Planeta Země bezpochyby prochází změnami, které přesahují biblické rozměry. Proto z utajení vylézá prastará tajná společnost – jejíž kořeny sahají až k biblickému Jákobovi v Egyptě, a také vesmírní nacisté na létajících talířích. Děje se tak proto, že esoterická válka, která zuří již tisíce let, se chýlí ke konci. Jsme svědky konce tisícileté satanské vlády na této planetě.

To se projevuje velkými změnami ve vládách po celém světě, zejména minulý týden v Číně, Spojených státech, Izraeli a Brazílii.

Začněme událostmi v Číně, protože ty jsou klíčem k mnoha dalším událostem, které se dějí a budou dít.

Čína byla vrcholným satanistou Klausem Schwabem Rothschildem (Rothschild = červený štít satana) označena za vzor pro jejich Nový světový řád – digitální lidskou zvířecí farmu.

Plán satanistů pro tuto planetu spočíval v genetické modifikaci každého člověka, aby byl poslušný jako hospodářské zvíře, v čipování jeho mozku a v kontrole každého aspektu jeho života prostřednictvím neustálého vtíravého digitálního dohledu. Jinými slovy, doslova proměnit planetu v obří lidskou farmu.

Nejdále k tomuto cíli dospěla komunistická Čína. Všichni Číňané dostali digitální průkazy totožnosti a celá země byla pokryta kamerami, které dokázaly okamžitě identifikovat každého jednotlivce v zemi. Ti, kteří se nepodřídili, nemohli jezdit vlakem, přistupovat k bankovním účtům, nakupovat potraviny atd.

Biologické zbraně a elektromagnetické smrtící paprsky (5G) pak byly použity jako záminka k vynucení naprosté poslušnosti obyvatelstva. Všichni jsme viděli tyto obrazy lidí v bílých oblecích řízených umělou inteligencí, kteří vynucují systém.

Satanisté Číňany podcenili. Čínské dějiny ukazují, že lidé snesou hodně, ale když se dosáhne určitého bodu, současně vybuchnou ve vzpouru.

Přesně to se stalo minulý týden po mobilizaci Asijských tajných společností. Nejprve náhle „po dlouhé nemoci“ zemřel vrchní vykonavatel a bývalý čínský prezident Ťiang Ce-min. Následně nastoupili policisté a vojáci a začali demontovat zařízení pro PCR testování a zatýkat zombie prosazovatele v bílých oblecích.

Asijské tajné společnosti jsou si rovněž vědomy, že takzvaná pandemie byla kombinací elektromagnetického útoku 5G a vypuštění virů z laboratoří v Číně, které kontrolují Rothschildové.

Není náhodou, že Klaus Schwab Rothschild byl minulý týden spatřen v hotelu Waldorf Astoria ve Washingtonu.

Krátce po tomto vystoupení se objevily zprávy, že Schwab zemřel. Údajně měl druhý infarkt.

Tohle říká zdroj ze Společnosti Bílého draka (SBD):

„Tato fáma se šíří, protože Schwab byl zadržen Vojenskou aliancí Bílých klobouků. Tohoto Schwaba už možná nikdo neuvidí. Nyní se připravuje avatar. Nemusíte se obávat, protože Aliance o tom také ví.“

SBD také minulý týden vyslala svého zástupce na setkání s hlavou starobylého japonského spolku známého jako Jatagarasu neboli Třínohá vrána. Jedná se o skupinu, která tvrdí, že založila náboženství šintoismu poté, co je v dávných dobách do Japonska přivedla Třínohá vrána. Členové této skupiny tvrdí, že jsou potomky starověkého ztraceného izraelského kmene Efraim a také příslušníků kněžského kmene Lévi. Tvrdí, že dokáží vyjmenovat svůj původ o více než sto generací zpět až k biblickému Jákobovi v Egyptě.

V této souvislosti je zajímavé, že šintoismus je velmi podobný staroegyptskému náboženství, které se vyznačuje uctíváním boha slunce a každoročním obcházením svatyní.

Záhadná skupina Oktagon ve Švýcarsku se rovněž hlásí ke staroegyptskému původu.

Setkání s SBD tedy pravděpodobně nebylo svoláno náhodou, protože Jatagarasu tvrdí, že pod dohledem Červeného kříže ve Švýcarsku mají v držení zlato japonského šógunátu Tokugawa v hodnotě asi 5 bilionů dolarů. Důvodem, proč měli zlato, je podle nich to, že šógunát byl vždy řízen jimi. Tvrdí, že takzvaná bitva u Sekigahary, kdy šógunové údajně sjednotili Japonsko, se nikdy nekonala. Místo toho byl poslední šógun Tokugawa zabit v „bitvě u Jamanaky“ a nahrazen dvojníkem pod jejich kontrolou.

V každém případě je držitelkou zlata císařovna Mičiko. Byla ochotna ho nabídnout jako záruku za založení agentury pro plánování budoucnosti světa, řekl zástupce Jatagarasu.

Aby dodal situaci vážnost, měl tento člověk u sebe zlatý a velmi zdobený trůn, o němž tvrdil, že patřil císařům dynastie Ming. Byl tak těžký, že jsme ho s jiným mužem nedokázali ani o kousek pohnout. Nebylo nám dovoleno jej fotografovat.

Zajímavé je, že tento trůn je tam proto, že Červená a zelená tajná asijská společnost používá datum smrti posledního císaře dynastie Ming jako svůj tajný kód. Jejich dlouhodobým plánem je obnovit v Číně vládu Mingů. Znovuobjevení tohoto trůnu by pro ně tedy mělo velký význam. Mějte na paměti, že většina čínského politbyra i nejvyšší představitelé Tchaj-wanu jsou pravděpodobně členy této společnosti.

Asijská tajná společnost v současné době prověřuje tvrzení Jatagarasu a provádí šetření ve Švýcarsku i jinde.

Tato nabídka byla možná učiněna právě v této době, protože Rusové připravují 700tisícovou armádu, která by mohla tuto zimu obsadit většinu západní Evropy včetně Švýcarska.

Například ředitel ruské zahraniční rozvědky (SVR) Sergej Naryškin veřejně prohlásil, že polská vláda plánuje uspořádat referendum o připojení části Ukrajiny k Polsku. Polské zpravodajské zdroje však tvrdí, že vláda také plánuje evakuaci do Londýna v případě ruské invaze.

Evropané stejně nechtějí bojovat s Ruskem jménem NATO. Irská poslankyně Evropského parlamentu Clare Dalyová mluvila za mnohé, když řekla: „Teror, smrt, bezpráví, znásilňování, chudoba, hlad… to je dědictví NATO.“

Také finská premiérka Sanna Marinová minulý pátek přiznala, že Evropa „není dostatečně silná“, aby se mohla postavit Moskvě bez anglosaské pomoci.

Anglosaská armáda se však nechystá bojovat jménem fašistické EU ovládané ChM, jak se shoduje více zdrojů.

Zejména Američané jsou příliš zaneprázdněni nevyhlášenou občanskou válkou v USA a probíhajícím konkurzním řízením obchodní společnosti (korporace) zvané United States of America, než aby je zajímala třetí světová válka s Ruskem.

Majitelé této korporace se nyní zoufale snaží získat peníze na přežití a žádají svět o 1 bilion dolarů na pomoc při „rekonstrukci Ukrajiny“.

Samozřejmě, stejně jako většinu peněz, které už údajně putovaly na Ukrajinu, plánují vyprat zpět k sobě prostřednictvím kryptoměnových burz. Tentokrát nedostanou ani cent.

Číňané se jistě nechystají vydat další peníze. Mluvčí ministerstva zahraničí Čao Li-ťien minulý týden veřejně obvinil Spojené státy z „nátlakové diplomacie od hrozby silou po politickou izolaci, od ekonomických sankcí po technologickou blokádu“ a z „dlouhodobého šíření dezinformací“. Od operace Mockingbird, která podplácela a manipulovala zpravodajská média za účelem propagandy, přes lahvičku s bílým práškem a zinscenované video ‚Bílých přileb‘ uváděné jako důkaz pro vedení válek v Iráku a Sýrii… až po lež století vymyšlenou s cílem očernit čínskou politiku v Sin-ťiangu“. Poznamenává také, že USA „během své téměř 250leté historie nebyly ve válce pouze 16 let“.

Nejen Čína, ale i zbytek světa nyní odmítá financovat tento zločinný režim.

Toto řekl íránský vládní zdroj o americkém korporátním režimu: „Celá planeta už vás má dost a je odhodlána vás smést na smetiště dějin.“

Nevyhnutelný rozpad americké korporace bude pravděpodobně finanční.

Známý ekonom Nouriel Roubini očekává, že konec přijde v podobě laviny bankrotů:

Říká, že roky bezúročných peněz udržovaly nad vodou masy neefektivních podniků, ale nyní inflace – živená stejnou ultra uvolněnou fiskální, měnovou a úvěrovou politikou – tento finanční úsvit mrtvých ukončila. Vzhledem k tomu, že centrální banky jsou nuceny zvyšovat úrokové sazby ve snaze obnovit cenovou stabilitu, dochází u zombie k prudkému nárůstu nákladů na obsluhu jejich dluhu.

Jiní tvrdí, že finanční systém se zhroutí nejdříve kvůli derivátům v hodnotě 2,5 kvadrilionu dolarů, které drží banky. „Už to začalo praskat. Nelze to zastavit,“ říká zdroj z Mossadu.

Následuje žebříček všech bank ve Spojených státech amerických z hlediska „derivátů“. Toto srovnání vychází z údajů vykázaných k 30. 6. 2022. (Částky jsou v bilionech dolarů – pozn. př.)

Objevují se také náznaky, že majitelé americké společnosti, kteří se skrývají ve Švýcarsku, mají problémy. Zdroj z místa konání příštího WEF v Davosu na konci ledna říká, že „se zřejmě snaží ušetřit na všech aspektech akce (technické, cateringové atd.)“.

Zdroj má dvě domněnky, proč tomu tak je:

1) Místní švýcarské společnosti začaly WEF bojkotovat,

2) WEF už nemá peníze.

V každém případě tento tábor bezdomovců poblíž Bílého domu symbolizuje současný stav jejich americké korporátní kolonie. Nepřekvapilo by mě, kdyby herec, který hraje „Joea Bidena“, bydlel v jednom z těchto stanů.

Až přijde bankrot, přijde i spravedlnost, slibují zdroje ze CIA. Jednou z osob, která už dávno čeká na spravedlnost, je Hillary Clinton Rockefellerová. Zde se můžete podívat, jak se chlubí tím, že velké technologie vypnou hlasovací zařízení.

Pak je tu celá záležitost s Hunterem Bidenem. Zde je textová zpráva, kterou Hunter v roce 2018 poslal Hallie Bidenové a v níž píše, že se podílel na „zprostředkování dohody s Vladimírem Putinem“ a že Čína zatkla „agenty CIA v Číně“ jako odvetu za to, že americká vláda zatkla jeho „klienta, šéfa rozvědky Čínské lidové republiky“.

Tato informace byla nalezena na počítači Huntera Bidena:

Také v Kanadě má Justin Castro Trudeau zpoždění na svém rande se spravedlností. Rusko štvoucí vláda Trudeaua je nyní nefunkčním terčem posměchu celého světa.

Jak Trudeau používá dvojí metr: První příspěvek: „Pokud se připojíte k protestu, protože jste unaveni z covidu, musíte nyní pochopit, že porušujete zákon,“ říká premiér Trudeau.

Ale směrem k Číně řekl: „Všichni v Číně by měli mít právo protestovat. Budeme i nadále dbát na to, aby Čína věděla, že se postavíme za lidská práva a za lidi, kteří se projevují.“

Billboard Chris: Sterilizovat už tak deprimované děti, odřezávat jim části těla, redukovat jejich seznamovací potenciál na nulu, eliminovat jejich šanci mít rodinu, udělat z nich doživotní zdravotní pacienty.
A pak legalizujete eutanazii kvůli depresi.
Tohle je Kanada.

Rastasaurus Problematic Woman: Kanada legalizuje asistovanou sebevraždu kvůli depresi a zároveň vnucuje nevratné zákroky dětem… dětem, které vyrostou a uvědomí si, že udělaly chybu. Chyby, které se nedají vzít zpět. Chyby, které vedou k hluboké depresi. .

Další dvojí metr, tentokrát ze strany CNN:

CNN: Hlasitá, pravidla porušující neočkovaná menšina v Evropě vypadává ze společnosti

CNN: Mladí lidé volají po svobodě v centru čínských protestů proti nulové toleranci Covidu

Je jen otázkou času, kdy bude pokrytecký masový vrah Trudeau prostřednictvím vakcíny oběšen. Samozřejmě, že originál už je stejně dávno pryč a pověšeni budou lidé, kteří manipulují s jeho mladým avatarem, slibují zdroje z kanadských tajných služeb.

Ani tito lidé nebudou moci uprchnout do Izraele. Tam budoucí designovaný premiér Benjamin Netanjahu v pátek kritizoval kroky odstupujícího premiéra Jaira Lapida a tvrdil, že se snaží přesvědčit armádní důstojníky, aby povstali proti vládě.

Zdroje z Mossadu uvádějí, že izraelská armáda, stejně jako její kolegové v USA a Brazílii, proti satanistům zakročuje.

V Brazílii je po celé zemi nasazena armáda, protože se denně konají rekordně rozsáhlé demonstrace proti satanistickému prezidentovi Lulovi. Podle zdrojů CIA se očekává, že 12. prosince, kdy má být předána moc, dojde k vyvrcholení situace. Brazilské vojenské zdroje slibují masové zatýkání satanistů.

Avi Yemini: Ahoj elone
Můžeš zjistit, jaké další volby „zvládl“ bývalý režim na Twitteru?
Děkuji.

Elon Musk: Viděl jsem mnoho znepokojivých tweetů o nedávných volbách v Brazílii. Pokud jsou tyto tweety přesné, je možné, že pracovníci Twitteru upřednostňovali levicové kandidáty.

S pádem Izraele, Ukrajiny, USA a dalších pevností to vypadá, že se satanisté brzy nebudou mít kam schovat. Možná se budou moci ubytovat v hotelu „iluminátů“ ve Spojených arabských emirátech.

Přejděme nyní k vesmírným nacistům, o nichž jsme se zmiňovali na začátku tohoto reportu. Naše zdroje z tajného vesmírného programu tvrdí, že se blíží den, kdy se svět dozví o antigravitační a další futuristické technologii. (Je to technologie na odrušení náboje černé hvězdy, přesněji řečeno – pozn. př.)

Právnička společnosti Freedom Corp Brenda Millerová se zeptala náměstkyně ministra Freelanda, zda je Tamara Lichová teroristka.
Ta odpověděla, že není její prací označovat teroristy.
Její poznámky však naznačují opak.

V rámci tohoto „otevření“ bylo 2. prosince aktivováno nově vytvořené Centrální velitelství vesmírných sil USA, které bude sídlit na letecké základně MacDill na Floridě.

Aby nám ukázali, jakou technologií tito lidé disponují, poslali nám následující videa. Nechali jsme si je prostudovat odborníkem snímek po snímku a řekl, že vypadají pravě.

1. Projekt Blue Beam vytvořený nad italskou Companií:

2. Plazmový energetický dron nad Brazílií:

3. Antigravitační plavidlo:

Jako vždy, stoprocentně uvěříme až tehdy, když se na jednom z těchto plavidel sami svezeme. Doufejme, že ten den přijde brzy.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

https://tadesco.org/satanska-vlada-a-valka-trvajici-jiz-tisice-let-se-chyli-ke-konci-objevily-se-zpravy-ze-klaus-schwab-zemrel/