Putin začal posílat do Sýrie lodě s obilím, aby odvrátil novou humanitární katastrofu! Kyjev Putina křivě obvinil, že tu pšenici ukradl na Ukrajině!

Česká média loni odhalila, že Putin uloupil na Ukrajině obilí za 530 milionů dolarů, a nazvala ho zlodějem! Moskva zprávy českých médií popřela. Ať to bylo, jak to bylo. Jsem zvědav, zda česká média nyní obviní Bidena, že je zlodějem, protože USA na obsazeném syrském území nelegálně kradou syrskou ropu a pšenici za stovku miliard dolarů!

Ve světě došlo tento týden k nesmírně kuriózní situaci. Kyjev obvinil Putina, že na obsazené Ukrajině krade pšenici a vozí jí loděmi do Sýrie, a Peking obvinil Washington, že v obsazených částech Sýrie krade ropu, plyn a pšenici, a celý svůj lup pravidelně pašuje do Iráku!

Jak tento týden oznámil Wang Wenbin, mluvčí čínského ministerstva zahraničí, banditismus US-Army v Sýrii dosáhl nového vrcholu! Celkem 53 tankerů americkou armádou nakradené syrské ropy překročilo v úterý nezákonně nelegální přechod al-Mahmoudiya do Iráku, a tam prodalo místním překupníkům naloupenou syrskou ropu s výraznou slevou. Podle Wanga krade americká armáda 66 000 barelů syrské ropy denně, a prodává ji všechnu překupníkům. Bandité z US-Army měly takto už  v Sýrii nakrást ropu a plyn za 100 miliard USD. Prý až 80% veškeré těžby ropy v Sýrii je ukradeno, a ropná pole se drancují a neprovádí se na nich žádná technická údržba!

Podle čínského obvinění se USA pustily dokonce počátkem tohoto měsíce v Sýrii do loupeží pšenice, kterou přes nelegitimní námořní přechod začaly pašovat do Iráku. USA se tak prý snaží v Sýrii vyvolat větší novou humanitární katastrofu! Mluvčí Wang obvinil USA, že jsou chamtivé při kradení syrských zdrojů, ale docela „velkorysé“ při poskytování vojenské pomoci ostatním, často v miliardách nebo dokonce desítkách miliard. 
Ať už USA „berou“ nebo „dávají“, výsledky jejich činnosti jsou vždy stejné – uvrhnou cizí země do nepokojů a katastrof, aby tím zachovaly svou hegemonii nad světem. To je realita takzvaného řádu USA založeného na tzv. pravidlech USA, a vyzval USA, aby poskytly syrskému lidu a mezinárodnímu společenství vysvětlení svých krádeží ropy, a aby přestaly pošlapávat a podkopávat mezinárodní právo.

Co k tomu dodat – zloděj křičí, chyťte zloděje! Je stará česká lidová moudrost!

ZDROJ