Princ Emanuele Filiberto Savojský, princ benátský, je vysoce postavený bankovní úředník a hlavní majitel benátské mafie. Benátky byly po staletí významným bankovním a obchodním centrem. Nejvyššími bílými límci savojské benátské mafie je bohatá rodina Ciprianiů, která vlastní restaurace, bary, kluby a hotely, jejichž současným členem je Maggio Cipriani.

Ciprianiovi byli ve Spojených státech uznáni vinnými z daňových úniků a používali soukromé bankovní účty v Lucembursku. Ciprianiovi zaplatili pokutu, aby se dostali z vězení. Ciprianiovi také zaměstnávali odsouzeného mafiánského finančníka Dennise Pappase jako viceprezidenta společnosti Cipriani USA. Princezna Bianca Savojsko-Aostská je provdaná za hraběte Giberta Arrivabeneho-Valentiho-Gonzagu z benátské šlechty a dnes bydlí v Benátkách ve svém Palazzo Papadopoli a spolu s dcerami Violou a Verou řídí benátskou mafii.

George Clooney se oženil v jejich benátském paláci a je přítelem benátského šlechtice hraběte Giovanniho di Volpi Misurata. Benátská mafie je manažery Hollywoodu. Hrabě Gian Luca Passi de Preposulo je benátský šlechtic a oženil se s herečkou Jessicou Chastain. Benátská mafie a její společníci jsou zapojeni do sítí obchodování s dětmi. Rodina Brandolini d’Adda je benátská šlechta, která je oddána s francouzskými Rothschildovými.

Hrabě Guido Brandolini d’Adda pracuje ve společnosti Rothschild & Co ve Spojeném království. Rothschildové perou peníze a financují sítě obchodníků s lidmi a pravděpodobně mají nějaké předky z Benátek. Hlavou je princ Emanuele Filiberto Savojský, princ benátský. Rodina Guistiniani byla benátskými dóžemi a dnes je hrabě Nicolo Guistiniani rytířem Řádu svatého Lazara a svatého Mauritia, což je vojenský řád řízený Savojským domem.

Rodina Del Bono Venezze je nejvyšší benátská šlechta v čele s hrabětem Vittoriem del Bono Venezze a jeho sestrou hraběnkou Beatrice del Bono Venezze. Rod Savojských je italskou královskou rodinou a za dosazení fašistického diktátora Benita Mussoliniho je vykopli z Itálie, takže se přestěhovali do Ženevy ve Švýcarsku, kde jejich předkové vládli celá staletí. V posledních desetiletích je pustili zpět do Itálie. Mají rezidence v Itálii, Francii a Švýcarsku a kontakty s různými bankéři a miliardáři.

Princ Emanuele Filiberto Savojský, princ benátský

Otec benátského knížete princ Vittorio Emanuele IV. savojský neapolský princ byl obviněn a uvězněn za vraždu a později propuštěn a také vyšetřován za korupci, podplácení, výpalnictví a zneužívání prostituce. Princ Vittorio je neapolským princem, kde má Camorra sídlo. Je pravděpodobné, že všechny mafie Camorry vzdávají hold Savojcům i Massimovcům v čele s princem Carlem Massimem, jehož matka byla Savojčanka. Manželkou prince Vittoria je princezna Marina Doria z bohaté hornické rodiny z Janova zvané také Janov.

.

Doriovci vládli jako dóži Janovské republiky. Jméno Genověse znamená někdo z italského Janova a Savojčané založili savojsko-janovskou větev. Janov nebo Genova v Itálii a Ženeva ve Švýcarsku, kde sídlí Savojčané, mají stejný název, což znamená Nové město. Nova znamená nový. Gianluigi Aponte je italský miliardář, který se narodil v Neapoli a nyní žije v Ženevě a vlastní společnost Mediterranean Shipping Company, druhou největší lodní společnost na světě. Aponteovi, kteří mají majetek v hodnotě přibližně 8 miliard, jsou agenty Savojců a spolupracují s Camorrou při infiltrování přístavů pro účely zločineckého obchodování včetně obchodování s lidmi. Princ Emanuele Filiberto pracoval jako švýcarský bankéř v bance Republic New York Bank v Ženevě a v soukromé Banque SYZ v Ženevě

Ženeve.

Arrigo Cipriani a jeho syn Giuseppe Cipriani uprostred, Maggio Cipriani vľavo a Ignazio Cipriani vpravo.

Gróf Guido Brandolini d’Adda a jeho sestra grófka Bianca Brandolini d’Adda sú benátski šľachtici. Gróf Guido v súčasnosti pracuje pre banku Rothschildovcov ako finančný analytik a ich stará matka bola Beatrice de Rothschild.

Gróf Giberto Arrivabene-Valenti-Gonzaga a jeho manželka princezná Bianca Savojsko-Aostská vlastnia palác Palazzo Papadopoli, v ktorom sa oženil George Clooney.

Gróf Giberto sa doslova skláňa pred svojou manželkou a dcérami, ktoré nosia remienky. Táto rodina je úplne chorá.

Grófka Vera a jej sestra grófka Viola sú dcéry grófa Giberta Arrivabene-Valenti-Gonzaga a sú zapletené do obchodovania s deťmi a vraždenia detí. Pozrite sa, aká zlá je grófka Viola.

Pozrite sa na jej psychotický a zlý výraz v tvári. Tieto detské vraždiace kurvy sú tak posadnuté samy sebou, že útočia na ľudí len preto, že sa im nezdajú príťažlivé. Chcú byť uctievané. Také sú márnivé.

George Clooney s benátskym grófom Giovannim Volpim di Misurata, ktorý založil benátsky filmový festival.

Clooney a gróf Volpi sú spolupracovníkmi benátskej mafie. George Clooney vlastní dom pri jazere Como v severnom Taliansku.

Gróf Gian Luca Passi de Preposulo je benátsky šľachtic a je ženatý s hollywoodskou herečkou Jessicou Chastainovou.

Gróf Gian Luca je významným finančníkom a veliteľom sietí obchodníkov s deťmi v Hollywoode. Benátky sú hlavným mestom Benátska alebo Veneta.

Gróf Nicolo Guistiniani je benátsky šľachtic a rytier z rodu Savojských.

Grófka Beatrice del Bono Venezze s grófom Vittoriom del Bono Venezze.

Neznámy bojovník svetla zo Síria