Týdenní komentář B. Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 5.10.2Q2Q

Dlouho očekávaná říjnová ofenzíva proti Satanic Cabal je v plném proudu, uvádějí zdroje Pentagonu. Patří sem útoky na podzemní vojenské základny (DUMB) v Kalifornii, Švýcarsku, Portugalsku, Španělsku, na Novém Zélandu, v Austrálii a Německu.

Největší bitvou byl útok na podzemní komplex poblíž Palm Springs v Kalifornii. To bylo místo, kam uprchl samozvaný satanistický vůdce Leo Zagami, aby se vyhnul zatčení v Itálii. Zagami tvrdil, že dokáže přivolat démony, přiznal se k požírání lidských plodů a vedl kampaň proti papeži Františkovi.

Útok na podzemní základnu byl ve zprávách označen jako série šesti stovek zemětřesení. Podle zdrojů z amerického Geologického výzkumného ústavu však tyto výbuchy nesly zjevné známky výbuchů a nikoliv přírodních procesů.

Zdroje Pentagonu rovněž uvádějí, že „více jak 1600 Izraelců mohlo být vystaveno nezákonnému zacházení, protože pokračují protesty proti Bibimu (zločinec Benjamin Netanjahu).“ Izrael byl navíc odhalen, jak se pokouší o zahájení třetí světové války podněcováním sporu mezi Ázerbájdžánem a Arménií,“ uvádějí zdroje. Izrael je nucen podepsat smlouvu o nešíření jaderných zbraní a jaderném odzbrojení, jako podmínku pro mír na Blízkém východě, dodávají.

„Útoky začaly poté, co americký prezident Donald Trump vyhlásil nouzový stav v první den fiskálního roku 2021 (1. října 2020), a poté opustil Bílý dům,“ uvádějí zdroje. Bylo to také v tento den, kdy byla americká „letadla soudného dne“ poslána do vzduchu na znamení připravenosti na totální jadernou válku.

Tato ofenzíva byla předem zveřejněna na webových stránkách Trump-anon (chcete-li Qanon) s následujícími obrázky. Jeden ukazuje hodiny Mickey Mouse s ručičkami ukazujícími na 10 a 2, což označuje 2. října. Druhý hovoří sám za sebe.

 

Podle více zdrojů Trumpovi i nadále hrozí bezprostřední nebezpečí atentátu. Největší hrozbou je jeho zeť, Jared Kushner, souhlasí zdroje z lóže P3 a MI6. „Trumpův krok je matoucí, ale zdá se, že převládá teorie o tom, aby se vyhnul atentátu. Ten strašný Kushner byl na rampě s jedním z Hicksů,“ poznamenávají zdroje MI6. Mluvily o nejmenovaném příbuzném asistentky Trumpa pro PR Hope Hicksové, který byl údajně zodpovědný za otrávení Trumpa jedem z Mossadu, proto jsou pozitivní výsledky testu na „Covid-19,“ uvádějí zdroje.

Zdroje z lóže P3 říkají, že by upřednostňovaly generála Mikea Flynna za prezidenta a Mikea Pence za viceprezidenta. Je to proto, že tito jedinci podporují jejich cíle světové republiky a světového míru. Jezuitské zdroje říkají, že Pence byl přepraven do Severní Koreje za účelem osobní ochrany.

Celý článek ZDE: https://tadesco.org/rudy-rijen-pokracuje-celosvetovym-utokem-na-vojenske-podzemni-zakladny-dalsi-odstrizeni-chazarske-mafie-od-financi/