🛑 Co vše je ŠPATNĚ s Nestlé. (je toho HODNĚ)

Dnešní video je o tom, co vše je špatně se značkou Nestlé! Shrnu všechny jejich největší skandály. Spoiler: podle mě je mnohem horší než Shein (video o něm:   

 • Co Vše je Špatně s She…  ).
Také to neznamená, že Nestlé dělá pouze špatné věci (často podporují různé organizace), ale to není téma videa.

-🚰💧🛁🚿Petice “voda je právo”: 

Pozor na slogan voda je právo. Samozřejmě že je. Jde o to, kdo si pod tím co představuje. v globalistickém pojetí významu tohoto sloganu bychom se mohli divit. (SDG 6) 

Související

https://t.me/svoboda365/5394

https://t.me/svoboda365/5165

————

🔻 Doporučujeme

🛑 Doporučujeme

Hnutí JaSaN – Podání trestního oznámení na jednotlivé členy vlády i vládu jako takovou.

Formy občanského odporu

Našim problémem je pasivita, postoj “já nic nezmůžu, proč někdo jiný s tím něco neudělá?”

KTV Live Vladimír Štěpán – podání žalob na vládu i její jednotlivé představitele. Vznik hnutí JaSaN

https://t.me/svoboda365/5416

Zdroj: https://t.me/svoboda365/5420

Související

https://t.me/svoboda365/5370

https://t.me/svoboda365/5412

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Uz-zadne-miliardy-ven-z-CR-Odborne-hnuti-tvrdy-program-prorustove-zmeny-743417

Petr Robejšek – jak z toho ven

https://t.me/svoboda365/3470

https://t.me/svoboda365/3253

🛑 Smutná zpráva pro sport. V pouhých 37 letech zemřel závodník a mistr republiky Věroslav Kollert (zástava srdce)

https://cnn.iprima.cz/zemrel-plochodrazni-jezdec-veroslav-kollert-mladsi-422016

https://ranne.noviny.sk/sport/875693-ceskemu-sportovcovi-sa-vo-veku-37-rokov-zastavilo-srdce

🔻 Zemřel český novinář Filip Breindl. Přátelé založili sbírku pro jeho ženu a tři malé děti (44 let)

https://cnn.iprima.cz/clanek-zemrel-oblibeny-novinar-a-pedagog-pratele-zalozili-sbirku-pro-jeho-zenu-a-tri-male-deti-421698

🔻 Náhlá smrt dabéra Pavla Vondry (†54).

https://www.super.cz/clanek/celebrity-nahla-smrt-dabera-pavla-vondry-54-kdy-se-kona-posledni-rozlouceni-1501531

Všechno z přelomu roku.

🛑 Stanovisko IVK k nezodpovědné kampani k opuštění české koruny a k přijetí eura

Institut Václava Klause je velmi zneklidněn náhlou snahou vládní koalice (nebo její části) a prezidenta republiky rozhodnout o zahájení kroků k opuštění české koruny a přijetí eura. Považujeme to za svévolný, nezodpovědný a nebezpečný politický krok. Proto chceme českou veřejnost seznámit s naším zásadně odmítavým stanoviskem a s argumenty, které nás k němu vedly.

https://www.institutvk.cz/clanky/2567.html

————

🛑 SPOČÍTALI TO A BYLI ZDĚŠENI: EU KVŮLI SANKCÍM PROTI RUSKU PŘIŠLA TÉMĚŘ O 1,5 BILIONU DOLARŮ

Ke konci roku EU vyhodnotila ztráty z vlastních sankcí. Ukázalo se, že jen za plyn přeplatila 185 miliard eur. Navíc na tom nejvíce vydělal zámořský spojenec – Spojené státy. Rusko mezitím zdvojnásobilo dodávky do Asie a úspěšně prolomilo ropný strop, čímž obnovilo příjmy. Celkem Starý svět ztratil téměř jeden a půl bilionu dolarů. A stále častěji se objevují výzvy k ústupu.

Myšlenka přechodu k alternativním dodavatelům plynu se ukázala jako příliš nákladná. Podle Eurostatu dovoz v průměru zdražil na 15,2 miliardy eur měsíčně: 7,7 u zkapalněného zemního plynu a 7,5 u plynovodu. Předtím to bylo 5,9 miliardy: 3,6 – potrubí, 2,3 – zkapalněný plyn. Za dva roky to bylo 304 miliard, přeplatek – 185. Vyhrály USA a Velká Británie: 53 a 27 miliard eur.

Dříve pocházelo přibližně 40 % plynu v EU z Ruska. Zásoby se snížily čtyřnásobně. Kvůli rostoucím cenám ale Moskva na evropském trhu vydělala dalších 14 miliard eur.

Až 70 % exportu ruské ropy se přeorientovalo do Asie.

Spočítali to a byli zděšeni: EU kvůli sankcím proti Rusku přišla téměř o 1,5 bilionu dolarů

https://t.me/lubomirvolnyoficialni/5184

🛑 USA: šokující nárůst úmrtí v letošním roce

Reportáž FoxNews. Host Dr. Pierre Kory. Za prvních devět měsíců letošního roku nečekaně zemřelo o 158 000 více Američanů než za celý rok 2019. Všichni jsme si všimli, že každý den přibývá tragických příběhů, kdy mladí lidé, zejména mladí muži, umírají. A nyní FDA varuje před katastrofálním poklesem průměrné délky života ve Spojených státech. Více ve videu.

USA: šokující nárůst úmrtí v letošním roce

🛑 Spolek, v jehož čele stojí Ondřej Vetchý a generál Řehka, vybral miliony na drony proti Rusům

I ty, Brute?

Válka se stává stále více konfliktem inženýrů a ekonomů, v němž drony hrají klíčovou roli. Ti, kteří jsou schopni zlepšit kvalitu a výkonnost svých dronů, získávají na bojišti výhodu, minimalizují ztráty na životech a účinněji zasahují do cílů. Tuto skutečnost si uvědomují nejen ukrajinští velitelé, ale také čeští vojáci, záložníci a podnikatelé, kteří se spojili s cílem dodat do válečné oblasti Ukrajiny minimálně deset tisíc tzv. FPV dronů. Šéf české armády, generál Karel Řehka, a herec Ondřej Vetchý jsou jedněmi z hlavních iniciátorů projektu Nemesis.

https://www.expres.cz/zpravy/rehka-vetchy-veverka-drony-nemesis-ukrajina-valka-rusko.A240105_152146_dx-zpravy_bpet?

🛑 Už visely černé vlajky, večírek resortu i s Jurečkou pokračoval, tvrdí svědci

Dva týdny ministr práce a sociálních věcí, místopředseda vlády a člen bezpečnostní rady státu Marian Jurečka z KDU-ČSL odmítá odpovědět na jednoduchou otázku: vrátil jste se oslavovat na vánoční večírek svého resortu poté, co kvůli vraždění na pražské filozofické fakultě mimořádně zasedala vláda? Jde o klíčovou otázku, která ukáže, jak lze politikovi důvěřovat – objevilo se totiž video, které dokazuje, že ministerstvo lhalo.

Jurečkův resort totiž uvedl, že se lidé z večírku rozešli kolem 21. hodiny. Podle záznamu se však na ministerstvu ještě před půlnocí tančilo.

A MF DNES získala dvě svědectví lidí, kteří na večírku byli a tvrdí, že Jurečka sice z párty odešel na mimořádné jednání vlády, ale po něm se vrátil zpět. V době, kdy všichni politici vyzývali k pietě, republika byla v šoku a zahraniční politici vyjadřovali upřímnou soustrast. Jurečkův resort přitom není jediný, který pořádal vánoční večírek v den střelby na fakultě. Stejná akce – byť mnohonásobně levnější – se konala i na ministerstvu kultury. To ji ale okamžitě po střelbě ukončilo.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/marian-jurecka-ministr-vecirek-vlada-strelba.A240105_204227_domaci_mejt?zdroj=otvirak

https://www.echo24.cz/a/HP3Qk/zpravy-domov-jurecka-ostudny-vecirek-strelba-verze-usvedcuji-ministri

Inu Jurečka, křesťan každým coulem.

🛑 BÝVALÝ ŠPION POPISUJE HLAVNÍ MOTIV IZRAELSKÉ OPERACE SEXUÁLNÍHO VYDÍRÁNÍ EPSTEINA

WHITNEY WEBB 13. PROSINCE 2019

MONTREAL – V posledních týdnech se znovu objevilo obvinění, že operace Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwellové zaměřená na obchodování se sexem a sexuální vydírání byla vedena jménem izraelské vojenské rozvědky. Tato tvrzení se točí kolem výroků bývalého pracovníka izraelské vojenské rozvědky, který se stal konzultantem pro vztahy s veřejností, Ariho Ben-Menasheho, o jehož tvrzeních týkajících se Epsteinova skandálu informoval letos v říjnu MintPress. Ben-Menašeho tvrzení se týkala

Ben-Menashe říká, že Ghislaine Maxwellová a Jeffrey Epstein zahájili dlouho po uvedení, i když opět neupřesňuje, ve kterém roce, sexuální vydírání s cílem vydírat americké politické a veřejné činitele jménem izraelské vojenské rozvědky. Uvádí: “V roce 2006 se v USA uskutečnil první ročník konference, která se konala ve dnech 1. – 2. května 2007: 

V tomto případě se skutečně stalo, můj názor na to, v pozdější věci, že tito lidé byli vnímáni jako agenti. Ve skutečnosti nebyli příliš kompetentní. A tak si pro sebe našli mezeru – vydírání amerických a jiných politických osobností.” 

Na dotaz pak potvrdil, že vydírali Američany jménem izraelské rozvědky. 

Na jeho prohlášení Zev Šalev odpověděl: “Ale víte, pro většinu lidí je těžké si představit, že Izrael … vydírá své vůdce ve Spojených státech, je to velmi …” V tu chvíli ho Ben-Menaše přerušil a proběhla následující výměna názorů:

Ari Ben-Menaše: “Víte, co se děje?  To si děláte legraci? [smích]…. Byl to docela jejich modus operandi. Spát s plnoletými dívkami není zločin, může to být trapné, ale není to zločin, ale spát s nezletilými dívkami je zločin. 

Šalev: V roce 2000 to byl taky trestný čin, ale to ho nechali být… 

Ben-Menaše: “To je pravda:  A že je to [proč] vždycky tak, že on [Epstein] se ujistil, že ty dívky byly nezletilé.

Kromě toho, když se Shalev zeptal Ben-Menasheho na vztah Jeffreyho Epsteina a bývalého izraelského premiéra Ehuda Baraka, Ben-Menashe prohlásil: “Po nějaké době, víte, to, co pan Epstein dělal, bylo shromažďování zpravodajských informací o lidech ve Spojených státech. A tak když chcete jet do USA, pokud jste vysoce postavený politik, chcete znát informace o lidech.” Ben-Menaše následně uvedl, že Barak získával kompromitující informace (tj. vydíral), které Epstein získal na vlivné lidi ve Spojených státech.

Former Israeli Intel Official Claims Jeffrey Epstein, Ghislaine Maxwell Worked for Israel

Celý článek česky zde

Jen připomínka – sestra Ghislaine Maxwellové je uvedena jako technologický průkopník Světového ekonomického fóra

https://www.weforum.org/people/isabel-s-maxwell/

Jejich otec Robert byl zřejmě trojnásobným agentem MI6, Mossadu a CIA.

Robertova mrtvola byla v roce 1991 nalezena na hladině Atlantiku.

——

Z poslední doby doporučujeme film Tetris, kde se Robert Maxwell a jeho syn objevují jako postavy. Ten člověk měl prsty ve všem a doslova ovládal politiky na obou stranách. Ve filmu se kamarádí s Gorbačovem. 

https://www.csfd.cz/film/1090652-tetris/prehled/

Zdroj: telegram Svoboda 365

V New Yorku sa objavili správy o vybuchujúcich poklopoch a hlasných explóziách, ale debilné médiá boli asi na dovolenke, pretože o ničom neinformovali, hovoria nám obyvatelia.

Zdá sa, že záchrana detí a operácie v tuneloch podľa niektorých na Telegrame stále pokračujú.

V New Yorku práve teraz zachraňujú deti z podzemných tunelov. Preto bolo počuť viacero výbuchov a teraz máme v New Yorku výpadky elektriny. Všetci musia zostať pokojní a nechať biele klobúky robiť svoju prácu.

@MasterCMiller

 

A potom sú tu “vojny zemetrasení”. Už nejaký čas vieme, že armáda má schopnosť vytvárať zemetrasenia presne tam, kde chce. Zatiaľ čo biele klobúky explodujú tunely, aby ich šialení vedci z cabaly už nikdy nemohli použiť, zdá sa, že hlboký štát stále využíva túto technológiu na zlé účely a možno sa snaží zabiť operatívcov v tuneloch, ktorí pracujú pre Ľudstvo. Rukavice sú teraz stiahnuté. To je jasné.

Q the Storm Rider nám prináša túto aktualizáciu:

Vojny spôsobené zemetrasením

Hovoril som vám, že tieto zemetrasné vojny sa stanú a budú sa stupňovať…
Japonské zemetrasenie prichádza po tom, čo Japonsko odmietlo Rothschildovcov a vodcov skupiny Davos a Japonsko čistí svoju krajinu a uzatvára tajnú dohodu s Ruskom o zdrojoch a rope.

Hlboký štát už testuje vytvorenie najväčšieho zemetrasenia v histórii USA po západnom pobreží od Kanady cez Kaliforniu až po Mexiko. Posledné mesiace som vám hovoril, že v Kalifornii sa chystá veľká udalosť… Nechcel som povedať príliš veľa, až teraz _

Teraz je to potvrdené hlbokými temnými operáciami s Darpa, CIA atď. Haarp DNC deep state plánuje najväčšie zemetrasenie v histórii USA, aby pomohlo zdržať voľby a vyvolalo masovú paniku, MSM chcú kontrolovať spravodajský cyklus a nové okamžite nainštalované zákony, ktoré sú spojené s kontrolou dezinformácií na internete a stovkami miliárd, ktoré majú ukradnúť daňoví poplatníci….. Toto plánované masívne zemetrasenie bude prepojené s globálnou klimatickou agendou/ agendou globálneho varu

Rovnaká vojnová udalosť zemetrasenia je naplánovaná aj pre Európu. V zákulisí sa biele klobúky chystajú zverejniť, aby odhalili zbrane počasia vo veľkom meradle. Tieto info sú veľmi dôležité pre vlastencov žijúcich v týchto oblastiach…

Mám veľa info, ktoré prichádzajú na udalosti hlbokého štátu, ktoré sa majú stať po celom svete, pretože cabala hrá svoje posledné karty, aby sa pokúsila vytvoriť zmätok a chaos a vyhnúť sa vojnám o zatknutie

A samozrejme, včera bolo v Kalifornii zemetrasenie, ale možno bolo zmiernené. Vždy to môžu skúsiť znova.

Zemetrasenie s magnitúdou 4,1 zasiahlo na Nový rok okres Los Angeles

Pre tých, ktorí neveria, že sa niečo deje a nič sa nemení… Ničíme pomníky chazarskej mafie, jej sebaoslavu, symboliku a očividné dôkazy jej satanistického, pedofilného životného štýlu. Niekto polial farbou ich boha, ktorý požiera deti, a energetická zbraň najokázalejšie zlikvidovala Georgia Guidestones, ak si spomínate. My si to nenecháme páčiť. Ich svet sa skončil a pochybujeme, že normálni ľudia si nechajú páčiť krvavý monolit potvrdzujúci, že na tomto záhadnom mieste na americkej pôde sa konali ľudské obete.

Joe Rogan vzdeláva svoje masové publikum o veciach, ktoré sme zdieľali pred rokmi, ako napríklad, že to bola Olympic, sesterská loď Titanicu, ktorú zámerne potopila cabala. V najbližších dňoch budeme napäto očakávať potvrdenie pravdy o tomto. Toto videjko má len niekoľko minút a podporuje naše tvrdenie, že klamali o všetkom. Spáľte všetky historické knihy a schválené verzie Biblie, pretože sú tak ďaleko od pravdy, až to smrdí.

Z trónu odchádza ďalšia kráľovská rodina. Je čas ju spláchnuť.

Dánska kráľovná Margrethe II. v novoročnom prejave nečakane oznámila abdikáciu

Varovali nás, že v súvislosti s odtajnením Epsteinových spisov to bude trochu “pikantné” a tento rok už došlo k útokom. V Iráne bol počet obetí vysoký. Opäť odporúčame ľuďom, aby sa v tomto čase vyhýbali veľkým zhromaždeniam a aby si udržiavali situačný prehľad vždy, keď sú mimo svojho domova. Z Telegramu:

ISIS sa prihlásila k zodpovednosti za včerajší útok v Iráne.

ISIS sa vo štvrtok hlási k zodpovednosti za dva výbuchy, ktoré zabili takmer 100 ľudí a desiatky zranili na slávnosti v Iráne na počesť veliteľa Qassema Soleimaniho, ktorého v roku 2020 zabil americký dron.

Je 4. deň roku 2024

 • Epsteinov zoznam spolupracovníkov chytá svet za pačesy a médiá sú v pomykove.
 • USA musia doslova bombardovať Irán, aby sa pokúsili odviesť pozornosť. Zrejme nemajú nič iné, čo by mohli ponúknuť ako hotovú falošnú vlajku.
 • Federálny dlh USA presiahol 34 biliónov dolárov a máme záporný hrubý domáci produkt. Svet mimo snehovej gule sa vyhýba globálnej vojne a sleduje, ako stroj stráca svoju ekonomickú silu.
 • Čierne a latinskoamerické komunity sa tvrdo stavajú na pravú stranu. Mladí voliči sa posúvajú doprava. Odbory sa hýbu doprava. Kyvadlo sa hojdá.
 • Pravda o ukradnutých voľbách 2020 sa dostáva do väčšieho svetla po zverejnení 32-stranového prehľadu o machináciách v jednotlivých štátoch.
 • Príbeh Januára 6. sa rozpadá a ukazuje sa ako federálne organizovaná a vykonštruovaná falošná vlajka.
 • Jackovi Smithovi sa nedarí ,,dostať Trumpa” a môže byť diskvalifikovaný ako špeciálny prokurátor, zatiaľ čo nepodložené Trumpove obvinenia sa rozpadajú.
 • Mašinéria sa tak zasekla na Dopey Joeovi ako de facto kandidátovi, že je nútená podporovať marionetu hlbokého štátu Niki Haleyovú, ktorá v súčasnosti v prieskumoch zaostáva za Trumpom o 55 bodov.
 • Ukrajina sa rozpadá a Izrael stráca svoju mystiku Bohom vyvoleného národa, pretože sa odhaľuje jeho bezohľadná technokracia.
 • Globalizačný naratív o otepľovaní klímy sa rozpadá, pretože úchyláci sú nútení hyperbolizovať, čo sa ľahko považuje za smiešne preháňanie.

Rok 2024 má štyri dni. Hovorili sme vám, že to bude rok, ktorý si budete pamätať. Zatiaľ je to dobré.

Možno viete, že lživé a vlastizradné médiá robia všetko pre to, aby odvrátili pozornosť od ničivých Epsteinových spisov tým, že – áno, ako vždy – obviňujú Trumpa.

MSM úmyselne skresľujú obsah Epsteinových dokumentov a ZADARMO sa snažia presvedčiť nezainteresovanú verejnosť, že Trump je do toho zapletený. PROSIA, aby ste si dokumenty sami neprečítali, aby vás mohli zmanipulovať. Spoliehajú sa na vašu ignoranciu. Podľa súdneho prepisu Trump nikdy nebol na ostrove, keď patril Epsteinovi, ani v žiadnom z Epsteinových domov a nikdy na ostrov nejazdil Lolita Expressom. Trump bol s Epsteinom “priateľský”, pretože úplne infiltroval sprisahancov, aby ich mohol po rokoch odhaliť. Zdroj

Epsteinova obeť hovorí, že boli obchodovaní “dvaja z najuznávanejších svetových politikov” “ako aj ženy”.

No v roku 2011 Trump nebol politik, takže ho to vylučuje. Kto teda zostáva? A ženy? 👀

Kto bola tá dáma na Epsteinovej bezpečnostnej kamere na kanáli 11?

Pozrite sa. Ďalšie Epsteinove dokumenty.

-Trump bol ďalej zbavený obvinení zo všetkých priestupkov.

-Sama Hillary Clintonová je uvedená ako svedok.

-Bývalý izraelský premiér Ehud Barak obvinený zo znásilnenia Epsteinovej obete.

Teraz začína dávať zmysel, prečo @ADL tak hlasno kričí.

Pre tých, ktorí neprišli na Trumpovo prepojenie s Epsteinom, dovoľte mi to vysvetliť.

Trump je ten, kto Epsteina v roku 2008 odhalil, preto sa ho celý Washington bojí. Trump je Epsteinovým nepriateľom číslo 1.

Epstein viedol vydieračskú operáciu. Vyhľadával najmocnejších ľudí na svete, aby ich kompromitoval a ovládal. Pokúšal sa získať Trumpa, ale ten sa nedal.

Trump v roku 2008 zakázal Epsteinovi vstup do svojich nehnuteľností, pretože balil dospievajúcu dcéru člena klubu v Mar-a-Lago. O pár mesiacov neskôr sa Epstein priznal k obvineniam zo štátnych trestných činov na Floride za to, že platil za sexuálne služby 14-ročnému dievčaťu.

Vidíte časovú os? Epstein sa pokúsil dostať do Trumpovej blízkosti, aby ho kompromitoval, Trump zistil, že Epstein je úchyl, a potom ho pomohol odovzdať miestnej polícii. Nakoniec však zasiahla Clintonovou kontrolovaná FBI a Epsteina pustili z reťaze.

Hlboký štát odvtedy ide po Trumpovi. Prečo? Pretože ak bude Epstein odhalený, celý Washington pôjde ku dnu kvôli vydieraniu, ktorým Epstein disponoval voči najvyšším hráčom v DC. Preto Clintonová vtrhla do Vanity Fair a pohrozila im, aby o Epsteinovi nepísali. Clintonovci povedali MSM, aby tento príbeh pochovali.

Potom, keď sa Trump dostal do úradu, venoval svoju administratívu zastaveniu obchodovania s ľuďmi NA CELOM SVETE prostredníctvom viacerých výkonných nariadení, zabavil Epsteinov ostrov a potom v roku 2019 zatkol Epsteina a jeho komplicov.

Výkonný príkaz 13773 (pozri prílohu), je výkonný príkaz doslova venovaný likvidácii Epsteinovej medzinárodnej operácie obchodovania s deťmi. “Nadnárodné zločinecké organizácie a prevencia medzinárodného obchodovania s ľuďmi”. 9. februára 2017.

Haló, to je doslova celá Epsteinova operácia. Trump použil výkonnú moc na zastavenie Epsteina, a to iba MESIAC po začiatku svojho prezidentovania. Bola to jedna z prvých vecí, ktoré Trump urobil.

Takže tí z vás, ktorí dúfali, že uvidia Trumpa zapleteného do Epsteinovej trestnej činnosti, zostanú sklamaní. Pretože Trump nielenže NIE JE jedným z Epsteinových klientov, ale je hlavnou osobou, ktorá celú vec odhalila.

Trump je Epsteinovým nepriateľom č. 1 a vám všetkým bol vymytý mozog, aby ste ho nenávideli práve preto. Zdroj

Epsteinova príslušnosť k Nathanovi Wolfeovi nie je jedinou podozrivou činnosťou, ktorú má s vedcami a biológiou. Daroval Harvard Science viac ako 9 miliónov dolárov a tvrdil, že dôvodom jeho filantropie bola kompenzácia za to, že „Trumpova administratíva obmedzila čistý výskum“.

Potom, čo je záhadné, po vypuknutí pandémie Covid bol šéf Harvardskej chemickej a biologickej spoločnosti obvinený z pomoci 2 čínskym štátnym príslušníkom pri prepašovaní 24 fľaštičiek biologického materiálu späť do Číny. Spojenia sa hromadia…

Nathan Wolfe, virológ, zakladateľ spoločnosti Metabiota a spolupracovník Epsteina, bol v roku 2011 konzultantom filmu „Contagion“(nákaza). Film je o novom víruse, ktorý začína na mokrom trhu v Číne, potom sa rýchlo šíri po celom svete a zabíja milióny…

Znie to povedome?

Ide o toho istého chlapíka, ktorý lovil zvieracie vírusy po celom svete, študoval koronavírusy netopierov na Ukrajine 5 rokov PRED vypuknutím C19 a Rusi ho obvinili z vytvorenia COVID-19 na Ukrajine. Pomohol natočiť tento film… ktorý bol v podstate pornografickým strachom, ktorý mal vystrašiť americkú verejnosť o potenciálnych budúcich pandémiách. Ak je „prediktívne programovanie“ skutočné… tak je to ono. zdroj

Zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry alebo veľa kriku pre nič. V plnom znení autorský článok sudcu JUDr. Peter Šamku,sudcu Krajského súdu v Bratislave: tu

🇩🇪 Úžasné zábery z demonštrácie farmárov v Nemecku.

Protesty nemeckých farmárov naberajú na obrátkach. Žiadajú, aby vláda nezavádzala nové dane ani nezvyšovala ceny nafty. Farmári zablokovali ulice mesta stovkami traktorov.

NĚMECKO: Bild: Teroristé stále častěji přicházejí do Evropské unie přes Ukrajinu, píše německý Bild.

Jedná se o uprchlíky, kteří používají falešné doklady a vyprávějí Němcům vymyšlené historky o mučení a pronásledování.

Evropští úředníci je přijímají prakticky bez kontrol.

Prieskum: takmer polovica Maďarov je pripravená na odchod Maďarska z EÚ (https://cz24.news/prieskum-takmer-polovica-madarov-je-pripravena-na-odchod-madarska-z-eu/)

MAĎARSKO: Politika premiéra Viktora Orbána by podľa 44 percent Maďarov mohla v budúcnosti viesť k vystúpeniu Maďarska z Európskej únie zdroj

Putin na začiatku ruského predsedníctva v BRICS oznamuje, že približne 30 ďalších krajín sa chce pripojiť k BRICS, „združeniu priťahujúcemu stále viac podobne zmýšľajúcich ľudí“. Päť nových členov (Egypt, Irán, Spojené arabské emiráty, Saudská Arábia a Etiópia) sa formálne stali plnohodnotnými členmi, keďže hegemónia USA sa naďalej rúca. Mottom ruského predsedníctva BRICS 2024 bude posilnenie multilateralizmu pre spravodlivý globálny rozvoj a bezpečnosť, bude pracovať na zvýšení úlohy pridruženia v medzinárodnom menovom a finančnom systéme; Rusko kladie osobitný dôraz na koordináciu zahraničnej politiky a spoločné hľadanie odpovedí na medzinárodné bezpečnostné výzvy a plánuje podporovať spoluprácu v troch kľúčových oblastiach: politika, ekonomika a kultúra – Putin 🥳✊
T.me/slovenskymedved

😮Čaputovej dcéra je taká chudobná, že čerpala “Prvú pomoc” od štátu?
🤷‍♀️Predstavte si, dcéra Lea Zuzany Čaputovej, tej Zuzany Čaputovej, ktorá zarába z daní zbedačených občanov Slovenska
👉Ročne: 162.816,00 €
👉Mesačne: 13.568,00 €
👉Týždenne: 3.131,08 €
👉Denne: 626,22 €
je taká chudobná – pričom zjavne býva v spoločnej domácnosti s mamičkou a hojne si užíva aj benefity súvisiace s mamkinou pozíciou Prezidentky SR zaplatené z daní zbedačených občanov Slovenska -, že bola chudák Lea ťažkou životnou situáciou prinútená požiadať o príspevok Úrad sociálnych vecí a rodiny a ten jej ho v článku V. predmetnej dohody “priklepol” na obdobie od 13.03.2020 do 31.12.2021, avšak podľa dostupných záznamov Lea začala podnikať až od 1.6.2020.

Podnikanie podľa NACE kódu 68200 uvedeného v “Dohode” – “prenájom vlastnej nehnuteľnosti” tiež nejako nekorešponduje s vyhlásením jej mamičky Prezidentky po afére v “objekte podnikateľskej činnosti Leušky”, keď vyhlásila:
“👉Chatu, na ktorej sa párty uskutočnila, síce vlastním👈, ale neprevádzkujem.
👉Oficiálne a plne v súlade so zákonom ju prevádzkuje moja dcéra, ktorá ju prenajala klientom.👈”

Teda Leuška prenajímala v čase, keď bežní občania pomaly ani nos z dverí nemohli vystrčiť, vlastnú, alebo cudziu – mamkinu – nehnuteľnosť?

Apropó – divoká párty na jejčimamkinej chate sa konala v období cca október 2020, teda v tom období na ktoré jej v “Dohode” Úrad sociálnych vecí a rodiny “priklepol” “Prvú pomoc” za “pokles tržby”… … v porovnaní s čím? Nevieme, keďže ako vyššie píšeme, podľa dostupných informácií podnikať začala až 1.6.2020…

‼️‼️Bez ohľadu na vyššie spomínané a či “zakonný nárok” mala, alebo nemala, to už naozaj treba mať hrošiu kožu na tvári, aby takéto privilegované deti zo “zlatej vrstvy mládeže”, nevedeli, čo ešte je slušné a čo je úplne za čiarou morálne prijateľného.

‼️Obzvlášť, ak mamička – prezidentka, s ktorou zjavne žije Leuška v spoločnej domácnosti, “zarobí” DENNE cca 626,- EUR – pre státisíce občanov Slovenska mesačný plat, z ktorého musia vyžiť bez “Prvej pomoci”…‼️

zmluva článok odkaz

Prílohy: príloha 1 príloha 2

@investigativnyblogSK

Lipsicova kariera je podvod od samotneho zaciatku..

Nechcem predbiehat ale… za roky mojej prace citim doteraz najsilnejsie chvenie…

Chram Sionu sa otriasa v zakladoch.. necakam zazraky, ale je NEUVERITELNE, co je na uctoch na Twitri, ktore maju milionove dosahy..

Takze Epsteinovho zoznamu sa chytil aj nas anglicky bossman. Totalna strela! Vlajka sion-deepstatu nemoze chybat.. Je konec nalepkam. ‘Antisemitizmus’ uz nezere vobec nikto. Kult ‘vyvolenych’ je exponovany.

Abosolutne genialne zhrnutie: video zdroj

SANKCIE NEFUNGUJÚ – CERTIFIKOVANÉ DENNÍKom N – ZLE RUSKO SA NEZLOZILO!

“Zrútenie ani prudké oslabenie ruskej ekonomiky nie je na programe dňa. Západné nádeje v efekt sankcií sa nenaplnili, Rusko sa naučilo ich obchádzať (aspoň tak, ako fungujú teraz) a už v roku 2022 ruské príjmy z predaja ropy a plynu medziročne stúpli o 28 percent.”

Toto nehovorí ani Robert Fico, ani Juraj Blanár, ani Blaha. Toto hovorí Denník N. Fakt by ma zaujímalo, čo na to hovorí “krotiteľ hoaxov” Šnídl alebo bývalý minister vojny Jaroslav “Modrá knižka” Naď.

Pamätáte ako Fico bol za hlášku “Sankcie nefungujú” označený za Ruského agenta? Buď teda sa Denník N dostal na výplatnú pásku Kremľa, alebo je to tak zlé, že sa to už nedáva zakrývať.

Zdroj

 • DKX

Anka Žitná Lučaiová neveriacky krúti hlavou. Keď názvy záverečných prác niektorých študentov pražskej Karlovej univerzity videla prvýkrát, myslela si, že je to len nejaký „fake“. Fake to však, žiaľ, nie je.

„Premýšľam, čomu sa v praxi môže venovať špecialista na genderové stereotypy Ferda Mravca či expertka skúmajúca schopnosť žien dosiahnuť vyvrcholenie podľa typu chôdze dotyčnej osoby…”

📌 k svojmu príspevku pripojila aj reálne ukážky prác univerzitných študentov z Karlovej univerzity v Prahe. Prvá je záverečná práca z Fakulty humanitných štúdií na tému

„Posúdenie schopnosti vaginálnej orgasticity žien na základe ich chôdze“. Ďalšia je „Stratégia zoznamovania homosexuálnych mužov“, či „Genderová analýza seriálu Simpsonovci“. Prípadne práca „Genderové stereotypy v knižke Ferda Marvca“. Ide o progresívne, takzvané „woke“ témy.

📌 A moju záverečnú prácu na tému “Dôležitosť faktu medzi, ktorým párom nôh má stonožka pi*u” mi zamietli hajzli …

📌 Tak som sa snažil ctené kolégium profesorov a iných významných odborníkov presvedčiť, že dokážem jediným pohľadom z kurníka determinovať celkový počet zŕn, ktoré hospodár rozhádzal sliepočkám na raňajky, určiť ich kvantovú fluktuáciu a následne nechtom vyškrabať do bydielka korelačný graf nutričných hodnôt v závislosti na budúcej znáške… Nebol záujem 🤷🏻‍♂️

📌 A ja kokot som úplne zabudol na Ferda mravca a Simpsonovcov… Kde ja som dnes mohol byť??? 🤔

Celý článok TU

Cibula z Australie v nasich retazcoch..kde su teraz progresivci na cele s Hojsikom a spol. , toto im nevadi? Aha, asi nie, nakolko ide o nadnarodne retazce, co nemaju so Slovenskom🇸🇰nic spolocne 👉
Aka bola uhlíkova stopa pri preprave ???? zdroj

Známym illuminátskym gestom Ódor ukázal, komu v skutočnosti slúži. A aj Zuzka zdroj

“Ficova vláda potichu schválila dotáciu 400 miliónov Eur pre Ukrajinu…” J.O. “No neviem, už akosi prestávam veriť…”

Odpoveď:

Pani Oľga, R. Fico to nemá ľahké. No už v kampani vravel, že je napr. za prístupové rokovania o vstupe Ukrajiny do EU, a keď Ukrajina splní podmienky vstupu, on s tým súhlasí. Veď by sa tým otvoril nový trh aj pre Slovensko, takto uvažuje p. Fico. Tie peniaze, to je suma EU. 50 miliárd pre Ukrajinu, kde má svoj podiel aj Slovensko. De facto sú to ale peniaze EU, EU nám ich “jedným kanálom dodá a druhým ich pošleme”.

Je tu “pes zakopaný”, to áno, lenže p. Fico nie je ekonomicky v pozícii ako V. Orbán. Maďarsko je ekonomicky silná krajina, a aj preto si mohlo dovoliť protestovať a vetovať už v tak mnohých prípadoch, čím prišli o výrazné dotácie. Nepíše sa mi to ľahko, ale bez dotácií EU ako krajina zbankrotujeme a čo je lepšie, zostať nesvojprávnou krajinou, ktorá je ekonomicky na lopatkách, a ktorú by si následné rozobrali európske a svetové korporácie /zánik Slovenska/, alebo robiť politiku určitých “dvojzmyselných” kompromisov po tom, čo Matovičovo-Hegerove “vládnutie” zadlžilo Slovensko tak, že reálne stojíme rovno pred bankrotom? Kto z nás by chcel byť v koži pána Fica? S niektorými krokmi nemusíme súhlasiť, ale myslíte si, že je nesvojprávny a nevie čo robí? Vie toho o politike a o riadení štátu aj tisíckrát viac, ako vieme my a my máme byť aspoň schopní vnímať kroky súčasnej vlády komplexne a v širších súvislostiach. A vláda bude musieť urobiť ešte veľa kompromisov, nepopulárnych, aby sme sa ako krajina nepotopili, ako legendárny Titanic… zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-07-01-2024/