Zde jsou informace o dvou putinech, které jsem původně zveřejnil, ale ne zcela všechny. Videa, která mám o putinově procesu a přiznání jeho manželky, byla z YouTube odstraněna. Mimo jiné mám mnohem více fotografií, ale zobrazím je později v případě potřeby.

Pokračujme však v příběhu …

Podle členů ruské vlády údajně pomíchal původní putin gangstery a gangstery. Zabil by každého, kdo se mu postavil do cesty nebo koho prostě neměl v oblibě. Všichni kolem něj žili ve strachu o své životy. Ruští úředníci se spojili a obžalovali putina ze všech vražd, které spáchal.

Níže jsou obrázky putina zamčeného v soudní síni. Rozsudek o vině byl vyhlášen rychle a putin byl toho večera v prosinci 2011 „rychle“ popraven za zločiny proti lidskosti a extrémnímu mučení svých obětí.

Poprvé jsem na YouTube našel video paní putinové s tvrzením, že nový putin není její manžel a že byl jednou večer v roce 2011 ruskými úředníky odstraněn z jejího domova a už ho nikdy neviděla. O několik týdnů později byl k jejímu domu přivezen jiný muž a armáda jí řekla, že to je její manžel. Bylo jí jasné, že to není on. Řekla, že od toho dne spává na gauči, protože v její posteli je cizinec. Nakonec se tak vynervovala, že mu řekla, že se chce rozvést, protože nebude vdaná za úplně cizího člověka.

Paní putinová uvedla, že ten muž souhlasil a dodal, že ho stejně ani nepřitahuje. Putinové se rozvedli náhle, zanedlouho poté, co byl putin nahrazen. Paní putinová zmizela se svými dvěma dcerami, které od té doby nikdo neviděl a které už ani ona nikdy neviděla. Putin 2.0 se pak začal scházet s mnohem mladší ženou, se kterou vypadal mnohem šťastnější. Všichni si mysleli, že putin jedná pouze tak, jak většina mužů u moci bez dalších myšlenek, ale nikdo si neuvědomil, že to vůbec není stejná osoba. Podívejte se na fotografie s vírou ve dva putiny s bývalou první dámou Lyudmilou Aleksandrovnou Ocheretnaya.

Všiml jsem si, že v USA o tom nikdo nemluvil! Ruská média, od nichž jsem se o tomto příběhu dozvěděl, však byla touto informací nadšena. Věděli, že putin, kterého dnes vidíme, NENÍ skutečný putin, a tuto skutečnost oslavovali.

Proč?

Protože ten druhý putin – nahradní putin – byl přiveden do čistého domu, aby odstranil ruskou korupci, stejně jako Aliance přivedla k moci trumpa ve velkých USA.

Náhoda?

Rozhodně ne!

Putin znovu vytvořil skvělé Rusko!!! Vyhnal z Ruska Deep State, i když je ho dnes stále ještě dost, ale spíše v okrajových oblastech Ruska a v sousedních zemích, jako je Ukrajina. Putin nakopl Deep Statu zadek a Rusko od té doby vzkvétá! Podle ruských občanů je nyní Rusko díky putinovi 2.0 bezpečné a slušné místo k životu.

Mnoho lidí neví, že se prezident trump postavil za putina 2.0 a vysvětlil, co všechno Rusko udělalo za posledních 9 let, aby se osvobodilo od útlaku hlubokého státu.

Uvědomil jsem si, že putin vyčistil Rusko, když zakázal Spojeným státům adoptovat děti z ruských sirotčinců. Existovaly drtivé důkazy o tom, že tyto ruské děti byly houfně adoptovány satanisty a vysoce postavenými Luciferiány v ateistických státech pro použití při satanistických rituálech. Bylo to srdcervoucí, ale když putin zjistil, co se děje s těmito adopcemi, omezil možnost USA adoptovat si děti a celé toto kolo s jekotem zastavil. Putin je jedním z těch, kdo rozumí hluboké nemoci, která pronikla Kabalou. Není čas na milost. Pokud tyto lidi neporazíte, přesunou své operace hned vedle (jako na Ukrajině); opravdu jim na tom vůbec nezáleží.

Trump a putin byli jedinými dvěma vůdci „supervelmocí“, kteří v prvních několika letech společně vedli boj proti kabale. Věřím, že tento plán probíhá již desítky let a jakmile byl putin vyměněn a trump nainstalován, stejně jako Dark to Light, mohla začít skutečná hra o záchranu této planety.

I když máte potíže uvěřit, že skutečný putin byl popraven a nahrazen, věřte mi, když řeknu, že jsem toto téma pořádně prozkoumal, ale co je důležitější – díky bohu – že to byl on! Existují velmi dobré důvody, proč mnozí, co jsou v nebezpečí a hledají diplomatickou ochranu, uprchli do Ruska. Putin 2.0 se projevil jako spojenec, mentor a přítel prezidenta trumpa, tak jako nikdo jiný. To je také důvod, proč Hillary a její společnost nazvala své falešné volební manipulace „ruskou“ dohodou, pokud rozumíte, co tím myslím. Vědí, že trump a putin jsou spojenci, aby jednou provždy zničili kabalu.

Podívejte se na to, co musel putin říci, a to jsou některá z mnoha velmi hlasitých prohlášení, která Putin bezostyšně vyslovil proti Deep Statu:

„Putin řekl, že není jedním z „nich “, ale mají z něho strach a pokusili se ho nalákat do jejich „staré babylonské kultury.“

Z Kremlu se dnes ozývaly šokované výkřiky, když se včera šířily zprávy o mimořádném setkání svolaném vladimirem putinem. Podle zdrojů uvedl ruský prezident, že „95% světové vládní třídy nejsou ani lidé“, ale „chladnokrevní“ hybridi, kteří jsou „členy starověkého kultu.“

Označil putin právě politickou a finanční elitu světa jako chladnokrevné hybridní lidské plazy?! Opravdu mířil právě tam?

Na jednom fóru za zavřenými dveřmi pro nejvyšší úrovně vlád a spolupracovníky v jeho rodném městě Petrohradě, mluvil putin o otázkách úniku informací Panama Papers a poukázal na to, kdo stojí za spiknutím: vláda USA, její špionážní agentury a George Soros OCCRP.

Putin udeřil pěstí do stolu a zvolal: „Georgi Sorosi, ty chytrý draku, tohle je válka,“ uvedly zdroje blízké prezidentovi. Putin poté slíbil, že ještě více zpřísní sankce proti Sorosově otevřené společnosti.

tm dodává pro ilustraci

Když se jeden z vrchních pobočníků putina zeptal, co měl na mysli tím „drakem“ (v ruštině neobvyklé slovo), těžce si povzdechl a zafixoval shromážděnou skupinu svým výrazným pohledem, než vysvětlil, že není všechno takové, jaké se ve vztahu k běhu světa být zdá.

tm komentuje: červenou větu opakuji neustále dokola

„Staré i současné důkazy jsou enormní,“ řekl.

Putin uvedl, že pomocí programů v médiích a politice bylo lidstvo manipulováno, aby se stalo „nevědomým“. Dokonalým příkladem toho byl nedávný únik informací Panama Papers. Světová vládnoucí třída má tyranskou kontrolu nad našimi potravinami, vodou a vzduchem a aktivně ničí masy.“

Podívejte se prosím na všechny níže uvedené fotografie.

Je důležité si uvědomit, že při pohledu na obrázky uplynuly jen dva měsíce od „popravy“ starého putina a příchodu nového putina. „Nebyly to roky, ale jen měsíce.“

tm: Zde vidíte zorganizovanou show pro davy, která má nebo měla být použita.

Putin a jeho žena.

Původní putin měl 170 cm

Spodní fotografie je původní vladimír putin jak byl naposledy viděn v roce 2010. Všimli jste si rozdílu?

 

Spodní fotografie je (starý) původní putin. Můžete vidět, že původní putin má delší, kulatější obličej a širší oči. Úplně jiný tvar hlavy.

Až potud příběh o dvojím putinovi, který se dá najít na

https://telegra.ph/Die-Geschichte-der-2-Putins-10-08.

Zdroj: https://tadesco.org/marneho-okenko-qqqq-i-trochu-vice-nez-special-svet-ktery-nevidite-dnes-v-noci-se-mi-zdal-sen/