Soudce nejvyššího soudu Brett Kavanaugh je pod ochranou White Hatu od doby, co byl u jeho domu přistižen liberální šílenec, identifikovaný jako Nicholas John Roske, se zipem, dvěma pistolemi Glock a taktickou výstrojí. Když byl zatčen U.S. Marshalls, Roske řekl, že plánoval únos, mučení a vraždu Kavanaugha v reakci na stanovisko justice k případu Roe vs. Wade. Kavanaugha také obvinil z masakru v Uvalde.

V sobotu brzy ráno White Hats oslovili Kavanaugha s tím, že mají informace naznačující, že povstalci z Deep State stále osnují atentát na federální i státní konzervativní soudce. Naléhali na vyhrocenost situace a Kavanaughovi řekli, že Roskeho zatčení nezabrání zločinnému Bidenovu režimu v dalším pokusu o jeho život.

„Soudce Kavanagh měl štěstí. Kdyby maršálové sympatizovali s Deep State, což mnozí dělají, mohl by být nyní mrtev,“ řekl zdroj z kanceláře generála Bergera pro Real Raw News. „Nemohu hovořit o konkrétních důkazech, ale zahrnuje to systémové spiknutí s cílem očistit soudy od vlivných konzervativních soudců.“

Armáda, dodal, předložila Kavanaughovi dvě možnosti: Buď umožnit White Hats dočasně přemístit jeho a jeho rodinu na bezpečné místo, nebo přijmout do svého domu malý kontingent amerických speciálních jednotek v civilu jako důvěryhodnou ochranku.

Ale Kavanaugh, jak uvedl zdroj, se zpočátku oběma možnostem bránil s tím, že by se před Deep State neschovával strachem, ani by nedovolil, aby mu diktovali co má dělat. Tvrdil, že jeho ústavní povinnosti vylučují krčit se ve sklepě jako Joseph Biden.

„Soudce Kavanaugh řekl, že to přeháníme,“ uvedl zdroj. „Protože se nechtěl řídit naší radou, generál Berger kontaktoval někoho, jehož radu poslechne, a požádal tuto osobu, aby Kavanaughovi domluvila.“

Tou osobou byl prezident Donald J. Trump.

Kavanaugh a Trump spolu údajně mluvili v neděli večer, a ačkoliv RRN neví, co bylo řečeno během jejich soukromého rozhovoru, cokoliv Trump Kavanaughovi řekl, v něm muselo vyvolat respekt z Boha, protože poté přijal ochranu White Hat a souhlasil s dočasným plánem přemístění. Podle našeho zdroje se Kavanaughovi již přestěhovali do bezpečného domu a jsou mimo dosah Deep State.

Pokus o zabití Kavanaugha je již přinejmenším druhým pokusem Deep State zavraždit konzervativní SCJ. Jak se uvádí loni v březnu, SCJ Clarence Thomas přežil pokus Deep State otrávit ho. Od té doby se mu dostává ochrany White Hat.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/06/scj-kavanaugh-under-military-protection/