Ruské speciální jednotky v úterý přepadly a zničily „výrobnu Adrenochromu“ nedaleko ukrajinského města Šostka, kde zlověstné síly mučily unesené ruské děti, aby jim odebraly tekutinu z nadledvinek, uvedl zdroj z Mar-a-Lago, který tvrdí, že ruský prezident Vladimir Putin informoval prezidenta Trumpa o operaci poté, co Spetznas zachránil 50 malých dětí z příšerné laboratoře.

Jak bylo oznámeno počátkem loňského roku, Trump a Putin udržovali otevřený komunikační kanál poté, co Spetznas zahájil svou „zvláštní vojenskou operaci“ na Ukrajině. Putin Trumpa ujistil, že jeho skutečným impulsem k nasazení vojáků je zbavit východní Evropu západní nákazy, což znamená zařízení na výrobu biologických zbraní kontrolovaná Deep state a kruhy pro obchodování s dětmi, což obojí, jak tehdy Putin řekl, ohrožuje ruskou suverenitu. Jak šel čas, jejich rozhovory byly méně časté, ale Putin Trumpa pravidelně informoval o pokroku, uvedl náš zdroj.

Nazlobený ruský prezident Trumpovi řekl, že FSB, ruská Federální bezpečnostní služba, slyšela o existenci a místě pobytu laboratoře jen pár dní předtím, než schválil misi, jejímž cílem bylo proniknout do laboratoře, shromáždit důkazy, zachránit všechny děti uvnitř a zařízení naprosto zničit.

Padesát dětí bylo v lékařsky navozeném kómatu, když Spetznas pronikl do laboratoře a zastřelil osm „techniků“, kteří se motali kolem nehybných dětí nebo jim do oblasti ledvin vpichovali dlouhé jehly. Každé dítě bylo připoutáno ke kovovému vozíku.

Putin údajně prohlásil, že je přesvědčen, že unesené jsou ruské děti, které byly uneseny z měst a obcí ležících na rusko-ukrajinské hranici. Řekl také, že dva z osmi „techniků“ pocházeli ze Západu – jeden byl americký imunolog s vazbami na NIH, druhý Brit, který pracoval v britské Zdravotnické bezpečnostní agentuře. Zdravotnické pomůcky – kádinky, hadičky, injekční stříkačky, mikroskopy, odstředivky, autoklávy atd. – pocházely od dodavatelských firem ve Spojených státech.

„Putin z toho vyvodil teorii: že Deep State s požehnáním Volodymyra Zelenského přesunul část nebo celý svůj adrenochrom ansábl na Ukrajinu, pŕedpokládá se, že se jej ve státech bojí vyrábět, protože konstituční frakce americké armády, neboli Bílé klobouky, výrobce loví. Rafinovaný produkt je následně odeslán do USA nebo vyzvednut Deep Staters, kteří navštíví Ukrajinu,“ řekl náš zdroj.

Putin údajně  řekl Trumpovi, že Deep State je nepotlačitelný, a proto musí být „rozdrcen“. Vzpomenul, že „odstranil“ desítky zrádců ve své vlastní vládě. „Zrádci si nezaslouží sebemenší slitování, bohužel občas mohou “náhodně” vypadnou z okna,“  dodal.

Popsal Deep State jako univerzální zlovolnou entitu usilující o zotročení planety a podrobení lidstva jeho vrtošivým rozmarům.

„Bojujeme proti stejnému nepříteli,“ řekl mu Trump. „Ale musím být velmi opatrný, co tady říkám, zejména teď. Jsem rád, že jste zachránili bezbranné děti. Adrenochrom je tady obrovským problémem už velmi dlouho.“

Putin zmínil, že jeho síly laboratoř Adrenochromu „vymazaly z povrchu zemskěho“ a ujistil Trumpa, že všechny smyšlené historky o jeho vážné nemoci nebo dokonce smrti jsou propagandou CIA.

„Ti zločinci, kteří tohle dělají našim dětem, prezidente Trumpe, jsou horší než upíři,“ smutně dodal Putin.

https://realrawnews.com/2023/01/putin-destroys-adrenochrome-lab-in-ukraine/

Více o zvrácenosti elit, adrenochromu a kanibalismu:

https://knihya.cz/zabava-kabalske-elity-hollywoodu-adrenochrom-muceni-a-vrazdeni-deti-kanibalismus/

https://knihya.cz/?s=Adrenochrom