OO Slovanech  víme z vědeckých kruhů toto: Slované jsou etnická a jazyková skupina Indoevropanů, žijící především ve střední a východní Evropě. Do historie výrazně poprvé vstoupili na počátku 6. století, kdy započala jejich expanze do velké části Evropy 

Pak je ale zajímavé, narazíte- li na obrázky:

V roce 1586 po Kristu se psal rok 7 093 podle Slovanského kalendáře:)

A my Čechoslováci jsme hrdi na práci pana Bedřich Hrozného, tento pán rozluštil písmo Chétiů i když i zde je mnoho rozporů…  a my jsme se o něm učili všichni ve škole. Pozoruhodné je, že nám neřekli to nejdůležitější…. 

Jak se řekne Chétitsky : 

Chétitské „nebis“, což znamená „nebe“ a ruské „něbo“, 

Chétitské  „duluga“ – „dlouhý“, ruské „dolgoj“;

Chétitské „vadar“ – „voda“ a ruské „vada“

 Chétitské „hasta“ –  „kost“ a ruské slovo „kost“.

Číslovka „tři“ ve zvuku chetitské stejně jako v ruštině: „tri“ (psaný trochu jinak: „Tari“).

Mohl bych zde dát hodně slov .. zajímavé je, že pan Hrozný pak jezdil po Rusku a měl přednášku za přednáškou… a u nás TICHO!!!!!

A pak se najde nějaký  akademik Chudinov a začne Vám tvrdit, že Etruskové psali písmem, které bez problému přečte protože je velmi blízké dnešní Běloruštině…. a že ET- Ruskové byli stejného původu jako Gruzínci – Grussia- Gornaja Russia, Prusové- Pobaltskaja Rus…….. . Hitler hledal Arii… kde??? No přece na území bývalé TartÁRIE…

Psát známé věci, že Čínská zeď má po opravách  střílny i do Číny a všechny možné důvody, nemá smysl….

Ukrajinci se možná zblázní, ale Čudinov má  pravdu. Jejich národní znak není trojzubec, ale sokol ve střemhlavém letu, znak Cara Rurika /raroha/ chramu jara … posvátná slova vysvětlím později. A Rurik pocházel z dnešní Rujány, tehdy Pobaltské Rusi…Varjag.. o slova vařit..  vařili mořskou vodu a získávali sůl 

Navíc třeba – Sanskrt- písmo DEVANAGARÍ… slyšíte to??? Deva na garé- Dívka na hoře??? Co to mělo znamenat? Šiva (Devanágarí: शिव śiva) je jedním z velmi důležitých hinduistických bohů. Je mu přidělena například úloha ničitele vesmíru (který předtím Brahma tvořil a Višnu udržoval).  

Jen tak narychlo jsem si našel jednu větu  „Termínem abhinaja (Ai_any, abhinaya) se rozumí herecká složka staroindického divadelního umění.

Abhibna-ja …co slyším??? Ohebná jsem? …a když jsem poslouchal přednášku…. tam bylo výrazů. ……

Jinak devanagarí to byla také Děva na kopci která tancovala.. Tanec měl jasná pravidla bez improvizace. Ona stála na hoře a za ní byl horizont.

Když tancovala svým tělem vytvářela složité figury. Písmena. Oproti horizontu čitelná. A na další hoře děva zatancovala… Telegraf:)

 

A jaký byl základ dnešní Ruštiny?? ……….   Bukvice.

Učí nás: Slované byli ten hloupý národ, který Bukvici s 49 znaky které  spolu vytvářejí celek a veškerá slova se dala odvodit nebo vymyslet tak,  že i když je někdo slyšel poprvé pochopil oč jde, a vhodnou kombinací se doslova vytvářely hologramy…víceúrovňové čtení, bylo nahrazeno abecedou s 26 písmeny bez svých vazeb kde diakritika mohla navýšit počet písmen na 42…… To je vrchol ignorace!

 Staroslovanská bukvice podporuje obrazové myšlení a pracuje s ním v několika úrovních čtení. To současný jazyk nedělá. Vracíme-li se ke staroslovanské bukvici, vracíme se k obrazovému myšlení. Skrz obrazové myšlení pochopíme staroslovanskou bukvici a rozvineme schopnost víceúrovňového čtení textu.  

Tady Vám nebudu psát už dále nic, protože jsou zde povolanější a stejně bych jen tlumočil to co oni učí. Každý kdo se seznámí s Bukvicí získá ohromný respekt před našimi předky, jejich moudrostí. Doporučuji http://www.veraoveckova.cz/news/staroslovanska-bukvice-uvod/

 

Paní Ovečková je opravdu skvělá  učitelka. Moc jí tímto děkuji za její práci. 

Navíc je ohromné množství Ruských videí, která jsou velmi kvalitní…

Bylo by teď možné sbírat předlouhý materiál o Bukvici. Našli bychom Bukvici Roda…to je tato, pak ještě Bukvici pro žrece, runy..atd.

Ale právě Bukvice pro opravdu zasvěcené vyvolává velký údiv. V knihách Zvonící cedry Ruska, je toto písmo „jemnohmotného světa“ označováno jako Veselá písmenka.


Před lety jsem v jedné velmi zajímavé knize četl, že svět je jedna ohromná energie, která se s námi snaží komunikovat při každé příležitosti. Že každá kaluž, její tvar, každá prasklina ve zdi, každý lístek, tvar větve, stéblo trávy, dokonce i stíny, které vrhají, jsou informace a ty je možné číst, jim je možné rozumět… a jak se pohybuje slunce je možné číst a číst… nic zde není jen tak….

V knihách Vladimíra Megreho, Zvonící cedry Ruska, je toto popisováno jako Veselá písmenka… Kniha života… atd. Každý kdo se k tomu dostane by si měl přečíst nebo poslechnout část, kdy se Vladimír Megre setká se svým 5 letým synem. To je školení, pokud si to umíte představit!!  /Je celá kapitola uložena v odkazech a doporučeních úplně dole/ 

Ale i dnes jsou lidé, kteří umí číst tyto vzkazy. Někdy si nejsem úplně jist, jestli je to dílo Univerza, nebo tvůrce, třeba malíře, ale mám pocit, že to může být i výsledek jednoty obou.  Je to spolupráce všech energií…. tak si to myslím. 

 

Jak takové zprávy jemnohmotného světa vypadají? Doporučuji si poslechnout mnoho videí s Chudinovem, odkaz jsem nechal v sekci odkazy a zde dávám pár obrázků.

Masaru Emoto udělal zajímavý experiment. Dodával vodě různé informace a pak sledoval jak se bude voda chovat při zmražení. A jedna a ta stejná voda vytvářela různé krystaly. To znamená že hmota se měnila se zpožděním po obdržení informace… jemnohmotný svět promlouval… Někde stačila slova, jindy hudba…atd

A jenohmotný svět nám ukazuje pravdu, stačilo jen trošku změnit kontrast a ztmavit foto………….

Takto vypadá skutečné foto

Tyto obrazy vznikaly v reálném čase….

Ale jsou zde lidé, kteří dnešních událostech dokáží najít vzkazy či spíše odrazy „jemnohmotného světa“, možná ale také práci toho kdo z povzdálí vytváří Matrici (Matrix) neboli noosféru (informační pole neboli obraz budoucích dějů) , pak ale smekám před tvůrcem tohoto plánu, byť jde o vraha. Z pohledu organizace, by šlo o dokonalou práci. Z pohledu lidského, o dílo šílence….. Video z kanálu Irena Aneri….díky. 

 Pak neudiví když akademik Čudinov, /Chudinov latinkou a В.А.Чудинов azbukou/  začne číst například z autoportrétu Leonarda Da Vinci vzkazy, a tvrdí že to byl Žrec.. Žrec- od slova zřít …zření, ..ten co vidí a zná. Protože každý s podobnými vědomostmi byl upalován, Leonardo byl ostražitý. Čudinov rozebíral, proč Mona Lisa je tak úchvatný obraz, když na ní vlastně nic není. Na obraze je právě jemnohmotně napsáno  několik symbolů, které svazují a dávají  sílu všech “ Namodlených Ikon“ z celého světa.

 Podvědomí to ví, ale vědomí netuší. Jak vypadá rozluštění  Veselých písmenek??

Nebo 

Ale ale co to je na této fotce??? Nějaký Fialový panáček????

Koruna říká:  Mág Mim RodaMir z Chrámu Jara, Cara Rurika… to slyšíte poprvé, že? A pro mne to zní skoro posvátně. Tuším co je za těmito slovy.

Jedno video tady dám, je tam jak Čudinov tak Mág Rodamir, pokud umíte Rusky… budete se divit. Možná ale taky Vám trošku svitne proč je dnes Rus nebezpečí, když tyto informace jdou normálně v Ruské televizi.. Taky je tam info o Tisulské princezně..

Chlapík se narodil v roce 863 a do rakve byl dán v roce  941 a od té doby spí v anabióze.. prý už se probudil a chodí… podívejte se později v klidu. 

Další fotka „Mrtvoly“


On se začal probouzet… v Rusku sledují a občas podají informaci o novinkách. V EU jen na „Konspiračních webech“—-

To znamená, že Slovanský národ je po staletí likvidován, stavěn proti sobě, protože spojený je neporazitelný. 

Slované jsou nositelé světla a podle mne nejstarší národ na území Evropy a Asie. 

Zajímavost: Jak se píše a jak se čte

Batuchán (c. 1205 – 1255) bol mongolský chán, vůdce Zlaté hordy.

Jsem-li Rus a budu si myslet, že Batuchán je napsáno Rusky, pak přečtu: 

B=V

a=a

t=t

u=i

ch=x 

a=a

n=n

Vatixan ….. Vatikan ????????????????????????????????????

Mohli bychom velmi dlouho rozebírat například  Staré římské nápisy, doklady o tom, že Polákům a Čechoslovákům se velmi dobře čtou, Pohřební řeč švédského krále, kterou bychom společně celou přečetli a pochopili neznaje Švédsky, dopis Alexandra velikého, který bychom také přečetli, různé detaily , doklady,různé vztahy, topit se v detailech a pak se dohadovat o hloupostech.

Proto vše zkrátím. Věřím, že v každém se podařilo zasít semínko pochybností. Věřím že mnoho z Vás se jen ze zvědavosti podívá.

Podíváte se jednou, podruhé a bude těžké Vás oblbnout. Mnoho doplníte, třeba lépe pochopíte kořeny, naše předky.

Zdroj: http://pravda.tode.cz/?page_id=2689