Ve středu na summitu G7 v Helsinkách se Joseph R. Biden poprvé od svého nezákonného nástupu do funkce 20. ledna setkal se svým ruským protějškem Vladimírem Putinem. Osoby účastnící se čistky Deep State jsou však přesvědčeny, že muž, který se s Putinem setkal vůbec nebyl Biden, ale spíše dvojník, který měl protetickou masku, která dokonale napodobovala Bidenovu tvář.

Zdroj Mar-a-Lago komunikuje pod příslibem anonymity pro Real Raw News uvedl, že skutečný Joseph R. Biden se schůzky – nebo summitu – nemohl zúčastnit, protože od 1. června byl hospitalizován ve zdravotním středisku Waltera Reeda. Údajně měl masivní mrtvici, která ho oslabila a paralyzovala od pasu dolů. Náš zdroj uvedl, že Bidenova faux administrace a mainstreamová média se spikla, aby skryla Bidenovu nemoc. Zvažují, zda ustanovit Kamalu Harris jako prezidenta nebo předat prezidentskou pravomoc někomu jinému.

“Donald Trump získal detailní záznam schůzky a jeho tým jej důkladně prozkoumal.” Ten chlap vypadal jako Biden, zněl jako Biden, chodil jako Biden, mluvil jako Biden. Ale nebyl to Biden. Pečlivé prozkoumání videa ukázalo, že dvojník měl v uších malá sluchátka. Jedno bylo pravděpodobně pro ruský překlad a druhým dostával pokyny, co říct, “uvedl náš zdroj.

Když jsme požádali o názor, proč dvojník, pokud je Bidenovo zdraví vážně ohroženo, Deep state se nedovolává 25. dodatku a poslal raději Harrisovou do Helsinek. Náš zdroj učinil následující vyjádření: „Protože vědí, že Putin nikdy, nikdy, ani za miliony nepřijme Harrisovou jako autoritu. Kdyby ji vyslali, bral by to jako osobní potupu. Nezapomeňte, že použití herce bylo obrovským rizikem. Putin není žádný hlupák. Je to bývalý velmi zdatný agent KGB.
.

Dvojník byl zjevně velmi dobře připraven na Bidenovy manýry a Putina to (alespoň na oko, nebo spíše přijal nastavenou hru, poznámka redakce) oklamalo. Pokud jeho mohou oklamat, představte si, jak snadné je zmást tolik Američanů, zejména s MSM na jejich straně. “

Trumpův tým údajně identifikoval dvojníka. Je to 82letý herec Arthur Roberts, herec třídy C, jehož největší slávou bylo ztvárnění zlého ninje Bradena ve filmu bojových umění Revenge of the Ninja z roku 1983. Náš zdroj přesně neuvedl, jak Trumpovi lidé dospěli k tomuto závěru, ale řekl, že věří, že Biden má několik náhradníků. Ačkoli Robertsova agentura IMDB uvádí jeho výšku 6,2 stopy, v roce 1995 utrpěl vážné kompresní poranění páteře, které snížilo jeho výšku přibližně o 2 palce. Joseph Biden je údajně šest stop vysoký.

“Trump má velmi dobré důkazy o tom, že Biden je stále v nemocnici pod dozorem tajné služby a FBI.” Problémem Deep State je jeho přehnané sebevědomí – myslí si, že je nepřemožitelný. Je však jen otázkou času, kdy to praskne a všechno vyjde najevo, “uvedl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2021/06/biden-body-double-meets-vlad-putin/