Kolem 21. června 2021 se na nejvyšších úrovních světové moci odehrála zásadní změna. Světové vojenské a zpravodajské agentury se rozhodli považovat probíhající falešnou pandemii zdravotní pohotovosti za válečný akt a podle toho reagovat.

Cituji z MI6: “Víme, že celá záležitost s Covidem je lež, podvod na vydělávání peněz. Civilisté, kteří uskutečnili uvedený válečný akt, byly nyní skutečně odhaleni. To nám umožňuje, abychom se s těmito lidmi vojensky právně vypořádali. ”

Zdroje Mossadu uvádějí: “Ve Švýcarsku probíhá operace na vyčištění skupiny Oktagon. Jelikož šéf Mossadu Yossi Cohen k 1. červnu odstoupil, Oktagon už nemá žádnou ochranu ze strany Mossadu. David Barnea, nový šéf Mosadu, dostal příkaz odstoupit. ”

V rámci toho byl vydán zatykač na Davida Rockefellera mladšího. Na fotografii níže je se svými otrokyněmi, tokijskou guvernérkou Koike Jurík a Akie Abeovou manželkou bývalého japonského otrockého premiéra Šinzó Abeho (nejsme si jisti, kdo je ta žena úplně vlevo na fotografii).

V historii je dobře zdokumentováno, že rodina Rockefellerů ovládla západní medicínu tím, že založila a financovala lékařské sdružení. Tato potlačovala tradiční medicínu založenou na přírodní bázi ve prospěch medicíny založené na ropě a chemikáliích. Jelikož západní medicína byla dlouho strukturována jako vojenská organizace, v jejímž čele stáli “generální chirurgové”, bylo snadné kooptovat tento systém ovládnutím jeho velitelské struktury. Jde o WHO, různé lékařské sdružení a různé “generální chirurgy”. Každému lékaři, který nesouhlasil s touto velitelského strukturou, byla odebrána lékařská “licence”, ztratil přístup k lukrativnímu platu.

Jelikož Rockefeller ml. je v konečném důsledku zodpovědný za “pandemii” a následnou kampaň na očkování všech lidí toxiny, dělá to z něj jednoho z nejhorších masových vrahů v dějinách lidstva.

Rockefellera označil bývalý izraelský premiér Benyamin Netanjahu (který je nyní v ochranné vazbě) za nejvýše postaveného člena genocidní skupiny Oktagon. Z tohoto důvodu bylo Švýcarům zasláno varování, aby ho buď vydají k vyšetřování, nebo budou čelit úplnému zničení sídla skupiny Oktagon u Ženevského jezera.

Rockefeller mladší zdědil po Davidu Rockefeller starším nejen kontrolu nad lékařskými sdruženími, ale i kontrolu nad většinou takzvané mocenské struktury G7 včetně většiny korporací z žebříčku Fortune 500. Tuto skutečnost označují jako “[Rockefellerův] světový řád založený na svých pravidlech”.

Proti pokračující snaze těchto rodin vlastnících korporace přeměnit planetu Zemi na obrovskou zvířecí farmu se rozhodli bojovat světové vojenské organizace. Níže odkazovaný graf ilustruje účinky fašismu, t. j. když korporace ovládnou vládu.

 


V podstatě se tak mocenská struktura mění na obrovský vysavač, který vysává bohatství od obyčejných lidí a jiných živých tvorů do obrovské černé díry oligarchie.

Dostali jsme také zprávy od zednářů P3, MI6 a ruské FSB o minulém setkání Rockefellerova avatara amerického prezidenta Joea Bidena a ruského prezidenta Vladimira Putina na summitu v Ženevě. Na summitu “Joe Biden” navrhl novou studenou válku proti Číně, shodují se zdroje. Na podporu dohody přestali blokovat ruský plynovod Nordstream II a nabídli mnoho dalších výhod a úplatků. Jedním z nich byl příslib ukončení hysterické protiruské propagandistické kampaně, kterou vedou jejich mainstreamová média. Aby to zdůraznili, umožnily Putinovi dlouhý necenzurovaný rozhovor v americké korporátní televizi.

Dovolte nám citovat z tohoto rozhovoru, abychom viděli, jaký je oficiální ruský názor:

“Za poslední dva roky, kdy byly americko-ruské vztahy obětovány ve prospěch ostrých politických sporů uvnitř USA …., Jsme byli obviněni ze všech možných věcí: zasahování do voleb, kybernetických útoků a tak dále a tak dále. A ani jednou, ani jednou se neobtěžovali předložit nějaký důkaz nebo fakta. Jen nepodložená obvinění. ”

Putin také poznamenal:

“USA jsou technologicky vyspělá země. NATO prohlásilo kybernetický prostor za oblast boje. To znamená, že něco plánují. Něco připravují. ” Zde je několik nedávných důkazů na podporu jeho tvrzení: https://apnews.com/article/caribbean-puerto-rico-power-outages-business-9894e9679ef144acb08973e199b8b73a

Putin také dal jasně najevo, že Rusko nemá zájem zapojit se do studené války G7 proti Číně, přičemž řekl např:

“Za posledních několik desetiletí jsme mezi Ruskem a Čínou vytvořili strategický partnerský vztah, jakého dosud v historii našich národů nebylo dosaženo, vysokou úroveň důvěry a spolupráce ve všech oblastech: v politice, v ekonomice, v oblasti technologií, ve vojenské a technické spolupráci. Nevěříme, že Čína je pro nás hrozbou … neprohlásila nás za nepřítele, jak to udělali Spojené státy.
http://en.kremlin.ru/events/president/news/65861

Tolik oficiální názor.

Mimo záznam, naše různé zpravodajské zdroje měly různé verze toho, co se skutečně dělo. Zednáři P3 i MI6 tvrdili, že bylo dosaženo dohody o založení Světové federace, která má nahradit nebo posílit stávající mezinárodní řídící infrastrukturu.

Zdroj z ruské FSB však tvrdili, že tajná válka o planetu stále zuří. Podle jejich informací ze Ženevy jsou plány skupiny Oktagon následující:

“Hotovost zruší přibližně za dva až pět let. I všichni bohatí lidé přijdou o vše, co mají. Malé podniky skoupí velké polovládne korporace. Velký byznys a vlády se spojí. Ve skutečnosti však nebude žádná vláda, lidé se stanou otroky. ”

FSB navrhla skrytou strategii pro ukončení těchto hrozných plánů. Jelikož však nechceme nepříteli prozradit, jaká je tato protistrategie, nemůžeme o ní našich čtenářů v této chvíli napsat. Přesto je zřejmé, že její součástí je úder na hlavu chobotnice namísto boje s její různými chapadly.

Podívejme se nyní na to, jak zuří válka proti jednotlivým chapadlům chobotnice. Jako první si všimněme, že “v Evropě k 5. červnu zemřelo 13 867 lidí a 1 354 336 bylo postiženo po “vakcíně COVID-19”.

https://m.thebl.com/world-news/13867-dead-and-1354336-injuries-in-european-database-of-adverse-drug-reactions-for-covid-19-shots.html

MI6 tvrdí, že většina úmrtí na vakcíny nastane za tři až pět let, když priony, které obsahují, způsobí zdravotní poškození.

V každém případě se nyní objevují informace o tom, že celé zdůvodnění této očkovací kampaně bylo zločinné. Zde je příklad: “Bývalý šéf CDC Robert Redfield řekl o Světové zdravotnické organizaci (WHO), která” vyšetřovala “původ pandemie, což nebylo nic jiného než politické divadlo vedené velmi konfliktní skupinou – jeden z nich, Peter Deszak z nevládní organizace EcoHealth Alliance, spolupracoval s Wuhanským institutem virologie a byl financován v výši milionů dolarů z NIH Anthonyho Fauciho. ”
https://www.zerohedge.com/covid-19/who-highly-compromised-unfit-lead-covid-19-investigation-according-former-cdc-director

Netřeba dodávat, že velká část vedení čínské komunistické strany je v tomto zločinu zapletena. Mossad nám poslal tuto fotografii maoistické čínské bankovky v hodnotě jednoho jüanu, na níž je zřetelný sionistický symbol. Zdroje z asijské tajné společnosti zase slibují, že z čínské mocenské struktury vyčistí všechny nemanželské děti Davida Rockefellera.

WHO mimochodom uvádza, že v roku 2017 zomrelo 650 000, 1,5 milióna a 2,56 milióna ľudí na chrípku, tuberkulózu a zápal pľúc, čo predstavuje celkovo 4,7 milióna úmrtí. link link

Pre porovnanie, od vypuknutia Covid-19 v roku 2019 údajne zomrelo 3,86 milióna ľudí. Netreba dodávať, že ide o roky, v ktorých úmrtia na zápal pľúc, tuberkulózu a chrípku zázračne zmizli zo štatistík. link

Môžeme potvrdiť, že v Japonsku, keďže lekári a vojenský personál odmietajú očkovať ľudí, povolávajú na podávanie vakcín okrem iných aj zubárov, pracovníkov prvej pomoci a veterinárov. Vakcinátori dostávajú 400 000 jenov (3 640 USD) za každú osobu, ktorú zaočkujú. Môžete si byť istí, že za tieto zločiny bude popravený premiér Jošihide Suga a celý jeho kabinet.

Každopádne, úplná vzbura proti podvodom je v plnom prúde. Tu je skvelý príklad z austrálskej televízie: video

Tu je jeden z britských GB News:

Čo je teraz nepopierateľné, je to, že v správaní našich lídrov sa rozmáha Covidové pokrytectvo vzhľadom na predpisy, ktoré od nás, obyčajných smrteľníkov, očakávajú. Videli sme to jasne a nahlas na samite G7 – mimochodom, teraz už oficiálne superrozsiahlej udalosti pre Cornwall -, kde sa na verejnosti stretávali masky a spoločenské dištancovanie v porovnaní s objatiami bez náhubkov a normálnym spoločenským životom, keď si mysleli, že kamery sú vypnuté. Teraz sa ukazuje, že takéto covidové pokrytectvo sa mohlo diať na Downing Street číslo 10 už mnoho týždňov. link

MI6 založila GB News s cieľom poskytovať verejnosti informácie založené na faktoch po tom, čo vykonala analýzu anglicky hovoriacich korporátnych médií a dospela k záveru, že takmer všetky články boli komerčne sponzorované. link

Rockefellerovci a skupina Oktagon prechádzajú do vlastnej protiofenzívy proti Britom. Jej súčasťou je aj prebiehajúce úsilie o široké zverejnenie pravdy o smrti Diany Spencerovej.

Vidno to na nasledujúcom článku na titulnej strane denníka Daily Mail z 19. júna, o ktorom MI6 tvrdí, že za jeho uverejnenie dostali zaplatené. Nepochybne prídu ďalšie.

V podstate bola zavraždená na príkaz princa Philipa bez vedomia kráľovnej Alžbety, pretože čakala dieťa Dodiho Fayeda a chystala sa konvertovať na islam. Táto chladnokrvná vražda mladej matky je určite zločin a pravda o nej musí vyjsť najavo, ale nie je na rovnakej úrovni ako systematická genocída.

Ďalšou vecou, ktorú má falošná Rockefellerova a Bidenova vláda so sídlom vo Fort McPherson v Atlante v Georgii na svedomí, je ekonomická sabotáž zameraná na posilnenie ziskov ropného priemyslu podľa NSA.

Jim Stone Freelance poznamenal, že mnohé americké priehrady boli zámerne vypustené, aby Američanov pripravili o vodnú energiu.

V každom prípade si všímame, že sabotáž priehrad, jadrových elektrární a iných zariadení prospieva Rockefellerom kontrolovanému ropnému priemyslu.

Hladina vody v Hooverovom jazere Mead je najnižšia od 30. rokov 20. storočia

Najlepší spôsob hodnotenia akejkoľvek politiky v oblasti zelenej energie

Všímame si aj množstvo „článkov“ v korporátnych propagandistických médiách, ktoré rafinovane propagujú ropu. Tu je malý príklad:

„Po celom svete developeri v oblasti energetiky nahrádzajú uhoľné a plynové elektrárne, ktoré vypúšťajú skleníkové plyny, veternými a solárnymi farmami. Nie vždy však pridávajú dostatok batérií alebo majú po ruke dostatok záložných zdrojov energie, aby podporili tieto čisté zdroje energie pre prípad, že slnko zapadne alebo vietor zoslabne.“ link

Môžete si byť istí, že batériové farmy budú hlavným terčom sabotáží, keď budú zriadené.

Na znak toho, že Pentagón sa oddelil od Rockefellerovcov, poznamenávame, že americká armáda sťahuje z Blízkeho východu vojská, lietadlá a protiraketovú obranu. link

Zdá sa teda, že Američanov nahradili Gréci:

„V apríli Grécko vyhlásilo, že požičia batérie Patriot Saudskej Arábii na ochranu jej kritickej energetickej infraštruktúry.“ link

Ako sme si všimli minulý týždeň, aj frontová skupina Oktagon Svetového ekonomického fóra sľubuje veľké kybernetické útoky počas zvyšku tohto roka. To je ďalší dôvod, prečo sa Ženeve číta zákon o výtržnostiach.

Nakoniec tento týždeň uzavrieme surovými spravodajskými informáciami od MI6:

„Prípad Diana bude čoskoro dôležitejší ako táto šialená koronavírusová blbosť… Vyhodili sme neviem koľko sudcov. Všetci naši dôstojníci si začínajú myslieť, panebože, urobili sme chybu; Prihlásili sa nám policajti a ďalší. Celé sa to začína rúcať.

Richard Dearlove a všetci generálni riaditelia, ktorí riadili spravodajské služby, klamali a tieto lži teraz predstavujú trestné činy, takže sú v panike. Všetko naše zlé správanie z minulosti sa zastavilo…

Škandál Libor v podstate priviedol Rothschildovcov k bankrotu, takže sa zamerali na všetko ostatné, čo môžu robiť. Títo ľudia neznášajú dobre, keď prídu o svoje bohatstvo. Toto je ich odplata za používanie lekárskych metód na zabíjanie ľudí…

Rozprávali sme sa s ľuďmi zo spravodajských služieb na celom svete a boli podplatení. Títo ľudia si neuvedomujú, že prehrali, že sú preč. V Izraeli sme vyhodili ich premiéra. Túto skupinu sme odstránili popravou Busha.

Celá záležitosť s Covidom bude musieť prejsť riadnym procesom. Princ William opustil Londýn, kráľovnú nemožno nájsť a na telefonáty sa nebude odpovedať…

Zdá sa, že sa niečo zo dňa na deň zmenilo. Prestali počúvať medicínsko-priemyselný komplex a teraz počúvajú vojensko-priemyselný komplex. Svetové vlády sa začali obracať proti tejto lekárskej tyranii.“

Uvidíme, ako sa veci vyvinú.

Zdroj

Převzato: https://qanon.sk/benjamin-fulford-prelomovy-bod-letneho-slnovratu-ked-sa-vojensko-priemyselny-komplex-postavi-zdravotnickemu-priemyselnemu-komplexu/