Řekla bych, že tento budíček zazněl jasně a hlasitě a rozezvučel téměř všechny národy na této planetě. Média se nejprve snažila tvrdit, že v Kanadě se toho moc neděje… pár kamionů, pár lidí v Ottawě. Ukázalo se, že to není pravda, a jen z Alberty přijelo 150 kamionů. Teď by nás chtěli přesvědčit, že to bude násilné a neřízené, ale tamní lidé nám říkají, že je to jako velká párty. Lidé jsou šťastní. Představte si, že si myslíte, že jste bezmocná menšina, a dozvíte se, že kolem vás jsou miliony stejně smýšlejících duší a společně máte moc dosáhnout významných změn. Počkejte – nemusíte si to představovat – žijete to! zdroj

Očekávejte, že 5G bude tento týden postupně zapnuto v mnoha oblastech. Je zde snaha zvýšit výkon, protože deep state ustupují ke svým zbývajícím možnostem. zdroj

? Hloubka 10km ? ničení DUMB (tunelu)NOVÝ ZÉLAND: SILNÉ ZEMĚTŘESENÍ O SÍLE 6,4 STUPNĚ! K silné sérii zemětřesení došlo dnes na pobřeží Nového Zélandu poblíž Kermandecu, kde zatím došlo k 11 zemětřesením, která jsou rozložena kolem tektonicky citlivé oblasti, která je mimochodem také zdrojem „tepelné skvrny“, která výzkumníky nepustila od roku 2016 a jejíž původ je stále nejistý, Mám však podezření, že tam existuje silný podmořský vulkanismus – zemětřesení, co se týče počtu a síly, tomu nasvědčují a vysvětlují, proč se tam voda výrazně ohřívá o 5 °C nad normál. zdroj
..? V Kolumbii byly objeveny desítky tisíc kokosových ořechů naplněných tekutým kokainem, které byly na cestě do Evropy.
? V Německu stále dochází k téměř každodenním raziím a zatýkáním, jejichž původ lze vysledovat v ENCROCHATu. Většinou se objeví velké množství drog, zbraní a peněz v hotovosti. zdroj

❗️❗️❗️❗️❗️ Dynamika je doslova hmatatelná… čas se blíží, pravda nutí lidi jednat. Nemecko: Více než 70 velkých i malých obchodních společností v Rakousku nyní podalo petici vládě za okamžité zrušení povinnosti 2G.Rakousko: ❗️Tlak na vládu se stává příliš velkým .Podle informací deníku Krone představí vláda další kroky k otevření tohoto trhu tuto sobotu. Podle zprávy bude zákaz vycházení, který v současnosti platí od 22:00 do 5:00, zrušen 5. února a o týden později bude zrušena i povinnost 2G v maloobchodě. Třetím krokem uvolnění je zrušení pravidla 2G v gastronomii 19. února. Z tiskové konference bude v 11 hodin živě informovat deník Krone. zdroj

RAKOUSKO: VÝRAZNÉ ZEMĚTŘESENÍ U INNSBRUCKU O SÍLE M2.4Ve skutečnosti je zemětřeseními známá spíše oblast Bodamského jezera, ale dnes došlo k zemětřesení jen 46 km od Innsbrucku, z hloubky 8 km, takže jste mohli pocítit vibrace i při magnitudu M2,4, což je daleko za územní normou! zdroj

Nemecko, opet velky pohyb vojenske techniky zdroj

?Když řidiči kamionů protestují 24 hodin: Zdravotnický materiál a léky jsou výrazně omezeny. Nemocnicím dochází základní zásoby. Na čerpacích stanicích dochází palivo. Výrobci, kteří Výrobcům používajícím technologii just-in-time docházejí díly. Poštovní služby USA mají problémy a doručování dalších zásilek je zastaveno. Dochází k nedostatku potravin. Ceny na čerpacích stanicích rostou a u pump se tvoří fronty.

?Když řidiči kamionů protestují dva až tři dny: Nedostatek potravin se prohlubuje, zejména v zemědělských podnicích a mezi spotřebiteli, kteří propadají panice. Banky nejsou schopny provádět transakce. Docházejí zásoby základních potravin. Ve městech a na předměstích se hromadí odpadky. Kontejnerové lodě v přístavech stojí a obchod je přerušen a zastaven.

?Týden 1:Automobilová doprava stojí kvůli nedostatku pohonných hmot. Zásoby kyslíku v nemocnicích jsou vyčerpány.

?Týden 2:Zásoby čisté vody docházejí.

?Týden 4:Celostátní zásoby čisté vody jsou vyčerpány. zdroj

? Když jsem před půl rokem vybral většinu peněz ze svých vkladních knížek, všichni se mi smáli, že jsem trochu hysterický.
Protože ve Sparkasse není možné přistupovat ke své vkladní knížce online nebo v samoobslužném automatu, můžete získat SVÉ vlastní naspořené peníze.
POUZE pod podmínkou, že prokážete svůj status 3G!!!
Odmítám si také ověřit svůj status jiným způsobem, videohovorem nebo podobně.
Spořitelna prý také nemůže zbývající částky převést interně na můj běžný účet. Odmítají mi vyplatit mé vlastní peníze, pokud neprokážu status 3G.
To je fašismus!!!
Jak daleko jsme od čtečky QR kódů na bankomatu?!
Je to všechno spiknutí?
Každý člověk, který stále hraje tuto proradnou hru, se z ní bude muset jednou zodpovídat!
Ať tak či onak!
? Právě jsem mluvil s přítelkyní po telefonu. Její bratr pracuje ve společnosti FA Bosch v Bádensku-Württembersku. Také se nechal přesvědčit k očkování. Nyní je na Facebooku mnoho „opichanych“ lidí, kteří se probouzejí. V těchto kruzích je nyní třeba sdílet mnoho pravd. Tito lidé nejsou moc milí. Teď jsou totálně v nenávisti… Jak se tak od MSM/YouTube/ FB atd. odpojuji, tak mi ta vlna přijde velmi zajímavá…?
? Viz. dva obr.: Nyní máme jeden ve Wiesbadenu, ačkoli ve Wiesbadenu máme nově postavený velký státní soud. Důvod podle médií!
„Provoz soudu v nové odlehčené hale je spuštěn.
Ve Wiesbadenu-Biebrichu byla dokončena nově postavená lehká hala. V podmínkách C. zde mohou probíhat rozsáhlá soudní řízení – poptávka je velká.“ zdroj

Na obrázku môže byť vonku

?? Uz nekolikrat jsem tady psala, ze probihaji docistovani, honi a chytaji se křápi. Ruzne zpravy o nalezich bomb z valky slouzi k evakuovani urcite oblasti bez vytvoreni paniky mezi obyvateli. V teto zprave ? je taky nekolik nelogickych faktu. Domnivam se proto, ze je to FF a slouzi k opodstatneni zvysene prezence policie, vojenske policie a dalsich slozek. V zakulisi vsak probiha uplne neco jineho ?
A zprava, ze patrani podporuje take vojenska policie jen potvrzuje mou domenku!!! Armada s takovymi pripady nema nikdy nic spolecneho ? pouze pokud se to tyka vojaku!! ? a podivejme!!! 18 km je vzdalena U.S. Base Ramstein ?
??? Možná ale není úplně nezajímavé podívat se, kde se Kusel nachází: Konkrétně asi 6 km od trati DUMB Řím-Amsterdam a přesně na trati Mannheim-Lucemburk! Jsou to samozřejmě jako vždy jen náhody….. a tady na vas opet mrkam ?
??? Pokracovani v dalsi zprave nahore………
? Casove razitko: Zluta (Kju) vysila Signal! 11 k Deep State 13
POLICISTÉ (24, 29) ZASTŘELENI PŘI DOPRAVNÍ PROHLÍDCE.
Oba policisté zemřeli na následky střelných ran do hlavy
Přijeli policisté ze Sárska +++ Jejich poslední hlášení vysílačkou: „Střílejí na nás!“ +++ Jeden z pachatelů je policii znám.
Byli na běžné obchůzce – nyní jsou policejní stážistka (24) a její kolega (29) mrtví. Byli zastřeleni při dopravní kontrole. Podle deníku BILD byli oba střeleni do hlavy!
Hlídka policejní stanice Kusel (Porýní-Falc) zastavila kolem 4.20 hod. na okresní silnici 22 v Ulmetu podezřelé vozidlo. V prvním hlášení vysílačkou policisté podle informací BILD oznámili, že v kufru auta je mrtvá zvěř a že nyní provedou kontrolu. zdroj

Francúzsko ?? Budovu Pfizeru obkľúčili demonštranti. Administratívnu budovu laboratória Pfizer v Paríži obklopili státisíce občanov. Urážky a obvinenia.

MACRONOV MP NAPADNUTÝ PROTESTUJÚCIMI

Keď sa konala demonštrácia proti očkovaciemu pasu a povinnému očkovaniu, dav napadol francúzskeho poslanca Romaina Graua, ktorý patrí do Macronovej strany LREM.

Asi 250 demonštrantov búchalo na okná a dvere jeho kancelárie. Potom poslanca obkľúčili a urážali ho. Bez prítomnosti polície sa poslanec nedokázal brániť. Dostal niekoľko úderov do tváre.

Politici už nemôžu chodiť po ulici… už to prichádza! zdroj

DJT: „Som veľmi hrdý na vesmírnu armádu. „
Vesmírné síly US budú veľmi dôležité – naše najdôležitejšie. „?
Keď Trump povedal, „máme všetko“, myslel to vážne… zdroj

Medzitým je cieľom tejto mimoriadnej globálnej operácie Vzostup – osobný aj kolektívny. Nájdu sa ľudia, ktorí nebudú chcieť prijať slobodu, pretože sa budú musieť vzdať svojich pohodlných 3D ilúzií. Po vyhlásení slobody budú stáť na prahu svojich domov, vykuknú von, povedia: „Nie, vďaka“ a vrátia sa k svojim televízorom s veľkou obrazovkou. Títo ľudia budú pokračovať vo svojich pohodlných 3D ilúziách v alternatívnom 3D prostredí, až kým ich to nakoniec neomrzí a nerozhliadnu sa po alternatíve. Prajeme im to. Nakoniec sa tam dostanú. Nechcem sa povyšovať – každý sa vyvíjame iným tempom. zdroj

Na obrázku môže byť 3 ľudia, vonku a text, v ktorom sa píše „We the People have the power. ADEPOI Lones FAI OVER FEAR“
‼️TAK ČESKQSLQVENSKQ AKQ?! PRIDÁME SA ČI BUDME SLQDKQ SPINKAŤ?!!! ??❤️??❤️
Q nám povedal, že máme silu.
Q povedal, že musíme dosiahnuť priepasť… že musíme nájsť vôľu zmeniť sa.
V našich štátoch meníme komunálne voľby.
V našich školách bojujeme ako nikdy predtým.
Čelíme lekárskej tyranii.
Chytáme našich priateľov a susedov v červenom.
A teraz sa prepravujeme za slobodou.
milujem ľudí.
Neberieme to. Vyhráme! ??❤️ zdroj

Toľko krajín zakladá svoje vlastné konvoje nákladných áut. Tu sú niektoré telegramové kanály, na ktorých organizujú:

Europe Convoy
t.me/FreedomEuro

Canada Convoy ??
https://t.me/+e8NH0BgYfyI3NTgx

Australia Convoy ??
https://t.me/OzTrucksToCanberra

Finland Convoy ??
https://t.me/+I-uu9Eo7-PBkNjE0

Netherlands Convoy ??
https://t.me/+QCQc_kIOceg5OGJk

Czechoslovakian Convoy ??
https://t.me/+e4BY0I2Tb6tlYmZk

Belgian Convoy ??
https://t.me/+o1ATvoHD69IyZTQ0

American Convoy ??
https://t.me/FreedomConvoyOttawaToDC

French Convoy ??
https://t.me/convoyFrance
https://t.me/tousaparis

Italian Convoy ??
https://t.me/destinazionebruxelles

Spain Convoy ??
Https://t.me/freedomspain

Hungarian Convoy ??
https://t.me/HungarianTruckConvoy

Portuguese Convoy ??
https://t.me/DestinoBruxelas

Romania Convoy ??
https://t.me/camioanele

Lithuania Convoy ??
https://t.me/freedomconvoyLithuania


Predtým sme hovorili o tom, ako sa všetko rozplýva, o dezinformáciách, kontrolovaných príbehoch, o tom, ako sa ukáže, že biele klobúky sú tmavé klobúky a tmavé klobúky sú biele klobúky. Toto sa deje v každom aspekte spoločnosti. Všetky infiltrácie, negatívne viditeľné a neviditeľné energie budú odhalené. Ľudia priviazali svoje vozíky k tým, o ktorých si mysleli, že sú súčasťou prebudenia a uzdravenia na začiatku, len aby zistili, že sú v tom kvôli sláve, bohatstvu alebo padli, teraz vedení temnejšími silami a programami. Iní začali na správnej strane plota a teraz preskočili plot na druhú stranu, pretože nemali pevný duchovný základ v sebaprežívaní. Nedokázali sa držať základov a dovolili, aby ich ovládol nesprávny druh energií. Čím vyššie stúpate, tým väčšou výzvou sa stávate, nie každý dokáže túto výzvu splniť. Skúšky sú stále silnejšie a silnejšie len málokto sa dokáže udržať na vrchole a zostať čistý.

To, čo bude pre väčšinu šokujúce, je, že celý ich systém be lie f sa rozpadne. Ich vodcovia padnú a oni sa budú pýtať, čo mám teraz robiť, neboli takí, za akých som ich považoval, nakoľko boli ich informácie presné alebo pravdivé. Pamätajte, že najlepšie psyops sú tie, ktoré poskytujú 80 % pravdy s 20 % agendy, aby vás nasmerovali smerom, ktorým chcú. Spôsob, ako sa tomu vyhnúť, je viesť sa sám, urobiť si vlastný výskum, vytvoriť si osobné spojenie s Bohom/Stvoriteľom/Veľkým Duchom.

Tí, ktorí majú svoje osobné spojenia, sa nenechajú zviesť na scestie, najmä ak vychádzajú zo srdca a používajú duchovné rozlišovanie. Tí, ktorí sú závislí od vonkajších informácií od iných bez toho, aby vychádzali zo srdca a používali duchovné rozlišovanie, budú vedení králičou norou dezinformácií, dezinformácií, riadeného rozprávania, sociálneho inžinierstva, jedného sklamania za druhým. To bude prekážkou ich vzostupu. Sledoval som ľudí a organizácie, ktoré začali s dobrými úmyslami, len aby ich uniesli viditeľné i neviditeľné sily. Dostali sa na vrchol, aby vzápätí padli. Nepoužívanie kritického myslenia, nevykonávanie vlastného výskumu, priväzovanie voza k cudzej pravde spôsobilo mnoho vážnych neúspechov a problémov. zdroj

Nikdy nezabúdajte, že živíte to, na čo sa zameriavate. Ak sa povie nejaká veta a vy si ju v duchu opakujete, sústredíte sa na ňu a živíte v nej energiu. Žiaľ, neuvedomujete si, že každú minútu kŕmite presne to, čo chcú, aby ste kŕmili. Pochopte, že ste schopní to zmeniť. Akým spôsobom? Len tým, že nebudete opakovať, nebudete myslieť, nebudete odovzdávať ďalej. Načo odovzdávať ďalej niečo, o čom viete, že je to lož? Ach, ale vy neviete, čo je pravda a čo je lož.

Čo je pravda a čo je lož? Pravda je to, čo vaše srdce volá radosťou; v prípade lži je to naopak. Lenže vy si nemôžete zamieňať srdce a myseľ. Pretože sa nikdy nepýtate srdca, pýtate sa mysle a myseľ vždy povie, že je to pravda, pretože je veľmi šikovná a vie veci podať tak, že je veľmi ťažké neveriť. Ak sa teraz pozriete do svojich sŕdc, vžijete sa do nich a spýtate sa: „Srdce, je to pravda alebo lož?“. Vo vnútri sa nedá pomýliť, budete poznať odpoveď. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-31-01-2022/