Toto je exkluzivně jedinečné dílo informací o archontech – rodinách černé šlechty. Toto velkolepé dílo bude mít více částí. Informace zde zveřejněné budou pro většinu lidstva přímo až šokující a nesnesitelné. Na povrch vyplouvají všechny detaily. Všichni budou v němém úžasu odhalí-li se, kdo vše slouží temným silám a kdo vykonává satanistické krvavé rituály.

Na konci článku najdete proslov autora a neskutečně silné linky o černé šlechtě, které i s tímto dílem vytvářejí kompletní skládačku. Poprosím čtenáře o pardon pokud se najdou gramatické či jiné chyby nakolik v mém vědomí je více než 16 velmi těžkých jazyků, kterými mluvím a někdy se mi to mísí. Organizace XY kam patřím vlastní úplně všechny informace na Zemi a budou zveřejňovány pro dobro lidstva.

Rodina Pallavicini

Rodina Pallaviciniových je nejvyšší krevní linií světového zločineckého syndikátu a vládne Palatinskému vrchu v Římě. Měli několik rodinných větví v Itálii a Rakousku a předky, kteří vládli v okolí Atén v Řecku. Vládli jako knížata v Janově, Miláně, Římě, Budapešti a ve Vídni. Pallaviciniovci založili uherskou šlechtickou větev Csaky-Pallavicini a jsou vlastníky některých slovansko-srbských mafií. Nedávno se sezdali s německým rodem Wurttembergů, přičemž vévodkyně Helena Wurttemberská se provdala za markýza Federica Pallaviciniho.

Rodina Pallavicini se sedala s papežským šlechtickým rodem Rospigliosi a prostřednictvím rodiny Cromwellových má svou větev i v Londýně. Horatio Pallavicino byl finančníkem britské koruny a jeho rodina se spojila s Cromwellovými prostřednictvím několika manželství, čímž vznikla varianta jména Paravicini. Charles Vincent Somerset Paravicini je současným členem britské aristokracie.

Rod Pallaviciniových vládl ve starověké Partíi nebo Íránu a dynastie Pahlavíových, která vládla Íránu v nedávné minulosti, je rodovou větví rodiny Pallaviciniových. Pahlaví je výraz pro starověký partský jazyk, ze kterého pochází jméno Pallavicini. Hlavou íránské královské rodiny je dnes princ Réza Pahlaví. Mohammad Reza Pahlaví, poslední íránský šach, byl vatikánským rytířem Zlaté ostruhy.

Princ šach Karim Al Hussain Aga Khan IV je z íránského královského rodu a je rytířem dvou italských řádů a jeho otec se narodil v Turíně v Itálii. Princ Sadruddin Aga Khan, který zemřel v roce 2003, byl italským rytířem řádu svatého Silvestra a strýcem prince Shah Karima Al Hussaini Aga Khana IV. Rodina Aga Khan tvrdí, že je přímým potomkem proroka Mohameda, a princ Rahim Aga Khan je současným vysokopostaveným členem této rodiny. Aga Chánové řídí frakci současných ismailitských hašašínů nebo asasinů.

Afghánské královské rodiny si zřídily rezidence v Itálii a afghánský princ se oženil s princeznou Luciano Pallavicini. Giancarlo Pallavicini z Milána je ekonom a pracoval jako poradce sovětské vlády. Giancarlo Pallavicini se specializuje na ekonomický globalismus a stále spolupracuje s ruskou vládou. Pallaviciniovi mají hluboké vazby na Rusko a jsou majiteli arménské mafie, která sídlí v Hollywoodu. Arménská mafie pracuje pod ruskou mafií a ruská mafie v New Yorku pracuje pod zločineckou rodinou Lucchese, kterou vlastní rodina Lucchesi-Palli z Itálie a Rakouska. Lucchesi-Pallisovi mají určité dávné vztahy s Pallaviciniovými.

Palli a Pallavicini. Rodina Kardashianů je arménská a arménská mafie obchoduje s dětmi Kardashianů, které obětují. Kníže Filippo Rospigliosi je hrabětem Newburghu ve Skotsku a má také tituly Pallavicini v Benátkách a Janově, přičemž sídlí v Miláně. V erbu Pallaviciniovců se používá dvouhlavý orel jako ve zednářství skotského ritu spolu se šachovnicovým vzorem zednářů. Princ Filippo je zednářem skotského ritu na vysoké úrovni.

Milánský princ-Imam Yahya Sergio Yahe Pallavicini řídí ISESCO nebo Islámskou organizaci pro vzdělávání, vědu a kulturu a je také poradcem pro islámské záležitosti v Itálii. Nasser David Khalili je britsko-íránský židovský miliardář a vatikánský rytíř Řádu svatého Silvestra a správce města Jeruzalém a slouží rodině Pallavicini. Existuje mnoho mezinárodních židovsko-íránských podnikatelů, jako jsou rodiny Manocherian, Ghermezian a Merage.

Paul Merage je židovský íránsko-americký podnikatel o hodnotě 5 miliard. Mahmoud Khayami je francouzsko-íránský milionář žijící v Londýně, který je spoluzakladatelem íránské národní společnosti a je také rytířem Řádu svatého Silvestra a slouží Pallaviciniovcům. Elvina Pallaviciniová byla známá tím, že podporovala válku Spojených států proti Iráku. Írán a Irák byli rivaly a nepřáteli. Tato rodina byla hlavním architektem války USA proti Iráku.

Princ Moroello Diaz Della Vittoria-Pallavicini a princ Sigieri Diaz Della Vittoria-Pallavicini jsou nejvyššími představiteli moci v Římě a ve světě. Dohlížejí na kult Niké a kult Athény.

Ve Vídni v Rakousku se nachází několik soch Athény a Niké včetně Athény držící Niké. Vittoria znamená vítězství. Nike znamená vítězství. Princ Sigieri je členem představenstva společnosti Athena Investments. Kabalistická herečka Natalie Portman je jejich vikářkou Nike. Její babička se jmenovala Bernice, což znamená „nositelka Nike“, a její babička pocházela z Rakouska. Stalkerka ženského gangu jménem Rachelle Buyak je jejich vikářkou Athény a je to psychotická vražedkyně.

Socha na jejich rakouském paláci Pallavicini drží harfu, což odkazuje na jejich autoritu nad systémem HAARP USAF, který se používá k masové manipulaci mysli a modifikaci počasí.

Marco Pallavicini je dnes profesorem fyziky na Ženevské univerzitě. Rodina Pallavicini se specializuje na vyzařování pocitu opuštěnosti nebo propasti prostřednictvím HAARP a jiných elektronických systémů.

Rodiny Pallavicini a Medici jsou architekty skupinového pronásledování a svůj program izolace a mučení nazývají „Ohavnost zpustošení“. Rodina Schwarzenbergů je česko-rakouská šlechta, která úzce spolupracuje s rakouskými Pallaviciniovci a jejich agent George Soros dříve George Schwartz financuje skupinové pronásledování a lidské oběti pro Kult Athény a Kult Niké.

Jejich vikářkou Athény je žena – stalkerka gangu jménem Rachel Buyak, která je dementní, psychotická, narcistická, marnivá, egomaniakální, extrémně pomatená, kanibalistická, zvrhlá a sadistická. George Soros je přítelem knížete Karla ze Schwarzenbergu. Rodina Pallavicini byla původně janovskými bankéři a pravděpodobně vlastnila velké množství akcií janovské banky Banca Carige, která byla založena v roce 1482.

Manželé Pallaviciniovi jsou vlastníky společnosti Pallavicini-Immobillairie, která se zabývá rozvojem nemovitostí v hodnotě několika miliard dolarů, mezinárodní finanční společnosti Global Wealth Management (GWM), investiční společnosti Armonia a prostřednictvím GWM investují do společnosti Greenech, která se zabývá obnovitelnými zdroji energie. Společnost GWM sídlí v Miláně, Římě, Londýně, na Maltě, v Ženevě a Lucemburku. Bankovnictví je soukromé ve Švýcarsku a Lucembursku.

Rodina Pallavicini řídila také farmaceutickou společnost Rottapharm a společnost Prelios asset management. Princ Sigieri je místopředsedou představenstva společnosti Athena Investments a spolupracoval se společnostmi Merrill Lynch, JP Morgan, Prudential Financial a Lehman Brothers.

Jejich předek 1. vévoda Vítězný se stal také ministrem války za vlády Benita Mussoliniho. Otcem prince Sigieriho a prince Moroella je don Armando Diaz, vévoda Vítězný, titul, který jim udělil Savojský rod za jejich vojenské vedení v první světové válce. Kníže Vittorio Emanuele IV. savojský prodával zbraně íránské královské rodině, když pracoval pro společnost Agusta.

William Casey bývalý ředitel CIA úzce spolupracoval s královskou rodinou Pahlavíových po jejich exilu a princ Reza Pahlaví měl rezidenci v blízkosti sídla CIA. William Casey získal jezuitské vzdělání na Fordhamu. Markýz Alfonso Pallavicini z Rakouska byl nejvyšším představitelem mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas s aktivy v hodnotě téměř 2 biliony.

Markgrof Edoardo Pallavicini je bankéř, který pracuje pro O’Connor Capital a dříve pracoval pro Deutsche Bank. Kníže Dominik Pallavicino je janovský šlechtic a pracuje pro rod Grimaldiů v Monaku. Vedoucí představitelé Janova, Monaka, Ruska a Íránu mají úzké spojenectví.

Farhad Moshiri je íránský miliardář, který žije v Monaku. Rodina Pallavicini je spřízněná s velmi bohatou rodinou Mediciových, přičemž don Guglielmo Pallavicini je ženatý s donnou Elvinou de Medici del Vascello, která dostala přezdívku „královna černé šlechty“ a její vnuci jsou Morello a Sigieri a jejich dědeček byl italsky fa Savojcův titul princ vítězství Principes della Vittoria. V Budapešti mají také velkou rodinnou větev s názvem Csaky-Pallavicini s různými nejmenovanými členy.

Mezi členy zločinecké rodiny Pallavicini patří princezna Maria Camilla Pallavicini, princ Armando Diaz della Vittoria, princ Sigieri Diaz della Vittoria-Pallavicini, princ Moroello Diaz della Vittoria-Pallavicini, princezna Luciano Pallavicini z Afghánistánu, princ Domenico Pallavic , markhraběnka Alžběta Pallavicini, uherský hrabě Roger Csaky-Pallavicini a hrabě Tomáš Csaky-Pallavicini, don Diego Pallavicini, princ Yahya Sergio Yahe Pallavicini, Karel Vincent Somerset Paravicini, Giancarlo Pallavicini, Marco Pallavicini a a princ Filippo Rospigliosi.

Princ Sigieri Diaz della Vittoria-Pallavicini a jeho brat princ Moroello Diaz della Vittoria-Pallavicini. Ich skupina Global Wealth Management Group pôsobí v Taliansku, Švajčiarsku, Luxembursku, Londýne a na Malte a obchoduje na Blízkom východe. Pallaviciniovci radi inscenujú vojnovú propagandu medzi USA a Iránom a Ruskom a vyhrážajú sa smrťou celému ľudstvu.

Zdroje aliance, společnost bílého draka, hnutí odporu osvobozující Zemi od zla i Benjamin Fulford tvrdí, že tito dva sociopati i všechny rodiny černé šlechty budou odsouzeny a popraveny za genocidní masové válečné zločiny proti lidskosti.

Pán Moroello Diaz Della Vittoria Pallavicini pôsobí ako riaditeľ spoločností Sodali Ltd. a Immobiliare Toscana Agricola. Pán Pallavicini pôsobí ako člen predstavenstva spoločností GWM a GWM Renewable so záujmami v oblasti správy aktív a obnoviteľných zdrojov energie. Od 16. októbra 2015 pôsobil ako riaditeľ spoločnosti Prelios S.p.A. Je tiež predsedom Talianskej asociácie historických nehnuteľností (ADSI), inštitúcie, ktorá chráni súkromné historické nehnuteľnosti v Taliansku.

Pán Sigieri Diaz Della Vittoria Pallavicini je zakladateľom spoločnosti Armonia Sim. Zároveň pôsobí ako zakladateľ a riadiaci partner spoločnosti GWM Group. Od novembra 2010 do 29. októbra 2014 pôsobil ako výkonný riaditeľ a člen predstavenstva spoločnosti Greentech Energy Systems A/S. Pán Pallavicini pôsobil ako investičný riaditeľ spoločnosti Rottapharm S.p.A. Je podpredsedom predstavenstva spoločnosti Rottapharm S.p.A. a od roku 2004 je jej riaditeľom. Pôsobil ako riaditeľ spoločnosti Sodali Ltd. Do 29. apríla 2009 pôsobil ako riaditeľ spoločnosti Banca Finnat Euramerica S.p.A. Vyštudoval ekonómiu na Rímskej univerzite, špecializuje sa na medzinárodné financie.

Princ Armando Diaz della Vittoria, otec princa Sigieriho a princa Moroella. Rodina Diazovcov mala španielskych predkov a usadila sa v južnom Taliansku. Titul Della Vittoria alebo vojvodovia víťazstva im bol udelený za vojenskú službu v prvej svetovej vojne a za službu savojskému fašistickému diktátorovi Mussolinimu.

Armando Diaz, 1. vojvoda Víťazný, OSSA, OSML, OMS, OCI (5. decembra 1861 – 28. februára 1928) bol taliansky generál a maršal Talianska. Známy je najmä vďaka svojej úlohe náčelníka štábu Regio Esercito počas prvej svetovej vojny od novembra 1917.

Narodil se v Neapoli v rodině s italským a vzdáleným španělským původem, byl synem Lodovica, námořního důstojníka, a Irene Cecconiové,

Po válce byl Armando Diaz jmenován senátorem. V roce 1921 jej král Viktor Emanuel III. nobilitoval a udělil mu vítězný titul 1. Duca della Vittoria („vévoda vítězství“). Benito Mussolini ho jmenoval ministrem války a byl povýšen na polního maršála.

Princezná Maria Camilla Pallavicini je v Ríme a nad wiccanskými kultmi vysokou autoritou. Wiccani často používajú latinčinu pre svoje zaklínadlá. Vatikán je jediným štátom na planéte, kde sa používa latinčina ako úradný jazyk.

Skutočný príbeh Vittoria Emanuela di Savoia, talianskeho offshore

Benátsky sudca Carlo Mastelloni napríklad pri vyšetrovaní medzinárodného obchodu so zbraňami zhromaždil dokumenty, ktoré dokazujú, že Vittorio Emanuele sa spolu s grófom Corradom zaoberal nielen bežným tovarom, ktorý mal byť umiestnený v Perzii, ale aj zakázanými trianglami z embarg:

Stovky vrtulníků Agusta 205 a Agusta 206, zbraňových systémů a náhradních dílů odešli z Itálie oficiálně určených pro šáhy Íránu, ale skončily v Jordánsku nebo v OOP; adresované Malajsii a Singapuru se místo toho dostali na Tchaj-wan nebo do Jižní Afriky apartheid. Vše bez souhlasu tajných služeb zúčastněných zemí. Vyšetřování soudce Mastelloniho postavilo pod drobnohled generály, politiky a tajné agenty. Potom přišel na římskou prokuraturu a více o něm nebylo slyšet. Kromě Agusty byla do tohoto obchodu zapojena také americká společnost Bell, výrobce útočných vrtulníků Cobra.

Knieža-Imam Yahya Sergio Yahe Pallavicini pochádza z milánskej vetvy Pallaviciniovcov, ktorá sa pravdepodobne zmiešala s islamskými iránskymi kráľovskými rodmi.

Imám Yahya Pallavicini je matematickým architektom programov kontroly mysle a na ich vyžarovanie prostredníctvom systémov, ako je HAARP, využívajú svojich agentov, ktorí sa infiltrovali do amerického letectva. Pallaviciniovci majú vo svojom paláci vo Viedni sochu, ktorá drží harfu.

Afganská princezná Luciana Pallavicini-Hassan

Existujú dva kmene afganskej kráľovskej rodiny, ktoré si zvolili Taliansko ako útočisko v dvoch rôznych vlnách.

Ako prvý prišiel do Ríma v roku 1929 kráľ Amanulláh, syn Abibulláha, nazývaný aj „veľký reformátor“, ktorého zosadila vzbura mulláhov. Vládca dynastie, ktorá sa stala dedičnou od roku 1747 (Afganistan bol v roku 1879 vyhlásený za anglický protektorát), ktorej kráľovstvo rozvrátil „predavač vody“, sa uchýlil najprv do Indie a potom do našej krajiny, kde ho Savojsko privítalo s veľkými poctami. Amanullah mal krásnu manželku Sorayu, tri veľmi pôvabné dcéry, medzi nimi Indiu, ktorá žije v Ríme, Malhiu a Najiu, ktoré žijú v Turecku. Z kráľových synov Enajatullah zomrel, Ramtullah žije v Ríme a Essanullah vo Švajčiarsku. Medzi ďalšími príbuznými, ktorí utiekli spolu s ním, je mladý princ Abdullah Hassan, syn Mohameda Hassana a sestra kráľa Nur el Suraja (Rasja) medzi zakladateľmi mešity v Ríme.

Tento posledný lekár, kardiológ, hrdina afganského odboja počas sovietskej invázie, sa oženil s Taliankou Lucianou Pallaviciniovou, od ktorej mal dve deti, Mahera a Waissa. Prvé žije v hlavnom meste, druhé vo Florencii.

Princ Rahím Aga Chán je členom dynastie Fatimidovcov, ktorá tvrdí, že pochádza priamo od proroka Mohameda. Rod Aga Chán je iránska kráľovská rodina a hlava Nizari Ismaailisim. Majú úzke väzby na Vatikán a Taliansko. Rodina žije vo Švajčiarsku a otec princa Rahima, princ Shah Karim Al Hussaini Aga Khan IV, bol povýšený do rytierskeho stavu dvoma talianskymi rádmi a otec Aga Khana IV, princ Aly Khan, sa narodil v Turíne v Taliansku.

 

Princ Shah Karim Al Hussaini, Aga Khan IV, KBE, CC (arabsky: شاه كريم الحسيني، الآقاخان الرابع; perzsky: شاه کریم حسینی، آقاخان چهارم; urdsky: شاه کریم حسینی، آقاخان چهارم; Aga Khan sa prekladá aj ako Aqa Khan a Agha Khan; narodený 13. decembra 1936) je 49. a súčasný imám nizárskeho ismailizmu, denominácie ismailizmu v rámci šiítskeho islamu, ktorý má podľa odhadov 10 – 15 miliónov prívržencov (10 – 12 % svetovej šiítskej moslimskej populácie).

Taliansko: Rytier Veľkého kríža Rádu za zásluhy Talianskej republiky. Aga Chán je prvým moslimom, ktorý dostal toto vyznamenanie (1977)

Taliansko: Rytier Rádu za zásluhy o prácu (1988)

 

Princ Ali Salman Aga Chán (13. júna 1911 – 12. mája 1960), známy ako Aly Chán, bol synom sultána Mahomeda Šáha, Aga Chána III, vodcu moslimov Nizárí Ismáilí, sekty šiitského islamu, a otcom Aga Chána IV.

Aly Khan sa narodil v Turíne v Taliansku

 

Princ Sadruddín Aga Chán, KBE, KCSS (arabsky: صدرالّدين آغا خان, Ṣadr ad-Dīn Āghā Khān, 17. januára 1933 – 12. mája 2003) pôsobil v rokoch 1966 až 1977 ako vysoký komisár OSN pre utečencov

Rytier komandér Rádu svätého Silvestra (KCSS) Svätej stolice

Princ Reza Pahlaví je hlavou iránskej kráľovskej rodiny a jeho otec bol Vatikánom povýšený do rytierskeho stavu a získal Rád zlatej ostrohy, neskôr sa presťahoval do Virgínie, do blízkosti Centra Georgea Busha pre spravodajské služby a začal spolupracovať so CIA.

Reza Pahlaví, iránsky korunný princ

Reza Pahlaví (perzsky: رضا پهلوی; narodený 31. októbra 1960) je posledný následník  zaniknutého trónu cisárskeho štátu Irán a súčasná hlava exilového rodu Pahlavíovcov. Je starším synom Mohammada Rezu Pahlavího a jeho manželky Farah Diba.

Po protestoch v januári 2018 a protiiránskej rétorike Donalda Trumpa zažili Pahlavíovci a promonarchistické nálady v Iráne opätovný vzostup.

Andrew Freedman z Haverford College uvádí, že Pahlaví začal spolupracovat se CIA poté, co se setkal s ředitelem Williamem J. Caseym a dostával měsíční stipendium, přičemž se odvolává na Pahlavího finančního poradce a další pozorovatele. Freedman také spojuje jeho pobyt v Great Falls ve Virginii s blízkostí Centra George Bushe pro zpravodajské služby, které je sídlem této služby.

Násir David Chalíli je britsko-iránsky miliardár židovského pôvodu, vatikánsky rytier Rádu svätého Silvestra a prostredníctvom Vatikánu pracuje pre rodinu Pallavicini. Predpokladá sa, že Khalili má hodnotu majetku 1 až 5 miliárd eur.

Nasser David Khalili (perzsky: ناصر داوود خلیلی, narodený 18. decembra 1945) je britsko-iránsky vedec, zberateľ a filantrop so sídlom v Londýne. Je britským štátnym občanom. je zakladateľom zbierky Khalili Collections, ktorá údajne zahŕňa najlepšiu a najkomplexnejšiu zbierku islamského umenia v súkromných rukách. Narodil sa v Iráne, odkiaľ odišiel študovať do Spojených štátov.

Je tiež správcom mesta Jeruzalem

Khalili sa narodil v roku 1945 v iránskom meste Isfahán ako štvrté z piatich detí v židovskej rodine obchodníkov s umením a artefaktmi.

Je výjimečný tím, že obdržel rytířské tituly od dvou papežů. Papež Jan Pavel II. ho vyznamenal jako rytíře Papežského jezdeckého řádu svatého Silvestra (KSS) a papež Benedikt XVI. ho dále povýšil na rytíře komandéra uvedeného řádu (KCSS) za jeho práci v oblasti úsilí o mír, vzdělání a kulturu mezi národy. V roce 2007 odhadl Sunday Times Rich List Khaliliho majetek na 5,8 miliardy liber, ale z následujících vydání seznamu byl vyřazen. V letech 2007 a 2008 Forbes odhadoval Khaliliho majetek na 1,3 miliardy dolarů, ale v roce 2014 z tohoto seznamu vypadl. V roce 2008 The Art Newspaper napsal, že „ocenění na 1 miliardu liber se považuje za pravděpodobnější“ než dříve uváděné vyšší částky. Khalili tvrdil, že na umění utratil 650 milionů dolarů.

Mahmúd Chajámí je francúzsko-iránsky milionár žijúci v Londýne, ktorý spoluzakladal iránsku národnú spoločnosť a je tiež rytierom Rádu svätého Silvestra.

Dar od multimilionára Mahmúda Chajámího, prominentného moslima, ktorý utiekol z Iránu po páde šacha, je jedným z najväčších, ktoré labouristi dostali.

Chajámí byl jedním z hlavních podporovatelů industrializace Íránu v šedesátých a sedmdesátých letech. Řídil výrobu populárních automobilů Peykan, které se v 70. letech vyvážely do sousedních zemí a východní Evropy. Založil také Banku íránského průmyslu, jejímž cílem bylo podpořit íránskou výrobu, a obchodní domy Kourosh, první velký maloobchodní řetězec v Íránu. V roce 1979 se po svržení šacha přestěhoval do Londýna, kde řídil distribuci automobilů Mercedes-Benz. V roce 2004 jej papež Jan Pavel II. za jeho filantropickou činnost v bývalé Jugoslávii jmenoval rytířem Řádu svatého Silvestra, což je téměř bezprecedentní uznání pro nekatolíka.

Markgróf Alfonso Pallavicini so svojou belgickou manželkou grófkou Elisabeth d’Udekem, sestrou belgickej kráľovnej.

Pán Alfonso Pallavicini pôsobí ako hlavný investičný poradca v spoločnosti Luxempart S.A. od roku 2019. Predtým pôsobil ako riaditeľ pre Európu v BNP Paribas Corporate &

Investment Bank. V letech 1992 až 2011 pracoval pan Pallavincini pro BNP Paribas, kde zastával různé řídící funkce v odděleních Corporate Finance a Coverage. Od ledna 2006 působil jako vedoucí oddělení krytí a teritorií v Evropě v BNP Paribas SA. Pan Pallavicini působil jako vedoucí korporátní skupiny v rámci CTE, kam nastoupil v roce 1992. Byl odborníkem na investice ve společnosti Cobepa S.A. Svou kariéru začal v Deutsche Bank v sektoru fúzí a akvizic. Pan Pallavicini působí jako nevýkonný ředitel společností HOLDING SOCOTEC – S.A.S., Princess Yachts, Socotec, International SOS a BNP Paribas ZAO Russia. Mluví plynně německy, italsky, francouzsky, anglicky a španělsky. Pan Pallavicini je absolventem Vídeňské univerzity ekonomiky a obchodu.

Giancarlo Pallavicini bol sovietsky ekonomický poradca narodený v Miláne a dnes je ruským ekonómom. Pallavicini úzko spolupracuje so zločincami, ktorí riadia Rusko.

Knieža Domenico Pallavicino z janovskej vetvy s monackým kniežaťom Albertom II.
Grimaldiové pocházeli z Janova a úzce spolupracovali s Pallaviciniovci při správě Janovské republiky, která měla území v černomořské oblasti v blízkosti Ruska. Kníže Albert II. je velmi blízkým přítelem Vladimíra Putina. Kníže Domenico je honorárním generálním konzulem v Monaku.

.

Monacké knieža Albert II. so svojím dobrým priateľom Vladimírom Putinom.

.

.

.

.

Kardashianovci sú Arméni a arménska mafia sídli v Hollywoode, čo je jediný dôvod, prečo sa Kardashianovci stali slávnymi. Arménska mafia pracuje pod ruskou mafiou.

Pallaviciniovci pochádzajú zo starovekej iránskej kráľovskej rodiny, ktorá sa usadila v Arménsku ako dynastia Pahlavuniovcov a potom sa presťahovala do Talianska ako Pallaviciniovci.

Pallaviciniovci sú majiteľmi arménskej mafie a spolu s benátskou rodinou Arrivabene-Valenti-Gonzaga spoluovládajú Kardashianovcov.

Všechny Kardashianky jsou dětské vražedkyně, kanibalky, které znásilňují, vraždí a kanibalizují děti a zejména malé chlapce. Myslí si, že vraždění malých chlapců dělá ženy dominantní nad muži. Jsou šíleně špatné a dementní. Jsou to čarodějnice na vysoké úrovni ve Spojených státech a kotníky kultu Molocha nebo kultu Nyx.

Rodina Lucchesi-Palli z Itálie a Rakouska vlastní zločineckou rodinu Lucchese a ruská mafie v Brighton Beach v New Yorku platí Lucchesesem výpalné.

Kardashianovci s čiernobielym pozadím a v čiernobielom oblečení. Slobodomurári používajú čiernobiele symboly. Kris Jenner, matka Kardashianovcov, má škótsky pôvod

.

.

Erb Pallaviciniovcov s dvojhlavým orlom v zlatom rúne so šachovnicovým vzorom na štíte a pod ním je letopočet 1783 rímskymi číslicami končiacimi na XXXIII alebo 33. Socha vľavo drží harfu alebo lýru. Pallavicini majú právomoc nad systémom HAARP amerického letectva.

Sir Horatio Palavicino, Kt.

Manžel Anny Cromwellovej

Dcéra sira Olivera Cromwella, KB a Elizabeth Cromwellovej

Manželka sira Tobyho Pallavicina, Kt.

Mary Elizabeth Hope, barónka Glendevon (rodená Maughamová, predtým Paraviciniová; 1. septembra 1915 – 27. decembra 1998) bola jediným dieťaťom anglického dramatika, prozaika a poviedkara W. Somerseta Maughama a jeho vtedajšej milenky Syrie Wellcomeovej.

Ich prvé dieťa, narodené v roku 1937, bol Nicholas Vincent Somerset Paravicini, ktorý sa oženil s Mary Ann Parker Bowlesovou, sestrou Andrewa Parkera Bowlesa. Mali dvoch synov a dcéru:

Charles Vincent Somerset Paravicini (nar. 1968),

Elizabeth Ann Paravicini (nar. 1970) a

Dereka Paraviciniho (nar. 1979), slepého autistického savanta a zázračného hudobníka.

Princezná Benedetta Rospigliosi, lady z Newburghu, pochádza z rodu Pallavicini prostredníctvom svojho predka princa Giambatistu Rospigliosiho a jeho manželky princeznej Márie Camilly Pallavacini.

Otec princeznej Benedetty princ Filippo Rospigliosi je súčasný gróf škótskeho Newburghu. Princ Filippo je slobodomurár na vysokej úrovni a zo svojho sídla v Miláne dohliada na slobodomurárstvo škótskeho obradu.

.

Gróf Tomáš Csaky-Pallavicini je uhorský šľachtic. Pallaviciniovci a Odescalchiovci v Ríme založili uhorské šľachtické vetvy a spravujú pre ne niektoré slovanské a srbské mafie.

Príhovor autora tohto článku pre ľudstvo:

Všetci ľudia na Zemi trpia tisícky rokov a sú vystavení čistému zlu. Všade navôkol zažívajú ľudia toto.

Mizérie, utrpení, zoufalství, beznaděj, pláč a strach.

Nikdy to zlo nekončí.

Války, genocidy, vraždění, únosy lidí, korupce, mafie, drogy, alkohol, porno, hazard, obchodování s orgány, prostituce, znásilnění, vydírání, obchodování s lidmi, ekonomická likvidace států i rodin a jednotlivců.

Nic z toho jmenovaného si lidstvo nedělá samo. Obyčejní lidé si to nezpůsobují. Příčinou všeho zla na Zemi a proč zlo nekončí jsou satanistické sociopaté, kteří ovládají Zemi 26000 let. Tyto hybridní temné bytosti si nárokují tuto planetu za svůj majetek a lidstvo považují pouze za dobytek, pokusné králíky, laboratorní krysy, a hlavně za své otroky. Otroctví nikdy neskončilo. Je tu stále i teď jen mříže a okovy zaměnily za skrytý tedy okultní sotisfikovaný způsob. Většina lidstva to ani nevnímá a netuší. Většina lidstva podlehla specifickému programování mysli a vědomí, které se skládá ze 7 částí a každá s částí je úzce propojena jedna s druhou.

Tito satanistický sociopaté dosadili své lidi do celého světa a jsou všude infiltrováni.

Policie, úřad vlády, prezidenti, poslanci, lékaři, sestřičky, soudy, prokuratura, firmy, nadnárodní společnosti. OSN, Vatikán, všechny náboženské organizace, vojsko a spousta jiných.

Mají lidstvo zcela pod kontrolou. Vlastní všechno i jídlo, které lidé jedí. Aby ho nevlastnili, jsou majiteli všeho na Zemi kam patří i potravinové koncerny i všechny jiné koncerny a průmysly. Lékaři lidstvo zabíjejí neboť jsou naprogramovanými jejich metodami a postupy. Pilulky v lékárně jsou čisté jedy a cesta k urychlení do truhly. Jídlo, které lidé jedí, totéž. To je masová genocida. Na obloze se děje stejně a každý den. Nonstop na lidstvo stříkají jedy známé jako postřiky smrti alias chemtrails. Manipulace s počasím přes chemtrails a HARP.

Média a celý školní systém vlastní stejně. Proto se není třeba divit, je-li lidstvo od narození tupé, čili žijící v nevědomosti na základě dezinformací zvaných hovorově i bludy. Nakonec nyní každý člověk na Zemi vidí, kam až jsou schopni zajít. Uměle vytvořená pandemie a podvod s názvem kovid 19. Na jejich příkaz lidstvo týrá i vlastní vláda, jejich vlastní prezident, jejich vlastní lékaři a sestřičky, jejich vlastní policisté. Nevědomí lidé mají za nepřítele probuzené a probuzení za nepřítele nevědomé. Všichni se urážejí, nenávidí a také udávají navzájem.

Elity vytvářejí celou historii lidstva vždy neexistujícího nepřítele a poté na toho nepřítele vždy nabídnou přes svůj systém i řešení. To řešení je vždy čistým zlem a cestou do truhly. Berou lidstvu všechny svobody a práva na existenci. Každému nic netušícímu otrokovi se pomalu ale jistě utahuje smyčka na šibenici na krku. Tehdy když se člověk probudí, už je pozdě se smyčkou na krku. Probudit je třeba ještě do té doby, dokud tu smyčku člověk nemá na krku.

Už není cesty zpět pro lidstvo, chce-li být svobodné jednou provždy. Síly světla galaktická konfederace, aliance v čele s Putinem, hnutí odporu, společnost bílého draka a jiný osvobodí Zemi od těchto sociopatů. Do té doby budou probouzet lidstvo v plné maximální možné míře. Informace o těchto sociopatech budou zveřejňovány stále více a více a to do úplných detailů.

Všichni lidé zatím žijící v nevědomosti pokud tyto věci slyší poprvé, by si měli nastudovat tyto články, na které přikládám linky. Tam je všechno, co lidstvo potřebuje o archonech, jinak zvaných i černá šlechta, vědět. Na celém internetu není možné najít nic lepšího, než ty články ai tento, jehož série odhalí všechny rodiny černé šlechty a svlékne je úplně do nahoty.

Tehdy lidstvo svolá Král je mrtev!

Osvobození Země neboli den D se blíží. Do té doby doporučuji každému člověku na Zemi aby přestal dívat jednou a navždy televizor. Aby se přestal zajímat o politiku a celkem o zlo. Je třeba uzavřít se do svého nitra, do svého vlastního středu a ve svém vědomí si vytvořit čistou upřímnou nekonečnou lásku a světlo zdrojové energie. Každý s vám si může před spaním říkat ve svém vědomí jsem nesmírně šťastný. Naplňuje mě láska, čisté světlo a klid. Nikdy jsem nebyl šťastnější.

Každý den se smějte a chovejte se jako malé nevinné děti. Nevinnost, smích, radost a láska jsou zbraní pro šťastný život. Všechno jiné v podobě negativních emocí je cesta do truhly.

Je důležité zbavit se jednou provždy strachu, nenávisti a jiných negativních emocí jako nadávky, urážky, zoufalství, beznaděj, závist a jiné. Zbavit se kouření, alkoholu, drog, úchylností a jiné deviace. Všechny tyto vyjmenované věci ničí a rozkládají člověka jak zevnitř tak zvenčí. Je na každém vás jakou cestou půjde a jakou cestou skončí. Kdo se jednou probudí a udělá s tím něco, to se už nikdy nedá zastavit. Jen tak může člověk být vysvobozen z koloběhu nám uměle vytvořeného utrpení.

Zdroj:

https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/satanisticky-vladcovia-sveta-rodiny-ciernej-slachty-2-cast-rodina-pallavicini

1.část:

http://knihya.cz/satanisticti-vladci-sveta-rodiny-cerne-slechty-1-cast-rodina-aldobrandini/