercům nařízeno hrát senilitu, aby záměrně podkopali důvěryhodnost celé Bidenovy prezidentské frašky. Ať tak či onak, je to zjevně konečná hra Bidenova představení.

Nyní se podívejme na rozhovor Tuckera Carlsona s ruským prezidentem Vladimírem Putinem. Rozhovor byl zhlédnut více než 197 milionkrát na X. Síť X patří Elonu Muskovi, který podle ruské FSB pracuje pro Národní průzkumný úřad americké armády. Podle našich vysoce postavených zdrojů ze CIA byl v době rozhovoru v Rusku také vrchní velitel USA Donald Trump.

Není pochyb o tom, že Putinův rozhovor měl podkopat léta intenzivní protiruské propagandy na Západě. Znamená to, že se americká armáda a Rusko dohodly na vytvoření spojenectví. Nyní ruská tisková agentura TASS uvádí, že několik desítek zpravodajských agentur po celém světě chce s Putinem udělat rozhovor, čímž dává najevo, že kampaň za démonizaci Ruska končí.

Příběh o „slonovi v místnosti“, o kterém nikdo nesmí mluvit, se však rozhodně týkal i tohoto rozhovoru. Putin a Tucker se vyhnuli rozhovoru o Chazarii a chazarské mafii, proti níž jsou nyní vlastně spojenci. Náznaků však bylo mnoho. Putin řekl, že chazarští „bolševici založili sovětskou Ukrajinu, která nikdy předtím neexistovala“, a „z nějakého nevysvětlitelného důvodu Lenin, zakladatel sovětského státu, trval na tom, aby měli právo vystoupit ze SSSR“. Zmínil také, že „z neznámých důvodů se bolševici opět zabývali ukrajinizací“.

Vzhledem k tomu, že Putin začal rozhovor zmínkou o králích, kteří zničili chazarskou říši a přeměnili Rusko v křesťanský stát, je jasné, že záměrně tančil kolem ChM. Avšak řekl, že současní vládci Ukrajiny zbožňují „lidi, kteří vyhladili Poláky, Židy a Rusy“. Budeme-li velkorysí, můžeme předpokládat, že nechtěl dát ChM žádnou záminku, aby ho obvinila z „antisemitismu“. Nelze však pochybovat o tom, že Putinovi lidé zanechali dostatek náznaků, aby si lidé mohli domyslet, že Rusko bojuje proti staletému spiknutí s cílem obnovit velkou Chazarii.

Dalším důležitým bodem je, že Putin potvrdil dohodu s Georgem Bushem starším o společném vývoji raketové technologie, jejímž jediným možným cílem by byla Čína. Putin tvrdí, že tento plán byl sabotován mocipány ChM v USA, kteří chtěli SSSR přeměnit na „několik kvazistátních celků a podřídit si je v rozdělené podobě, aby jejich spojený potenciál využili pro budoucí boj s Čínou“.

Během rozhovoru předal Putin Carlsonovi složku dokumentů. To je jediný způsob, jak předat tajemství, protože vše digitální může být kompromitováno.

Naše vlastní zdroje z FSB potvrzují, že skutečným cílem ruské operace na Ukrajině je porazit Radu federálních rezerv a jejich vlastníky, jako jsou Rockefellerové a Rothschildové.

Jak již bylo zmíněno výše, polská rozvědka také tvrdí, že při raketovém útoku minulý týden byli zabiti „vysoce postavení němečtí vojenští generálové“ a další představitelé. Vzhledem k tomu, že tam v té době byla skutečná ukrajinská prezidentka Victoria Nulandová, můžeme spekulovat, že byla vyřazena při společné operaci amerických bílých klobouků a ruské armády. To ukáže čas.

Chcete-li pochopit, co si americká armáda skutečně myslí o ukrajinské vládě, přečtěte si, co říká pětihvězdičkový generál Douglas McGregor:

„Ukrajinský prezident Zelenskyj je bývalý herec, který hrál transvestity… byl sbalen oligarchou Kolomojským… který financuje neonacistický prapor Azov… a byl požehnán Victorií Nulandovou…“

Jednou z prvních věcí, kterou americký prezident Donald Trump po svém nástupu do úřadu udělal, bylo, že Nulandovou vyhodil. Doufejme, že nyní tato masová vražedkyně odešla do pekla, kam patří.

Trump také veřejně vystoupil proti masovému vrahovi, kriminálníkovi Benjaminu Netanjahuovi.

Netanjahu je chodící mrtvola. Vedoucí představitelé z celého světa, včetně tureckého prezidenta a šéfa OSN, ho obviňují z válečných zločinů nacistického typu.

Saúdská Arábie, Egypt a všechny země Blízkého východu zakročují proti Netanjahuovým satanským akcím. Svět se konečně probouzí a uvědomuje si, že Izrael byl vytvořen nacisty.

Když už mluvíme o nacistech, argentinský prezident Javier Milei se objevil v Izraeli, aby světu ukázal, kdo jsou jeho skuteční páni: Chazarská mafie. Je možné, že nyní, když argentinští křesťané zjistili, že je satanský vrah, uprchl do Izraele hledat ochranu.

Argentinský prezident Javier Milei pláče s rabínem Šimonem Axelem Wahnišem během návštěvy Západní zdi, posledního pozůstatku Druhého chrámu, který je považován za nejposvátnější místo, kde se Židé mohou modlit, v jeruzalémském Starém městě 6. února 2024.

V každém případě je Trump v čele. „Tohle je dav pro Donalda Trumpa v domovském státě Nikki Haleyové… Nikki je spálený toast,“ komentuje zdroj z Pentagonu.

„Nikki možná začala svou kariéru v Jižní Karolíně, ale nyní je stoprocentní kandidátkou Wall Streetu a válečné mašinérie.“ – Řekl prezident Trump davu v Conway v Jižní Karolíně.

Trump dal jasně najevo, že si myslí, že za Bidenovým falšováním stojí Barack Hussein Obama, a slibuje, že s ním skoncuje. Na níže uvedeném videu je vidět, jak Nancy Pelosiová přiznává, že Obama řídí show. Takže Obamu, člověka, který stojí za velkým prosazováním transgenderů a chaosem na hranicích, Trump sundá.

K tomu téměř jistě dojde ještě před listopadem. Americký vládní deník Epoch Times přinesl následující titulek: „Mail-In Ballot Fraud Study Finds Trump ‚Almost Certainly‘ Won in 2020“ (Studie o podvodech s korespondenčními lístky ukazuje, že v roce 2020 téměř jistě zvítězil Trump).

Abychom si však byli jisti, musíme vidět Hillary Clintonovou Rockefellerovou, Baracka Husseina Obamu Hitlera a další před kamerami v poutech.

Domino však rozhodně padá: Senátor Mitch McConnell oznámil svou rezignaci.

Kongresman Mike Gallagher, který byl jedním z republikánů, kteří hlasovali proti obžalobě ministra pro vnitřní bezpečnost Alejandra Mayorkase, dostal příkaz odstoupit.

Jak už bylo zmíněno výše, již zesnulý „ministr obrany“ Lloyd Austin je opět v nemocnici. „Už ho neuvidíme jinak než jako počítačovou grafiku nebo dvojníka,“ tvrdí zdroje ze CIA. „Tentokrát to možná oficiálně zveřejní ChM – MSM, že ‚bohužel zemřel v důsledku komplikací‘,“ dodávají zdroje.

V Maďarsku mezitím prezidentka Katalin Nováková odstoupila z funkce kvůli protestům veřejnosti proti milosti, kterou udělila muži odsouzenému za spoluúčast v případu sexuálního zneužívání dětí.

Vidíme také davy lidí, které bučí na satanistické politiky, když se objeví na veřejnosti. Na videu níže můžete sledovat, jak je herečka v gumové masce Killary Clintonové (všimněte si zjevného švu na jejím krku) označována za válečného zločince.

Dále sledujte, jak Dwayna Johnsona alias The Rock vypískali v Las Vegas. Když dav bučí na Rocka, skanduje „Maui Maui Maui“. Vsadíme se, že se mu podařilo z 500 pohřešovaných dětí z ostrova Maui vytěžit nějaký ten adrenochrom.

„To je významné – The Rock je hollywoodský satanista – další loutka používaná ChM-WEF a ilustruje pokračující globální probuzení lidstva,“ říká zdroj z Mossadu.

V Kanadě satanistický zrádce Justin Castro-Trudeau říká, že vůdce opozice navrhuje „udělat Kanadu opět velkou. To Kanaďané nechtějí.“

Níže uvedená videa ukazují, že na něj útočí ze všech stran a že už dlouho nevydrží.

I v Anglii dojde k zúčtování. Chris Stevens, který přežil studium na elitní Aldenhamské škole, veřejně obvinil britskou královskou rodinu ze sériového znásilňování dětí a „přiživování“ se na nich:

Britský „král“ Charles, pedofilní princ Andrew a všichni ostatní členové „královského“ gangu na celém světě by měli být okamžitě postaveni před soud. Nemůžeme koexistovat s lidmi, kteří si myslí, že je přijatelné znásilňovat naše děti. Lidstvo dosáhlo konce své tolerance vůči „královským“ pedofilům a jejich pandemii zneužívání a mučení dětí.

Pravdou je, že většina učitelů v Aldenhamu byla násilníky na dětech. Aldenhamská škola nemá pouze neblahý problém s učiteli, kteří znásilňují žáky, ale byla k tomuto účelu přímo stvořena.

Vzhledem k důvěrným vazbám školy na britskou královskou rodinu se jen málo přeživších dostane tak daleko, aby podali stížnost, natož aby přesvědčili policii, aby začala jednat. Stručně řečeno: Dospělí přeživší riskují život, když mluví proti dětským mučícím táborům, jako je Aldenham.

Z britských zpravodajských služeb se také dozvídáme, že jsou na válečné stezce proti vysoce postavenému satanistickému agentovi Simonu Caseovi, který řídí britskou státní správu. Potvrzují, že Case byl zapojen do spiknutí z roku 2012, jehož cílem bylo vyhodit do povětří olympijské hry a zabít celou královskou rodinu.

Case také vyjednal úplatek 10 milionů euro pro premiéra Borise Johnsona, aby se prodal v rámci dohody o obchodu a spolupráci s EU. Tyto peníze se nacházejí na jeho offshorovém účtu u společnosti Henry Ansbacher & Co, pobočka Road Town Tortola na Britských Panenských ostrovech.

Toto video ukazuje, že BJ alias Bozo Johnson se bojí toho, co přijde: jeho vojenských tribunálů za vlastizradu a zločiny proti lidskosti.

Ještě horší je, že BJův šéf Case „věděl o královnině vyvolané rakovině kostí, a proto se podílel na druhém pokusu o královraždu, tentokrát bohužel úspěšném. Věděl, že královna umírá, ale tuto skutečnost před vysoce postavenými členy královské rodiny, včetně princů Andrewa a Williama, tajil, čímž jim zabránil, aby se včas dostavili na Balmoral. Zorganizoval falešný čas královniny smrti a udržoval v nevědomosti tehdejší premiérku Liz Trussovou.“

Jakmile bude Case odstraněn, a on bude odstraněn, zhroutí se i celý otrokářský režim Rišiho Sunaka.

Mimochodem, na znamení toho, jak jsou tito lidé zlí, se snaží přidat fluorid do pitné vody v celé Británii.

Stalo se tak poté, co americká vláda konečně přiznala, že fluorid snižuje IQ dětí a má mnoho dalších toxických vedlejších účinků. „Ohlupování populace je záměrné, nikoli náhodný důsledek snahy chránit naše zuby,“ varuje zdroj z Mossadu.

„Existuje důvod, proč byl fluorid přidáván do pitné vody – zavápňuje (kalcifikuje) epifýzu, která nás spojuje se Stvořitelem. Nechtějí, abychom viděli dál než je tento matrix,“ říká.

Správci Matrixu mezitím kradou peníze daňových poplatníků, aby zaplavili Evropu a Severní Ameriku nelegálními přistěhovalci.

Když se podíváte na údaje o HDP USA za čtvrté čtvrtletí, zjistíte, že „za 834 miliard dolarů nového federálního dluhu jsme dostali jen 300 miliard dolarů HDP navíc“.

Ukazuje se, že většinu z 300 miliard dolarů růstu HDP tvoří peníze, které utratili nelegální přistěhovalci za peníze daňových poplatníků. „Když HDP roste z vládních výdajů, neměří bohatství, ale v lepším případě rozptýlení bohatství, v horším zničení bohatství,“ říká Peter St.

V USA dostávají nelegální přistěhovalci více peněz na potravinové lístky než Američané, kteří bojují s chudobou, a brzy dostanou vyšší plat než veteráni.

V Evropě dostávají letenky, kvalitní hotely, chutné obědy v restauracích, nové chytré telefony, kapesné, bezplatnou lékařskou péči a mnoho dalších výhod.

Když se zástupci šerifů a policejních šéfů Spojených států vydali do Washingtonu, aby se kvůli tomu setkali s „prezidentem Bidenem“, odmítl se s nimi setkat a hovořit o problematice hranic nebo o kriminalitě, ke které dochází kvůli problematice hranic.

Vedoucí představitelé ChM na Západě se také bojí setkat s rozzlobenými zemědělci. Zde se můžete podívat, jak francouzští zemědělci zasypávají ukrajinské velvyslanectví hnojem.

„Západ a EU pokračují v prosazování války – o CO2 stopě tanků a bomb se ani nezmíní – a přitom útočí na zemědělce za to, že jim prdí krávy,“ komentuje polský zpravodajský zdroj.

V celém Polsku protestují zemědělci ve 260 městech před radnicemi, protože nemají kde prodávat potraviny, které vyprodukují, sklady jsou plné ukrajinského obilí a další přibývají. Jsou proti Zelené dohodě a omezování emisí CO2 v zemědělské výrobě.

Zemědělci začínají vítězit. Podle očitých svědků se po několika dnech těžkých blokád zemědělců v hlavních skladech Aldi a Delhaize regály v Belgii pomalu vyprazdňují.

Zemědělci protestují nejen v celé Evropě, včetně Anglie, ale také v Kanadě a Indii. K protestům se připojují také rybáři a řidiči kamionů.

Pomýlené vedení EU reaguje zavedením totalitní pandemické smlouvy WHO bez konzultace s vládami a občany EU. V dokumentu se uvádí, že „nejvyšší dosažitelná úroveň ochrany fyzického a duševního zdraví je lidským právem“. Co je pro zdraví rozhodující? Podle Rady je nejdůležitější „dosažení rovnosti žen a mužů, boj proti škodlivým genderovým stereotypům a řešení stigmatizace a diskriminace jsou klíčem k dobrému zdraví pro všechny“.

Světové ekonomické fórum nyní vyzývá k zabíjení milionů koček a psů na celém světě, aby se snížila „uhlíková stopa“, kterou produkují konzumací masa. Chtějí zavést mezinárodní politiku, podle níž by většina majitelů domácích zvířat musela podstoupit eutanazii, a doporučují chovat místo psů a koček želvy, hady a plazy. Emma Thompsonová dokonce navrhuje, aby majitelé své domácí mazlíčky jedli! Pokaždé, když si elita myslela, že je chytrá, zničila psy a kočky, jen aby se jí tato „moudrost“ vrátila jako bumerang v podobě myší a krys, které šíří mor.

Ruský prezident Putin naopak ukázal, na co by měli myslet skuteční lídři, když Carlsonovi řekl, že lidstvo v současnosti čelí mnoha hrozbám. Díky genetickému výzkumu je nyní možné vytvořit nadčlověka, specializovanou lidskou bytost – geneticky upraveného sportovce, vědce nebo vojáka. Umělá inteligence, genetika nebo jiné obory, přijde čas dosáhnout mezinárodní dohody o tom, jak tyto věci regulovat.

Něco takového bude možné, jakmile bude ChM odstavena od moci.

Když se vrátíme k ChM, všimli jsme si, že právě skončila velká americká přehlídka sklizně peněz Super Bowl. Lidé se musí probudit a pochopit, že NFL je registrována jako showbyznys, a ne jako sport. Pokud chcete vědět, kdo vyhraje nebo prohraje, stačí se podívat, jak probíhají sázky. Kdokoliv, na koho si vsadí nejvíce lidí, prohraje. Tak to dopadá, když jsou hry zmanipulované.

Na závěr ještě dodejme, že nastal čínský nový rok a Singapur ho oslavil létajícím drakem, kterého tvořilo 1 500 dronů. Jedná se o veřejnou ukázku jen jednoho z mnoha typů technologie projektu modrého paprsku (Blue Beam).

https://tadesco.org/smrt-krale-karla-bidenovo-sesazeni-a-putinuv-rozhovor-ukazuji-na-zmenu-rezimu-na-zapade/