Sedm soudců hlubokého státu je na základě imaginárního obvinění Prezidenta Donalda J. Trumpa v současné době ve vojenské vazbě v centru JAG Holding na jižní Floridě a osmý je mrtvý, uvedly zdroje JAG Real Raw News.

Zesnulý, muž ve věku 30 let a pravděpodobně nejbouřlivější protitrumpovský kritik z tuctu, byl zabit poblíž svého domu v New Yorku 20. června poté, co ho vyšetřovatelé JAG vyzbrojení vojenským zatykačem konfrontovali, když se vracel domů z kavárny dva bloky od jeho domu. Inkognito vyšetřovatelé předložili své pověření a zatykač. Soudce tvrdil, že udělali obrovskou chybu. Údajně řekl vyšetřovatelům, že mají špatného muže, a ve skutečnosti projevoval milostnou náklonnost k prezidentu Trumpovi s tím, že je MAGA a dvakrát volil Trumpa.

Poté vyšetřovatelům ukázal instagramovou stránku na jméno někoho jiného s desítkami fotografií zobrazujících porotce ve sportovním oblečení MAGA a pózující vedle americké vlajky. Jeden obrázek měl titulek „Opravdové vlastenectví“ a druhý „Stojím s Trumpem“.

Náš zdroj řekl, že vyšetřovatelé si okamžitě uvědomili, že porotce není žádný MAGA, protože instagramový účet byl jen tři dny starý a byl vytvořen, aby zamlžil jeho oddanost Deep State, pokud by ho někdo konfrontoval.

Náš zdroj dodal, že vyšetřovatelé sledovali soudce několik dní a pozitivně ho identifikovali na základě důkazů rozpoznání obličeje a videa, které White Hats pořídili během nezákonného procesu.

Když byl ukázán úryvek z videa, na kterém sedí v porotě u Trumpova procesu, porotce začal být bojovný a řekl vyšetřovatelům: „Možná vypadá trochu jako já, ale to já rozhodně nejsem; napadáte špatného muže. Jak jste vůbec získali ty záběry?”

“V tu chvíli se začal viditelně potit a nemělo to nic společného s vlnou veder na severovýchodě,” řekl náš zdroj. “Naši lidé požádali, aby ukázal průkaz ID, a tehdy podezřelý eskaloval situaci.”

Porotce bouchnul pěstí jednoho z vyšetřovatelů, pak se otočil a při útěku uličkou začal z plných plic křičet o pomoc. Vyšetřovatelé ho pronásledovali a srazili jej na chodník – poté svou hlavou několikrát silně bouchnul do cihlové zdi.

“Je docela hloupé, aby lidé naráželi na cihlové zdi,” řekl náš zdroj. “Hlavy nejsou z oceli.”

Porotce se začal zmítat v křečích a krátce nato zemřel na následky zranění.

“Získali jsme tělo a jsme si jisti, že máme správnou osobu,” dodal zdroj.

Real Raw News poskytne podrobnosti o zatčení ostatních porotců následně.

https://realrawnews.com/2024/06/seven-deep-state-jurors-in-custody-one-dead-resisting-arrest/