Na nejvyšších úrovních světové moci se stalo něco zásadního. Satan – jako v dávném kultu lidských otrokářů – byl poražen a nyní probíhá vyklízení. Znamení jsou všude. Nejprve se však podívejme na to, co bylo poraženo.

Když mě Asijské tajné společnosti v roce 2006 poprvé oslovily, daly mi následující ručně nakreslený diagram mocenské struktury.

Nahoře je Satanova hvězda (mylně nazývaná Davidova hvězda) a přímo pod ní se nachází Švýcarsko a Federální rezervní systém. Babylonským božským králem na vrcholu této stavby byl David Rockefeller. Pod jeho přímou kontrolou vidíte Japonsko, Mexiko, Kanadu, Afriku, Ameriku, Írán, Řecko, Anglii, Rusko a Mongolsko.

Na levé straně vidíte královnu Alžbětu a Evropskou komisi (nyní EU). Pod ní se nachází londýnská City a něco, čemu se říká nemovitosti (pravděpodobně korunní země včetně většiny Austrálie a Kanady). Na pravé straně vidíte Francii a vedle ní visí Fortune 500.

Co pod jejich kontrolou nenajdete, je Německo (tehdy v čele s vůdcem Georgem Bushem starším). Pod jejich kontrolou nenajdete ani blízkovýchodní monarchie, jako je Saúdská Arábie, Čína, ASEAN a Jižní Amerika.

Dobrá, přenesme se nyní do roku 2023 a podívejme se, co se stalo. Anglie se za vlády královny Alžběty rozdělila, a proto došlo k brexitu. Jelikož její manžel Filip byl panovníkem Dánska a Řecka, oddělily se i tyto země. Přestože byla Alžběta zavražděna, Anglie, Irsko a Skotsko jsou nyní pod kontrolou někoho, kdo je věrný jejímu duchu. Není to falešný král Karel III. Tato osoba tvrdí, že se na veřejnosti objeví v novém roce.

Francie se také oddělila. Nyní ji ovládá Pierre De Gaulle, vnuk Charlese De Gaulla. Na petrohradském fóru De Gaulle nadnesl možnost připojení Francie k BRICS. Ruský prezident Vladimír Putin prohlásil, že pokud Francie předloží svou kandidaturu, zváží ji.

Rusko se samozřejmě také rozdělilo, když carové věrní pravoslavné církvi zabili 200 satanistických oligarchů a mnoho dalších vyhnali, než do čela země dosadili dvojníka Vladimíra Putina.

https://knihya.cz/pribeh-dvou-putinu/

Afrika se také oddělila, a proto se na tomto kontinentu téměř nikdo nepodrobil očkování. Rusové poskytovali vojenskou podporu nově nezávislým africkým zemím. Číňané poskytli ekonomickou podporu. Nezávislé jsou také africké země Britského společenství národů.

Dále se podívejme na Německo. Poté, co byl George Bush starší a většina jeho rodiny popravena za velezradu, se novým Vůdcem stal, podle starších z organizace Černé slunce, Elon Musk. Donald Trump (ten skutečný, ne dvojník), je spojencem této skupiny.

Japonsko a Korejský poloostrov jsou nyní bojištěm, kde klan Rockefellerů bojuje (a prohrává) o udržení kontroly.

Davidu Rockefellerovi mladšímu tak zůstalo dědictví, které nyní tvoří korporace Spojených států pod vedením falešného prezidenta Joea Bidena, Kanada pod vedením Castro-Trudeaua a mnoho společností z žebříčku Fortune 500. Jeho politbyrem je skupina Octagon se sídlem ve Švýcarsku. Člen politbyra Klaus Schwab Rothschild se možná snažil juniora sesadit svým plánem „velkého resetu“. To se mu nepodařilo.

Jinými slovy, většinu zpravodajských událostí posledních let lze vnímat jako boj Rockefellerova klanu o udržení moci. Proto první věc, kterou udělali, když ukradli volby v roce 2020, bylo zrušení ropovodu Keystone, aby USA přestaly nakupovat ropu z Kanady, která není od Rockefellerů. Rovněž vyhodili do povětří ropovod Nordstream II, aby donutili Evropany kupovat rockefellerovskou ropu a plyn za dvojnásobnou cenu než ruskou.

Nyní se ukazuje, že jedním z hlavních důvodů probíhající genocidy v Gaze je zajištění obrovských zásob plynu, které se tam nacházejí. To ilustruje mapa výše.

Přestože Rockefellerové zbídačili Američany a Evropany, aby se udrželi u moci, stále jim hrozí bankrot.

Jak upozorňuje Kim.com, „Rusko, nejvíce sankcionovaná země na světě, skončí rok 2023 se ziskem 75 miliard dolarů… USA, nejzadluženější země na světě, skončí rok 2023 se ztrátou 2 biliony dolarů.“

Minulý týden Rockefellerovi doufali, že zůstanou na trhu a nabídnou Číňanům v podstatě cokoli výměnou za více peněz. Nabídli Číňanům Kalifornii a ulice San Franciska lemovali čínskými vlajkami se slovy: „Podívejte, San Francisco se kvůli příjezdu prezidenta Si proměnilo v Čínu. Konečně odhaluje svou pravou tvář.“

Když se však podíváte na výraz Rockefellerova podržtašky Anthonyho Blinkena po jednání s jeho čínskými protějšky, uvidíte čiré zděšení. Zeptali jsme se zdrojů z Asijské tajné společnosti, co mu řekli. Odpověděli: Číňané už korporaci USA žádné peníze nepůjčí. Řekli také, že budou trvat na tom, aby Rockefellerové a další osoby odpovědné za válku s masovouvraždou pomocí vakcín stanuli před tribunálem pro válečné zločiny.

Čínský vládní tisk po jednání potvrdil: „Dysfunkce politického systému USA bude koexistovat tak dlouho, dokud bude země schopna využívat dolar k udržení světové ekonomiky na uzdě.“

A to i přesto, že „Biden“ slíbil, že „Spojené státy neusilují o novou studenou válku, neusilují o změnu čínského systému, neusilují o oživení spojenectví proti Číně, nepodporují ‚nezávislost Tchaj-wanu‘ a že nemají v úmyslu vést s Čínou konflikt“, jak uvedl čínský ministr zahraničí Wang I.

Právě neschopnost získat peníze je důvodem, proč „Biden“ po schůzce znevážil prezidenta Si jako diktátora komunistické vlády.

V každém případě je bez čínských peněz Bidenova show definitivně odsouzena k zániku, protože nebudou mít peníze na uplácení generálů a herců, kteří se vydávají za politiky.

Známky toho, že Rockefellerové ztrácejí kontrolu nad USA, jsou nyní všude.

Největší známkou je dopis rozesílaný vojákům, v němž se píše: „Bývalí vojáci, kteří byli nedobrovolně vyhozeni kvůli odmítnutí očkování proti COVID-19, mohou požádat o korekcisvých vojenských záznamů.“ Znamená to, že očkovací mafie ztratila kontrolu nad americkou armádou.

Ztrácejí také kontrolu nad byrokracií USA. Více než 500 amerických úředníků podepsalo dopis, v němž protestují proti politice Rockefellerova zástupce Bidena vůči Izraeli.

Příznivec Donalda Trumpa Kash Patel mezitím zažaloval Rockefellerova poskoka, ředitele FBI Christophera Wraye a další členy FBI a ministerstva spravedlnosti za nezákonné sledování. Budou kvůli tomu vyslýcháni pod přísahou.

Také poslanec Clay Higgins konfrontoval Wraye kvůli „hanebným“ autobusům „plným informátorů FBI převlečených za Trumpovy příznivce, kteří byli 6. ledna rozmístěni v našem Kapitolu“.

Nyní byly zveřejněny nahrávky z 6. ledna, které dokazují, že tato událost byla obřím podvodem, který umožnily a koordinovaly složky americké vlády.

Od pátečního zveřejnění více než 40 000 hodin videozáznamů policie z Kapitolu ze dne 6. ledna se v médiích objevily desítky záznamů, které vyvracejí verzi výboru o „násilném povstání“ ze 6. ledna.

Další věc, která se děje, jsou sněhové koule důkazů o zločinech vakcín páchaných chazarskými mafiánskými farmaceutickými korporacemi. Například japonští vědci potvrdili, že vakcíny byly navrženy tak, aby srdeční svaly produkovaly spike proteiny (hrotové bílkoviny). Ty následně způsobily, že na ně imunitní systém zaútočil, což vedlo ke všem těm úmrtím na selhání srdce. Pfizer mezitím přiznal, že privilegované skupiny obyvatelstva dostávaly speciální bezpečné „vakcíny“ Covid-19 v různých šaržích. Jinými slovy, vakcíny byly použity k selektivnímu vyřazení populace „nežádoucích osob“.

Také vidíme, že byla podána žaloba na New Jersey za tajný odběr krve dětí pro elitní VIP:

Institut pro spravedlnost podal žalobu na stát New Jersey, v níž tvrdí, že tajný program umožňuje odebírat a uchovávat krev novorozenců bez vědomí a souhlasu jejich rodičů.

Nyní senátor Rand Paul podává na doktora Anthonyho Fauciho federální trestní oznámení za křivé svědectví před Kongresem.

„Prakticky všechno, co řekli v soukromí, řekli ve stejnou dobu i na veřejnosti,“ řekl Dr. Paul.

Měl by být obviněn z válečných zločinů a masové vraždy.

Dokument „Sekretariátu pro světový pořádek“ z 20. září 1991 například vyzývá:

Okamžité snížení světové populace… Toho je třeba dosáhnout jakýmikoliv prostředky….. Povinná spolupráce je neoddiskutovatelná se 166 národy, Rada bezpečnosti OSN vedená anglosaskými velmocemi vydá nařízení, že od nynějška bude Rada bezpečnosti informovat všechny národy, že její trpělivost vůči populaci skončila, že všechny národy mají kvóty na snížení počtu obyvatel na roční bázi, které budou Radou bezpečnosti vynucovány selektivním nebo úplným embargem na úvěry, předměty obchodu včetně potravin a léků nebo vojenskou silou, pokud to bude nutné.

Donald Trump, ten skutečný, se jistě chystá podat trestní oznámení na Rockefellery a jejich nohsledy.

Proč tento hon na čarodějnice neukončí imploze hvězdného svědka generálního prokurátora státu New York. Na lavici obžalovaných přiznal, že lhal a že jsem jemu ani nikomu jinému nikdy neřekl, aby čísla nafoukl. Ve skutečnosti jsou čísla nízká nebo velmi konzervativní, což je přesný opak toho, o co v tomto směšném zmanipulovaném případu jde. Za podvodem stojí soudce a generální prokurátor (mar- a-lago a další!), ne já!!!

Proto Rothschildy ovládaný časopis Economist označuje Trumpa za „největší nebezpečí pro svět v roce 2024“.

Jen Psaki Rockefellerová zase hovoří o strachu z toho, že Trump „bude stíhat každého, koho považuje za nepřítele“, a o tom, že „tentokrát hodlá svou administrativu obsadit lidmi, kteří to skutečně udělají“.

Rockefellerové využívají falešného Trumpa, aby se to pokusili překazit a používají ho, aby podpořili falešný příběh o tom, že „případ vměšování do voleb v Georgii proti bývalému prezidentovi Donaldu Trumpovi se protáhne až do začátku roku 2025.

I kdyby se ukázalo, že Trump je jen klamný hráč, zbytek světa začne jednat.

Za masakry v Gaze ponesou odpovědnost Spojené státy a Izrael, které se již dávno spojily. Během několika let Izrael a ‚americké impérium‘ zaniknou. Ti, kdo bojují proti směřování dějin, budou vyvolávat války a zbytečné oběti na životech ve svých řadách,“ píše francouzský novinář Thierry Meyssan a odráží tak převládající názor ve většině světa.

Jihoafrická republika, Turecko a Rusko patří mezi země, které podaly u Mezinárodního trestního soudu (ICC) obvinění z válečných zločinů spáchaných v Gaze proti USA a jejich izraelskému a švýcarskému vedení Octagonu.

Turecký prezident Recep Erdogan prohlásil, že Turecko zajistí, aby svět „uznal Izrael za teroristický stát“. Stovky právníků se chystají k haagskému soudu, aby proti němu přijali opatření, slibuje. Západ „překračuje morálku a právo“ a „porušuje mezinárodní právní normy“, říká mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov říká, že tyto akce jsou nyní možné, protože „Západ rozhodoval ve světě více než 500 let, více než pět století. A tato éra skončila.“

Nejnovějším příkladem toho je drtivé vítězství libertariánského outsidera Javiera Mileiho v argentinských prezidentských volbách, což je ostrá výtka tradičním stranám, které po desetiletí dohlížely na hospodářský úpadek. Milei slibuje drastické rozpočtové škrty, nahrazení oslabeného pesa americkým dolarem a zrušení centrální banky. Zruší také ministerstva včetně ministerstva pro ženy, rovnost pohlaví a rozmanitost, a ministerstva životního prostředí.

Chazarská mafie je nyní v panice, protože její staletý plán na ovládnutí světa z Chazarska se po porážce na Ukrajině hroutí.

Tím se přerušila obrovská síť politických úplatků. Polská rozvědka spočítala, že od ruské speciální operace v roce 2022 obdržela Ukrajina pomoc ve výši více než 230 miliard dolarů. Podle ruského ministerstva zahraničí bylo 20 až 36 % veškeré finanční pomoci, kterou Západ Kyjevu poskytl, zpronevěřeno ukrajinskými úředníky.

Většinu zbytku zpronevěřili američtí a izraelští úředníci nebo byla použita na financování genocidy na Ukrajině a v Gaze.

Nyní bude podle zdrojů Mossadu vypátrán ukrajinský prezident „Vladimír Zelenskyj, který už je z Ukrajiny dávno pryč. Jeho žena věděla, že je to nevyhnutelné, když byli v Kanadě“.

Polská rozvědka s tím souhlasí: „Jediné, o čem už není pochyb, je, že Zelenskyj se brzy připojí ke sbírce přátel Spojených států, kteří byli obětováni, když už nebyli potřeba nebo je z nějakého důvodu nebylo možné snadno ovládat na dálku.“

Deník Wall Street Journal nyní tvrdí, že je načase skoncovat s „magickým myšlením“ o porážce Ruska na Ukrajině.

Přiložená fotografie s nápisem „Viděli jste tohoto muže? Hledá se za to, že podvedl staršího muže a připravil ho o 100 miliard dolarů“ je příkladem pravdivých slov řečených v žertu.

Dokonce i Židé se probouzejí. Jako příklad lze uvést, že dříve ChM kontrolovaná BBC začíná zpochybňovat izraelský narativ o Gaze, když uvádí: „Izrael zatím nepředložil důkazy o tunelech, které byly použity jako záminka ke zničení nemocnice.“

Díky přeživším, jako je Henry Makow, dnes většina Židů také ví, že za holocaust byli zodpovědní satanisté. Proto ChM ztratí kontrolu i nad svou otrokářskou kolonií Izraelem. Vůdce opozice Jair Lapid se připojil ke sboru volajícímu po sesazení premiéra Benjamina Netanjahua z funkce. Netanjahua nyní aktivně pronásledují izraelské speciální jednotky, jak uvádějí zdroje z Mosadu.

Na odchodu jsou i další zastupitelé, například Justin Castro-Trudeau. Ten se nyní nemůže objevit na veřejnosti, aniž by ho napadly davy.

ChM samozřejmě šílí a hrozí zničením světa.

Stále se drží iluze, že budou schopni uskutečnit svůj plán na rozpoutání třetí světové války, aby vyvraždili 90 % lidstva a zotročili zbytek.

Zde se můžete podívat, jak izraelský hlasatel 14. kanálu říká:

„Dokážete odhadnout, kolik lidí se chystáme zabít? Jsme připraveni bojovat proti Spojeným státům a celému světu.“

Zdroje CIA varují:

„Flotila umístěná ve Středozemním moři má pouze zlomek posádky….. To má svůj důvod. Připravte se na operaci pod falešnou vlajkou, kdy Izrael vyšle podmořský dron, který zasáhne a potopí jednu z letadlových lodí. Stejně jako při incidentu v Tonkinském zálivu. Obviní z toho Írán. Írán v konfliktu potřebují. Rusko si toho je již vědomo.“

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov však potvrdil, že ani Írán, ani Libanon, ani militantní skupina Hizballáh se nenechají zmást genocidou v Gaze a nezahájí sen ChM o třetí světové válce.

Zdá se také, že nějaká nadpozemská síla se snaží zajistit, aby nebyla zničena planeta. Ministr amerického letectva Frank Kendal říká, že „existují neznámé síly„, které brání USA ve výrobě mezikontinentálních balistických raket (ICBM). Nyní mají USA zřejmě jen více než půl století staré rakety Minuteman III, jejichž obsluze nikdo živý nerozumí.

Možná mám špatnou paměť, ale jsem si jistý, že USA měly po sérii Minuteman mnoho dalších raket. Je to skoro, jako by se měnila sama realita.

Také samotný Pentagon zůstává černou skříňkou. Právě opět neuspěl v ročním auditu vojenského majetku v hodnotě 3,8 bilionu dolarů.

ChM samozřejmě ještě nevyčerpala všechny triky. Na obálce časopisu The WORLD AHEAD 2024, který ovládá mafiánský Rothschild, je mnoho náznaků.

Jsou v něm obrázky ICBM a náznaky války o počasí a ovládání mysli umělou inteligencí.

Moji pozornost však upoutal graf vpravo, který ukazuje, jak klesá jejich fiat kurz amerického dolaru, eura, japonského jenu a britské libry. Pro mě je to náznak toho, že po letech vysávání investorů na akciových trzích tím, že je oblažovali fiat penězi, se chystají zpeněžit své akcie a všechno rozbít. Uvidíme.

Další věcí, kterou rozhodně plánují, je válka s počasím, aby se pokusili získat peníze na boj proti „změně klimatu“.

Klimatický car“ ChM John Kerry vykládá o „vědě“ o změně klimatu, kterou produkují jejich placení agenti: „Tento přechod je mnohem větší než jakákoli strana v okrese… není to ideologické.“

Dále se můžete podívat na falešně maskovaného BIDENA (silně drmolí): „Spolupracuji s naším Kongresem na výrazném zvýšení mezinárodního financování ochrany klimatu“.

Další praní špinavých peněz, jen dalších 100 miliard dolarů.

Zdroj: benjaminfulford.net