V Berlíně včera v noci pokračovaly čistky. Berlín – 22.01.2022 00:20 Uhr Charlottenburg Westend Od 20. sekundy jsou slyšet opakující se zvuky podobné výbuchům ?, které přicházejí ze západního směru od Spandau. Začalo to kolem 00:20 a trvalo to téměř půl hodiny. ? Byla jsem toho svědkem „naživo“ přes FaceTime. „Výbuchy“ byly opravdu hlasité a zřetelné. ?


? Nejlepší jsou bezmocná vysvětlení prolhaných médií a policie ?
POLICIE BERLIN: Mnozí volali 911 a psali nám včera večer kvůli výbuchu podobnému hluku, který byl slyšet v západní části města kolem 00:30. Hluky byly způsobeny v kogenerační elektrárně Spandau a měly technické důvody. Osoby nebyly ohroženy. zdroj
? Natočeno 18. ledna 2022 Oldenburg, Hunte Brücke
? Dnes 11:15 na nádraží Parsberg. Odjezd směrem na Hohenfels.
? Úterní poledne, 18.01.2022 Nádraží v Backnangu. Americký tank M1 Abrams. zdroj

Emeritní papež Benedikt XVI. byl silně obviněn v nové zprávě o zneužívání, kterou vypracovala arcidiecéze Mnichov a Freising.
Benedikt XVI. jako tehdejší mnichovský arcibiskup Joseph Ratzinger neučinil nic proti duchovním obviněným ze zneužívání ve čtyřech případech, oznámili ve čtvrtek v Mnichově odborníci. Benedikt ve svém prohlášení „striktně“ popřel svou odpovědnost, ale odborníci to nepovažují za věrohodné. zdroj

? SZ
? Ahoj…dávala jsi příspěvek o školách a školkách a tunelech… Bydlím na Smržovce. Je tu Hotel Park. Za války sloužil jako rádoby lazaret pod nacistickou kontrolou. Shromažďovali tu vězně na transporty. Přímo na parku je možnost půjčit si klíče od tunelu a s doprovodem se podívat. Je to samozřejmě otevřený jen pro zajímavost a skoro vše zaslepeno. A to zaslepení je i poznat. Nicméně hned v okolí tohoto zábavného parku s restaurací původně lazaretu je základní škola co by kamenem dohodil a z kopce dolů první stupeň a školka. Jsem ráda že tě mám v přátelích protože jinak by mě ani nenapadlo hledat historii Smržovky a souvislost okolí z jiného důvodu než je turistika. zdroj

„Hefner nám vymyl mozek“: Pro mnohé se život zajíčků Playboye zdál být snem, ale pro Holly Madisonovou to při pohledu zpět bylo něco jiného. zdroj
? ?????
Tak nam ten zrzavy netopyr ukazuje jasne zed+na(rske gesto!! Je jen prodejna loutka ?‍♀️
? Když prst ukazuje nahoru, znamená to, že „ten nebo ti nahoře jsou zodpovědní nebo zodpovědní“.
? Castrovo gesto jasně ukazuje, že „oni tam nahoře mi řekli, abych to udělal“. zdroj
? To je titulek!!! Je zvláštní, že je tam slovo bažina, že? Co tehdy Trump řekl…? ? …… a jen tak na okraj: vzpomente si, co psaly MSM jeste pred rokem a pul??? Bylo mozne takove titulky cist????
? Papez Benedikt v bažine zneužívání. zdroj
? VEREJNÉ OZNÁMENIE ?
‼️ BRITSKÁ POLÍCIA SPUSTILA ROZSIAHLE VYŠETROVANIE KORPOR. ZLOČINOV SÚVISIACICH S MRNA #COVID19 A OHROZENÍM VEREJNÉHO ZDRAVIA ‼️
Číslo trestného činu Metropolitnej polície: 6029679/21.
Číslo prípadu Medzinárodného trestného súdu (Haag): OTP-CR-473/21.

 

? Zemětřesení v Izraeli! Zemětřesení v této oblasti vidime poprvé. A tři z nich se odehrály v Izraeli a Palestině! Jak jsme se mezitím často dočetli, nejen Jeruzalém bude zcela prošpikován tunely, galeriemi a DUMBy, ale téměř celá země…….
? Zvláště zajímavé je zemětřesení prakticky na hranicích s Jordánskem, které je v hloubce přesně 10 km! Podzemní pohraniční doprava? zdroj

Jen v Íránu bylo dnes zaznamenáno 6 zemětřesení!
Takové číslo jsem ještě nikdy neviděl, zejména proto, že se nachází v oblasti Kaspického moře a Ázerbájdžánu.
Nebo je to jen další náhoda, že nová Hedvábná stezka poskytuje zajímavé geografické informace i zde?
Rád bych zmínil, že toto je oficiální mapa průběhu nové Hedvábné stezky:
Wuhan!
Astana / Kazachstán!
Berlín!
Trasa vyznačená šipkou nám ve skutečnosti ukazuje průběh zemětřesení, o kterém jsme informovali před několika měsíci.
Zde vyvstává otázka: je Hedvábná stezka dvojím projektem?
Oficiální „silnice“, která vede výše, a průběh DUMBS pod ní? zdroj

Nezapomeňte, že J1oe a H1unter B1denovi mají majetek vedle druhého nejdelšího tunelového systému ve východní Evropě, kterým se obchoduje s drogami, zbraněmi, dětmi, lidmi a adrenochromem.
Oděsa (Ukrajina) -> Bělorusko -> Litva -> Lotyšsko -> Estonsko -> Finsko -> Švédsko.
Víte, proč tam má Biden Joe pozemky?
32 000 mílí D.U.M.B.S.
Teď už chápete, proč chce ruský medvěd dobýt Evropu. zdroj

Rhesus pozitivní klonovatelná krev.
První „hack“ s opicemi rhesus, aby bojoval v bitvě duše nad tělem tím, že působí jako trojský kůň a vnáší do systému nejednoznačnost.
Nejednoznačnost činí člověka nejistým. S nejistotou lze manipulovat a řídit ji.
Když už nepoznáte mezi genetickou manipulací, hormony, vymýváním mozku, zda jste muž nebo žena… jak mocná božská bytost se ve vás skrývá.
Závoj zapomnění a instalovaná matrice. Kolo po kole experimentů. zdroj

Symbolika bude jejich zkázou!
? ?? No, no, no…. Katalánská vláda, kterou zbytek Španělska zcela pohrdá, dala jasně najevo, od koho přebírá své příkazy!!!!.
To není žádné překvapení.
Jsou naprosto podlí a jejich jediným záměrem je rozdělovat a ničit.
? ?? Video – Anglie zdroj

??????Nasla jsem a prelozila
? Pokud jde o poslední video Simona Parkese, rád bych se podělil o svůj pohled na věc.
V první řadě je to jistě velmi důležité video, protože nás nutí přemýšlet v mnoha ohledech. S některými body však nesouhlasím, i když v podstatě má jistě pravdu.
Pokud se zamyslíme jen nad smyslem „Projektu Zrcadlo“, myslím, že je naprostá blbost, že by se Bílé klobouky přepočítaly v plánu přivést lidi k probuzení. Tomu nevěřím.
Vše v tomto filmu je naplánováno přesně tak, jak je realizováno. Každá sekvence filmu. Zda se nám to líbí, nebo ne, je otevřená otázka.
Nebo nám chce říct něco úplně jiného?
Mnozí mi píší, že jsou jako probuzení lidé s kritickým duchem prostě unaveni z toho, že jsou terčem vtipů. Něco se pro nás teď musí zásadně a viditelně změnit, s tím souhlasím, jinak ztratíme hodně důvěryhodnosti.
Všichni jsme otráveni tím, že pravda nebyla rychleji sdělena těm, kteří jsou v kómatu, o tom není pochyb. V této válce však existují tahy a protipohyby, kterým nerozumíme a které rozhodně záměrně nemáme vidět.
Dokonce i Trump a jeho administrativa vědí, že tuto hru nemohou hrát věčně, se všemi náznaky, které v poslední době dostáváme v zesílené podobě, že jsme jako nikdy předtím na pokraji šokující události, finančního krachu a armády, která se stává veřejně viditelnou.
Na samém konci videa například Simon Parkes hovoří o celosvětových úklidových pracích a čištění v DUMBS, podzemních objektech a tunelech, které zejména v posledních dvou týdnech značně pokročily. Tyto bitvy jsou skutečné a opravdové. Do jaké míry mohou být tyto vojenské operace důvodem, proč se film odvíjí tak pomalu, prostě nedokážeme říct.
Že se mainstreamová média (MSM) začala obracet, jsme zaregistrovali. Vliv Bílých klobouků se nyní jistě projevuje znatelnými změnami navenek.
Otázkou zůstává, kolik nám toho nakonec skutečně dovolí vidět. Můj názor je, že bez odhalení pravdy veřejnosti nemůžeme vstoupit do zlatého věku. Myslím, že se na tom všichni shodneme. Nechali to už příliš dlouho, zejména pro nás, kteří jsme celou hru prokoukli a prožívali ji tak dlouho. Zubní pastu do tuby už nedostanou, což znamená, že vlastenci se jinak pustí do občanských válek a dalších scénářů odporu. Pro mnoho lidí je tento limit již dávno vyčerpán.
Každý, kdo četl Dropy Q, ví, jak film skončí. O tom, že MSM padne, vůbec nepochybuji.
Osobně mám neochvějnou víru a věřím v plán Aliance. Jinak by vše, co v současnosti prožíváme, cítíme a vidíme, bylo naprosto bezvýznamné. Určitě půjdeme k lepšímu světu, ale měli bychom stále zůstat v roli kritických pozorovatelů, neustále se ptát a podobně jako Simon Parkes ve svém videu dávat podněty k vyvíjení tlaku.
Došli jsme tak daleko a už se nenecháme držet v kleci. Tato doba skončila. Nastal čas spravedlnosti, svobody a zázraků.
Od toho jsme tady my.
(Alex) zdroj

Dnes ráno sme boli s Emmou na veľkom trhu slobody pod holým nebom. Vychutnávali sme si, že sme obklopení toľkými nemaskovanými tvárami. Bola to nádherná atmosféra. Zrazu prišla správa, že od dnešnej polnoci bude mať celá krajina (Nový Záland) „červený semafor“ (prísnejšie obmedzenia). S Emmou sme sa na seba pozreli a súčasne sme si povedali: „Vojnový stav!

V čase, keď sme sa to dozvedeli, sme sa rozprávali s jej známym. Táto osoba je pre isté množstvo informácií bdelá, takže sme sa s Emmou rozhodli, že sa jej pokúsime vysvetliť, čo podľa nás toto prísnejšie uzavretie v zákulisí vlastne znamená.

Bola to zaujímavá skúsenosť. Uvedomili sme si, že si musíme pripraviť výťahovú reč pre prípad, že bude OTVORENE vyhlásené stanné právo. Výťahová reč je stručné slovné zhrnutie situácie, ktoré sa dá povedať v priebehu minúty, napr. priemernej jazdy výťahom. zdroj

Udalosť ( zmena paradigmy, masové zatýkanie, oficiálne oznámenie o odstránení Cabaly atď… ) sa stane tento alebo budúci rok?

K masovému zatýkaniu už došlo. Veci boli odložené. Existuje niekoľko dôvodov, prečo. Biele klobúky zvyknú robiť plány, ktoré som predpovedala a oni svoje plány dotiahnu do konca. Sme už na kvantovom systéme, ktorý tiež spôsobuje, že veci idú iným spôsobom. Vyzerá to skôr ako oceán; oproti striktným dátumom. Zmena paradigmy sa deje práve teraz. Biele klobúky sa snažia, aby bol prechod čo najplynulejší, aby sa vyhli prílišným nepokojom alebo protiopatreniam.

Ak je Biden pod kontrolou bielych klobúkov, prečo je dnes na fb a tlačí na booster vakcínu? Vždy ju pretláča.

Bidena kontrolujú biele klobúky. Premýšľajte o psychológii. Prezentuje sa ako idiot. Biele klobúky veria, že ľudia si budú schopní urobiť vlastný názor. Odnaučia ľudí a prekabátia ich, aby mysleli sami za seba.

Čakajú biele klobúky na to, že sa viac ľudí bude brániť? Čakajú napríklad na to, že ľudia stiahnu svoje deti zo škôl, keďže deti sú nútené nosiť masky?

Posledných niekoľko mesiacov sa robia akcie, aby sa ľudia prebudili a začali sa brániť. Potrebovali sme povstanie, aby sme sa dostali na ďalšiu úroveň. zdroj

Tvrdenie, že život je nepredvídateľný, by bolo pravdivé aj nepravdivé, v závislosti od oblasti a rozsahu. Pohľad zo 40 000 stôp je relatívne predvídateľný, pretože máme „Plán“ a „Mapu Q“, ale ak by nám boli nuansy vojnových hier jasné, boli by známe aj nepriateľovi, takže z času na čas dochádza k prekvapeniam.

Vidíme, že kontrolné šialenstvá, ktoré riadili svet, sú systematicky likvidované – a veľmi úspešne. Len to nejde tak rýchlo, ako by sme chceli. Niektoré rezignácie a úmrtia svetových lídrov sú symbolické a nie sú hlásené presne, ale sú v súlade s nenápadným odbúravaním matrixu. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-24-01-2022/