Ještě předtím, než začneme. Někdo ve Spojených státech zveřejnil video o mně, ve kterém vznesl vážná obvinění a později jej stáhl. A tato osoba mě zmínila jménem a já jsem ho vůbec nezmínil. Ve skutečnosti jsem nezmínil nikoho. Je zábavné, že jde o situaci kolem generála Flynna a já jsem tak trochu napsal, že podporuji generála Flynna. Potom se to dost lidem nelíbilo a začali na mě útočit, a to je v pořádku, to patří k věci, ale tato konkrétní osoba vyslovila velmi vážné obvinění.

Teď bylo video staženo, ale mám jeho kopii a ve Spojených státech mám právního zástupce, je na Floridě, poslal jsem mu to video a tento týden se na to podíváme a uvidíme, jaké máme možnosti. V našem odvětví se obvykle stává, že někdo něco řekne a potom mu to někdo vrátí a pak to pokračuje. Nikdy jsem takový nebyl a nevěřím v souzení prostřednictvím sociálních médií. Věřím v soudní proces. To je nejlepší způsob. A je to svobodná země a lidé by měli mít možnost říci, co chtějí. Ale pokud někdo řekne něco, co není správné, má to své důsledky a neměl by být překvapen, pokud se někdo jiný rozhodne zahájit proti němu soudní proces a pak musí u soudu dokazovat, co řekl.

Takže to je to, co chci jen dát všem na vědomí, že pokud si někdo bude vymýšlet o mně lži, můžu vás ujistit, že to jen tak nenechám. A je to škoda, že to, co Američané nazývají Patriot movement, hnutí za pravdu. Tento boj, který se odehrál kvůli hádce o tom, jestli je generál Flynn deep stater nebo ne a z této hádky se nějakým způsobem udělalo video o mně, když jsem toho člověka ani neznal. A jak říkám, bude to mít důsledky.

 

 

Pojďme si popovídat o situaci ve Spojených státech. Není všeobecně známo, že kamionisté za svobodu, jsou na cestě a nyní jsou v Kanadě, dělají dost velké blokády a když dosáhnou toho, čeho tam chtějí dosáhnout, jdou do Washingtonu, D.C. Spousta lidí mimo Ameriky o tom nevěděla. Problém s D.C. je, že obvykle je to místo od pondělí do pátku. Jak mnozí lidé v USA vědí v sobotu a v neděli je to město duchů, v této centrální oblasti žije obecně velmi málo lidí.

Nyní je to ještě více město duchů, když se stalo to, co se stalo a myslím, že bychom měli dostat nějaké hlavní zpravodajství. BBC udělala několik hlavních zpráv o situaci v Kanadě s kamionisty. Je třeba udělat více práce. Jako všichni, mé publikum a já, opravdu chceme změnu a očekáváme, že změna přijde dramatickým způsobem. Doufáme, že to bude dramatický způsob a rádi bychom viděli nějakou formu systému nouzového vysílání, nějakou formu převzetí hlavních médií, možná přerušení mobilních telefonů a tak dále, a tak dále, protože to je skutečný způsob, jak ukázat, že nastává změna.

A běžní lidé pak nemohou říci, že nevěděli o tom, co se děje. I my máme tak trochu plné zuby toho, že se musíme hájit před lidmi, kteří říkají: No, ukažte mi důkaz, ukažte mi důkaz. I když teď je důkazů víc, než jich bylo před měsícem, pořád je to tak: Ukažte mi to a uvěřím tomu.

A tak jsem chtěl mluvit o změně postoje v Pentagonu. Pocit, který se nyní objevuje, je, že chtějí pracovat v rámci ústavy. To znamená, že je menší chuť na tvrdou vojenskou akci. Je zde menší chuť na všechny ty věci, které, jak víte, mnohé webové stránky hodně silně prosazují. A každopádně informace, které jsem získal, jsou takové, že narůstá hlas vlajkových důstojníků, kteří chtějí pracovat v rámci ústavy. Co to tedy znamená v praxi?

V praxi to znamená, že bychom měli očekávat méně dramatického, do očí bijícího vojenského maršála nebo vlády a mnohem více osvědčeného a důvěryhodného politického odstraňování Bidenova režimu. Víme tedy, že Wisconsin a očekáváme, že také Georgia se chystají zrušit své hlasy v kolegiu, takže Wisconsin má 10 hlasů v kolegiu, které připadly Bidenovi. Takže proces je takový, že se to posunulo na půdě Senátu, aby to šlo do Výboru pro pravidla a předpisy a pokud schválí, že to bylo správně zpracováno a že je to něco, na co se Senát může podívat, vrátí se to na půdu Senátu k hlasování.

Pokud bude toto hlasování kladné, znamená to, že těch 10 hlasů kolegia se Bidenovi odebere. Deset hlasů nyní nic nezmění v tom, že Biden bude mít administrativu. Ale je to neuvěřitelně důležitý pohyb, pro všechny ostatní státy jako Pensylvánie, Arizona, když se na ně soustředí pozornost, protože pokud tohle dokáže malý starý Wisconsin, tak i oni určitě ano. To je velmi důležitá, energická změna. Takže si myslím, že bychom se měli dívat na celou armádu v pozadí, ne v popředí.

A myslím si, že věci, které nebyly možné před šesti měsíci nebo dokonce před třemi měsíci, se nyní stávají možnými. A příkladem toho by mohlo být, že policie v Kanadě dostala příkaz nebránit kamionistům, nezastavovat je, nechat otevřené jízdní pruhy pro záchranné posádky, udržovat plynulost dopravy, aby se obyvatelé a turisté mohli pohybovat, ale nepokoušet se konfrontovat kamionisty. Nejsem si jistý, jestli by tomu tak bylo před třemi měsíci. Myslím, že policie by měla od vlády pokyn, aby je zablokovala mezi kanadskou a americkou hranicí. Takže si myslím, že jsme svědky poměrně silné akce, ale za velkou, těžkou oponou.

Také se dívám na aktivitu, o které jsme mluvili před rokem, pamatujete si, že v prvních dnech jsme mluvili o Mike Pence-ovi, může, že možná selhal i Nejvyšší soud. A pak to možná budou volební komise, skupiny, různé státy. Ty volby nemohou ratifikovat. Ale všechny to udělaly samozřejmě. Vlastně se vracíme, kupodivu, k ústavnímu způsobu odstranění Bidenovy vlády. Teď to neznamená, že to tyto státy skutečně učiní. Možná se leknou. Mohou z toho vycouvat. Možná jim někdo bude vyhrožovat nebo je bude vydírat. Zajímavé však bylo, že ve Wisconsinu všichni přítomní hlasovali pro vrácení této rezoluce zpět do Výboru pro pravidla a předpisy, jinými slovy, na půdě se nevyskytl žádný nesouhlas.

Takže něco se změnilo. Něco velmi velkého se změnilo v politické mašinérii Spojených států, což jako lidé z venku mnozí lidé zachytí. Takže pokud se jim podaří deklarovat dostatečný počet hlasů, to odstraní Bidenovu administrativu. Ten člověk už nemá právo na to, aby jej nyní média nazývala prezidentem. Kde to, dočerta, nechává lidi jako Kamala Harrisová, kde to nechává lidi jako Pelosiová? Protože právě tito jsou klíčovou skupinou, která by mohla udržet toto prostředí v chodu? Kde to nechává Trumpa?

Nuže, pokud se toto odstranění podpory Bidenovi spojí s přesvědčením, že došlo k rozsáhlému volebnímu podvodu, my víme, že došlo. Ale možná 65 procent světa, 75 procent světa tomu ani nerozumí. Ale pokud se to předloží, další otázka zní. Existuje argument, který říká, že tento volební podvod je jen v tomto konkrétním státě, proto tento stát odvolává tyto hlasy? Pokud dostatek států začne prohlašovat, že kvůli volebnímu podvodu stahují svou podporu Bidenově administrativě. To jim naprosto odebírá autoritu.

A myslím si, že jsme svědky toho, jak se mainstreamová média stávají vstřícnějšími nevyhnutelnému. Myslím si, že teď vidíme, jak se mnohá mainstreamová média začínají nervózně dívat doleva nebo doprava, aby zjistili, kolik prostoru mají na manévrování, aby se dostali z cesty tomuto obrovskému vlaku, který je úplně zničí, pokud zůstanou stát. Vím, že mnozí z vás nyní zvednou ruce nad hlavu a řeknou, že já vlastně EBS docela chci. Já chci, víte, věci přímo do tváře a chci mainstreamová média na této úrovni. A já taky. Ale já nevedu Spojené státy. Nemám takovou zodpovědnost. A myslím si, že je mnoho lidí, dobrých lidí na vysokých pozicích, kteří zvažují potíže, které budou mít, pokud se vydají touto cestou, na rozdíl od toho, zda mohou jednoduše dostat to, co chtějí, v rámci ústavy? Takže jaká pravda vyjde najevo?

Ti z nás, kteří tomu zcela stručně rozumějí, mají velmi jasnou představu o tom, co se děje a stalo, co cabala nebo hluboký stát udělali a do jisté míry stále dělají. Ale to nechápe drtivá většina lidí. Takže možná to, co vyjde najevo, je samozřejmě volební podvod. Možná Biden, Clintonovi a tak dále, a tak dále, pokud jde o jejich finanční dohody. Ale možná děti v tunelech nejsou něco, co je klíčové? Chci říci, že o tomto tématu se ve skutečnosti nediskutovalo.

Máte jednu skupinu vlastenců, pravdomluvců, kteří budou otevřeně mluvit o tom, že Bidenova postava je klon nebo dvojník, nebo chlapík s maskou a máte druhou skupinu pravdomluvců, kteří to vůbec nechtějí přijmout a jednoduše akceptují, že je to Joe Biden, prezident Spojených států . Všechny skupiny mají nyní stejný cíl, kterým je odstranění Bidenovy administrativy a všichni bychom o to měli usilovat. Existují však různé úrovně porozumění. Různé úrovně znalostí v rámci našich skupin. A to je bod, o kterém mnoho lidí nediskutuje. Pokud vedete operaci jako bílý klobouk a dáte-li tam člověka s maskou nebo CGI, proč byste pak všem říkali, že jste to udělali? Neřekli byste to, protože pokud byste řekli, aha, mimochodem, my BK jsme tam dali tohoto chlapíka, Joe Biden.

Každý by řekl, proč? Proč jste to udělali? A jsem si jistý, že jsou otázky, které BK nechtějí odpovědět, takže to nikdy nevyjde najevo, že? Nikdo neřekne, aha, mimochodem, on to byl, kdo byl dvojník. Co se mělo stát, že by to byl on? Ale doufám, že Bidenova postava bude mít odplatu, protože dvakrát se Kongres pokusil Trumpa odvolat a obžalovat. A víme, co se stalo. Myslím, že prezident Trump je tak trochu slon. Nikdy nezapomíná. Takže si myslím, že bude velmi zajímavé sledovat, zda se Biden skutečně stane obžalovaným Kongresem.

A že ho Senát skutečně decertifikuje a potom ho skutečně zatkne. To je velmi ústavní způsob. Neporušuje žádná pravidla, je to přesně to, co Ústava republiky vyžaduje. Trvá to strašně dlouho, možná to není tak rychlé jako stanné právo, ale je to způsob pro ty 65 procent světa, kteří to nesledují, nerozumí tomu nebo se nezajímají o hloubku politiky, kterou zde máme. Budou to sledovat a budou tomu rozumět, protože je to stanoveno v zákoně. Takže nepotřebujeme žádné EBS pokud to takhle udělají.

Musíme se však zabývat těmi lidmi, kteří sjeli z rovné cesty. Takže nejde o to, abyste měli na mušce voliče, ve skutečnosti jde o zákonodárce a je to o zábavném průmyslu. Jedná se o farmaceutický průmysl. A možná bude-li Biden odstraněn, tak jim to vezme ochranu. Ne že by je on sám chránil, ale samotný fakt, že tam je, ukazuje nebo posiluje mainstreamová média. A jejich narativ, protože to je nepřítel hnutí za pravdu, narativ. Víte, toto je oficiální linie, tohle je linie, které se držíme.

A pokud z ní vykročíte, tato linie vás potrestá. A to se vrací až do dob nacistického Německa, kde se lidem říkalo, aby něco dělali a říkalo se jim, že pokud to neuděláte, nebudete mít práci, nebudete mít důchod a už nikdy nebudete pracovat. Takže kolika lékařům v anglicky mluvícím světě to bylo řečeno? Pokud nebudete dodržovat tuto linii, nebude vám umožněno provádět lékařskou praxi a nikdy nedostanete důchod. Kolik policistů? Kolik soudců? Víte, je to jen otázka, která musí vyjít najevo.

Nejsem si jistý, kolik pravdy v budoucnu vyjde najevo, ale je mi naprosto jasné, že musíme přijít na kořen tomu, jak chapadla hlubokého státu naprosto ovládají všechny oblasti života. Musíme se dostat do našich komunit a získat zpět kontrolu, je to životně důležité, protože jinak se toto zlo jednoduše opět vrátí. Takže tady nejsem na to, abych poskytl skličující hodnocení. Chci říct, že je mnoho webových stránek, mnoho komentátorů, kteří říkají, že stanné právo je zítra, je zítra, je zítra, když přijde zítřek a nestane se to, je to pozítří a také to přijde. Nestane se to. Tyto válečné bubny jsou velmi, velmi nakažlivé.

Podívejme se na situaci na Ukrajině. Máme Bidenovu administrativu, která říká, že Rusko je na pokraji invaze na Ukrajinu. A máte ukrajinského prezidenta. Telefonuje vedoucím představitelům jako Biden a říká: „Mohl byste prosím zmírnit rétoriku? Ukrajina si nemyslí, že Rusko je nyní na pokraji invaze. Liz Trussová, která je mluvčí britské obrany ve Velké Británii, je na záznamech, když říká, že si myslí, že Rusko se právě chystá na invazi. Toto je v oficiálním hlavním zpravodajství, v BBC. A pokud si přečtete tento zpravodajský článek a budete číst dál, pak prohlásí nebo ona prohlásí, že za dva týdny půjde navštívit Moskvu a Ukrajinu.

Ale předtím ve svém projevu řekla, že Rusko je na pokraji invaze. Proč by si vysokopostavený ministr vlády, který právě všem řekl, že Rusko je na pokraji vyslání tanků, pak rezervoval utkání dva týdny předem? Nedává to smysl. Jediný smysl to dává v tom, že žádná válka není naplánována, ale určité frakce mluví o válce ze svých vlastních důvodů. A já jsem jen řekl: Podívejte, britská vláda a Američané jakoby říkali, že původně říkali, že americké jednotky jsou určeny pro Ukrajinu. A já jsem řekl, že to je absolutní nehorázná lež. Ve skutečnosti jdou do Německa, do Polska a Litvy, 8500 amerických vojáků.

A stojím si za tím, co jsem řekl. Pentagon se nechystá obětovat americké vojáky. Proti jakémukoli postupu Rusů, protože Pentagon nemá zájem o válku, která s nimi nemá žádnou spojitost. Nyní, pokud Amerika nebude mít žádné fyzické závazky vůči Ukrajině, proč by je měla jakákoli jiná země? Německo řekne Nebudeme tam posílat žádné vojáky. Vůbec to nebudeme dělat. Takže to udělají Francouzi. Britové se to chystají udělat. Italové, kdo to udělá? Nikdo to neudělá. Problém je v tom, že NATO je cabala. Organizace jako Organizace spojených národů, obě cabala. A proto, mimochodem,

Trump stahoval peníze z NATO a snižoval jejich rozpočty, takže Američané platí téměř celé OSN a NATO v podstatě. Víte, oni chtějí válku. Chtějí, aby se o válce mluvilo, protože chtějí co nejvíce obvinit Putina, aby odpoutali pozornost od Bidena. Ve skutečnosti se však pozornost vrátí na Bidena, neboť je to velmi neefektivní postava. Vím, že máte pro něj mnohem horší slova, ale zkuste být z politického hlediska vyvážení. Není kompetentní ani schopen a vysílá smíšené signály. Jsem tedy velmi přesvědčen, že v průběhu února dojde k určitým věcem, které ne-li odstraní Bidenovu administrativu, tak ji destabilizují způsobem, o kterém budou nuceny informovat mainstreamové zprávy.

Myslím si, že Durhamova zpráva musí vyjít velmi, velmi brzy, a myslím si, že Durhamova zpráva musí spojit Bidena se situací na Ukrajině. Víte, jedním z důvodů, proč deep state dělá to, co dělá, je, že se snaží podpořit politiku, která se chystá explodovat z Ukrajiny, a která naprosto zničí Bidenovu postavu. A nejlepší způsob, jak to zakrýt, je samozřejmě válka. Podívejte se, kolikrát to vlády na celém světě udělaly. Takže si myslím, že bychom neměli hledat jen bombu a kulku.

To, co bychom měli hledat, je obecně normálně vnímaná myšlenka, ačkoli se to nestalo už bůhví jak dlouho a mnozí z lidí na těchto pozicích si nikdy, nikdy nemysleli, že s tím budou konfrontováni. Je skvělé sledovat, jak někteří kanadští chlapci říkají novinářům a ukazují na budovu parlamentu v Kanadě: Já pro ně nepracuji. Oni pracují pro mě. A měli naprostou pravdu. A to je koncept, který se snažil prosadit ve Spojených státech, ale neměl takový ohlas, protože se zdá být tak odtržen od světa, ve kterém žijeme. Ale je to naprosto správné. Pokud jste si někoho oblíbili na nějaké pozici, pak by ten člověk měl přijít za vámi a říct: Jak se cítíte, když vám nevnucuji svá rozhodnutí a svou vůli, aniž bych se vůbec obtěžoval zjistit, co chcete? A myslím si, že to, co nyní sledujeme, je změna přístupu.

Vrátíme-li se v plném kruhu k tomu, o čem jsme mluvili před rokem, jak vůbec odstraníme zkorumpované lidi ve velkých nadnárodních společnostech? Jak odstraníme lidi, kteří nejsou v organizacích pro dobro lidí? Nuže, na tyto lidi existuje kopec a kopec důkazů prostřednictvím jejich zkorumpovaných finančních transakcí a jejich spojení s Komunistickou stranou Číny. A myslím, že to teď musí vyjít najevo. Podívejte se, tohle všechno se mohlo stát už před rokem, takže se musíme ptát sami sebe, proč se to děje teď? A mohlo by to být tak, že někdo chtěl, aby Američané viděli, jak špatné to ve skutečnosti bylo.

A myslím si, že buzení lidí má své opodstatnění, ale mně osobně jsou velmi nepříjemné všechny ty vedlejší škody, k nimž došlo za poslední rok. A myslím, že je to proto, že DS je tak mocný, je v životech každého z nás. V životech vašich zaměstnavatelů, v sociálním světě a ve finančním světě, v lékařském světě a jednou mi někdo řekl, že k vítězství ve druhé světové válce bylo zapotřebí více než pět let. A přece je v mnoha případech toto, čím všichni procházíme, obtížnější, protože ve druhé světové válce vidíme nepřítele. Každý věděl, kdo je nepřítel. Měli uniformu nebo měli emblém. Deep State nemá emblém, nemá uniformu, ale má Satana, má Belzebuba, Lucifera, ale víte, není to zřejmé. Takže je to neviditelná válka a je to mnohem obtížnější. V žádném případě nechci říct, že je to smutné nebo skličující. Hlásím vám, že v klíčových oblastech došlo ke změně.

Jaká je skutečná hodnota krachu na burze? Spousta lidí mi říká, Simon, je zřejmé, že všechny tyto deep state organizace, mají spoustu a spoustu peněz ve všech těchto společnostech. A pokud je zhroutíme, pak DS nemá žádné peníze. Ano, ale co všichni lidé, kteří pracují pro tyto společnosti, které jsou registrovány na burze? Jsou to obyčejní běžní lidé, kteří mají jen práci. A co vývoz a dovoz? Co to udělá pro Spojené státy? Pokud se zhroutí hospodářství, vzpomeňte si, co se stalo v roce 1929. Podívejte se, co to udělalo s nezaměstnaností. No tak. Museli jste mít novou dohodu, kterou zavedl následující prezident. Trvalo pět let, než se pokusili vrátit nezaměstnanost zpět na původní úroveň.

Opravdu chcete zhroutit hospodářství Spojených států, aby potom mohli vzkvétat lidé jako Čína? Pánové, americká ekonomika se propadla. Přesuneme se do tohoto vakua a budeme dominovat více než nyní s naším vývozem. Takže tento plán se mi nezamlouvá. Ve skutečnosti si nemyslím, že drcení toho, co je, je nejlepší způsob, jak to udělat. Stejně tak si nemyslím, že války jsou pro někoho prospěšné. Neakceptuji výrobce zbraní, producentů ropy a tak dále, a tak dále. Určitě nepřinášejí užitek manželům, manželkám, matkám, otcům, bratrům, sestrám, bratrancům a sestřenicím, kteří ztrácejí lidi, protože je válka. Války nepomáhají. Důležité je odstranění zla. A pokud to lze udělat méně bolestivým způsobem, pak je to skvělé.

Bylo by krásné, fantastické, kdyby revalvace (RV) nastala zítra, ale jak bychom mohli zaručit, že všechny tyto peníze budou použity pro dobré účely, pro které si myslíme, že by měly být použity? Můžeme to zaručit jen tehdy, když bude zlo pod kontrolou. Když se lidé v bankovním světě už nesnaží vzít peníze a nesnaží se nalepit na ně poplatky. Je zde mnoho diskutujících, kteří říkají: bude to zítra. Začne to v pondělí. Já jsem slyšel zprávy, že je to zítra. Zítra to přijde, oni to posunuli. Bude to ve středu. Bylo trochu zdržení, ale nebojte se, je to ve čtvrtek. Bude to v pátek nebo v sobotu ráno a tak dále, a tak dále. A pak, samozřejmě, bankéři jdou o víkendu na dovolenou a účetní jsou na dovolené mají to všechno o víkendu vypnuto, nic se nestane. Potom přijde pondělí, všichni se vrátí do práce a všechno se začne znovu.

To se děje už léta. Mnoho lidí už zemřelo, protože byli starší nebo nemocní. Mnozí lidé přišli o své domovy. Byly to obrovské ztráty v rámci komunity dobrých lidí, protože lidé čekají na záchranu v rámci RV. Ale to se nikdy nestane, pokud máte v administrativě člověka jako Biden. Proč byste spouštěli RV, pokud máte člověka jako Biden? Protože jediné, co musí udělat, je zvednout ruce do vzduchu a říct: Ano, dosáhl jsem toho, hlasujte pro mě, nikdy neuděláte nic dobrého, co by mohl prohlásit za své. Takže si myslím, že lidé by možná měli prostě trochu vychladnout ohledně RV, a to se stane, až bude zlo pod kontrolou.

Lidé se velmi upnuli na peníze a to je pochopitelné, ale možná je třeba, abychom udělali krok zpět a řekli si, není pravděpodobné, že se to stane, pokud jsou zde stále špatní lidé, kteří se mohou pokusit převzít tento, tento proces . Na této planetě bylo příliš dlouho odměňováno zlo a dobro bylo vytlačováno. DS indoktrinoval naše děti velmi chytrým způsobem, aby se to tak nezdálo. Překryli to pozlátkem Hollywoodu. A tak je to to, o co usilujeme. A tak se na to zaměřujeme. A proto je projekt Mockingbird, kontrola masmédií, jejich největší zbraní. Takže když přijde Projekt Odin a zlikviduje to, myslím si, že v některých oblastech uvidíme během let pozoruhodnou změnu v tom, jak se učí na univerzitách a jak se učí naše děti a naše nové hodnoty. A dokonce i na pracovišti. Takže to není řešení na jednu noc, je to řešení na několik let. Ale potřebujeme docela rychlé řešení pro Bidenovu administrativu.

Nikdy to neměla být procházka růžovou zahradou, nikdy to nemělo být jednoduché. Nevěděli jsme, jak to bude těžké. To se týká i mě. Bylo to nejtěžší období našeho života. Byla to pekelná válka a pro většinu z nás to byla nejtěžší zkouška. Pro mě to byla určitě nejtěžší zkouška, protože jsem se tak tvrdě a neúnavně snažil probudit lidi, snažil jsem se prosadit pravdu. A byl jsem šokován, šokován tím, jak se lidé brání vidět pravdu a jak úspěšně cabala prostřednictvím mainstreamových médií vymývá lidem mozky.

Skončím příběhem o tom, jak někdo s kým jsem si povídal, vůbec nebyl věřící, řekl mi, že kdyby se objevil systém nouzového vysílání, v podstatě bys řekl, že byla nastolena vojenská vláda a prezident Biden byl zatčen. Namísto toho, aby řekl hurá, vyvěste vlajky, řekl by, že jde o vojenský převrat. A od té chvíle by už nevěřil ničemu. Ale ti dobří jim to řekli. Ať už to bylo v deset hodin trvajícím komentáři v televizi nebo v kině, oni by tomu nevěřili. Ale pokud přijde milý pán s bílou košilí a kravatou v obleku za nimi a je z BBC a něco řekne, i když je to úplně jiné, než to, co slyšeli den předtím. Ale věří tomu, že to vychází z přijaté normy, a to je to, čemu čelíme.

Takže možná je dobré odstranit to demonstrací prostřednictvím ústavního procesu, který může trvat déle, který bude trvat déle a nebude to armáda rovnou do tváře. A najdou se lidé, kteří řeknou, že stále je to přes ústavu, pokud to převezme armáda, protože prezident Trump napsal a výkonné příkazy, a tak dále, a tak dále, a tak dále. Snažím se říci, že voják je voják. On nebo ona nejsou politici. Vojáci se neradi zapojují do politiky. Možná to dělají v některých jiných zemích, ale v Americe je opravdu v první řadě voják a ne politik. Když do armády zamícháte politiku, vzniknou diktatury. A tak upozorňuji publikum, že roste hnutí, které zkoumá možnosti odstranění Bidenovy administrativy a vrací se k tomu, jak jsme si povídali před rokem.

Takže bylo skvělé s vámi mluvit a vím, že všichni zůstanete silní. Budete se těšit z věcí, které vidíme. Nevzdáte se a budete pořád bojovat za svou vlastní suverenitu, protože můžete být občanem Spojených států nebo Německa, nebo Británie a Francie, ale my jsme ve skutečnosti občany planety Země. Ve skutečnosti jsme suverénními bytostmi této Země. A tak možná musíme začít zapomínat na hranice, neboť hranice způsobují rozdělení na to či ono náboženství, na tuto barvu a všechny ty věci, které nám DS tak rád podsouvá. Protože pokud jsme rozděleni, nejsme silní. Takže možná bychom měli začít přemýšlet o tom, ne co je geografická hranice, ale co je duchovní spojení. Jsem suverénní bytost planety Země. Zajímavá myšlenka, doufejme, že ji rozvineme a hodně lásky všem, mějte se.

Převzato:

https://qanon.sk/simon-parkes-aktualizacia-30-01-2022/